Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

ah i jeszcze jak widze co się święci to często staram się zaznaczyć obrońcę i cofam go od akcji do tyłu często przechwytując tego typu podanie. Dodatkowo zawsze raczej staram się mięć przewagę w posiadaniu piłki żeby ograniczyć ilość akcji przeciwnika.

http://forums.pesfan...eno-(-PES-2013) to jest też ciekawy temacik

Elegancko bardzo fajnie to zrobione jest :)

ok jeszcze takie pytanie co do meczy turniejowych jak one sa liczone w końcu liczą sie pierwsze 3 mecze czy w ciągu godziny 3 najlepsze wyniki bo ja juz z głupiałem od tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Wam ostatnimi dniami tak kiepsko chodzi on-line? Zawsze miałem jakieś opóźnienia ale od kilku dni to jest przesada, mecze to loteria bo nie wiadomo kogo zawodnicy się bardziej zamotają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Wam ostatnimi dniami tak kiepsko chodzi on-line? Zawsze miałem jakieś opóźnienia ale od kilku dni to jest przesada, mecze to loteria bo nie wiadomo kogo zawodnicy się bardziej zamotają...

Ja tez mam ten sam problem. Wczesniej wszystko bylo elegancko, zadnych lagow. Juz zacząłem sie zastanawiać, czy to moze u mnie gdzies lezy problem, np. cos z netem. Ale w innych grach jest wszystko ok. Cos mi sie wydaje, ze to Konami daje doopy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow, w ktorym miejscu Twoj żart? Bo styl Twojej odpowiedzi do mnie, jednoznacznie pokazuje ze nie zlapales żarciku. Bywa... i proszę nie probuj na siłę udawadniac ze zlapales zart.

A co do tego czy bylo odpowiedziec normalnie czy tez nie, odpowiedź brzmi NIE. Zażartowalem i spodziewalem sie ze oprocz załapania żartu załapiesz też ze nie przestawisz kierunku treningu.

I prosze, nie ciagnij juz tego tematu a popracuj nad humorem bo chyba nieco Ci go brakuje. Poważnie to sie bedzie wyglądało w trumnie. ;-)

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iceman 31 zauważyłem, że Shadow trochę za dużo pytań zadaje ;) W sensie o każdą najmniejszą głupotę musi się zapytać. Jakby tak każdy leciał z pytaniami jak on to na forum byłby niezły hard ;). Czasami trzeba troszkę sie wysilić i samemu dotknąć i poczuć co tam w trawie piszczy.

PS- Ice pytanko mam, jakoo kibol ;) Górnika pewnie się orientujesz, czy Milik na 100 % odchodzi z Zabrza do Leverkusen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS- Ice pytanko mam, jakoo kibol ;) Górnika pewnie się orientujesz, czy Milik na 100 % odchodzi z Zabrza do Leverkusen?

plotka głosi że odchodzi do Tłoków Gorzyce Grzybu, mówił że to tam będzie mógł się dalej rozwijać :D póki co większość kurczaków zawija mu Nakulma haha

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plotka głosi że odchodzi do Tłoków Gorzyce Grzybu, mówił że to tam będzie mógł się dalej rozwijać :biggrin: póki co większość kurczaków zawija mu Nakulma haha

dawno Cie tutaj nie widziałem :P... A co do kurczaków to masz racje, Bambo wpiernicza je za darmo,a Milik musisz je kupować np w Biedronce :P

A Tobie "grzybu" dzięki, bo w wielu sprawach mi pomogłeś. Miałem roczną przerwę w PES-a (2012) i stąd różne wątpliwości, a, że lubię znać każdy detal to pytam bardziej doświadczonych.

Spoko ja nie mam pretensji do Ciebie o to żadnych i zawsze Ci pomogę ze wszystkim w miarę możliwości. Tylko ja np wolę się uczyć metodą prób i błędów :P ... A tak z drugiej strony to ja też trochę zielony jestem jeśli chodzi o PESa, bo ostatnią część jaką miałem to był 2008 i to na PC :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku odpowiedziach zauważyłem (np. pogubiłeś się w "teammate controlls" manual czy assisted, kiedy pytałem) :-) ale w większości bardzo pomogłeś, bo do tej pory nie ruszałem praktycznie online, a tylko grałem z kumplami przy konsoli, a w tej części to tylko online.

