Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

najlepszym headsetem jest headset od sony który można zakupić w zestawie z taką gra jak socom za ok 200zł na allegro

socom wcalnie nie taki fajny na multi bo albo ja tak bardzo lamię że w ciągu czasu całego posiadania tej gry zabiłem 3 osoby (w tym 2 razy sie campiąc, 1 była 'afk' lub away from ps3 / afp :D ) lub ci ludzie ostro grają w tego socoma że wypracowali sobie jakiś 6 zmysł w tej grze

krótko: rekomendacja oficjalnego headsetu evelan'a :ok: wszystko co kupuje ma sens z wyjątkiem zbędnych wihajstrów do x360, bo tam jedynie ładowarka się przydaje reszta to po prostu żeby chyba wyglądało chyba :]

Edytowane przez evelan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu w kupowaniu takiego zestawu za 200zł. Socom kosztuje grosze do tego trudno go sprzedać. Lepszą opcją byłby Endwar, ale ta gra też jest grosze warta. Obecnie moim zdaniem lepiej kupić sam HS Click, a jeśli ktoś ma znajomego/rodzinę w UK to może sobie sprowadzić z amazon.co.uk org. HS Sony za niecałe 100zł + przesyłka (3-4 funty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu w kupowaniu takiego zestawu za 200zł. Socom kosztuje grosze do tego trudno go sprzedać. Lepszą opcją byłby Endwar, ale ta gra też jest grosze warta. Obecnie moim zdaniem lepiej kupić sam HS Click, a jeśli ktoś ma znajomego/rodzinę w UK to może sobie sprowadzić z amazon.co.uk org. HS Sony za niecałe 100zł + przesyłka (3-4 funty).

Szczerze to wiesz, bardziej sie opłaca kupić z endwar. Ile nówka kosztuje ? ZA 60-70zł powinno się dac ją opchnąć, więc headset wyszedł by nas wtedy 130-150zł

Ja właśnie musze kupić sobie headset, tylko dalej się zastanawiam właśnie jaki. Czy lepiej dac te 150-160zł i kupić oryginał bez gry, czy dopłacić do 200 i mieć albo z Socomem, albo z Endwarem. Albo wogóle kupić jakis inny tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wiesz, bardziej sie opłaca kupić z endwar. Ile nówka kosztuje ? ZA 60-70zł powinno się dac ją opchnąć, więc headset wyszedł by nas wtedy 130-150zł

Ja właśnie musze kupić sobie headset, tylko dalej się zastanawiam właśnie jaki. Czy lepiej dac te 150-160zł i kupić oryginał bez gry, czy dopłacić do 200 i mieć albo z Socomem, albo z Endwarem. Albo wogóle kupić jakis inny tańszy.

Ja dzisiaj właśnie rozpakowałem mój nowy HS Sony :). Po 6h użytkowania jestem z niego bardzo zadowolony, Od razu widać że nie jest to jakaś tandeta, plastik jest dobrze spasowany, nic nie trzeszczy, dobrze trzyma się ucha i jest bardzo lekki. Jakość dźwięku jest bardzo dobra, zarówno na PS3 jak i podczas rozmowy telefonicznej. Jedyną wadą którą na razie stwierdziłem jest za krotki kabelek USB do stacji dokującej ;/.

Szczerze Ci powiem ze po zagraniu w demko EndWar z headsetem spodobała mi się ta gra, aż żałuje teraz ze nie skusiłem się na zestaw z Endwar :(.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić headset do PS3. Cena max. 70zł.

Jaki będzie najlepszy, chodzi mi o jakość dźwięku i czułość mikrofonu. Będzie on służył głównie do gry Killzone 2.

Zastanawiałem się nad Jabra bt2070

bartek7220, Jabra bt2070 nie działa z PS3 wejdź tu: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Bluetooth_headsets_compatible_with_PlayStation_3 to spis wszystkich HeadSetów do PS3.

Halo pomoże mi ktoś (post na samej górze 17 strony) ja bardziej przychylam sie do Jabry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartek7220, Jabra bt2070 nie działa z PS3 wejdź tu: http://en.wikipedia....h_PlayStation_3 to spis wszystkich HeadSetów do PS3.

