Skocz do zawartości
Patricko

South Park: The Stick Of Truth

Rekomendowane odpowiedzi

To dla mnie must-have :) Jako wielki fan SP i tak bym kupił, bo to co było już pokazane w zupełności mi wystarczyło, aby się dobrze bawić.

Teraz tylko poczekać aż szybciutko stanieje i od razu biorę swoją kopię :)

 

Zaiste poczekać aż stanieje :P Bo na 1 miejscu jest DrkS II ;)

 

Ale chyba na PC bo będzie PL i bez cenzury :P

A na konsole z cenzurą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz zamówić wersję z US i to jeszcze taniej niż u nas.

 

Wchodzisz chociażby na którąś z poniższych stron:

https://www.videogamesplus.ca/product_info.php?products_id=19756

http://www.play-asia.com/south-park-the-stick-of-truth-paOS-13-49-en-70-4i52.html

 

Dolar kanadyjski to bodajże około 2.7 złotego, więc cena wychodzi około 160zł.

 

Zamawiasz i czekasz :) Dostajesz wersję US, bez żadnej cenzury i spokojnie możesz się nią cieszyć na swojej konsoli, bo PS3 nie ma blokady regionalnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja kupić w US store, ale kupienie $ to podobny problem co zamawianie z zagranicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee ale mi się ubzdurało, że chcę wersję PL :P

 

A jak zamówię z  "zagramaincy" to zapewne PL nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już widzę jest PL tylko czy jest to PL/ENG czy PL only

Polskie napisy, angielskie głosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wujek z zagramanicy dzisiaj udostępni mi gierkę do obadania...nie ma to jak legalna zatoka piratów zwana Familly Sharing na Steamie XD

 

Wersje na Ps3 kupię jak już stanieje i będzie dostępna u nas US'ka...no chyba ze jednak te sceny nie beda az tak psuły klimatu SP to wtedy wezme od nas.

 

Kolejne oceny:

 

Eurogamer Italy - 8/10
The Escapist - 4/5
Eurogamer – 8/10
Gamespot – 7/10
Polygon – 8.5/10
IGN – 9/10
Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kijek Prawdy to zaiste dziwna gra...własnie zabiłem Bezdomnego który węszy konspiracje na statku obcych i recytuje meinkampf XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc tą grę myślałem że będzie to gra na 1-2h (nic totalnie o niej nie wiedziałem) a gram i gram :D a dzisiaj na forum się dowiedziałem że ta gra to 8-9h grania dla mnie bomba :D gra jest rewelacyjna :D! Polecam jak najbardziej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Kijek Prawdy skończony...nieziemska zabawa, przekosmiczne WTF w niektórych momentach ( nazi zombie martwe płody ) i ten klimat sp...bez drugiego dna niestety ale mimo wszystko gierka kozak.

 

Niestety tylko na jeden raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wypizdowie zwanym Lublin nie ma ani w mm empiku i vipgamerze. Kto chcę się klepnac na wersję ze Store? 120zł osoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam na pc. QTE jest zepsute... Moment sondy analnej na statku obcych jest niemożliwy. (amerykańska wersja, ze spolszczeniem)

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qte nie jest zepsute...wsio działa jak powinno a tamto na statku ma właśnie być niemożliwe do wykonania dlatego nie ważne co zrobisz na końcu i tak dostaniesz sekwencję tylko dwóch guzików żeby przejść dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyłem repat delay na klawce na short i to zrobiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem u ziomka jak gra na pc, po prostu genialne, prawdziwa uczta dla fana, to jakby dostać jeden długi, 10 godzinny odcinek serialu :) Trzeba będzie zapolować na grę jak już ogram DkS II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra - w 100% oddaje klimat serialu. Dużo nawiązań do serii, niezła fabuła. Nie mam się czego doczepić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ! Gra ukończona dwukrotnie i wbita platyna :) Bardzo udana produkcja pod każdym względem. Będą jakieś większe dlc ? Wiadomo coś na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie cenzure przez pryzmat całej gry? Znacząco psuje odbiór tejże wysmienitej produkcji czy może szkoda zachodu dla sprowadzania wersji z USA i warto sie zaopatrzyć w wydanie europejskie? Nie mam problemu z ang jednak nie od dzis wiadomo, że swoiste ku*wa sprawia wiecej radości anizeli bezdzwieczne i obcojezyczne fuck :P nie jest tajemnica, ze humor bazuje tutaj na przeklenstwach, dlatego mimo wszystko wolalbym wersje rodzima bo zagraniczne bluzgi po prostu nie robia takiego wrażenia. Czekam na opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja językowa posiada tylko polskie napisy, głosy są oryginalne :) Co do cenzury.. Ocenzurowane jest bodajże 6 krótkich scenek z czego 4 sceny są w jednym miejscu. W mojej ocenie nie ma sensu się bawić w sprowadzanie z USA ze względu na te scenki, można je podejrzeć na yt, a na odbiór gry nie mają one większego wpływu.

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampanię mam za sobą i powiem, że dla fanów serialu to gra obowiązkowa! Jajcarskie teksty, genialne umiejętności i bronie, no i banan na twarzy przez większość rozgrywki :) Dla mnie - 9/10! Jednak dla tych, którzy serialu nie oglądają lub robią to sporadycznie ta gra będzie niezrozumiała i prawdopodobnie nudna bo do odjechanych często postaci i sytuacji trzeba najpierw w trakcie serialu "przywyknąć" aby je w grze w pełni docenić :)

Trochę szkoda, że nie ma też całkowicie polskiej wersji językowej. Kiedy pojawiła się w serialu na początku byłem sceptyczny ale po kilku odcinkach można było smiało powiedzieć, że jest na świetnym poziomie.

Edytowane przez leszkoslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem pre-order ,ale na Steama, bo za drogo jak dla mnie na PS3. 

Gra must have dla fanów serialu, ale nie tylko (chociaż ciężko im będzie zrozumieć niektóre przesłania/żarty). Większość odcinków ma jakieś odzwierciedlenie w grze :)

Dla mnie super giera.

Edytowane przez Tycior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna, ale mam problem. Mianowicie nie mogę rozbroić bomby w d. Pana Niewolnika . Daję zastrzyk strzykawką i jest ok. następnie mam obracać obracać L w lewo, ale nic sie nie dzieje i bomba wybucha. O co chodzi, co robię źle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zmieniać tempo. Ja zapi**ałem kółka lewą gałką w stronę odwrotną do ruchu wskazowek zegara i rozbroiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×