Skocz do zawartości
arab

Sprzętowy Narzekalnik

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny taki temat na forum - tylko tutaj, możecie (o ile nie będziecie jeździć po sobie/innych) narzekać (lub chwalić) na sprzęta firm trzecich.

Przykład:

- Kupiłem żelazko f-my xy. Strasznie jest zjebane, bo bezprzewodowo nie da się odkurzać, a jak podepnę do prądu - to jeno prasuje. Co za badziew.

- Moja piłeczka zrobiła się kwadratowa.

- Komórka zawsze spada ekranem do góry, a ja chciałbym żeby do dołu...

:banana:

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie co 3 dni mój dostawca internetowy ma awarię (pewnie serwery pozakładane na pro-radzieckim sprzęcie) + codziennie muszę czekać 15 - 25 minut zanim w pełni połączę się z siecią (i to dotyczy zarówno laptopa, jak i PS3). Ba! Nie mam alternatyw, bo to jedyny w okolicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na minus: dwukrotnie ( mam na myśli dwa inne, kolejne egz.) zrypał mi się odtwarzacz dvd Panasonic (i to takie z wyższej półki), po pewnym czasie użytkowania odbierał tylko płyty kopiowane, a oryginalnych nie widział

na plus: amplitunery z sercem: do zakończenia produkcji zawsze był Technics (jeden z moich ampli gra już ok 15 lat bez najmniejszej awarii, trzymam z sentymentu mimo przestarzałej już generacji dekoderów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie drażni mój stary komp, który potrafi się zresetować w najbardziej nieoczekiwanym momencie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiłbym się kawy bo usypiam, ale żadne z urządzeń nie raczy mi jej zrobić...mysz gania kursorem po ekranie, monitor bez wyrazu to wyświetla, komputer cicho buczy pod biurkiem udając, że go tam nie ma...PS3 obserwuje mnie przez kamerę na monitorze, ale nie ma funkcji robienia kawy, bo ktoś mógłby shakować konsolę przez tę funkcję. Telefon mógłby frytki zrobić, albo przynajmniej zadzwonić po jakąś pizzę, ale nawet nie mrugnie wyświetlaczem. I weź tu człowieku żyj w zgodzie z elektroniką...idę spać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie po prostu doprowadza do szewskiej pasji mój router od Netii. Nie wiem już czego to jest wina, ale musi się co jakiś czas (na szczęście raczej rzadko) wyłączyć na dłużej, żeby sobie odpocząć od pracy, kurde. A z racji tego, że jestem jedyną osobą w domu, która potrafi cokolwiek ogarnąć w tym temacie, to zaraz się zaczynają nawoływania :D Nosz %^#$&$!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie również wkurza mój router (D-link dir600). O ile po kablu na PC jest spoko to WI-FI w PS3 odbieram takie że prędkość w jednym pokoju jest w miarę znośna (chociaż skacze - raz 3 mb raz 6 raz 16 mb/s a internet mam 20 mb -mogę się nim cieszyć tylko na PC.) to gdy przenoszę się do drugiego pokoju (będącego niedaleko) to net albo w ogóle nie działa i rozłącza albo jest przez 5 minut dobra prędkość tak z 10 mb/s by po chwili zwolniło do takiej prędkości że ściągać się nie da albo rozłączyło.Dzwoniłem do D Linka, wykręcają się jak mogą(że może dużo kabli w ścianie itp. itd)... widocznie ten router jest z natury taki słaby...

Edytowane przez Snipe__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Po lanym poniedziałku zeszłego roku klawisz numer 3 w mojej komórce odmawia posłuszeństwa.

- Mój 10 letni laptop zaczyna szwankować (?!) i głośniki działają kiedy chcą, zacina się w przeglądarce.

- Zawias od klapki w moim Gameboyu Color zniknął w tajemniczych okolicznościach.

- A teraz najgorsze - w moim budziku nie działa opcja włączenia drzemki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja córka upuściła iPada i sie potrzaskał w nim ekran dotykowy, urządzenie za tyle $ powinno raczej przeżyć upadek z 60cm ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również wkurza mój router (D-link dir600). O ile po kablu na PC jest spoko to WI-FI w PS3 odbieram takie że prędkość w jednym pokoju jest w miarę znośna (chociaż skacze - raz 3 mb raz 6 raz 16 mb/s a internet mam 20 mb -mogę się nim cieszyć tylko na PC.) to gdy przenoszę się do drugiego pokoju (będącego niedaleko) to net albo w ogóle nie działa i rozłącza albo jest przez 5 minut dobra prędkość tak z 10 mb/s by po chwili zwolniło do takiej prędkości że ściągać się nie da albo rozłączyło.Dzwoniłem do D Linka, wykręcają się jak mogą(że może dużo kabli w ścianie itp. itd)... widocznie ten router jest z natury taki słaby...

Wgraj sobie DD-WRT'ka...

A Mnie ogólnie wkurza "jakość" sprzętu produkowanego dziś, w porównaniu z jakością tego co było wytwarzane parę lat temu - pierwszy lepszy przykład: kupiony jakiś czas temu "dizajnerski" HP'ek Pavilion, po kilku dniach poszedł do wymiany - klawiatura nie dość że była pofalowana (krzywo zamontowana), to w dodatku uginała się i miała tendencję do samoistnego wciskania klawiszy :D

Natomiast kupiony kilka lat temu inny HP'ek (nx6110), jeśli nie licząc trochę wytartej klawiatury i wymiany dysku (z powodu bad'ów) - sprawuje się idealnie i pracuje na nim do dzisiaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Docent_Chleb

No to masz szczęście bo akurat nx6110 to bardzo awaryjny sprzęt - przerobiłem kilka w swoim życiu.

