Skocz do zawartości
ONE

DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Na zavvi i thehut jest pre-order DIRT 3 za 32.85 funta, co daje w przeliczeniu około 150zł.

Co prawda trzeba będzie poczekać ten tydzień po premierze na przesyłkę, ale myślę, że warto bo oszczędzamy aż 30zł!

Ja już zamówiłem w każdym razie. Tydzień w tą czy w tamtą różnicy nie robi, a jednak trochę złotówek zostanie w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja grzeje... przeplacilem jeden pens wiecej:P No to co Patryczku:P jedziemy z koksem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba. Muszę się w końcu na Tobie wyżyć za te wszystkie chwile spędzone na torze w F1 :P

Tam było ostrożnie, a tutaj będzie na maksa ostro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę ze tez pocisne w dzień premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rajdy wyglądają naprawdę dobrze, ale ten drift... dla mnie cienki, auto zachowuje się jak by jechało po szynach, idealnie trzyma się drogi, zwykłe pudełko...

Czy jest jeszcze ktoś w tych czasach kto gra na kamerze z zewnątrz? Jak można tak jeździć? Tylko maska/wnętrze! Kamera z tyłu auta - żal.

Edytowane przez Makos-Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po obejrzeniu kilku filmików napaliłem się jak arab na kurs pilotażu i zakup nastąpi maks tydzień po premierze :P Także zobaczymy się na szutrowych trasach online :P O ile PSN powróci do życia :P

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rajdy wyglądają naprawdę dobrze, ale ten drift... dla mnie cienki, auto zachowuje się jak by jechało po szynach, idealnie trzyma się drogi, zwykłe pudełko...

Czy jest jeszcze ktoś w tych czasach kto gra na kamerze z zewnątrz? Jak można tak jeździć? Tylko maska/wnętrze! Kamera z tyłu auta - żal.

Jak to mówisz "żal", to jest ten Twój post...

Każdy gra jak mu się podoba, a wierz mi, granie z zewnątrz ma masę plusów, o których pisał nawet nie będę bo i tak widzę, że nie ma to sensu.

Kopałem tyłki masą ludzi grając na kamerze z zewnątrz, nawet na turniejach, także uspokój się i wrzuć na luz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupuję bankowo. I nawet wymyśliłem niecny plan. 27 maja lecę do Londynu, bo dzień później będę na Wembley na finale LM, to kupię w UK. Ładnie się złożyło a przy okazji trochę sosu sie zaoszczędzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mają oznaczać te latające ostrosłupy w menu? Bo nie mogę tego rozgryźć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także przymierzam się do kupna. Od czasu F1 2010 nie rozbijałem się w wyścigach w multi. Widze że zbiera się stara ekipa to będzie z kim pojeździć :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Odkąd PSN padło też mało rozbijam się w multi.

A gierkę chętnie kupię, szczególnie dla imprezowego multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Your Order has been dispatched! Jedziemy!!! :D

Btw.. w zwiazku z tym ze owa gra wg mnie wymaga dobrego towarzystwa to prosze dodawac mnie do znajomych bo zapewne ja albo Patricko bedziemy hostowac sesyjki.. Licze na duza frekwencje.. moze jakies male zawody zrobimy w roznych kategoriach :D

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error nie martw się dobra ekipa będzie do jazdy ;P Trzeba powoli szukać czy w warszawie jakiś sklep nie ma już dziś przypadkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera jest 24, nie liczyłbym na aż tak wczesne paczki. Error zapewne też dostanie koło wtorku dopiero.

Ja i tak swoją dostanę za minimum tydzień, bo zamówiłem u angoli, a jeszcze miałem zniżkę, także cały DIRT3 wyszedł mnie koło 150zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzic nigdy nie zaszkodzi, ale pewnie swoja kopie tez bede mial pod koniec przyszlego tygodnia ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi już też napisali, że wysłali. Także może uda się i przyjdzie mi na przyszły piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież to już od dawna było wiadome.

To na głównej są tacy zacofani ludzie, którzy wolą pisać o pierdołach zamiast o konkretnych rzeczach...

W ogóle używanie tutaj głównej do informacji o PS3 to bardzo zła rzecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No listowego nie widzialem... zatem zapewne bedzie gra w poniedzialek. No coz trzeba bedzie poczekac.

====

A jednak!!

247193_2054851496678_1406290620_2366219_7499197_n.jpg

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×