Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że Technicy nie boją się już czołgów. Wcześniej trzeba było podejść do tego taktycznie a teraz wyskakuje mi przed lufę kilku gości z RPG, dwa strzały i mnie nie ma. Jakoś mało się żołnierzy Wsparcia zrobiło...

Ostatnie zmiany jeszcze bardziej mnie nakręciły na grę w BF'a. Praktycznie rzecz biorąc uczę się grać od początku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich klas - nóż i pistolet . To nadal wymiata jak przed patchem.

Wiesz mi zepsuli magnuma :( jest teraz gorszy ma większy odrzut i czasem raz wcisne r1 a padają 2-3 strzały...

Edytowane przez iceice33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mi zepsuli magnuma :( jest teraz gorszy ma większy odrzut i czasem raz wcisne r1 a padają 2-3 strzały...

Dopiero wczoraj zacząłem nim grać, bo zrobiłem gwiazdkę na MP-443 i powoli do M9 robię. Nie mam porównania "przed" i "po" patchu, więc wydaje się całkiem niezły, chociaż odrzut jest faktycznie konkretny (Brudny Harry musiał pewnie nadgarstek ćwiczyć, żeby wymiatać ;) ).

Chyba ogólnie najlepiej teraz zacząć grać czymś czego się wcale lub prawie wcale nie używało. Nie mamy wtedy porównania i bez uprzedzeń/nawyków/oczekiwań podchodzimy do broni. Ja np. zostawiłem G36C i jadę z M4A1 o którym tu raczej niepochlebne recenzje można przeczytać i jest ok. Tak samo z AEK, który zamieniłem na F2000.

Polecam wszystkim :). Mało nerwów i przy okazji nauka nowych broni.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem raz wcisne r1 a padają 2-3 strzały...

to chyba lepiej nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumiki, o jakich tłumikach mówicie bo są różne ? W grze zazwyczaj jest to tłumik płomieni (chyba, że ja o innym nie wiem), który powinien sprawić, że nie widać błysku, zwiększyć odrzut, w zależności od rodzaju nawet zmniejszyć podrzut, hałas oraz reszta parametrów powinna być bardzo zbliżona do standardowej. DICE pewnie jak zwykle pokręciło i tłumik płomieni zaczyna pełnić przedziwne funkcję.

Kolejna rzecz to RPG (40mm), jak może być równoznaczne lub też mocniejsze od strzału z czołgu (abrams 105-120 mm) ... I tak można dalej ciągnąć... Jak RPG strzelone w stopy może nie zabijać ?

Jakakolwiek zmiana wartości broni itd. itp. powoduję zmiany w rozgrywce, uważam, że zamiast słuchać narzekań graczy, powinni dążyć do w miarę rzeczywistych wartości (w miarę na ile gra pozwala, np w odrzutowcach nie powinni urzeczywistniać prędkości bo to by nie miało sensu) Rozumiem, że to jest tylko gra, ale bez przesady, jeszcze trochę i Javelin będzie miał funkcję shotguna. Im bardziej realna gra, tym bardziej by się stała taktyczna, a chyba o to właśnie chodzi :)

Aktualnie jest to najlepszy wybór na rynku na PS3 jeżeli chodzi o takie gry, ale z chęcią bym zobaczył MW4,5 z pojazdami dużymi mapami, helikopterami, rozwalaniem terenu, konkurencja w podobnej dziedzinie sprawiłaby, że DICE jeszcze mocniej przykładałaby się do zmian. A może kolejna ARMA na PS3 ? :)

Jeszce inaczej patrząc na to nie mogą stworzyć bardzo dobrej wręcz idealnej gry, bo kto by kupił kolejną część ? Tak samo jak EA (NFS) i Codemasters nie robią idealnego sterowania pojazdami, tylko minimalnie wciąż je poprawiają. RBR2 raczej nie przyjęłoby się, bo mamy już blisko realnego RBR1.

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem w własny server i powiem wam że frajda jest zajebi.............. ustawiłem sobie 3 mapki METRO,BAZAR,WYSPA CHARK na podboju

na metro 1050 ticketów wystarcza

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/38282710/4/214590236/

powiem wam że saiga robi popłoch na metro i bez odłamków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba lepiej nie? :)

niby tak ale odrzut jest taki że nie zdiwiłbym się jeśli jakaś kaczka by spadła z nieba ... a co do broni to ja polecam obczaic moje kochane G36C z tłumikiem płomieni nwm czemu ale jest mniejszy rozrzut na serio! , chwyt przedni oraz celownik do wyboru do koloru i jak kto lubi :)

edit; tak w ogóle to shotguny zrobiły się jakieś przyjemniejsze np ten M1014 chyba tak to było, on mi podpasił wraz z DAO bez odłamków oczywiście czysty śrut

Edytowane przez iceice33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie tak samo jak na PC. Nie widze wiekszych roznic w recoilu takim jaki byl na PC i jaki jest teraz na PS3. Idealnie jesli chodzi o piechote (pojazdow nie testowalem bo nie lubie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem,że już było o tym ale chciałbym mieć jasność:

Jeżeli mam "stary" B2K i pobiorę (w kwietniu) pacza to będę mógł grać online?

