Skocz do zawartości
ONE

DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Patricko Szybko ten rok :), wychodzi sporo nowych tytułów, które zjedzą czas ... F1, WRC, Mafia, GT5... A co do Dirt 3 ciesze się, że wracają do korzeni, 2 niestety nie zakupiłem, ale jakoś nie ciągnie mnie do "X-games" czy innych super imprez.. A Powrót Audi czy Toyoty to już miód dla mych oczu i uszu, nie mogę się doczekać wspaniałego dźwięku wydobywającego się pod maski i rury :)

@Down: Się zobaczy :) .. Może wyciągnę coś taniego na allegro, szkoda,ze tak długo trzeba czekać na F1 :/

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko Szybko ten rok :), wychodzi sporo nowych tytułów, które zjedzą czas ... F1, WRC, Mafia, GT5... A co do Dirt 3 ciesze się, że wracają do korzeni, 2 niestety nie zakupiłem, ale jakoś nie ciągnie mnie do "X-games" czy innych super imprez.. A Powrót Audi czy Toyoty to już miód dla mych oczów i uszów, nie mogę się doczekać wspaniałego dźwięku wydobywającego się pod maski i rury :)

Jeżeli naprawdę czekasz na DIRT3 i inne gry motoryzacyjne, które niebawem wyjdą to myślę, że 2 część też warto jeszcze kupić, bo gra i tak jest świetna...

PS. Oczu i uszu, a nie "oczów i uszów". :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że już nie warto. Za dużo fajnych ścigałek się pojawi na przestrzeni kolejnych tygodni. Dirt 2 był dobry rok temu jak nie było praktycznie nic ciekawego w tym gatunku gier na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Wg mnie warto kupić teraz DIRT2 tym bardziej, że jest już w platynie i jest bardzo tani.

Dirt 2 był dobry rok temu jak nie było praktycznie nic ciekawego w tym gatunku gier na PS3.

A teraz jest coś ciekawego? Bo wg mnie to posucha straszna jest obecnie jeśli chodzi ogólnie o gry.

Następna dobra samochodówka będzie dopiero pod koniec września (F1 2010), to prawie 2 miesiące czekania.

Potem WRC, a w Gran Turismo 5 to uwierzę dopiero jak będzie na półce leżało.

TDU2 to nie wiem do czego mam zaliczyć, czy do Simsów czy do samochodówki...

Ja jakbym nie miał obgranego DIRT'a to brałbym w ciemno na Twoim miejscu. Gra daje sporo frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Wg mnie warto kupić teraz DIRT2 tym bardziej, że jest już w platynie i jest bardzo tani.

Dokładnie. Fajna, sielankowa samochodówka. Do końca roku co prawda pojawi się kilka ciekawych tytułów (TDU2, NFS: HP, F1 2010 (GT5 nie wymieniam, bo to wielka niewiadoma)), w przyszłym kolejne, ale to wszystko 160-200zł, a Dirta mozecie zgarnąć za 80, choć wersja Pltinum w moim przypadku by nei przeszła.

Co do Dirta 3 to oczekuje więcej trofeów online. 30 lvl w Dirt 2 zrobiłem w jeden dzień, a właściwie dzień i pół nocy, a online w grach Codemasters zawsze rządziło. Od ToCA zaczynając. Niby można grać, ale zwyczajnie nie chce się gdy nie ma możliwości odblokowania różnych popierdółek jak np. w FPS'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo kiedy pojawi się DIRT 3? - kilka miesięcy czy temat dłuższej przyszłości....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w 2011, bodajże pierwszy kwartał, ale nie jestem pewien, w każdym razie na pewno nie w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.topgear.com/uk/car-news/ken-block-gymkhana-3-2010-09-15

jak dla mnie to fajnie ze ida w blockowa strone troche, od rajdow bedzie wrc a tu taki mix dla zabawy, a ze nazwisko Colina uzywaja ? jakby na to nie patrzec to pewnie kase i rodzinka z tego dostaje, a na pewno bedzie cos ku pamieci jego, a dzieki takiej grze to zaczynajacy sie interesowac sportami motorowymi dowiedza sie ze ktos taki istnieje.. (swoja droga ciekawe czy bedzie jakies memorial story male w f1 od mistrzow kodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W F1 może nie, ale w DIRT3 na pewno będzie coś poświęcone Colinowi. Wg mnie ten memoriał co był w DIRT2 to była świetna sprawa + filmik na zakończenie.

Bardzo się wtedy wzruszyłem, jako miłośnik rajdów bardzo lubiłem Colina (chyba jak każdy), także szkoda go po prostu.