Generalnie każdy katolik powinien pomagać bliźniemu ;) lub jak wolisz to cała Legia zawsze razem :P ... Ogólnie lepiej sobie pomagać nawzajem niż się napinać, gdy ktoś nie ogarnia do końca niektórych kwestii, ale wiesz kota też można zagłaskać na śmierć ;)

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem chce zagrac z bratem dwóch na dwóch Ja i brat na kogoś . Tylko przez sieć ? proszę o odpowiedż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iceman 31 zauważyłem, że Shadow trochę za dużo pytań zadaje ;) W sensie o każdą najmniejszą głupotę musi się zapytać. Jakby tak każdy leciał z pytaniami jak on to na forum byłby niezły hard ;). Czasami trzeba troszkę sie wysilić i samemu dotknąć i poczuć co tam w trawie piszczy.

PS- Ice pytanko mam, jakoo kibol ;) Górnika pewnie się orientujesz, czy Milik na 100 % odchodzi z Zabrza do Leverkusen?

Dokładnie. O to też mi czasem chodzi i dlatego dajęnieco żartobliwe lub ironiczne odpowiedzi. Ja też nie jestem nieomylny i wszechwiedzący ale niektóre pytania powalają na kolana. :biggrin:

A co do Milika, to sam zawodnik mówił że zostaje w Górniku ale z nimi różnie bywa. Dziś mówi że zostaje a jutro gra z Leverkusen.

Byłoby dobrze gdyby został bo pewne miejsce w składzie ma a jest też sporym wzmocnieniem Górnika.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online ostatnio to jakaś kpina. Cały czas laguje albo zrywa połączenie. Zapowiadała się genialna gra, ale żółtki jak widać wszystko potrafią spier.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online ostatnio to jakaś kpina. Cały czas laguje albo zrywa połączenie. Zapowiadała się genialna gra, ale żółtki jak widać wszystko potrafią spier.....

Ja odpuściłem granie szkoda nerwów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem chce zagrac z bratem dwóch na dwóch Ja i brat na kogoś . Tylko przez sieć ? proszę o odpowiedż

jak siedzicie przy jednej konsoli to brat niech wdusi :square: przed losowaniem przeciwnika (wszystko na "chyba") dawno nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka , jak najlepiej ustawić : Support Settings ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka , jak najlepiej ustawić : Support Settings ?

Siemka podaję co znaczą dane suwaki nie wiem czy o to chodzi ale podaję :D

Player support (nastawienie) - defensive: wiadomo defensywne, balanced: zrownowazone, offensive: ofensywne.

Support range ( rozmieszczenie sie zawodnikow wzgledem swoich partnerow z druzyny) - narrow: blisko siebie, wide: szeroko, medium: to miedzy narrow a wide(czyli rownomiernie)

Position switch (zmiana pozycji) - never: rzadko, occasional: okazjonalnie, frequent: czesto.

Attacking style (styl gry druzyny) - Out wide: szeroko, skrzydlami, medium: rownomiernie, down middle: gra srodkiem.

Pressing - tutaj chyba kazdy wie o co biega

Defensive line (ustawienie lini oborny, tez wiadomo o co lotto)

Compactness ( rodzaj krycia, ustawienie druzyny wobec zawodnikow z druzyny przciwnej) - narrow: blisko, standard, wide: szeroko.

Edytowane przez januszp85
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu powinien dotrzeć do mnie PESik z zavvi. Jakiś czas temu ktoś tu podawał jakies polskie community w grze gdzie można pograć bezproblemowo z rodakami bez wybierania topowych drużyn. Da ktoś jakieś namiary? Z tego co kojarze był to jakiś pokój wewnątrz gry czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu powinien dotrzeć do mnie PESik z zavvi. Jakiś czas temu ktoś tu podawał jakies polskie community w grze gdzie można pograć bezproblemowo z rodakami bez wybierania topowych drużyn. Da ktoś jakieś namiary? Z tego co kojarze był to jakiś pokój wewnątrz gry czy coś takiego.

Comunity Warszawa (Tarchomin)

Panowie po aktualizacji będzie opcja 4v4 kto ma ochotę pograć?? z chęcią z kumplami złoimy dupska:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu niektorzy narzekaja na konami ze online do dupy. gram ostatnio czesto i zero jakichkolwiek problemow. gra sie plynnie i przyjemnie. W rankingowych ostatnio nie trafiam ani barcelony ani realu tylko same angielskie przewaznie albo psg. Chociaz dzis gosc chcial wybrac barce ale jak zobaczyl ze biore southampton to wzial totenham :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu powinien dotrzeć do mnie PESik z zavvi. Jakiś czas temu ktoś tu podawał jakies polskie community w grze gdzie można pograć bezproblemowo z rodakami bez wybierania topowych drużyn. Da ktoś jakieś namiary? Z tego co kojarze był to jakiś pokój wewnątrz gry czy coś takiego.

