Skocz do zawartości
Pilarenko

Polski Hh.

Rekomendowane odpowiedzi

G.R.U.B.S.O.EN , pfk , k44 Miush , Rahim , 3oda kru. Reszty polskiego nie słucham.

żałuj, ogólnie rzecz biorąc, jest dużo grup starszych które fajne płytki wydały. Mnie osobiście kręcą w ogromnej większości starsze kawałki, może dla tego, że ten nowy jest dla mnie zbyt oderwany od mojego życia, a ze starymi się dorastało, mniej więcej podobnę rzeczy się przeżywało i dlatego główka sama się kiwa do starych kawałków. Chcesz mogę ci coś polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że tak,tylko CIEMNA STREFA.

Jutro idę do mega prawilnego shopu,po mega prawilną pufe na moje prawilne dupsko.

PUFA_435346.jpg/

A tak trochę bardziej serio to :

Ogólnie nie pałam miłością do krakowskiej firmy,ale podoba mi się inicjatywa Bosskiego z drużyną mistrzów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na sieci znalazłem to, i przykuło moją uwagę. Chłopak ma dobre flow i ogólnie podoba mi się jego nawijka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah,RZK ponad życie.

Naprawde patrząc na takiego Kule,Omena,B.R.O,Pjentaka,Solara/Cwelasa,Ważke G, i oczywiście cały składq ziomków z RPK,polski rap nie ma przyszłości. ( pół serio )

Ostatnio przeglądam sobie wywiady z różnymi osobami z polskiej sceny HH ( producenci,dj'e,artysci etc. )

Najbardziej podobał mi się wywiad z Tunziano(WJ)

Strasznie pozytywny człowiek,tylko ten typo zadający pytania taki sztywny.

Kebaby som de best.

Edytowane przez b3nio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście do HG straciłem ostatni szacunek,gdy zaczęli sprzedawać poncha,marynarki i inne wieśniackie części ubioru.

Rozumiem,że można zarabiać na koszulkach czy bluzach ze swoim logem,ale poncha czy prawilne marynarki to już wieśniactwo.

-Bokserki JP

-Pufy RPK

-Poncha od Wilka...

no kurwa...

Anyway "Każdy promuje się na swój sposób ( czekam na zestaw śniadaniowy RPK - Mini Gimbus,jaram się )

Aktualnie "pseudo - gangsterski"czy "uliczny" rap stoi na śmiesznym poziomie.

________________

Sam ostatnio słucham tylko kilku raperów :

-Sokół ( CBP )

-Tede + WFD

-Kaczor

-Peja

"Kiedyś każdy gość w szerokich spodniach,

Nieważne co robił, skąd był - był od nas.

Dziś każdy gość w szerokich spodniach nie jest od nas.

Liczy się napis na bluzie, nie jej rozmiar.."

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie orientuje się już co się dzieje na scenie, ale dzień bez dixona, hg czy też koligacji gie ka to dzień stracony =) Posłuchajcie po prostu tego..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dupie mam dresiarzy w za dużych buksach ale dobry rapcore to dobry rapcore :biggrin:

nawet mi przypomina troszkę klasykę gatunku czyli nieśmiertelnego dannego diablo!

lub:

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sitek mocno wpada w scenę genialny kawałek na nowym prosto mixtape z Parzelem i Sokołem "Plaża" generalnie cały mixtape dość spoko, poprzedni lepszy ale ten też całkiem spoko. A co do Era to niech wydaję solówe albo coś z JWP nowego !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Tak jak za nim nie przepadam, tak w tym numerze B.R.O. dobrze nawinął. Edytowane przez Jakov.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście może najnowszą płytę Bisza? :) Naprawdę polecam, wg mnie najlepsza płyta tego roku.

Edytowane przez cinek9696

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niewiele słyszałeś , jak uważasz że to jest " najlepsza płyta tego roku " ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niewiele słyszałeś , jak uważasz że to jest " najlepsza płyta tego roku " ;]

Co sugerujesz :D? Jaka jeszcze polska rap płyta może konkurować z Biszem? Słyszałem, że Milczmen jest świetna ale przyznam, że nie słyszałem ;) Może CNO2 albo Radio Pezet :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Dolina Klaunoow Trzeciego Wymiaru , która wdeptała w ziemię resztę sceny , jeżeli nie znasz 3W , to naprawdę niewiele wiesz , bisz to jest leszcz , jak chcesz się wypowiadać obiektywnie , to serio sobie posłuchaj " Architekci Placów Boju " , " Dostosowany 2 " , " Z dziada-pradziada " , " Hip-hop wciąż żywy " czy " Moje życie to rap " i sobie obczaj jak wygląda flow , technika czy oddech oraz wielokrotne rymy i sens w tekście , co się najbardziej w rapie liczy , a chłopaki są technicznie najlepszymi raperami w Polsce i wtedy pogadamy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie slucham goscia , nie przekonuje mnie , ale wracajac do tych plyt roku :

Trzeci Wymiar - Dolina Klaunoow , totalna miazga , zdecydowanie najlepsza plyta i nie do przebicia ,

RR Brygada - Rarytas , swietna plyta

Tede - Mefistotedes - rowniez swietna

Donatan - Rownonoc , kilka mocnych numerow , Tede , 3W , PDG

Null-o/3W - SPG Dystrykt , wychodzi w grudniu

I to sa mocne plyty tego roku , ludzie ktorzt graja kilkanascie lat na scenie i maja skillsy , a nie jakis bisz , ktory wyskoczyl niedawno nie wiadomo skad i sie wozi , dziekuje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×