Skocz do zawartości
arab

Jak trafiliście na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez google jak planowałem zakup konsoli. Jestem też na innym forum ale tam admini myślą że są najlepsi, najfajniejsi i wogóle (jak założyłem temat o konfigurowaniu neta to mnie wyśmiali że tak banalnej rzeczy nie potrafię zrobic i mi nie pomogli). A tu spokojnie krok po kroczku i wkońcu skonfigurowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisalem w google "ps3" i wyskoczylo pare stronek. A w zwiazku iz na tym forum mozna dowiedziec sie wielu przydatnych informacji o ps3 postanowilem tu zagoscic na stale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie jak wiekszosc z was przez google a poza tym kocham konsole i miło dowiedziec sie coś ciekawego na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiele osob, ja rowniez trafilem tutaj przez google. Po zakupie konsoli chcialem znalesc kilku polskich graczy.... no i udalo sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem na forum przez kumpla sHNIKIEL'a który mi polecił forum, sprawdziłem tematy, to i owo i się zalogowałem. Fajne forum jak już ktoś powiedział utrzymane w spokojnej atmosferze i konkretna ilością newsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak wszyscy, na forum trafiłem poprzez google. Szukałem materiału na ps3 i trafiłem tu. Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum. icon1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy zakupiłem sobie konsolke PS3 to musiałem sobie pograc z kimś no nie... Wiec poszukałem forum o tej tematyce w google no i znalazłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi: "Jak trafiliście na forum?"...

Otóż na forum trafiłem ze stron www.ps3site.pl

na początku przez jakiś miesiąc odwiedzałem samą strone, a pozniej postanowilem sie dowiedziec troche oraz pomagac i przerzucilem sie na forum

a na portal oczywiście google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szukalem recenzji jakiejs gierki (Uncharted bodajze) w google i w taki o to sposob trafilem na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po zakupie PS3, wpisalem w google "Playstation 3" i żeby szukało tylko w polskich stronach. Tak oto znalazłem to forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najszybciej ;] kiedyś juz bylem ale dostałem bana za niewinność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem PS3 miał problem jaka konsole kupic PS3 czy X360 posiadalem wczesniej PSX wiec juz wtedy wiedzialem co kupie;] ale wasze forum mnie do tego przekonało. Wpisalem na google "playstation 3 forum" i znalazlem odpowiedzi ktorych szukalem... Bez robienia zbednych tematów itp. Wszystko było jak na tacy:) Wystarczylo skorzystac z przyciska "szukam' na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w google wpisałem PS3 forum czy jakoś tak ^^

Ja tak samo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dużo o obydwóch konsolach lost trafil że dostałem ps3 no najlepiej w życiu i odrazu że lubie wiedzieć każdą tajemniće mojej rzeczy jakiej mam czy to czarna strona czy inna ...

Więc google.pl ps3 poczytałem wikipedie i klinełem w tę forum od tąd je pokochałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×