Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

kod jest NA PEWNO przypisany do KONKRETNEGO konta. Na przyszłość zapusuj hasła. Czemu nie dociera mail? Być może zaznaczyłeś w formularzu, że nie życzysz sobie maili od Sony (albo filtr widzi to jako spam)

Nie ma takiej mozliwości. Oba konta miałem ustawione tak samo (konta pocztowe). Na jedno mail przyszedł na drugie nie. To samo w rejestracji u Sony. Poza tym nawet gdybym zaznaczył opcję że nie chcę żadnych maili typu promocje, niespodzianki i inne bzdety to tutaj jest inna sytuacja. To jest mail do konkretnego celu. Przy logowaniu podajesz adres email, pełną datę urodzenia i zaznaczasz potwierdź. Wtedy posyłają linka do zmiany hasła.

Co więcej! Konto które odzyskałem w ten sposób! Gdy się logowałem podałem hasło. Pisze, że BŁĘDNE. Spróbowałem kilka razy. Uruchamiam opcję odzyskania/zmiany hasła. Przychodzi wspomniany mail z linkiem. Wbijam w rubryki to co jest żądane czyli adres email i nowe hasło. Wpisałem to, które rzekomo nie było właściwe i co? Komunikat, że hasło nie może być takie jak poprzednio! No więc co jest nie tak z tym dziadowskim Sony? Nie mogę się zalogować bo hasło NIE TE a jak zmieniam hasło to pisze, że nie może być takie samo jak poprzednio.

To jest jakaś parodia!

Będę pisał do Sony i nawet do Konami a jak stwierdzą że nic nie można zrobić to im odpiszę że wypier... tą ich konsolę z PESem w środku prze okno i po 10 latach z konsolami Sony i serią PES kupię X-boxa z Fifą!! Taki jestem wqrwiony!

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iceman mi kiedyś sypneła sie konsola i kupilem nowa. Najbardziej sie balem wlasnie, ze nie odzyskam swojego konta grzybumonkey, bo tez jak Tobie zaden mail z haslem mi nie przychodzil. Zacząłem się zastanawiać o chooj chodzi. W koncu wpadłem na to, że może jakiegos innego maila podawalem przy rejestracji i okazalo sie, że dobrze kombinowałem, bo podalem e-maila zony ;) i tam przyszlo haslo. Od dzisiaj mam wszystkie hasla zapisane w notatniku w phonie. Mysle, ze bez urazy, ale po Twojej stronie lezy wina i Sony czy Konami nic tutaj nie zawiniło. Mordko skoncentruj się i postaraj sobie wszystko przypomnieć, jak lecialo to haslo. Chyba, że miales takie w stylu gdjf543nuj6fbt5 ;), to kombinuj z mailem twardo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kod jest NA PEWNO przypisany do KONKRETNEGO konta. Na przyszłość zapusuj hasła. Czemu nie dociera mail? Być może zaznaczyłeś w formularzu, że nie życzysz sobie maili od Sony (albo filtr widzi to jako spam)

Rozbawiłeś mnie tą mordką :)

Spróbuję jeszcze maila córki podać bo też coś z nim kiedyś kombinowałem ale coś mi w podświadomości mówi że to nie przy tym głównym koncie.

Poza tym hasła które ustalam to zawsze jest kombinacja paru wyrazów różnie konfigurowanych. Osoba obca nie podoła a ja raczej nigdy nie zapomnę hasła.

Poza tym co powiesz na przypadek tego konta co już odzyskałem? Wpisywałem hasło to odrzucało a jak je wpisałem przy ustalaniu nowego to napisało że nie mogę zmienić na to samo istniejące hasło. Podałem inne i załapało. Potem wbiłem je na konsoli i konto ruszyło.

Tu pół biedy bo ostatecznie mogę zacząć grać jakby od nowa na tym koncie ale ten ONLINE PASS mnie wnerwia.

Najgorsze jest to, że jak będę musiał zakupić to nie wiem czemu ale moja karta która nie jest kredytowa ale spełnia rolę takowej (mastercard) nie załapuje.

Próbowałem jej też użyć na tele w Android Market i też coś jest NIE TEGES...

