Skocz do zawartości
ONE

L.a. Noire

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie , co mi po tym ze umiem angielski ale nie umiem go tak jak bym chciał czyli perfekcyjnie, a żeby rozgryźć sprawę trzeba opanować wszystko . Niech wezmą przykład z Heavy rain:D

Myslisz ze złożoność spraw bedzie jak w HR?? Raczej oscyluje w granicach Harry Callahan+Columbo w jednej postaci.

Myślę ze sprawy będzie się rozwijać w miarę prosto jak po sznurku. Raczej nacisk będzie na twój wybór jako narzędzia w rękach wymiaru sprawiedliwości i wpływ tych wyborów na otoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale nie zmienia to faktu, że jeśli chcesz być dobry w tym co będziesz robił, musisz rozumieć w czym rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wroze grze slaba sprzedaz w polsce, niestety ludzie "nie beda mogli sie w pelni zaglebic w tym swiecie" bez spolszczenia :laugh:

@Kopacz

RDR tez rzekomo mialo na PC wyjsc (rzekomo = pciarze sobie wymarzyli ze powtorzy sie sytuacja a la gta4) a nie wyszlo, z L.A bedzie identycznie, dlaczego ?

1. Brak doswiadczenia w dziedzinie PCow studia Bondi.

2. Mala oplacalnosc przedsiewziecia (GTA IV im sie nie oplacilo za bardzo)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wszystko jest jasne. Nie liczcie na polską wersję.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto odpowiedz na mojego meila od Cenegi w sprawie polskiej lokalizacji gry

Nie posiadamy jeszcze pełnych informacji dotyczących zagadnienia, o które

Pan pyta. Prosimy śledzić informacje na stronie www.cenega.pl

Pozdrawiam

--

Michał Niemirski

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Cenega Poland Sp. z o.o.

http://www.cenega.pl/pomoc/

Co o tym sadzicie? przynajmniej nie napisal ze nie bedzie polskiej lokalizacji... Moze jednak cos zakombinuja :)

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto odpowiedz na mojego meila od Cenegi w sprawie polskiej lokalizacji gry

Nie posiadamy jeszcze pełnych informacji dotyczących zagadnienia, o które

Pan pyta. Prosimy śledzić informacje na stronie www.cenega.pl

Pozdrawiam

--

Michał Niemirski

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Cenega Poland Sp. z o.o.

http://www.cenega.pl/pomoc/

Co o tym sadzicie? przynajmniej nie napisal ze nie bedzie polskiej lokalizacji... Moze jednak cos zakombinuja :)

A mi to smierdzi najczystszym unikiem na pytanie (np zeby ludzie nie anulowali pre-orderow?), coz, moze sie nie znam ;]

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łudźcie sie, że dadzą lokalizację kinową Nie dali w Red Dead Redemption, nie dali w GTA IV ani w dodatkach, to nie dadzą i w L.A Noire. Proste nie ma się nad czym zastanawiać. A odpowiedź na maila to tak jak kolega wyżej napisał czyste unikanie odpowiedzi na pytanie :) Bo przecież komu się w Polsce chce robić spolszczenie?...takie czasy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm bez spolszczenia da rade zagrac tylko ile ominiemy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche zal.... Napewno czesc cie cieszy a czesc nie. No ale nie ma sie co dziwic patrzac na to jak Cenega spie... pare gier gdzie w polskich wersjach niedzialaly dodatki.

No bo gdyby firma ktora od lat dziala w branzy gier nie dawala tak dupy to napewno nikomu by nie przeszkadzaly polskie napisy. Za takie pieniadze jakie sobie rzycza polski klient powinien miec wybor w jaka wersje jezykowa chce grac.

ŻAL CENEGA ..... ŻAL !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i szkoda mi Cenegi. Zapowiada się naprawdę bardz dobra gra, a marka taka jak Rockstar zobowiązuję więc gniot nie będzie a tutaj okazuje się że my Polaczki nie dostaniemy nawet pl napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie brak napisów nie przeszkadza, a z braku polskich dialogów sie bardzo cieszę, bo te popsułyby klimat gry.

Cenega jednak pozbawi sie części klienteli, bo ta gra to nie GTA, czy RDR, gdzie fabyłę można olać , choć ze stratą dla frajdy z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie to zalezy mi na napisach po tym jak napisali ze bedzie mnostwo dialogow i od przesluchan bedzie wiele zalezalo. za 199 zl chcial bym w pelni korystac z gry a nie ominac polowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to było pewne jak w banku, Cenega od zawsze miała gdzieś polską klientelę. Obojętnie gdzie kupujcie, byle tylko nie od nich. Gra będzie kozacka i na pewno nie popsuję sobie przez to przyjemności z grania w nią a może to i nawet lepiej, że nie ma polskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego wszyscy się tak "napalili" na te napisy. Wiadomo przecież nie od dziś, że produkcje od Rockstar nigdy nie są polonizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego wszyscy się tak "napalili" na te napisy. Wiadomo przecież nie od dziś, że produkcje od Rockstar nigdy nie są polonizowane.

