Skocz do zawartości
Emir

F1: Championship Edition

Rekomendowane odpowiedzi

.. i pierwsze plotki mowily cos o maju 2009..

to może będzie sezon 2009 w grze. W końcu wszystkie składy będą znane, specyfikacje też. Pozostaje pytanie o tory, czy w kalendarzu będą jakieś nowe na drugą połowę sezonu, czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka jest ta f1? kupił bym sobie ją, ale nie wiem czy mi przypadnie do gustu, bo nigdy nie grałem w formuły a lubię wyścigi polecilibyście mi ją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Ja po zagraniu w demko byłem, jestem i będę zauroczony, ta gra jest fantastyczna jak się wyłączy wszystkie ułatwienia itd., wtedy po prostu czujesz się jakbyś naprawdę siedział w formule i zasuwał. Niewątpliwie największym minusem tejże gry są przestarzałe składy z Villeneuvem w BMW, Schumacherem w Ferrari i Raikkonenem w Mclarenie, co oczywiście powoduje, że brak R. Kubicy jest oczywisty. Niemniej jednak, jak ja zdobędę trochę wolnych funduszy to na pewno ją kupię, chyba że Codemasters zrobią jeszcze lepszą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie demko jest na ps store więc sobie obczaję mniej więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wyobrażam sobie twórców CM ale kto wie Dirt Był dobry to może zrobią jeszcze lepszą formułkę niż Coliny

miejmy nadzieje że będzie lepsza niż Championship Edition Poczekamy Zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja liczę jedynie, że nie będzie to Grid ze zmienionymi samochodami. Po grze F1 oczekuję wiernego oddania klimatu panującego podczas GP (wszystkie sesje treningowe, kwalifikacje, wyścigi) i wysokiego realizmu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że FIA postąpiło dobrze przekazując licencję Codemasters. Mam nadzieję że pokażą że nie są tylko twórcą Colina ale jednej z najlepszych ścigałek po torach F1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że FIA postąpiło dobrze przekazując licencję Codemasters. Mam nadzieję że pokażą że nie są tylko twórcą Colina ale jednej z najlepszych ścigałek po torach F1

Ja sie tam nie boje i wierze w Codemastersow . Sa jedna z najstarszych fabryk i juz w tyle wypasionych gier od nich gralismy ze musi byc git. Poza tym to angole i F1 uwielbiaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[move]Czytając ten tekst znacznie odeszliście od tematu.[/move]

Mam pytanie, będzie kontynuacja z 2008r.??? ??

Wez sobie to gowno migajace nad postem zlikwiduj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie od 1.20 obsluga FF wystepuje.

Jako, że dzisiaj nawet karpie mówią ludzkim głosem wzbiera we mnie odwaga i zadam być może głupie pytanie...

1.20 chodzi o wersję gry? (czyli aby gra miała FF muszę kupić 1.2) czy o wersję aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako, że dzisiaj nawet karpie mówią ludzkim głosem wzbiera we mnie odwaga i zadam być może głupie pytanie...

1.20 chodzi o wersję gry? (czyli aby gra miała FF muszę kupić 1.2) czy o wersję aktualizacji?

aktualizacja :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja gry, a wersja aktualizacji. Jednym słowem: RÓŻNICA :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako, że dzisiaj nawet karpie mówią ludzkim głosem

SDRaid to było skierowane do takich upierdliwców jak ty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grę można grać na dwóch padach? Bo próbuje przekonać ojca do PS3 :)

Jak narazie gram z nim tylko w Fight Night Round, a bardzo spodobało mu się demo F1. Czy da się naprzykład, żebym ja był Kubicą, a on Hamiltonem i się ścigać tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w grę można grać na dwóch padach? Bo próbuje przekonać ojca do PS3 :)

Jak narazie gram z nim tylko w Fight Night Round, a bardzo spodobało mu się demo F1. Czy da się naprzykład, żebym ja był Kubicą, a on Hamiltonem i się ścigać tak?

Po pierwsze: nie ma Kubicy ani Hamiltona, bo ta F1 jest na sezon 2006

Po drugie: nie da się, z innymi możesz grac tylko przez siec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SDRaid to było skierowane do takich upierdliwców jak ty :D

Miło z twojej strony, jeszcze w Wigilie :beee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko jeszcze, że jak chcesz zachęcić ojca, który jest fanem F1, to jak najbardziej jedyne F1 póki co na PS3 to pozycja obowiązkowa.

Ale dla ciekawostki dodam, że niedługo startuje sezon 2009, oraz nieco później (dokładna data nie jest znana) będzie oficjalna F1 09.

Więc jak najbardziej się opłaca. Tam już będziesz mógł wcielić się w Kubice, Hamiltona, czy kogoś innego z obecnej stawki.

Ale główna rozgrywka i tak wygląda zupełnie inaczej, robisz swoją postać i podpisujesz ją sobie jak chcesz.

Zaczynasz od teamu dla początkujących (Toro Rosso, Super Aguri, itd.) i jesteś kierowcą testowym, potem dostajesz pozycję drugiego kierowcy, itd.

W miarę rozwoju otrzymujesz kolejne propozycje od innych zespołów i tak to się kręci. Oczywiści mowa o wersji 2006.

W wersji 2009 na pewno będzie to jeszcze bardziej rozwinięte, itd. :)

Może troszkę pomogłem. Mimo, że to sezon 2006, to F1 naprawdę wygląda super i gra się w nią super.

Zapewniam, że nie będziesz żałować :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz jeszcze motywować, że ta gra jest symulatorem, a ta gra od Codemasters będzie jak sądzę GRIDem z innymi torami i samochodami, więc realizmu ogromnego trudno wymagać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheMichal, i tutaj nie masz racji.

Bo Codemasters już powiedziało na swoim forum, że będzie to symulator.

Rzecz jasna będę opcję, aby zrobić z tej gry arcade, ale ich głównym zamierzeniem jest właśnie symulator.

Wiem, bo spędzam tam sporo czasu i staram się śledzić przebieg sytuacji na bieżąco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patricko mógł byś mi podać link na którym moge się coś dowiedzieć o f1 09 na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, powiedz mi, czy kiedy grasz dłużej w F1 CE, to szybko się nudzi, czy nie? Ponieważ cały czas poluję na nią, ale mam wątpliwości, czy nie znudzi mi się np. po kilku wygranych wyścigach. Powiem, że grałem w demo i jestem zachwycony, a przecież pełna jest dużo lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patricko, powiedz mi, czy kiedy grasz dłużej w F1 CE, to szybko się nudzi, czy nie? Ponieważ cały czas poluję na nią, ale mam wątpliwości, czy nie znudzi mi się np. po kilku wygranych wyścigach. Powiem, że grałem w demo i jestem zachwycony, a przecież pełna jest dużo lepsza.

Najlepiej to sobie ustaw poziom trudności tak, zeby nie było łatwo wygrac :tongue: Plus wyłączenie wspomagaczy= frajda jakich mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×