Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem,

wymyśliłem, że kupie sobie w prezencie na gwiazdkę słuchawki, duże, nauszne, najchętniej AKG ;]

Słuchawki przede wszystkim do nocnego grania - wybuchy granatów, świszczące pociski po północy trochę wk.... moją dziewczynę ;]

ale chciałbym je także wykorzystać do mojego iPoda, więc słuchawki bluetooth odpadają. Słuchawki mogę podłączyć do wzmacniacza który jest podłączony do PS3 więc nie problem.

Największym problemem jest dla mnie skorzystanie z headsetu ;] który też bym chciał mieć, ale nie koniecznie zakładać na ucho... istnieje jakiś mikrofon bluetooth?

Nie mam pomysłu na zestaw, żeby było mi dobrze ;]

Edytowane przez andrey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeczytałem 12 stron tego tematu i nic konkretnego nie znalazłem, może gdzieś się ten problem pojawił w tych pozostałych 8 stronach, ale nie mam czasu już czytać tego... wybaczcie...

A więc tak: kupiliśmy z kolegą headsety SE HBH-PV702 , łączą się z konsolą, do tego miejsca wszystko jest ok. Ale tak:

Jakość dźwięku przy czacie głosowym pozostawia wiele do życzenia. Najgorsze są echa które występują na każdej głośności mikrofonu. Zrobiliśmy kalibracje tą usuwającą zakłócenia ( niby ), jedynie przy najmniejszej czułości mikrofonu da się rozmawiać ale i tak nie jest dobrze. Ogólnie słychać podwójne echo, jak rozmawiamy to słyszę echo swoje, później kolegę i echo kolegi....

Wczoraj się przekonaliśmy że nie ma możliwości prywatnego czatu + granie jednocześnie. Tak ? Można się tylko komunikować przez grę, denerwując przy tym pozostałych grających ?

Już zabrakło nam sił żeby zobaczyć czy można komfortowo pograć w Bad Company z tymi HSami. Dzisiaj będziemy się z tym bawić, coś czuję że echa to tylko początek problemów...

Wie ktoś jak zaradzić temu problemowi? Ktoś miał kiedyś coś takiego i doszedł jak poprawnie to wszystko pokalibrować żeby było dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak zaradzić temu problemowi? Ktoś miał kiedyś coś takiego i doszedł jak poprawnie to wszystko pokalibrować żeby było dobrze?

Może to nie za bardzo wam pomoże i pewnie będzie brutalne ale... Jedynym wyjściem będzie sprzedać te HSy i kupić oryginalne Sony do PS3. Zero echa i bardzo dobra jakość rozmów. Z całym innym szajsem będą problemy. Osobiście sprawdzałem 4 różne hsy "komórkowe" i w każdym było to samo. Dopiero dedykowana słuchawka dała rade. To moja opinia na temat HS, są osoby które pewnie są zadowolone ze swojej np. Jabry (no offence End :D), więc nie gryźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Dostałem dziś headset'a Jabra 2070 i chcę go podłączyć do ps3. Jednak przy wyszukiwaniu akcesoriów, konsola nic nie znajduje. Co to może być? Dlaczego nie chce się połączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miarę użytkowania Jabry coraz poważniej myślę o zakupie oryginalnego hs sony... troche szumi, i niektórzy mnie ciężko słyszą ;)

Także moja rada, to jednak oryginał Sony.

Ja swoją Jabrę musze sporadycznie parować ponownie z ps3, bo jej nie widzi. Kolejny powód :)

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz ten sam model co ja? Kurcze, wiesz może, dlaczego nie łączy mi z ps3?

/// ok poradziłem sobie. Myślę, że jednak, że lepiej zakupić oryginalny hs od Sony. Ten nadałby się http://allegro.pl/it...sylka_free.html ? Cena również dobra.

Odpowie ktoś? Byłbym bardzo wdzięczny.

Oryginalny headset od Sony jest dobry? Dobrze słychać i w ogóle?

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam HS od Sony kupiłem razem z Socomem(słuchawki w cenie gry), przyciski do regulacji głośności oraz mute są dobrze umiejscowione,dzwięk brzmi elegancko. Jedynie o co mógłbym się czepić to czas pracy ok 8h dla mnie to troche mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupie pytanie :) no ale trudno xD którym guzikiem się odbiera połączenia przychodzące ?? bo mam zamiar w najbliższym czasie kupić sobie orginalny hs sony do mojego telefonu c702:P oczywiście w tym miesiącu też mam zamiar kupić ps3 :) słuchawka również się przyda do rozmów na skype :) (mam bt w kompie ) .