No niby tak, ale kurde jesli zadaja takich pieniedzy to chyba nie zaszkodzilo by zeby gracz mial wybor w jakim jezykiu chce grac w gre. w niczym by to nie przeszkadzalo. Nie bedzie napisow bo boja sie ze znow spier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, że produkcje Rockstara zawsze nie są polonizowane. Tu chodzi o to, jak wiadomo L.A Noire ma mase tekstu, to wy myślicie, że takiej Cenedze chce się to tłumaczyć? To są lenie śmierdzące, nic nie robiące tylko wydające i wydalające. Jeśli nie mają przymusu i nikt im nie każe tego robić, to tego nie zrobią, proste. I żadne petycje tego nie zmienią, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście się z Tobą zgodzę("buli"). Kiedy wydaje się swoje ciężko zarobione pieniądze to rzeczą oczywistą jest chęć 100% usatysfakcjonowania. Nie należę do tych ludzi, którzy myślą wyłącznie o sobie i walczą z polskimi napisami na każdym możliwym polu tylko po to by dopiec ludziom nieznającym danego języka. Osobiście uważam, że tacy osobnicy myślą, że w ten sposób zdobędą szacunek i podziw internetowej społeczności(widocznie mamy ich za mało chwaliły w dzieciństwie i teraz mają chłopaki kompleksy). Nie mogę jednak zrozumieć osób, które chcą teraz jakieś petycje pisać bo niby napisy zawsze były(szczególnie w grach od Rockstar). Ja rozumiem, że ktoś miał nadzieje, ale wystarczyło sobie spojrzeć na listę z polonizowanych gier od Rockstar i chociaż w 50% nastawiać się wcześniej na brak nawet napisów.

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi słów na nich. O ile w robieniu gier są bardzo dobrzy o tyle w tłumaczeniu powodów dla których ma się nie ukazać wersja PL są debilami. Napisy by nie zaszkodziły, a my w końcu żyjemy w kraju w którym językiem urzędowym jest język polski, nie angielski. Ja osobiście umiem podstawy j. angielskiego, ale to nie wystarczy na L.A Noire. Zresztą nawet połowy tekstu nie zrozumiałem w RDR, więc...Gdyby napisy leciały wolniej to bym pewnie wszystko zrozumiał :]. Nie wiem dlaczego nie chcą polskiego. A francuski, niemiecki, czy hiszpański nie zepsują klimatu gry? Żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gra była przygotowana od początku w tych wersjach językowych. R* czuwało nad jakością tych lokalizacji, natomiast inne wersje nie musiałyby (zapewne by nie były) być dobrze zrobione. Proces lokalizacyjny w Polsce jest jakąś pomyłką (opieram sie na informacjach pozyskanych dzięki bonusowej płytce DVD z PCtowej wersji ME). Tłumacz dostaje jakiś skrypt i jedzie z koksem, a następnie jakiś asior dokonuje zmian w tekście i "dopasowuje tłumaczenia do realiów gry i wymogów polszczyzny". Idiotyzm. Tłumacz nie ma prawa w ten sposób wykonać pracy dobrze, a "korektor" jeszcze dodatkowo w tym grzebie i mota. Słowem, nie dziwi mnie postawa R*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko napisy, okej, ustalmy że ktoś by rzucił się na dubbing wtedy taka marka jak Rockstar mogłaby nie życzyć sobie czegoś takiego bo dajmy że lokalizacja mogłaby oszpecić grę. Wolą po prostu zatrudnionych tylko przez siebie aktorów, wierzą tylko w ich umiejętności i możliwości no ale cholera(zaprzeproszeniem), tutaj chodzi tylko o napisy, wersja kinowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może napiszemy petycję ?

mała szansa, że pomoże, aczkolwiek można spróbować

Edytowane przez PoetaPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko napisy, okej, ustalmy że ktoś by rzucił się na dubbing wtedy taka marka jak Rockstar mogłaby nie życzyć sobie czegoś takiego bo dajmy że lokalizacja mogłaby oszpecić grę. Wolą po prostu zatrudnionych tylko przez siebie aktorów, wierzą tylko w ich umiejętności i możliwości no ale cholera(zaprzeproszeniem), tutaj chodzi tylko o napisy, wersja kinowa.

Kinowa lokalizacja tez może (zazwyczaj jest) być spieprzona.

może napiszemy petycję ?

mała szansa, że pomoże, aczkolwiek można spróbować

Myślisz, ze ile czasu zajmie im coś takiego? Daj spokój, juz po ptakach. "Pocieszę" Cię jednak, ze i tak zapewne nic by to nie dało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może napiszemy petycję ?

mała szansa, że pomoże, aczkolwiek można spróbować

Chcesz napisać petycję? Ale do kogo, do Cenegi? Przecież to nie oni są odpowiedzialni za to że R* nie chce wydać gry w języku polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×