Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki headset do ps3 do 100zł

A i mam pytania

jak gra się online to normalnie gadasz z ludźmi czy musisz jakiś przycisk nacisnąć i dopiero gadasz

A podobno w socomie (SOCOM) czym dalej jesteś od ludzi którzy gadają tym słabiej ich słychać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Jaki headset do ps3 do 100zł

A i mam pytania

jak gra się online to normalnie gadasz z ludźmi czy musisz jakiś przycisk nacisnąć i dopiero gadasz

A podobno w socomie (SOCOM) czym dalej jesteś od ludzi którzy gadają tym słabiej ich słychać xD

Do 100 zł jak dobrze przejżysz portale aukcyjne bez problemu dostaniesz dedkowany headset od Sony. W grach przeważnie hs uruchamia się automatycznie (np, K2 , Re5 , Resistance2....itp).....

Co do SOCOM'a to nie wiem ale tak własnie jest w K2.....ludzi nie ze swojego oddziału słyszysz dopiero jak sie do nich zbliżysz....

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zestaw nokia HS-3W i jestem bardzo zadowolony ,głos jest świetny.przy podłączeniu z ps3 nie było zadnych problemów. polecam

P1010340.bmp

P1010341.bmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlam nie headset na kableku za tącenę bezsens totalne...... ładowanie headsetu BT nie jest tak uciążliwe...:0 komórkę też masz na kabelku ??;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dosc kretynskie pytanie... jak włączyc headseta z motoroli (tej płaskiej) bo dodawali do niej hs zabrałem ojcu go i nie iwem nawet jak go włączyc ? :(( pozdrawiam

sluchawka to motorola h500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy SONY doda funkcje, aby działały hs'y pod USB? Mam fajny hs, z którym gram na kompie i nie chce kupować, tego ich jednouszego szajsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić jakiś headset do PS3 ale nie wiem jaki....

zależy mi na tym aby dało się wyłączyć mikrofon w nim, albo żeby miał jakiś przycisk który należy wcisnąć aby rozmawiać.

Dostanę gdzieś oryginalny headset SONY do PS3 ???

kumpel taki ma i chwali sobie. Jedyne co mnie w nim przeszkadzało to duża czułość mikrofonu, czy to jest do ustawienia? tz. można zmniejszyć czułość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki HS byl dodawany do gry Socom w zestawie (ja kupilem import z usa Socom+HS). Czulosc mikrofonu mozna chyba ustawiac w jednym z paneli w XMB.

Nie spotkalem sie jeszcze z HSem na ucho ktory ma przycisk do triggerowania mikrofonu. To czy HS ma wyciszanie, to juz musisz patrzec po konkretnym modelu. HS od Sony ma MUTE i jest to chyba najwiekszy przycisk w calej sluchawce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawuje ten oryginalny Headset PS3? Pytam bo nie wiem czy warto wydawać 205zł (z przesyłką) na SOCON+ HS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie mam osobiscie ale testowałem własnie ten hs u kolegi . powiem szczerze ze jezeli zalezy Ci tylko na hs to kup lepiej jakis tanszy. Po co wydawac 200zł jezeli za 40-50zł dostaniesz naprawde przyzwoiti hs. Oczywiście hs od Sony jest naprawde fajny, dobrze się sprawuje i generalnie spoko go mieć tylko jest ciut drogi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem robiłem już tak z klawiaturą i słuchawkami, kupowałem takie po 40-50zł. Zwykle po miejscu lądowały w koszu :). W końcu wybuliłem 120zł na Logitech Media Keyboard 600 i 80zł na słuchawki philipsa. Klawiatura ma już 4 miesiące i nadal jest jak nowa, a słuchawki maja ponad pól roku i poza zgubionymi gumkami tez się świetnie spisują :).

Co do HS chyba jednak poczekam aż stanieje trochę i wtedy kupie Socon+HS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można jeszcze kupic SOCOM z Headsetem ? jak tak to za ile ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos sprzedaje to mozna kupic. A za ile? Za tyle ile chce sprzedajacy.

Wiem ze glupia odpowiedz ale chyba nawet nie zadales sobie trudu poszukac zadnej aukcji na allegro :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos sprzedaje to mozna kupic. A za ile? Za tyle ile chce sprzedajacy.

Wiem ze glupia odpowiedz ale chyba nawet nie zadales sobie trudu poszukac zadnej aukcji na allegro :/

a właśnie że szukałem :) i nikt tam headsetu nie sprzedaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie z grami napewno jest w okolicach 200 zł, a takto to na allegro też są...

www.a**egro.p*/item677331813_socom_confrontation_headset_nowa_kielce_allplay.html

nie podałem linka jakby co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, oficjalny. Polecam - genialne urzadzonko. W moim przypadku w ogole nie meczy ucha ( a sluchawki walkmanowe po godzinie musze wyjac z ucha) Swietna jakosc przekazywanego glosu, zero szumow - trzaskow. Od razu poznac kto rozmawia przez dobrej jakosci headseta. Wiem ze niektorym osobm nie przypasowal - ale tak jest z kazdym produktem. Brać. Lepiej dolozyc i cieszyc sie jakoscia dzwieku i wykonaniem. Swojego kupilem ze 92 zl z uk, jak teraz widze po ile stoja to tylko sie usmiecham pod nosem... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie widziałem 160 zł to trochę dużo...

najbardziej boję się tego że ucho będzie mnie boleć ale jak mówisz że jest wygodny to chyba nie mam się czego obawiać ;]

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety kurs euro i funta jest teraz zabojczy. ja Kupowalem jak dolar stal po 2 zl - jeju co to byly za czasy:) Bralo 4 moich znajomych i kazdy jest zachwycony. Jeden z nich mial wczesniej 2 headsety wiec jest wiarygodna osoba. Ale tak jak mowie gdzies czytalem opinie kogos ze bolalo go ucho i mu wypadal. Ilu ludzi tyle uszów :D ale powinien byc ok:) ten pałąk ktory zaczepiamy na ucho jest regulowany i mozesz go sobie dopasowac do swojej małżowiny wedle uznania. Poszukaj w zagranicznych sklepach z europy ktore wysylaja do polski. Jest duza szansa ze z przesylka jak zlozysz sie z kumplem wyjdzie Cie taniej niz z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was używa headsetu

LOGITECH CORDLESS VANTAGE Headset?

Jest coś wart? Aktualnie śledzę jedną aukcję i widzę, że mogę go nabyć za dobrą cenę.

Tylko pytanie - szumi, przerywa, i jak działa ta jedna słuchawka? Czy przez nią jest puszczany cały dźwięk, czy tylko rozmowy? Bo z mono ciężko wywnioskować, z której strony strzelają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem, za taką cenę headset to raczej nie powinien trzeszczeć, ja i tak polecam headset oficjalny, naprawde extra cudo :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×