I 2 pytanie xD wie ktoś gdzie w częstochowie można kupić hs sony ?? Byłem kilka dni temu w media i powiedzieli że się już skończyły a w innych sklepach nie widziałem żeby mieli. help

czeka i czekam :):) na odp :P oglądałem zdjęcia tego hs i widziałem guzik vol. mic mute . power :P

Tak na chłopski rozum to power lecz power pewnie wyłącza i włącza hs'a.

Więc odpowie mi ktoś na moje pytanko? nr 1 i 2 xD?

Edytowane przez Xayro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema szukałem sobie nowego head seta na allegro i nagle wyskoczył mi taki:

http://allegro.pl/item848297204_sluchawka_bluetooth_stereo_motorola_ht820_nowka.html

Jest bardzo tani jak na head set i właśnie moje pytanie:

Opłaca eis go kupić czy to jakiś "badziew" który się zepsuje po tygodniu jak nie ten to jaki polecacie w podobnej cenie? Zależy mi,żeby ktoś mnie słyszał a przez "kamerkę" (Playstation eye) nie słychać mnie sa jakies szumy i w ogole same z tym problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci proponował oryginalny Head Set sony ;d W saturnie chyba 140 zł. Są zestawy z grami. Chyba z SOCOM-em jest i jakąś inną ale ten drugi z jakąś "inną" grą kosztuje 210 zł. Ja proponuję kupić ten. Looknij. Przepraszam moda za duży rozmiar zdjęcia ;DPlayStation-3-Headset-5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema szukałem sobie nowego head seta na allegro i nagle wyskoczył mi taki:

http://allegro.pl/it...t820_nowka.html

Jest bardzo tani jak na head set i właśnie moje pytanie:

Opłaca eis go kupić czy to jakiś "badziew" który się zepsuje po tygodniu jak nie ten to jaki polecacie w podobnej cenie? Zależy mi,żeby ktoś mnie słyszał a przez "kamerkę" (Playstation eye) nie słychać mnie sa jakies szumy i w ogole same z tym problemy

dołączę się do pytania, również mam zamiar kupić owy HS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączę się do pytania, również mam zamiar kupić owy HS

Dobra poległem. Ja też mam pytanie odnoścnie HS-u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy PS3!

Jestem świeżym posiadaczem PS3 i mam pytanko.

Nie mogłem nigdzie wyszukać informacji nt. bluetuth'a w PS3.

Jakie ma możliwości? Czy można np. połączyć się przez BT z telefonem kom. żeby przesłać foto?

Proszę o info od starych wyjadaczy.

Pozdrawiam

Szczęśliwy posiadacz PS3!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę kupić headset bluetooth w granicach cenowych do 50-60 zł. Ważne żeby była ładowarka, zero problemów z połączeniem z ps3 i dobra jakoś dźwięku/głosu. Co byście polecili? Jeżeli nie konkretny model to jakiego producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy PS3!

Jestem świeżym posiadaczem PS3 i mam pytanko.

Nie mogłem nigdzie wyszukać informacji nt. bluetuth'a w PS3.

Jakie ma możliwości? Czy można np. połączyć się przez BT z telefonem kom. żeby przesłać foto?

Proszę o info od starych wyjadaczy.

Pozdrawiam

Szczęśliwy posiadacz PS3!!!

Niestety, nie ma takiej opcjii. Ewentualnie ten nowy Sony Aino, ale nie jestem pewien.

Za to słuchawka prawie każda 'za grosze' będzie działać z PS3. Oczywiście jeśli dla Ciebie kasa to nie problem to warto kupić oryg. HS Sony. Posiada on tryb HQ i na nim jakość rozmów jest zabójcza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie ma takiej opcjii. Ewentualnie ten nowy Sony Aino, ale nie jestem pewien.

Za to słuchawka prawie każda 'za grosze' będzie działać z PS3. Oczywiście jeśli dla Ciebie kasa to nie problem to warto kupić oryg. HS Sony. Posiada on tryb HQ i na nim jakość rozmów jest zabójcza. 

Jeśli nie ma tej opcji to nie ma. Nie ma znaczenia czy to nowy SE Aino czy inny telefon.

Działa większość headsetów,ale lepiej zainwestować te 100-150 pln i kupić coś dobrego.

Co do oryginalnego sony,nie wiem jak działają z ps3 inne,ale ten ma też swoje - oraz +.