Warszawa (Tarchomin) tylko ostrzegam, że jak sie zorientuje, że ktos gra NON STOP Realami, Barcami, $hitami to zostanie bezapelacyjnie wyrzucony w trybie natychmiastowym z community :P... Jak ostatnio przejrzałem te nasze community to 1/4 dosłownie wyleciała za to co wyżej napisałem... Wiec prosze was glownie o to, zebyscie szanowali innych graczy, a nie, że na cwaniaka wezmie ktos Barce najebie pkt i bedzie palil jana, ze sie moze nikt nie pokapuje ;) ....a PS to zajebiscie mi sie gra Vitesse Arnhem :D

Hejka , jak najlepiej ustawić : Support Settings ?

Najlepiej samemu pograc pare meczow i posprawdzać. Dla mnie optymalnie to tak: manual shot OFF ... semi-assisted... 2-wie kreski podan... strzałka pod :l2: ON .... a te wszystkie AUTO na OFF ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki , to teraz mam pytanie , że aż głupio pytac , ale od jakiegoś czasu gram w PES glownie z znajomkami podasz wieczornych popijawek. Dzisiaj chciałem sobie zagrać sezon , kidys to chyba sie nazywało Master League czy jakos tak tj wybieram drozyne a tam są Fejkowe imiona i nazwiska i tak zaczynam grac i buduje zespól dzisiaj szukałem te opcji ale znależć nie mogłem - więc pytanie jak włączyć taka gre ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki , to teraz mam pytanie , że aż głupio pytac , ale od jakiegoś czasu gram w PES glownie z znajomkami podasz wieczornych popijawek. Dzisiaj chciałem sobie zagrać sezon , kidys to chyba sie nazywało Master League czy jakos tak tj wybieram drozyne a tam są Fejkowe imiona i nazwiska i tak zaczynam grac i buduje zespól dzisiaj szukałem te opcji ale znależć nie mogłem - więc pytanie jak włączyć taka gre ?

wchodzisz w grze w zakladke football life i masz tam do wyboru master league , master league online itd

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz w grze w zakladke football life i masz tam do wyboru master league , master league online itd

Byłem w tej opcji wybrałem LFC i miałem drużynę "prawdziwa" , tj narmalnych grajkow jacy teraz graja, czy to moze miec cos wspolnego z tym ze wgrałem jakiegos OFA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele!!! Co za szajs i kicha!!! Dzis odebrałem konsole z naprawy. Oczywiscie kasacja danych wiec loguje sie na swoje konta (bo mialem dwa) i tu pierwszy problem. Hasla TE niby NIE TE. W końcu jedno z kont udaje mi sie uruchomic, niestety to gorsze bo prawie wcale na nim nie gralem. I tu wyskakuje drugi problem. By móc grac online musze posciagac PAKIETY a tu doopa. Mieli mieli i nie sciaga. To pół biedy bo moze jutro da rade ale problem trzeci mnie rozłożył. Dziadostwo chce ode mnie online pass, wbijam kod a tu mi pisze ze kod nieaktualny badz stracił ważność. Co do cholera ma byc?? Przeciez nie bede kupowal czegos za co juz raz zaplacilem z gra! Przeciez to jakies goowniane oszustwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele!!! Co za szajs i kicha!!! Dzis odebrałem konsole z naprawy. Oczywiscie kasacja danych wiec loguje sie na swoje konta (bo mialem dwa) i tu pierwszy problem. Hasla TE niby NIE TE. W końcu jedno z kont udaje mi sie uruchomic, niestety to gorsze bo prawie wcale na nim nie gralem. I tu wyskakuje drugi problem. By móc grac online musze posciagac PAKIETY a tu doopa. Mieli mieli i nie sciaga. To pół biedy bo moze jutro da rade ale problem trzeci mnie rozłożył. Dziadostwo chce ode mnie online pass, wbijam kod a tu mi pisze ze kod nieaktualny badz stracił ważność. Co do cholera ma byc?? Przeciez nie bede kupowal czegos za co juz raz zaplacilem z gra! Przeciez to jakies goowniane oszustwo!

kod jest pewnie przypisany do jednego konkretnego konta ...nie dasz rady się tam dostać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kod jest pewnie przypisany do jednego konkretnego konta ...nie dasz rady się tam dostać ?

Wątpię. Na konto które sie dostalem przyszedł mail do zmiany hasla. Na druga poczte nie dostaje maila z tego lepszego konta. Czemu? Nie wiem...

Zaczyna mnie to wkoorwiać i to solidnie. Skoro poprzednio bezproblemowo chodziły 3 konta bo jeszcze czasem przyjeżdża do nas taki mlodzian (byly wychowanek żony) i by na moim koncie nie grał to mu zrohilem własne. No i działało normalnie a teraz ani jednego nie moge uruchomic. To jakas zenada jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×