Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem z OF, ale ma on tylko zastosowanie (w przypadku zawodników) do gry offline, natomiast w online kitsy itp oczywiście ładnie się prezentują również online. Co do statsów nie zagłębiałem się zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

master league

become a legend (prezentacja zawodnika MU (prorevo.de), a zawodnik w rekawiczkach. WTF?)

club boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich w tym mnie co skarżyli sie na to, że nie mamy kontroli gdzie leci piłka.

Przy wyborze stron wciskamy kwadrat i tam mozemy wszystko dać na manual, w tym strzały, podania czy choćby wychodzenie na pozycje zależne tylko od ruchu prawą gałką :)

No, i teraz to jest manualna gra jak FIfa :D A ja narzekałem dwa dni na to że kazdy strzał idzie w okno :) pozostaje dopracowania nienaturalności bramkarzy i wszystko jest na swoim miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale sie mylisz bo tam sie ustawia tylko czy pilkarze ktorymi ty nie sterujesz moga strzelac sami (np przy roznych jak wrzucasz do tego ktorym jeszcze nie sterujesz to sami oddaja strzal) lub robic wslizgi i nie ma to nic wspolnego z manualnymi strzalami itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jedynie można mieć kontrole nad podaniami.

Czyli rozumiem, że nie mam kontroli nad strzałami w PES 2012?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Samalec

Twój argument o klejeniu sie piłki do nogi zawodnika z demo numer 1 już nie jest aktualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jedynie można mieć kontrole nad podaniami.

Czyli rozumiem, że nie mam kontroli nad strzałami w PES 2012?

Masz. Nie martw sie, az tak zle to nie jest, ale CPU dobierze, a raczej skoryguje, Ci kat lub wysokosc strzalu. Jednak nadal masz wladze na tyle duza zeby dobrac rodzaj strzalu i ustalenie sily.

@Lons

Jak sciagne demo 2 na PC to obbadam, bo narazie trailer mnie skutecznie odstrzasza od gry na konsoli, a tak usune sobie z folderu filmik i smiga jak trzeba.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz. Nie martw sie, az tak zle to nie jest, ale CPU dobierze, a raczej skoryguje, Ci kat lub wysokosc strzalu. Jednak nadal masz wladze na tyle duza zeby dobrac rodzaj strzalu i ustalenie sily.

@Lons

Jak sciagne demo 2 na PC to obbadam, bo narazie trailer mnie skutecznie odstrzasza od gry na konsoli, a tak usune sobie z folderu filmik i smiga jak trzeba.

Mówisz, że będziesz znowu brał grę pod mikroskop? Tak to do wszystkiego się można przyczepić. Ja mówię o ogólnym patrzeniu i odczuciu, a to jest bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że to napiszę ale zachęcony pozytywnymi opiniami na temat nowego PES'a postanowiłem ściągnąć demo i sprawdzić czy to wszystko prawda, pomijam kiepskie drużyny w demie bo to nie jest aż tak ważne, natomiast najważniejsze jest to że faktycznie jako wyznawca starych PES'ów poczułem ten feeling znany z PSX czy PS2, nie ma porównania do gniotów jakimi były edycję od 2008 do 2011. Budowanie akcji daję tutaj wielką frajdę jest naprawdę bardzo dobrze, w tej chwili mam dylemat co wybrać w tym roku.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że będziesz znowu brał grę pod mikroskop? Tak to do wszystkiego się można przyczepić. Ja mówię o ogólnym patrzeniu i odczuciu, a to jest bardzo dobre.

Mowie o tym, ze nie gralem duzo w to drugie demo i nie widzialem poprawy lub nie zwrocilem uwagi, jak bedzie mial na PC to zobacze skoro mowisz, ze jest poprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jedynie można mieć kontrole nad podaniami.

Czyli rozumiem, że nie mam kontroli nad strzałami w PES 2012?

Nie mozna powiedziec ze nie ma wcale ale w 2011 bylo to duzo bardziej zaawansowane i czerpalo sie z tego ogromna frajde.

Znajac zycie w edycji 2013 beda sie podniecali jakiego to nie wymyslili systemu strzalow a bedzie to zapewne ten z 2011.

Jak widac nigdy nie moze byc idealnie bo nastepna czesc tez trzeba sprzedac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto wie,moze finalnej wersji to poprawia :rolleyes: od ML nikt mnie do swiat nie oderwie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie niech mnie ktoś na kręci na ML bo jakoś nie bawi mnie w ogóle ten tryb. Mam zakodowane, że włączam pojedynek 1 v 1 słabymi teamami i gram by podnieść swój skill. Oczywiście liga obowiązkowa na dobrej stronie, ale te ML jakoś nie podchodzi mi zupełnie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy już pisali , że jak będzie ONLINE bez lagów , to biorą grę. Ja nawet z lagami bym ją kupił , ale powiem jedno - > Jeżeli Multi nie będzie kuleć to Mamy POWRÓT KRÓLA! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale sie mylisz bo tam sie ustawia tylko czy pilkarze ktorymi ty nie sterujesz moga strzelac sami (np przy roznych jak wrzucasz do tego ktorym jeszcze nie sterujesz to sami oddaja strzal) lub robic wslizgi i nie ma to nic wspolnego z manualnymi strzalami itp

Ja nie wiem o co chodzi... powylaczalem wszystkie asysty jakie znalazlem, wciska kierunek i R3 i zawodnik leci sprintem przed siebie- nie moge nim sterowac... Czy ktos zyczliwy moglby opisac co dokladnie trzeba wylaczyc, zeby mozna bylo sterowac zawodnikiem wychodzacym do pilki?

