Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było by problemów jakby każda klasa mogła korzystać z tej samej broni.Od gracza by zależało czy chce mieć ammo,rpg,apteczkę,m320,c4,miny przeciwpancerne lub przeciwpiechotne.A tak to jest płacz,że nie ma balansu ...B3 jest pierwszym fps,w którym tak mieszają z bronią.Porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo lepiej się grało jak było... już wolę kamperów na autostradzie niż to co jest teraz - wieczorem robię drugie i ostatnie podejście, póki co nie mam chęci tego widzieć. Dali też dupy z serwerami - skoro mają to dać w ciągu tygodnia to po co było wypuszczać cokolwiek, klapa.

Jak coś robić to raz z porządnie, kiedy następny pacz ? Za miesiąc ? Dwa ? W ogóle ?

Pacz poprawiający pacza to kpina.

Jest proste wyjscie - sprzedaj gre i po klopocie bedzie. Ulzysz sobie i nam czytania tych wypocin :)

Mi osobiscie bardzo sie podoba, ze nie musze sie skupiac nad czyms latajacym ciagle nad glowea i probujacym mnie zabic, snajperami strzelajacymi z Bog wie jak wysokich budynkow, mozdzierzy pochowanych po wszelakich katach na respach etc. i tych USAS abuserow na Metrze ;) teraz dopiero gra sie przyjemnie :)

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo lepiej się grało jak było... już wolę kamperów na autostradzie niż to co jest teraz - wieczorem robię drugie i ostatnie podejście, póki co nie mam chęci tego widzieć. Dali też dupy z serwerami - skoro mają to dać w ciągu tygodnia to po co było wypuszczać cokolwiek, klapa.

Jak coś robić to raz z porządnie, kiedy następny pacz ? Za miesiąc ? Dwa ? W ogóle ?

Pacz poprawiający pacza to kpina.

Nie przesadzaj ... tak na odmulenie i pogranie z znajomymi (plus pogaduchy) to niezła sprawa.

Następny pacz, no nie wiem ale BF BC3 chętnie bym jeszcze zobaczył na PS3 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest proste wyjscie - sprzedaj gre i po klopocie bedzie. Ulzysz sobie i nam czytania tych wypocin :)

Widzę,że Ty masz klapki na oczach.Nie dopuszczasz do siebie myśli,że ta gra ma też wady i patch,który wyszedł jest po prostu do dupy...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o pomoc jestem w lekkiej panice. Podczas instalowania patcha wyskoczył mi błąd 80028F08, a ikona battlefield 3 mi zniknęła i pojawia się info. "uszkodzone dane". Czytałem co ten błąd oznacza tylko mi się wydaje, że on odnosi się do samego systemu PS3, ale pewnie się mylę. Czy ktoś z Was miał taki błąd i poradziłby mi łopatologicznie jak naprawić BF3?

Mam nadzieje, że da radę to naprawić :(

Edytowane przez DEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że Ty masz klapki na oczach.Nie dopuszczasz do siebie myśli,że ta gra ma też wady i patch,który wyszedł jest po prostu do dupy...

Nie, mam byc taki jak Wy i tylko ciagle narzekac na wszystko? Bo np. za serwery prywatne trzeba zaplacic?!?!?! Polacy maja narzekanie we krwi wszczepione, nawet jak ta gra byla by idealna, Polak zawsze znalazlby jakies wady w niej! Co za mentalnosc...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak na forach w innych krajach Europejskich. Jeżeli tam jest dość spokojnie to oznacza że gra jest OK, wiadomo że Polak zawsze narzeka i będzie narzekał.

Na zagranicznych forach jest podobnie, więcej osób narzeka na patcha niż jest tych zadowolonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było by problemów jakby każda klasa mogła korzystać z tej samej broni.Od gracza by zależało czy chce mieć ammo,rpg,apteczkę,m320,c4,miny przeciwpancerne lub przeciwpiechotne.A tak to jest płacz,że nie ma balansu ...B3 jest pierwszym fps,w którym tak mieszają z bronią.Porażka...

LOL, wtedy nie musiało by byc podziału na klasy i było by to bez sensu -.-"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, wtedy nie musiało by byc podziału na klasy i było by to bez sensu -.-"

Uwierz mi,nie było by zle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pretensji że trzeba płacić, BA - chcę zapłacić za prywatny serwer ale... niestety nie mogę haha. Zrobili opcje która nie działa - to tak jak by napisali że dodadzą tysiąc karabinów, lista broni długa jak przygodzenie rocco ale żadną nie możesz grać - ale BRAWO DLA DICE, napisali że w przeciągu 9 dni i 4 godzin dodadzą te bronie. To przecież jest jawną kpiną z graczy.

