Skocz do zawartości
ONE

L.a. Noire

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz napisać petycję? Ale do kogo, do Cenegi? Przecież to nie oni są odpowiedzialni za to że R* nie chce wydać gry w języku polskim.

Do R*. Cenega mogłaby wydać grę spolonizowaną w późniejszym terminie (patrz Fallout 3). Pewnie nic nie da, ale dlaczego nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Podpisze sie pod takowa petycja. Kolega pewnie opiera sie na petycji w sprawie Dragon Age II (poprawic jesli sie myle). Tylko ludzie grali w pierwsza czesc tej gry i byl jakis bodziec zeby taka petycje pisac. Zgadzam sie z wypowiedziami przedmowcow :) Pewnie jest pare czynnikow ktore przyczynily sie do takiej sytuacji. Ale jak juz pisalem, napewno sie podpisze pod petycja o wersje kinowa. Wkoncu kazdy ma prawo glosu :)

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinowa lokalizacja tez może (zazwyczaj jest) być spieprzona.

Ale to tylko napisy a nie dubbing, nie wpływa aż tak na rozgrywkę. Nie psuje klimatu itd. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złe tłumaczenie skutkuje popsuciem intrygi/fabuły, a ta jest najważniejsza. Polacy schrzanią lokalizację, a potem będą narzekać, ze gra ma błędy logiczne, itp. (zobaczcie co było w HR...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złe tłumaczenie skutkuje popsuciem intrygi/fabuły, a ta jest najważniejsza. Polacy schrzanią lokalizację, a potem będą narzekać, ze gra ma błędy logiczne, itp. (zobaczcie co było w HR...).

Niby tak, ale większość osób nie umie na tyle dobrze angielskiego, żeby wszystko zrozumieć, w sumie wychodzi na jedno ( choć nie wiadomo, jak gra była by zlokalizowana ). Ale teraz to już po ptokach whistling.gif Sam umiem angielski w średnim stopniu, nie wiem czy wszystko ogarnę tak jak należy, dlatego waham się przed zakupem. To Rockstar, więc na demo nie mamy co liczyć, w związku z tym nie będę miał też okazji sprawdzić jak bardzo skomplikowane są dialogi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. beznadzieja. Tak się napaliłem na tą grę.. Niestety umiem język angielski w stopniu baaardzo podstawowy. xD

No trudno, pozostaje jedynie HR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale większość osób nie umie na tyle dobrze angielskiego, żeby wszystko zrozumieć, w sumie wychodzi na jedno ( choć nie wiadomo, jak gra była by zlokalizowana ). Ale teraz to już po ptokach whistling.gif Sam umiem angielski w średnim stopniu, nie wiem czy wszystko ogarnę tak jak należy, dlatego waham się przed zakupem. To Rockstar, więc na demo nie mamy co liczyć, w związku z tym nie będę miał też okazji sprawdzić jak bardzo skomplikowane są dialogi...

Jest po ptokach i nie ma co płakać. Bywa.

Co do dema, a raczej jego braku, to faktycznie kiepska sprawa, ale możesz pooglądać trailery i zadecywdować w oparciu o nie. Było, nie było, pokazane są kawałki przesłuchań, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy gameplay z L.A. Noire już jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy gameplay z L.A. Noire już jutro

Mhmmm... czekam :biggrin: . A tak apropo to ciekaw jestem czy też w L.A. NOIRE będzie tak dużo elementów QTE (czy jakoś tak :tongue: ) i czy w ogóle będą :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka będzie świetna :thumbsup:,fajnie wszystko wytłumaczyli w filmiku.Jedyne co mnie martwi to długość rozgrywki i poziom trudności.Żeby nie było tak że większość dochodzeń będzie banalnie prosta,chciałbym też pogłówkować,połączyć jakieś dowody razem,sam dojść do tego kto zabił/ukradł/porwał itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to ZUPEŁNIE inny typ gry, którego nigdy jeszcze nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay mnie rozwalił, teraz już wiem, że muszę to mieć, wygląda prześwietnie blush.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co innego mogło nam zaproponować Rockstar, jak nie genialną grę?

Jeżeli tylko zadania/sprawy będą wystarczająco trudne, a gra nie będzie pchała nas na siłę, to szykuje się piękny maj. Możliwości DLC są tutaj praktycznie nieograniczone, pakiety spraw do rozwikłania mogą trzymać grę na rynku przez dłuuugi czas.

Aha, ja już się do gry przekonałem i innych gameplayów/trailerów oglądać nie chcę. Za dużo spoila, a w tym tytule zagadka, to podstawa.