Jeden służy w mojej firmie jako serwer wydruku bo już do niczego innego się nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem bf3 od dice i nie moge grac bo jest lag jak sto - piecdziesiat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nx6110 często występowały zimne luty, egzemplarz który był u mnie w domu poszedł przez to do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kombajn Epsona - skaner, ksero, drukarka i nie mam jej gdzie ulokować. Jak postawie na biurku to PS3 muszę postawić w pionie a o laptopie mogę zapomnieć - na kolanach chyba tylko jedynie :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola defy-niby fajna i w ogóle, ale czasami się wiesza. Ogólnie dałbym tutaj wszystkie smartfony i ich kiepskei baterie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można czekać na to GTAV?. Człowiek sobie kupuje PS3 z myślą, że za jakiś rok wypuszczą kolejną część jago ulubionej gry, a tu 2.5 roku czekania i co? Jeden trailer. I to w dodatku puszczą go w listopadzie i do lipca buzia na kłódkę no bo Maxa Payn'a trzeba sprzedać. Ja rozumiem, że budowanie hypu itp, no ale 1 trailer i 8 miesięcy ciszy? Żadnego info. Ni to daty (nawet roku), ni to platform docelowych. Nawet jakiś ciekawych przecieków ze świecą szukać. Ta lista aut to fakiem pachnie na kilometr.

Jak sobie pomyślę, że zapowiedzą premierę na za rok a potem jeszcze tradycyjna obsuwa, to mnie krew zalewa. Przynajmniej Ps3 się bardzo nie kurzy w oczekiwaniu :).

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie telefony z wypchanymi po brzegi badziewiami które trzymają po góra tydzień...chyba tylko japończycy umieją zrobić dobry telefon który będzie lepszy niż te badziefony s3 i inny i do tego będzie trzymał z miesiąc a nie kilka godzin lub tydzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie telefony z wypchanymi po brzegi badziewiami które trzymają po góra tydzień...chyba tylko japończycy umieją zrobić dobry telefon który będzie lepszy niż te badziefony s3 i inny i do tego będzie trzymał z miesiąc a nie kilka godzin lub tydzień...

Popieram. Mam Samsunga z Androidem i kiedy go nie używam działa mi max 2 dni (niecałe...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja postanowiłem kupic sobie samsung solid...ładuje raz na miesiąc i nie ma bata żeby mi padł nawet jak będę słuchał muzy po 6h dziennie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie umie skonfigurować telefonu i odpowiednio go ustawić i jedzie na stockowym ROMie to tak jest...

Masa niepotrzebnych aplikacji w tle, brandowany soft, itd. Wszystko zabiera swoją ilość baterii.

Ja mam Galaxy S2 i spokojnie mi wytrzyma 4 dni przy normalnym korzystaniu z telefonu, smsów + neta. Za duży wyświetlacz + konkretne bebechy trzeba jakoś płacić.

Chociaż wg mnie 4 dni na ten telefon przy standardowej baterii 1600mAh to i tak świetny wynik.

Tak będzie z większością telefonów z takimi wyświetlaczami dopóki nie stworzą jakiejś rewolucyjnej baterii.

Wolę mieć przenośny komputer w kieszeni i ładować go co parę dni, bo mi się przydaje i jestem z tego telefonu mega zadowolony, nie ma lepszego.

Już nie raz uratował mi zad w trudnych momentach.

Twierdzenie, że jakieś gó..o z przed parunastu lat jest lepsze bo mu bateria trzyma dłużej jest dla mnie chore :biggrin:

Odkąd mam ten telefon nie wiem jak mogłem używać normalnego.

W takim razie grajcie na Pegazusie i na Amidze, a nie na PS3. Przecież droższe to to i w ogóle gry na płytach a nie na kartridżach.

To się nazywa postęp...jak ktoś nie ogarnia to niech siedzi w swoim bujanym foteliku i pali fajkę po dziadku.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dni to trochę kiepsko mimo wszystko...nie mam nic przeciwko postępowi ale dalej twierdze że coś poszło nie tak skoro telefony trzymają po tak mało czasu...a co d S2 to nie nazwałbym go tak do końca przenośnym biorąc pod uwagę że potrafi nieziemsko wystawać z kieszeni ;)

Poza tym niektórzy lubią przepakowana zbędnymi rzeczami telefony a inni nie potrzebują czegoś w telefonie czego nie będą nigdy używać :)

Dalej wole jednak japońskie telefony które są uznawane za najlepsze i potrafią trzymać po miesiąc :)

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę mieć przenośny komputer w kieszeni i ładować go co parę dni, bo mi się przydaje i jestem z tego telefonu mega zadowolony, nie ma lepszego.

To chyba kwestia oczekiwan od telefonu, tez wole miec maly komputerek w kieszeni.

Dalej wole jednak japońskie telefony które są uznawane za najlepsze i potrafią trzymać po miesiąc :)

Podaj jakis model takiego japonczyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi mikrofony palą się w rękach :angry:

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×