+ dobry mikrofon,który "zbiera" już z ok. 1-1,5 m nawet kiedy headset jest w docku i się ładuje,przez co nie musimy przerywać gry

+ jest fajnie wykonany

- nie jest najtańszy,ale na tle lepszych słuchawek typowo komórkowych np. nokia etc. nie jest też jakiś drogo,bo można wyłapać już od 135 pln

- nie wiem jak u was ale u mnie nie da się zmienić czułości mikrofonu-zawsze jest wartość 3,dlatego słuchawka ma skłonności do pisku ponieważ zbiera aż za bardzo

Ogólnie jestem zadowolony i ja polecam :)

Co do fotek to - PC->pendrive,CD,DVD,blue-ray,wifi-> PS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się wyłapać go na allegro, z UK, łącznie zapłaciłem ok.150zł i uważam, że nie mogłem kupić lepszego HS. Nie dość, że wygląda fenomenalnie, to i jakoś działania nie pozostawia żadnych zastrzeżeń. Jak dla mnie, użytkownika przeciętnego, nie ma żadnych minusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się wyłapać go na allegro, z UK, łącznie zapłaciłem ok.150zł i uważam, że nie mogłem kupić lepszego HS. Nie dość, że wygląda fenomenalnie, to i jakoś działania nie pozostawia żadnych zastrzeżeń. Jak dla mnie, użytkownika przeciętnego, nie ma żadnych minusów.

Wcale nie za tanio,ja w MM zapłaciłem 149 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt z was nie umie szukać dobrze w internecie tu macie link do sklepu:

http://www.alsen.pl/index.php/product/none/126440/Sony_Playstation_3_Wireless_Headset_Blstered_9702023/none

sam tam zamawiałem są oryginalne i bardzo dobre, za przesyłkę zapłacicie 10 zł a jak gdzieś w ich punkcie to macie przesyłkę za darmo a na allegro to robią ludzi w wala bo są sklepy gdzie sa jeszcze tansze wystarczy dobrze szukać w necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie najlepsze podrobki headsetow, bo niestety nie stac mnie na wydawanie na org gry i dodatkowo headset, musze sie zadowolic podrobka jak narazie

Kumpel mi tlumaczyl ze wystarczy zwykly headset od fona i dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam trochę inne pytanie. Czy próbował ktoś używać headseta sony z komputerem? Coś mi nie wychodzi przy parowaniu urządzeń. Dochodzę do momentu kiedy kreator prosi o naciśnięcie przycisku odbierania na słuchawce, naciskam wszystko i nic... Kreator nie chce iść dalej. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie najlepsze podrobki headsetow, bo niestety nie stac mnie na wydawanie na org gry i dodatkowo headset, musze sie zadowolic podrobka jak narazie

Kumpel mi tlumaczyl ze wystarczy zwykly headset od fona i dziala.

1 małe pytanie ? Dlaczego podróbka ? Nie lepiej kupić oryginalny starszy model nokii ? Prawda jest taka że jeśli Cię na coś nie stać to tym bardziej kup lepsze i droższe które będzie Ci służyć,ciągła wymiana i niezadowolenie nie wyjdzie Ci wcale taniej. Kup jakaś nokie za 70 pln i z głowy :)

Poza tym OFFTOP !

Nie ten temat !!!

EOT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar kupić słuchawki stereo MT3526 media techa za około 130 zł mają mikrofon i jest tryb headseta i tryb słuchania muzyki :) po świętach zamawiam w sklepie patrox. jak kupie napisze czy warto itp może ktoś się jeszcze skusi.

Jednak nie jestem pewny do kupna mt3526 bo nie mogę nigdzie znaleźć kompatybilności z jakimi urządzeniami pracuje :(:(

Edytowane przez Xayro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie korci, żeby go kupić ale tylko z Socomem. Niestety jak narazie opinie o Socom nie nastrajają mnie pozytywnie i mam dylemat. Chyba jednak poczekam jeszcze trochę na premierę europejską, może do tego czasu coś się zmieni. Ciekawi mnie czy faktycznie jest tak duża różnica w jakości dźwięku. Obecnie mam Jabre ( nawet nie pamietam jaki model, był w pakiecie z Warhawkiem ) i przy grze w COD4 bardzo często nie mogłem zroozumieć ani słowa. Pominę fakt, że ta Jabra jest za...cie niewygodna i "wyłazi" z ucha. Z tego co widzę do Soniak ma gumeczkę na "głośniczku" więc nie powinien z wysuwać sie z ucha. Mimo wszystko przed zakupem chciałbym go jednak zobaczyć fizycznie na oczy.

kupilem tego HS przed pojawieniem sie go w polsce z SOCOM za 140 zl i nie zaluje dobry produkt dzwiek jest naprawde czyst i dobrze sie trzyma ucha polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Sorki za nieco offtopa ale co z kamerką ps eye? Ona też może służyć jak HS ;) Nie?

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×