Edytowane przez lipek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem właśnie gameplay powiem, że wygląda naprawdę ciekawie. Tylko nie mogę znieść myśli, że nie będzie po polsku. Po tym jak się o tym dowiedziałem odpuściłem sobie gierkę, ale teraz zaczynam się z powrotem nad nią zastanawiać :tongue:. Jak myślicie są jeszcze jakieś szanse na polską wersję, chociażby z pół roku po premierze ?.

Jeśli zadania będą zróżnicowane to może to być naprawdę hit. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak się o tym dowiedziałem odpuściłem sobie gierkę, ale teraz zaczynam się z powrotem nad nią zastanawiać :tongue:. Jak myślicie są jeszcze jakieś szanse na polską wersję, chociażby z pół roku po premierze ?.

Miałem dokładnie tak samo, też stwierdziłem, że no cóż, ale skoro nie będzie chociażby napisów, to nie dam sobie rady. Ale będzie pewnie możliwość włączenia napisów w wersji oryginalnej, co powinno ułatwić sprawę.

Nie ma raczej szans na polską wersję i nie jest to zależne od Cenegi, jakiś czas temu było o tym dużo w sieci :

whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie myślałem o zakupie L.A. Noir. Po obejrzeniu materiały z gry już wiem, że w to zagram. Co za rok. Masakra. Poza tym nie wiem jak R* to robi. Zapowiada się kolejna gra na 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba :). Już sam wygląd gry jest zajebisty!! A znając R* klimatu nie zmarnowali :D

Ciekawe czy mówiąc że LA jest odwzorowane mają na myśli odwzorowanie à la GTA czy naprawdę mapę przełożyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do osób narzekających na brak języka Polskiego. Gdzie uczyć się anglika, jak nie tutaj? Ja osobiście nie mam z tym problemu, ale przy specjalistycznym słownictwie podeprę się słownikiem i o to tutaj chodzi.

To nie jest RDR czy GTA, gdzie przemy do przodu po trupach i cut-scenka przed misją w zasadzie nie ma znaczenia. Tutaj rozwiązujemy zagadki i szczerze, to zazdroszczę osobom, które będą miały przyjemność zapoznawać się z nowymi wyrazami i stopniowo poznawać zawiłość sprawy.

Ta gra aż prosi się o coś więcej niż mashowanie przycisków.

Mam cichą nadzieję, że L.A nie będzie notowała automatycznie wskazówek dot. zachowania podejrzanych. Wtedy obok pada obowiązkowo pojawi się zeszycik i trzeba będzie notować, kto się pocił, a kto unikał spojrzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra pierwsza klasa, ale mam takie jak wy wątpliwości. Czy gra nie jest zbyt fabularna i przez to że nie znam języka perfekcyjnie czy wyłapię wszystkie niuanse i długość rozgrywki. Jak to będzie obecny standardzik czyli 5h poczekam aż gra stanieje do 80-90zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się mistrzostwo po prostu. Mafia 2 był totalnym nie wypałem jeśli chodzi o te realia gangsterskie tutaj będzie inaczej mam taką nadzieję. W końcu to Rockstar które nie sugeruje, że poprzednia część dostała uznanie to teraz dajmy 3/4 wycięte, dupne zakończenie itd ^^ Wracając do L.A. Noire, mam nadzieję że system tych całych kłamstw, prawd, czy neutralności będzie bardzo rozbudowany, zagadki. Nie mówię że taki "free ride" będzie zły ale bardziej nastawiam się pod to pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesowałem się tym tytułem ale po obejrzeniu trailera stał się kolejnym must have'em czy kupię od razu nie wiem, mało czasu mam na gry, ale w wakacje już na 100%. GTA gdzie zamiast tak na prawdę nic nie wnoszących cutscene'ek mamy interakcję jak z Heavy Rain. A zamiast tempego jeżdżenia mamy szukanie dowodów itp. Bajka po prostu :laugh:

Oby tylko nie była krótka... :unsure:

Brak spolszczenia nie przeszkadza. zwłaszcza, że oprócz "gadanego" zapuszczę sobie napisy i po sprawie... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zacnie się to zapowiada. :)

Co innego mogło nam zaproponować Rockstar, jak nie genialną grę?

Pod takową nie podpada GTA, której do genialnych nigdy nie zaliczałem.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ROckstar pozamiata znowu, az sie boje myslec co sie bedzie dzialo jak ta aimacje twarzy zrobia w RDR2 albo w GTA V!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twarze są świetne, ale ich wysoka jakość bardzo kontrastuje z przeciętną grafiką całokształtu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×