Wracając do tematu DIRT3, to CM powiedziało, że gra będzie 2 albo 3 razy większa od poprzedniczki! To lubię! Ponad 100 aut, sporo więcej tras...czyżby DIRT3 odzyskał świetność starych Colinów?

Może przesadzam, ale z DIRT będzie na pewno najlepsza część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za jeden pod drugim, ale zeby podbic :]

Wole poczekac na to niz nawet uzywke WRC kupic :) gra zapowiada sie bajecznie, w jakis sposob chyba powrot do korzeni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie się skończy na kolejnej "arcadówce-masówce".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest tez ze fajnie to wszystko zrobia, w koncu sami troche posmakowali i wiedza z czym to sie je:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że wciąż to Colin i z pewnością będzie to co najmniej dobra gra :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DIRT3 pozamiata jak każdy poprzedni :D Jak oglądałem Q&A to aż miałem gęsią skórkę :D

Fakt, że będzie grupa B jest dla mnie numer jeden. Klasyka klasyka jeszcze raz klasyka! Już nie mogę się doczekać swojego Audi Quattro, albo Lancia Delta Integrale, potężne maszyny!

60% rally w DIRT3, to chyba i tak świetnie biorąc pod uwagę, że w DIRT2 chyba było z 20% - 30%, a przynajmniej tak mi się wydaje.

Może nie całkowity powrót do korzeni, ale na pewno idą w dobrym kierunku.

Oj, ciekawe tylko kiedy w tym 2011 planują. Słyszałem o styczniu, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Chociaż logicznie patrząc styczeń 2011 to chyba troszkę za szybko.

Gra na pewno pójdzie w pre-order! Warta każdej złotówki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma byc kwiecien-czerwiec. Jak dla mnie bedzie rewelka, chyba sobie wzieli do serca i nie bedzie to robione wylacznie pod hamburgery.. W 40 procentach bedzie gymkhana, xgames i cala reszta to posluzy to wszystko za mily przerywnik pewnie.

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od siebie powiem ze jest rewelka ! nie zamienilbym ja na nic :) moze g27 ale w niej nie ma sekwencji na shifterze

Co? XD Bo wyskoczyłeś z tym i nie wiem o co chodzi :)

Ale skoro o kierze mowa, to mam nadzieję, że będzie troszkę więcej do ustawienia niż w DIRT2, gdzie tylko Force Feedbakc można było ustawiać.

Chociażby tyle ile w F1 2010 jest, wystarczyć powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko mialem otwarte kilka stron forum, to mialo isc do kierownic w gt5, nie wiem jak to sie tu znalazlo hehehe :P tym bardziej dziwne ze ten post pisalem w pracy tutaj a o kierze juz w domu :/

Zeby nie bylo offa, to mi sie na kierze w dircie2 slabo jezdzilo, nie moglem wyczuc auta. na padzie zamiatalem wszystko... Moze w 3 bedzie lepiej.

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, wygląda że znów kierownica się w tej grze na nic nie przyda :(

Ale to dopiero Alpha także miejmy nadzieję, że jeszcze sporo się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kierownicą + widok z kokpitu będzie zabawa na pewno :) ale czy będzie sie kręcić lepsze czasy? wątpie :) Pad pod colina najlepszy pad + widok zza samochodu xD Ale i tak szanuje tą grę, mam sentyment do niej :) Najlepsza arcadówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colin od zawsze był arcade'ówką i się to raczej nie zmieni. Właśnie między innymi dzięki temu zdobył tak dużą popularność. Kto nie pamięta czasów, gdy jeździło się na "strzałkach", a i tak sprawiało to ogromną frajdę :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle arkadówka, bo w takiego Colina 2.0 grało się wyśmienicie na kierownicy. Czuło się tą furę, każda zmiana miała znaczenie, itd.

Po prostu podłączenie kiery zmieniało tą grę na lepszą.

Po podłączeniu kiery do DIRT2 jednak coś nie grało. Zbyt czuła i w ogóle auto latało jak ping-pong.

Mam nadzieję, że w DIRT3 się to zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nowych materiałów. Mniej więcej od 3:18 można zobaczyć nowy gameplay z udziałem Forda Fiesty.

Wszystko wygląda bardzo fajnie, itd.

Ale czy nie macie wrażenia, jakby samochód trzymał się nawierzchni jakby był przyklejony?

W DIRT2 auta latały bokami, czasami aż za bardzo, czyżby tutaj miało być zupełnie odwrtonie?

Co prawda gra jest w fazie alpha, także mam nadzieję, że jeszcze sporo się zmieni do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×