Skocz do zawartości
Emir

F1: Championship Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeżdżę bez żadnych wspomagaczy oprócz kontroli stabilności i z automatyczną skrzynią, ale sam nie wiem dlaczego tej kontroli stabilności nie wyłączam, chyba muszę to w końcu zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na początku z wyłączonymi wszystkimi wspomagaczami możesz mieć małe problemy z opanowaniem bolidu, oraz zajęciem dobrego miejsca.

Szczególnie na wyższym poziomie trudności. Polecam mieć włączoną kontrolę trakcji, oraz system anty-poślizgowy, to pomaga bardzo kiedy ścinacie zakręt i jedziecie po bandzie, a co dopiero w deszczowej pogodzie. Wraz z rozwojem, możecie wyłączyć sobie te opcje.

Najważniejszym jest znać idealną linię każdej trasy na pamięć. Bez tego nigdy nie zajmiecie dobrego miejsca, a gra jest wymagająca na wyższych poziomach trudności.

Czy się nudzi? Każda gra się kiedyś nudzi, ale na początku byłem w stanie przesiedzieć nawet z bite 6 godzin przed telewizorem, bo chciałem koniecznie zaliczyć wszystkie testy i dostać w końcu pozycję drugiego kierowcy w Toro Roso :) A kiedy już wyjechałem na ulice Monaco czułem się naprawdę świetnie. Fajnie jest potem czytać wiadomości o swoich dokonaniach na torze. Dla takich momentów warto zakupić tą grę.

Tym bardziej, że innej F1 póki co na PS3 nie ma, a ta jest naprawdę dobra.

Wracając do tematu F1 na sezon 2009, to tutaj jest forum Codemasters, gdzie możecie się wypowiadać, oraz znaleźć wiele informacji.

Ale w tym gąszczu teraz będzie Wam bardzo ciężko, ale wszystko jest w przyklejonych tematach i tych z dużą ilością stron.

Co jakiś czas wypowie się gdzieniegdzie jakiś człowiek z teamu CM, ale to naprawdę bardzo rzadko.

http://community.codemasters.com/forum/for...play.php?f=1012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam tryb online jest dużo lepszy od normalnej gry a satysfakcja z wygranego wyścigu jest dużo większa niż wygranie na poziomie hard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdże tylko ze stering asistanc i radze wyłączyć automatyczna skrzynie biegów na manualu moż na zyskać około 1,5 sekundy na okrążeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko - dzięki wielkie, zrobiłeś mi wielkiego smaka i muszę teraz szybko uzbierać pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ilu można grac w sieci i jakie tryby gry sieciowej są dostępne prosił bym o odpowiedz......???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to równocześnie może brać udział w wyścigu 12 albo 10 osób, a jeśli brak to jedzie chyba AI, ale to już chyba w zależności od ustawień gry.

Jakie tryby? Nie ma żadnych trybów chyba. Możesz jechać wyścig z włączonymi wspomaganiami albo bez.

Tor i ilość okrążeń również zależą od założyciela danej gry. Nie pamiętam, czy była opcja jechania kilku torów pod rząd na punkty.

Ale nie jestem tego pewien. W każdym razie ta F1 jest bardziej nastawiona na grę w singlu gdzie sprawdza się bardzo dobrze.

Multiplayer również jest dobry, i gra już sporo ludzi, których naprawdę ciężko dogonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zagrał jak komuś się znudziła do moge sie zamienić za TUROK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Ponieważ jestem nowym urzytkownikiem PS3 proszę o wyrozumialość, przeszukalem troche forum i nie spotkalem się z takim problemem jak mój, ponieważ jestem fanem F1 chciałem sobie kupić tą gre, ale najpierw sobie ściągnołem demo i tu rozczarowanie, ponieważ mam kierownicę Logitecha GT i nie działają mi pedały, sama kiera działa prawidlowo ale żeby przysieszyć muszę przyciskać X na kierownicy, proszę o radę czy to tylko przypadłość demo, czy gdzieś można to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,

Ponieważ jestem nowym urzytkownikiem PS3 proszę o wyrozumialość, przeszukalem troche forum i nie spotkalem się z takim problemem jak mój, ponieważ jestem fanem F1 chciałem sobie kupić tą gre, ale najpierw sobie ściągnołem demo i tu rozczarowanie, ponieważ mam kierownicę Logitecha GT i nie działają mi pedały, sama kiera działa prawidlowo ale żeby przysieszyć muszę przyciskać X na kierownicy, proszę o radę czy to tylko przypadłość demo, czy gdzieś można to zmienić.

Było, nie doczytałeś. W pełnej wersji ten problem nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, bardzo dziękuje za pomoc, to w takim razie kupuje dzisiaj gre. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos wyjasnic czemu ta gra po takim czasie od premiery jeszcze tyle kosztuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w dodatku jest to chyba najlepsza symulacja F1 jaka powstała... Ze wszystkimi aspektami F1 (czyli treningi, kwalifikacje, pełne wyścigi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i w dodatku jest to chyba najlepsza symulacja F1 jaka powstała... Ze wszystkimi aspektami F1 (czyli treningi, kwalifikacje, pełne wyścigi)

...no ale bez Roberta :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...no ale bez Roberta :confused:

Szkoda, że Sony nie kontynuowało swojej przygody z F1, no ale cóż. Zobaczymy co pokaże Codemasters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że Sony nie kontynuowało swojej przygody z F1, no ale cóż. Zobaczymy co pokaże Codemasters

Oby nie zrytą fizykę z Grid'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm podejrzewam że jeśli nowy producent to również będzie dużo zmien wolałbym zeby zostało tka jak jest tylko poprawic tez rzeczy które trzeba poprawić tak to gra jest wyśmienita jedyna do tej pory na ps3.Miejmy nadzieje że Codemasters zadebiutuje w dobrym stylu i nie zawiedzie fanów F1 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. wie ktos moze jak odblokowac tor jerez w grze?? bo ja nie mam zielonego pojęcia wygrałem wszystkie wyscigi i nic sie niedzieje. pare aut jest nowych ale toru dodatkowego niema ... jak ktos wie niech da znac :rolleyes:

url=http://eu.playstation.com/psn/profile/sebaws/] sebaws.png [/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Działa może z F1 kierownica Logitech Driving Force GT ? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Działa może z F1 kierownica Logitech Driving Force GT ? Proszę o odpowiedź.

Tak, działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. wie ktos moze jak odblokowac tor jerez w grze?? bo ja nie mam zielonego pojęcia wygrałem wszystkie wyscigi i nic sie niedzieje. pare aut jest nowych ale toru dodatkowego niema ... jak ktos wie niech da znac :rolleyes:

musisz przejechac wszystkie time trial'y i zdobyc w kazdym conajmniej brazowy medal, wtedy sie odblokuje

url=http://eu.playstation.com/psn/profile/sebaws/] sebaws.png [/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

W demo niemozna niestety wylaczyc calkowicie trakcji (jest na poziomie 1)

czy w wersji pelnej gry mozna wylaczyc trakcje na "zero" OFF ?

Dziekuje za odpis i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w opcjach wyłączasz wszystko, wszelkie wspomagacze itd.

Tylko uprzedzam, że z wyłączonymi jest bardzo ciężko :) Szczególnie podczas wyścigów na Hard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×