Czy na podstawowych mapach, nie da się grać bez ponownego pobrania naprawionego Karkandu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja BTK nie pobieralem i gram normalnie na podstawowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się grać, od razu będzie komunikat, żeby pobrać dodatek. U mnie przynajmniej tak było, ale może da się grać (skoro NFL tak pisze) bo nie próbowałem nic robić tylko wyszedłem i pobrałem.

Edytowane przez kryn3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunikat nic nie znaczy. Nie bedzie mogl tylko map BTK uruchomic a podstawowe bez problemu wlaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Nosz kurfa jak pobiorę pacza+"nowy" B2K to cały limit kwietniowy pójdzie się pierd...jeba...skończy się :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo podobny problem... też dopiero za tydzień będę miał dostęp do konsoli... a tam gdzie ją mam to net legitymuje się powalającą prędkością 1mega... path + b2k = cały dzień ściągania :down:

Dodać do tego niezawodne prawa murphy'ego --> czyli rozłączenie ze 2 razy netu i trochę się odechciewa wszystkiego :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Nosz kurfa jak pobiorę pacza+"nowy" B2K to cały limit kwietniowy pójdzie się pierd...jeba...skończy się :pinch:

Konsola pod pachę i do kolegi ;) Bo rozumiem, że nie możesz sobie tego limitu jakoś zwiększyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na serwer dedykowany o nazwie "PLeight". Jest to polski serwer, rankingowy, mam nadzieję, że bez lagów. Zazwyczaj gramy na ustawieniach normalnych, tylko piechotą, w trybie conquest i deathmatch (z lekką przewagą tego drugiego trybu), wyłącznie na najbardziej dynamicznych (raczej zwartych) mapach. Osoby stale powracające mogą otrzymać status VIP-a (wejście na serwer bez kolejki). Sewer jest wynajęty póki co na 3 miesiące, ale jeżeli będą chętni do gry na takich ustawieniach, to serwer zostanie prolongowany.

Pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza tych, których znam z BF3 i BC2 :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakończyłem przygodę z B3.Próbowałem się przyzwyczaić do tych drastycznych zmian,ale po prostu nie mogę.Większość pukawek ma moc wiatrówki,o celności już nie wspomnę...Gra wylądowała na allegro.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakończyłem przygodę z B3.Próbowałem się przyzwyczaić do tych drastycznych zmian,ale po prostu nie mogę.Większość pukawek ma moc wiatrówki,o celności już nie wspomnę...Gra wylądowała na allegro.

No cóż... jak to mówią, nikt nikogo nie zmusza do grania :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam posty co poniektórych i widzę tylko narzekanie. Ja tak właśnie myślałem że ten patch wraz z poprawkami wniesie też inne "zasady" na jakich gra ma się odbywać (nie zawsze dobre). To jest tak jakby próbować naprawić jeden panel na podłodze a z boku wyskakuje kolejny i kolejny (pewna scena z pewnego starego polskiego serialu :) ) aż w końcu nie zostanie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak narzekam, narzekam i jeszcze raz narzekam, a mimo to gram. Gra zostala zniszczona przez idiotow, ale mimo to gram. Wiec chyba cos tym tytule jest ;) Tak naprawde, jedyne co mi sie podoba to kosmetyczne zmiany wizualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola pod pachę i do kolegi ;) Bo rozumiem, że nie możesz sobie tego limitu jakoś zwiększyć?

A jedyny kolega w moim rejonie ma ten sam (gówniany) net :biggrin:

Do tego w lipcu koniec umowy i żegnaj BF3 i BF1943.

Niech nikt nie pisze,że życie jest piękne albo ,że "żyjemy na najlepszym ze światów" Arrrgh bo pogryzę ;)

Edytowane przez OddThomasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakończyłem przygodę z B3.Próbowałem się przyzwyczaić do tych drastycznych zmian,ale po prostu nie mogę.Większość pukawek ma moc wiatrówki,o celności już nie wspomnę...Gra wylądowała na allegro.

Wiec narka! :) pograj sobie w CODa

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak narzekam, narzekam i jeszcze raz narzekam, a mimo to gram. Gra zostala zniszczona przez idiotow, ale mimo to gram. Wiec chyba cos tym tytule jest ;) Tak naprawde, jedyne co mi sie podoba to kosmetyczne zmiany wizualne.

A mnie sie bardzo wiele podoba (zaczynajac od minimalnie wiekszego recoilu a na mniejszej zywotnosci czolgow konczac). Bardzo dobre poprawki jak dla mnie i nie widze powodu do narzekan i flejmu jaki wyplywa ze wszystkich stron internetu

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

zastanawiam sie co ludzie by gadali gdyby ta gra byla taka od zawsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×