Same kuźwa problemy :(

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu nie odpuściłbym dopóki bym nie odzyskal konta z online passem do PESa :P... Pewnie juz to robiles, ale wyslij moze ta prośbe o przypomnienie hasla, bo one zostanie NA PEWNO wyslane na ten mail co podawales przy tworzeniu konta. A potem powchodził na wszystkie skrzynki mejlowe, ktore znasz :). Moze zeby nie zobaczyc za duzo to poproś żone czy córke, zeby sprawdzily swoje skrzynki, czy nie przyszedl mejl z haslem :)

Jeszcze jedno identyfikator interenetowy(e-mail) znasz na 100%? czy

Haslo znasz na 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% znam obydwa.

Emaile mam dwa. A hasło które powinno być na 100% nie załapało. Spróbowałem więc kilku innych haseł których używam i też nic. Innych konfiguracji nie tworzyłem wlaśnie po to by mi się nie zapomniało nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://community.eu....l/td-p/12535821

Iceman poczytaj to

Ewentualnie dzwon do Sony Polska, bo oni muszą rozwiązać Twój problem!!

3maj sie musze leciec, mam nadzieje, ze jak wejde pozniej na forum to bedziesz mial po problemie :P

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% znam obydwa.

Emaile mam dwa. A hasło które powinno być na 100% nie załapało. Spróbowałem więc kilku innych haseł których używam i też nic. Innych konfiguracji nie tworzyłem wlaśnie po to by mi się nie zapomniało nic...

Iceman mam pytanko przy rejestracji kona podawałeś prawdziwe dane?? Może warto zadzwonić na infolinie sony może pomogą. Mój kolega miał problem z podpięciem konta bankowego pod PSN i przez tel. załatwił sprawę. tel. 0-801-230 000*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem. Gość zapomniał danych a ja na bank nie zapomniałem.

Poza tym dziwnym trafem nie mogę odzyskać pierwszego konta gdzie zapewne jest powiązany z nim ten kod online pass.

Wiem... zaczynam wchodzić w teorie spiskowe ale mam wrażenie że nie jestem jedyny z takim problemem i czy to aby nie chodzi by ponownie zakupić ten kod?

Podałem prawdziwe dane. Zadzwonię tam.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem. Gość zapomniałem danych a ja na bank nie zapomniałem.

Poza tym dziwnym trafem nie mogę odzyskać pierwszego konta gdzie zapewne jest powiązany z nim ten kod online pass.

Wiem... zaczynam wchodzić w teorie spiskowe ale mam wrażenie że nie jestem jedyny z takim problemem i czy to aby nie chodzi by ponownie zakupić ten kod?

Podałem prawdziwe dane. Zadzwonię tam.

Ja przez jeden dzień miałem problem żeby zalogować się na PSN. Wszystkim działało a mi wyskakiwało, że hasło nie te ;/ po kilku godzinach znów próba i sie udało. Do tera nie mam pojęcia co było przyczyną. Internet na 100 % działał prawidłowo.

A co teorii spiskowej to raczej już fantazja Ciebie ponosi hehe ale nie powiem wkur..... bym się również. Zadzwoń na infolinię i daj znać co powiedzieli.

I wiesz co spróbuj zalogować się na PSN przez PC może tam w jakiś sposób się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem. Miły Pan z drugiej strony słuchawki posprawdzał moje dane zadał mi kilka pytań i się udało. Zmieniłem hasło i jak wrócę z pracy to uruchomię konto na konsoli. Miły Pan powiedział też że rzadko ale się zdarza, ze hasła które powinny załapać nie reagują. Czemu? nie wie. Pewnie system coś knoci.

Martwi mnie tylko jeszcze to czy ten online pass chwyci bo w konsoli było sporo wymienione włącznie z elektroniką i czy to nie jest powiązane? Identyfikator samej konsoli z tymi kodami online pass?

A teraz z powodu sklerozy w innej dziedzinie... wydaje mi się że jak zaczynałem grać w PESa w sieci to nie żądało ode mnie kodu. Mogło tak być czy zawsze żąda? Tu nie pamiętam jak to było.

O ile mam dobrą pamięć do numerów i ich konfiguracji bo mam pracę wymagającą ode mnie takiej umiejętności to co do wydarzeń mam sklerozę :)

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pass byl wymagany po aktualizacji kilka miesiecy po premierze. Strasznie mnie MLO wciagnelo. Zaczynam juz kupowac grajkow z overalem 80+. Mam ponad 10 mln i szukam kogos kto bedzie rzadzil w srodku obok Andersona. Ma ktos jakies propozycje

Edytowane przez Jason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem. Miły Pan z drugiej strony słuchawki posprawdzał moje dane zadał mi kilka pytań i się udało. Zmieniłem hasło i jak wrócę z pracy to uruchomię konto na konsoli. Miły Pan powiedział też że rzadko ale się zdarza, ze hasła które powinny załapać nie reagują. Czemu? nie wie. Pewnie system coś knoci.