Halo pomoże mi ktoś (post na samej górze 17 strony) ja bardziej przychylam sie do Jabry

Nie bardzo cię rozumiem. Pytasz o headseta, który widnieje na liście, którą sam nam prezentujesz. O sooo chossiiii? Jeśli o jakość to każda jest taka sama. To tak jakbyś wybierał słuchawki stereo. Widzisz jakąś różnicę w dźwięku? (audiofile sio ;p). Bardziej w headsetach chodzi o komfort i dopasowanie do ucha, a to jak wiadomo jest rzeczą sugestywną

P.S. Jakość rozmów w grach jest beznadziejna, żeby nie powiedzieć do dupy, więc to czy będziesz miał headseta za milion złotych czy za 50 nic nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny HS sony oferune tryb HQ (high quality) wykorzystywany w niektorych grach. Wowczas dzwiek brzmi o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo wszyscy się tutaj mocno zastanawiają miedzy wyborem, ale czy odczuje róznce jak zamienie swój aktualny bluetooth HTC z podłączonymi słuchawkami creative, a takim HS sony, przecież to jest tylko jedna słuchawka, która i tak nie daje mi możliwości słyszenie jednocześnie gry oraz rozmowy?

Dalej będę musiał kombinować jak kombinuje: pestki creative do ucha(rozmowa), a na to duże słuchawki z dźwiękiem z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pytania? Co ma sie zmienic? Zasada dzialania HSa nie ulega zmianie nawet jakbys mial na glowie swieta krowe. W HSie slychac tylko rozmowy przez HS. Dzwiek gry leci przez TV albo inny system audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis kupilem sobie headset Jabra 2010 nie mam z nim problemu. Dziala ladnie z PS3 z Telefonem SE k750i i PC USB 2.0 BlueTouch Mint - nawet wlaczylem winampa przez ta sluchawke i nagrywalem dzwiek soundforge'm (jakos straszna tego nagrywania choc nie wiem czemu bo wszedzie indziej ladnie slychac a zwlaszcza w ps3).

Ladnie sie paruje w PS3 tylko instrukcja wprowadza troche w blad jesli chodzi o samo parowanie, bo pisze tam ze trzeba 5 sekund przytrzymac a trzeba okolo 9 do 10 sekund i wtedy problem sparowania znika.

Mam 2 pytania:

Czy w takich HF jak sie paruje i wpisuje haslo standardowe 0000 to czy to haslo mozna w jakis sposob zmienic ?

Czy trzeba to zmienic czy po tym zabiegu konsola jakos nowe haslo dodaje dla HF i SOBIE aby bylo odseparowane od czego kolwiek innego z zewnatrz ? Bo w PC jak ta Jabre podlaczalem to jest cos podobnego jak adres mac dla sieciowek na poczatku wiec chyba jakis unikalny kod :)

Jaka mam pewnosc ze ktos obok z ps3 nie wpisze ustalonego z gory hasla rownoczesnie i bedzie wszystko slyszal ? (nie wiem czy dobrym tropem to rozumiem wiec nie smiac sie :D)

Drugie pytanie - jakie trzeba miec parametry lacza internetowego ? -> upload oczywiscie aby plynnie szlo gadanie i nic nie rwalo np. w takim MotorStormie. Moje lacze Data Rate Download 1312 Upload 320 kbps

Czy to wystarczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem swój HS Sony. Trzeba powiedzieć że jest mega wygodny. 3h i nic nie boli. W porównaniu do moich słuchawek no MP3, po których nie moge wytrzymac z bólu a mam je założone ~~20min.

HS są w Polsce już dostępne, w Saturnie kupiłem (SCC) 139 zł

Dziś albo jutro napisze jego recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchawka-bluetooth-iqua_1473.jpg

IQUA ESSENCE 316

- 6 godzin gadania

- 150h czuwania

- waga: 10 g

bardzo fajny i tani (30-50zł na allegro) headset. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z tym parowaniem headset'ow nie sonowych ? Bo kiedy wylaczam konsole i headseta to na nastepny dzien musze znowu wejsc w opcje w menu xmb i ponownie wyszukac headset'a. Czy to normalny objaw czy tak sie dzieje tez u was ? Czy wystarczy raz ustawic i juz utrzymuje ustawienia na stale ?