Dlaczego mam sprzedać coś za co zapłaciłem i co było dobre ? Jak złapiesz gumę w samochodzie to do razu całe auto na szrot ? Jestem klientem panów z ea i jako klient mam prawo mieć wymagania, a te z kolei nie są SPECJALNIE WYGÓROWANE, chcę tylko żeby grało się normalnie. Wystarczyło zlikwidować latanie mavem - nie miałem więcej przeciwwskazań. Nawet usas który jest wg mnie oznaką megalamera był do zniesienia, denerwował ale zawsze coś musi denerwować, po prostu był, kto mądry to nim nie grał i nie gra.

Teraz każda broń strzela inaczej, gorzej - ma być super realnie to dlaczego np znikają miny ? Dlaczego mina wbija się w beton haha i dlaczego po apteczce zdrowie jak struś pędziwiatr ? Dlaczego po wbiegnięci na minę nie gniemy ? Osłania nas kamizelka ? Śmiech na sali. Dlaczego jeep wytrzymuje więcej niż strzał z rpg ? Dlaczego ? bo to tylko gra, z teraz po paczu przegieli pałe jak tylko się dało

P.S. Mafia - ale musieli Cie przeklinać za ten LittleBird :biggrin: Zawsze jak się trafi ogarnięty pilot to bardzo szybko zostaje znienawidzony przez przeciwny team ;)

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra to syf, syf i jeszcze raz syf - teraz tylko bandy szturmowców rzucających pełno apteczek pod nogi bo zdrowie zapierdala jak dzikie... Miny znikają, iar ma odrzut jak armata - nie da się grac - poza tym walisz w gościa magazynek a on chuj... żyje bo ma kamizelkę i apteczkę pod nogami. Największy błąd to ochrona po odrodzeniu, koleś się obraca, gotowy go wycelowania i napierdala jak dziki - sytuacja, bignę, patrze stoi, wale serie a on pod ochrona haha.

JEST GORZEJ NIŻ BYŁO, NIE DA SIĘ GRAĆ !!!

Przecież kamizelka daje osłonę tylko przy odłamkach, granatach i claymore'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może parę słów ode mnie po patchu. Strzelanie - u mnie nie ma problemów, przetestowałem różne bronie, fragi wpadają. Jak najbliżej głowy i padają, nawet 3 pod rząd udało mi się, broni nie pamiętam, ale raczej jakaś podstawowa (poziom 15 mam). Co mi przeszkadza, za mocne RPG, za mocny Javelin, niech chociaż zostanie 5 % żeby można było wyskoczyć z helikoptera. Czołg vs latające, jak najbardziej tak, nie łatwo trafić czołgiem, więc frag jak najbardziej się należy. Czołg vs czołg stało się dość ciekawe teraz strzał z czołgu, następnie wysiadka strzał z RPG i strzał (a czasem już samo RPG starczy i 1 strzał z czołgu), przykłady bez naprawiania. Przynajmniej wcześniej nie zaobserwowałem techniki wysiadania i dobijania z RPG.

Myślałem, że poprawią także sposób latania helikopterami, bo jest dość sztuczny, tak nie zachowuje się helikopter, to nie jest helikopter tylko inny pojazd wymyślony przez DICE. Przynajmniej nie jest aż tak źle, bo z początku trudno było się przyzwyczaić do sposobu latania, a co trudne to interesujące. Ciekawe wciąż są odrzutowce w bezruchu, które nie spadają, tylko powoli delikatnie nabierają prędkości, jakby były o parę ton lżejsze,ale też przymknijmy oczy bo w końcu trzeba je zwolnić do odpowiednich prędkości. W sumie w liście zmian tego nie było, ale miałem nadzieję na małe zmiany.

Co jeszcze, nie udało mi się zginąć na kamieniach przy małych skoku (w końcu naprawione :) ), nie spotkałem jeszcze na szczęście osób stojących na apteczkach w kamizelkach. Nie testowałem jeszcze do końca C4, możliwe, że samochód-jeep-pułapka nie działa tak mocno jak wcześniej, ale trafienia nie byłem pewien, więc jak przetestuje ponownie napiszę.