(wydawalo mi sie, ze fajnie sie gra w demko- ale po wylaczeniu wszystkich asyst to dopiero jest gra!)

BTW czy to jest pierwszy PES kiedy "goal kick" mozemy wybic do dowolnego zawodnika, a nie do tego co zawsze? Czy tak bylo tez w starych edycjach (ja od 2008 dopiero jestem z ta gra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i muszę powiedzieć że gra jest bardziej wymagająca od FIFY. Piłke się cieżej odbiera to na plus. Strata piłki na swojej połowie może skończyć się zle. Jest bardziej trudniejsza(połowe meczów przegrałem a w gry sportowe nie jestem zły) W tym roku PES a FIFA w odstawkę bo mnie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i muszę powiedzieć że gra jest bardziej wymagająca od FIFY. Piłke się cieżej odbiera to na plus. Strata piłki na swojej połowie może skończyć się zle. Jest bardziej trudniejsza(połowe meczów przegrałem a w gry sportowe nie jestem zły) W tym roku PES a FIFA w odstawkę bo mnie nudzi.

Pisanie że w PES 2012 ciężej się odbiera piłkę niż w Fifie 12 wywołuje u mnie salwy śmiechu... Nie wiem człowieku w jakie gry grałeś ale na pewno nie była to Fifa 12 w której Tactical Defending sprawia że odbieranie piłki jest o wiele bardziej wymagające niż we wszystkich innych grach piłkarskich jakie się kiedykolwiek ukazały... więc nie pisz bajek...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie że w PES 2012 ciężej się odbiera piłkę niż w Fifie 12 wywołuje u mnie salwy śmiechu... Nie wiem człowieku w jakie gry grałeś ale na pewno nie była to Fifa 12 w której Tactical Defending sprawia że odbieranie piłki jest o wiele bardziej wymagające niż we wszystkich innych grach piłkarskich jakie się kiedykolwiek ukazały... więc nie pisz bajek...

Tactitacal Defending na ten moment wygląda jak biegające kurczaki w kurniku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tactitacal Defending na ten moment wygląda jak biegające kurczaki w kurniku.

widać mają słabego koguta, który nie potrafi nad nimi zapanować :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co chodzi... powylaczalem wszystkie asysty jakie znalazlem, wciska kierunek i R3 i zawodnik leci sprintem przed siebie- nie moge nim sterowac... Czy ktos zyczliwy moglby opisac co dokladnie trzeba wylaczyc, zeby mozna bylo sterowac zawodnikiem wychodzacym do pilki?

(wydawalo mi sie, ze fajnie sie gra w demko- ale po wylaczeniu wszystkich asyst to dopiero jest gra!)

BTW czy to jest pierwszy PES kiedy "goal kick" mozemy wybic do dowolnego zawodnika, a nie do tego co zawsze? Czy tak bylo tez w starych edycjach (ja od 2008 dopiero jestem z ta gra)

Sterowanie drugim zawodnikiem manualnie mozna ustawic w opcja gdzie sie przypisuje przyciski (button configuration). Ja probowalem tak grac ale jest to bardzo trudne do skoordynowania , no ale praktyka czyni mistrza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem ale zanim pobieglem drugim piłkarzem tam gdzie chciałem to głównym juz pilke straciłem ale jak ktos to opanuje to bedzie ciekawie w ataku xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie drugim zawodnikiem manualnie mozna ustawic w opcja gdzie sie przypisuje przyciski (button configuration). Ja probowalem tak grac ale jest to bardzo trudne do skoordynowania , no ale praktyka czyni mistrza :P

W koncu mi sie udalo- dzieki RaFaLiK!

Ale faktycznie ciezka sprawa... najgorsze jest to, ze trzeba trzymac wcisniety R3 zeby to dzialalo... Myslalem, ze wystarczy zaktywowac drugiego gracza i juz "tylko" nim sterowac, a tu trzeba sie jeszcze zmagac z padem. Moj caly trzeszczy przy takiej operacji :D

Inna sprawa, to ze sterowanie takim drugim zawodnikiem wykracza chyba poza moje mozliwosci percepcji :) Raz nawet udalo mi sie tak skupic na wychodzeniu na pozycje, ze rozgrywajacy wybiegl z pilka na out :D Ciekawe czy na sieci pojawia sie cyborgi, ktore opanuja ten sposob grania... trzeba przyznac, ze gdyby sie komus udalo, to raczej ciezko bedzie z nim wygrac.

Dzieki za pomoc!

PS. Sprobuje jeszcze kilka razy, ale jak na razie po 3 meczach postep jest zerowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu mi sie udalo- dzieki RaFaLiK!

Ale faktycznie ciezka sprawa... najgorsze jest to, ze trzeba trzymac wcisniety R3 zeby to dzialalo... Myslalem, ze wystarczy zaktywowac drugiego gracza i juz "tylko" nim sterowac, a tu trzeba sie jeszcze zmagac z padem. Moj caly trzeszczy przy takiej operacji :D

Inna sprawa, to ze sterowanie takim drugim zawodnikiem wykracza chyba poza moje mozliwosci percepcji :) Raz nawet udalo mi sie tak skupic na wychodzeniu na pozycje, ze rozgrywajacy wybiegl z pilka na out :D Ciekawe czy na sieci pojawia sie cyborgi, ktore opanuja ten sposob grania... trzeba przyznac, ze gdyby sie komus udalo, to raczej ciezko bedzie z nim wygrac.

Dzieki za pomoc!

PS. Sprobuje jeszcze kilka razy, ale jak na razie po 3 meczach postep jest zerowy...

marian nie pierdol, raz naciskasz galke i wychylasz w strone zawodnika zeby normalnie nim sterowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×