a jak to jest z tym parowaniem headset'ow nie sonowych ? Bo kiedy wylaczam konsole i headseta to na nastepny dzien musze znowu wejsc w opcje w menu xmb i ponownie wyszukac headset'a. Czy to normalny objaw czy tak sie dzieje tez u was ? Czy wystarczy raz ustawic i juz utrzymuje ustawienia na stale ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się zawiodłem na rozmowie w czasie gry via HS. Niedawno zakupiłem HS iqua ten sam co na zdjęciu po wyżej. Napalony dodatkowymi możliwościami w czasie jakie daje HS czym prędzej podłaczyłem do ps3 i tu klaps w połowie gier które sprawdzałem słychac jakieś gówn.ane echo. które całkowicie uniemozliwia rozmowe np. Wipeout HD czy Warhawk. Dało się natomiast rozmawiać w Unreal Tournament 3 oraz killzone 2 (chodź tu róznie z róznymi graczami). Pała na całej lini!!!! Dodam że HS działa dobrze w tym chat voice w XMB. Nie wiem dokładnie kiedy wyszło ps3 2006? 3 lata a sony dalej nic z tym nie robi. Miałem wczesniej x360 ke i tam rozmowy w czasie gry to bajka w porównaniu do ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać, że ten HS IQUA sprawdzałem póki co tylko na Killzone2 i voice chat

z pewnością najlepsze osiągi ma słuchawka Sony czy inne Logitechy

dlatego IQUA polecam tylko tym, którzy chcą mieć "cokolwiek"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BruceLee od linuxa wink.gif a ustawiales w xmb wlasnie te echo ? Bo moze specjalnie jest ta opcja zrobiona zeby nie bylo tego echa w grach o ktorych piszesz. Trzeba HeadSeta blisko glosnika dac i wtedy wlaczyc testowanie. PS3 pusci taki dzwiek sinusoidalny czy jaki tam sie to nazywa i wtedy moze to cos pomoze.

Dziala HeadSet w Playstation HOME ? Bo wlasnie jestem tam i widze ze ma opcje enable do headset'u i nic nie dziala.

Edytowane przez DCGCPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BruceLee od linuxa wink.gif a ustawiales w xmb wlasnie te echo ? Bo moze specjalnie jest ta opcja zrobiona zeby nie bylo tego echa w grach o ktorych piszesz. Trzeba HeadSeta blisko glosnika dac i wtedy wlaczyc testowanie. PS3 pusci taki dzwiek sinusoidalny czy jaki tam sie to nazywa i wtedy moze to cos pomoze.

Szukałem opcji o której piszesz ale bez powodzenia. Mam soft 3.00. Możesz dokładniej wyjaśnic ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu kupiłem oficjalny headset PS3 - allegro 140zł. Poleca, dobrze leży, bateria długo trzyma, jakość dźwięku też dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak też polecam jak kolega z góry oryginalny headset sony ja zakupiłem go w zestawie z socomem gra średnia zawsze można opchac a co do hsa to naprawdę jakośc dzwięku jest mocna

post-12037-12535695849729_thumb.jpg

CZEKAMY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu kupiłem oficjalny headset PS3 - allegro 140zł. Poleca, dobrze leży, bateria długo trzyma, jakość dźwięku też dobra.

tak też polecam jak kolega z góry oryginalny headset sony ja zakupiłem go w zestawie z socomem gra średnia zawsze można opchac a co do hsa to naprawdę jakośc dzwięku jest mocna

Chłopaki tak polecacie tego HS od Sony, a jak z echem chodźby w grach które podałem Wipeout HD czy Warhawk??

Macie te echo czy nie?

@DCGCPS

Dzieki za filmik ;). Wypróbowałem ten echo test tak jak na filmiku i wydaje mi sie że on pomaga jeśli się ma echo w voice chat via xmb, u mnie echo występuje w niektórych grach. W voice chat w xmb wszystko ok ;). Ale w grach niestety echo zostało.

Edytowane przez pajacyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny HS sony oferune tryb HQ (high quality) wykorzystywany w niektorych grach. Wowczas dzwiek brzmi o wiele lepiej.

a jest lista w których HQ mode działa?

jeśli chcecie mieć pewną jakość to tylko HS od sony + HQ mode :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×