"Reduced the spot times on C4 and Claymore projectiles from 30 to 15 sec" mógłby ktoś to przetłumaczyć? mniej więcej rozumiem, ale mniej więcej nie wystarcza, w ogóle bardzo ciekawe tłumaczenie translatora znalazłem: "Zredukować czasy miejsca na C4 i Szkockim Mieczu Obosiecznym pociski od 30 aby 15 sec"

Reasumując o patchu, jest inaczej i tyle.

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, co jeszcze wg mnie powinno być poprawione - ****** wrogowi pojazdów czy smigłowca ze spawna.

Edytowane przez cwir
Weź się ogarnij trochę. Można czasem zakląć ale Ty przeginasz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem, ale chciałem sobie odpalić DM'a na Karkandzie a tu ten zayebisty komunikat: Proszę pobrać PDoK od nowa -,-. Super.

Panowie, jak jest z tym USASEM ? Osłabili go czy jak to wygląda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak jest z tym USASEM ? Osłabili go czy jak to wygląda ?

Osłabili. Mało kto już z USASem biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem, ale chciałem sobie odpalić DM'a na Karkandzie a tu ten zayebisty komunikat: Proszę pobrać PDoK od nowa -,-. Super.

Panowie, jak jest z tym USASEM ? Osłabili go czy jak to wygląda ?

Tak osłabili :) USAS'y znikły raczej.

EDIT: tak szybko odpisujecie, że nie zauważyłem że już jest odpowiedź.

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, co teraz jest w "modzie" ?

M60, Javelin, Stinger/IGLA..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o pomoc jestem w lekkiej panice. Podczas instalowania patcha wyskoczył mi błąd 80028F08, a ikona battlefield 3 mi zniknęła i pojawia się info. "uszkodzone dane". Czytałem co ten błąd oznacza tylko mi się wydaje, że on odnosi się do samego systemu PS3, ale pewnie się mylę. Czy ktoś z Was miał taki błąd i poradziłby mi łopatologicznie jak naprawić BF3?

Mam nadzieje, że da radę to naprawić :(

Ponawiam pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już przesada! żeby 40 kulek z pp-19 nie zabiło kolesia z 50 m to szczyt jest, jak narazie sprawdza się tylko snajper bo go chyba nie ruszali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZEGIĘCIE PO ***** ! DRUGIE PODEJŚCIE BYŁO.

Wcześniej grałem na jakiś prywatnych serwerach, może to że nie mogłem zabić czy lagi były ich winą - myślę włącze oficjalne.

Czlog jest ***** jak jeep - potrafi zostać ******* JEDNYM strzałem z pz ki. Dostałem np 2 x z rpg i po czołgu. dostałem raz z pz i 75% poszło, innym razem całe 100%. Teraz jeden lata heli po respie wroga, ********** w co się da i nie można go zabić niczym bo ma co 11 sek flare, jedyne co to *********** na slepo z rpg. Do wyjebania, po 70 godzinach grania zrobili ze mnie nuba który nie może zabijać, a w czołgu to można *********** dostać - chuj z termowizją, ***** z pz i skanerem - trzeba mieć dym, maskowanie bo inaczej się nie pogra.

Szkoda że niema innej podobnej gry, bo Cod nie ma pojazdów - ******** ***** KASZTANA Z PACZEM, Zrobili sobie jaja z wszystkich graczy !

Edytowane przez kakaroto
: wulgaryzmy, 2 dni odpoczynku
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZEGIĘCIE PO ***** ! DRUGIE PODEJŚCIE BYŁO.

Wcześniej grałem na jakiś prywatnych serwerach, może to że nie mogłem zabić czy lagi były ich winą - myślę włącze oficjalne.

Czlog jest ***** jak jeep - potrafi zostać ******* JEDNYM strzałem z pz ki. Dostałem np 2 x z rpg i po czołgu. dostałem raz z pz i 75% poszło, innym razem całe 100%. Teraz jeden lata heli po respie wroga, ********** w co się da i nie można go zabić niczym bo ma co 11 sek flare, jedyne co to *********** na slepo z rpg. Do wyjebania, po 70 godzinach grania zrobili ze mnie nuba który nie może zabijać, a w czołgu to można *********** dostać - chuj z termowizją, ***** z pz i skanerem - trzeba mieć dym, maskowanie bo inaczej się nie pogra.

Szkoda że niema innej podobnej gry, bo Cod nie ma pojazdów - ******** ***** KASZTANA Z PACZEM, Zrobili sobie jaja z wszystkich graczy !

dokładnie jak mówisz czołgi to porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×