Martwi mnie tylko jeszcze to czy ten online pass chwyci bo w konsoli było sporo wymienione włącznie z elektroniką i czy to nie jest powiązane? Identyfikator samej konsoli z tymi kodami online pass?

A teraz z powodu sklerozy w innej dziedzinie... wydaje mi się że jak zaczynałem grać w PESa w sieci to nie żądało ode mnie kodu. Mogło tak być czy zawsze żąda? Tu nie pamiętam jak to było.

O ile mam dobrą pamięć do numerów i ich konfiguracji bo mam pracę wymagającą ode mnie takiej umiejętności to co do wydarzeń mam sklerozę :)

Mówiłem żeby zadzwonić :biggrin:. Co do kodu to kiedy konsola Ci padła?? Bo kod wpisywało się jakoś w listopadzie. Ja uważam że jak wykorzystałeś online pass to on jest przypisany do twojego konta i wątpię, że zapisuje się na konsoli. Jak podałeś online pass już raz to na 100 % będzie wszystko ok jak się zalogujesz.

Online pass byl wymagany po aktualizacji kilka miesiecy po premierze. Strasznie mnie MLO wciagnelo. Zaczynam juz kupowac grajkow z overalem 80+. Mam ponad 10 mln i szukam kogos kto bedzie rzadzil w srodku obok Andersona. Ma ktos jakies propozycje

Chodzi o piłkarza na dokładnie jaką pozycję ?? rozgrywający, środkowy napastnik ??

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola mi padła w listopadzie, jakoś w pierwszej 15-ce listopada. Wtedy też tutaj jakoś ludzie zaczęli się skarżyć na ten online pass. Niektórym nie przyjmowało, niektórzy nie mieli. Ja mam oryginalny więc może będzie dobrze. Zobaczę dziś po powrocie z pracy.

Jason, ja w środku miałem Miguela Veloso, ładnie grał a w razie braku obrońcy może też grać na obronie. Z tego co pamiętam to w środku i lewe skrzydło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scielo mi pol odpowiedzi. Pisze z telefonu i apka sie zaciela. Chodzi mi o jakiegos killera w srodku pola. Pasuje mi KP Boateng, poniewaz moze grac tez na skrzydle.

Wysłane z mojej Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jason, K.P. Boateng będzie jak najbardziej OK. Grał u mnie na zmianę z Veloso a czasem i obaj jak formację zmieniałem. Boateng ładnie potrafi walnąć z dystansu.

Aaaa! I jeszcze jedno pytanie w związku ze sklerozą.

Lampki... jakie lampki/diody Wam świecą przy załączonej konsoli. Bo wydawało mi się że kiedyś świeciłą mi tylko zielona a teraz jeszcze jest niebieska.

No i ogólnie konsola działa ale np nie mogę jej załączyć z pada jak kiedyś.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko zielona i czasem miga od dysku pomaranczowa. Konsole odpalam padem.

Wysłane z mojej Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi swieci zielona. Z pada tez moga ja wlaczyc.

wiec cos nietak (takie moje zdanie)

ale dobrze ze Ci konto wrocilo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tych od dysku to nie piszę bo wiadomo że miga ale zaraz obok zielonej diody oznaczającej włączoną konsolę pali się niebieska.

Zresztą jak ją przyniosłem do domu to np nie mogłem ustawić sieci na wi-fi a gość w serwisie leciał po kablu. Nie było takiej opcji po prostu. Musiałem zrobić reset ustawień i dopiero dało radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tych od dysku to nie piszę bo wiadomo że miga ale zaraz obok zielonej diody oznaczającej włączoną konsolę pali się niebieska.

Zresztą jak ją przyniosłem do domu to np nie mogłem ustawić sieci na wi-fi a gość w serwisie leciał po kablu. Nie było takiej opcji po prostu. Musiałem zrobić reset ustawień i dopiero dało radę.

Zapewne musisz pierw pada podłączyć na kablu i wtedy pójdzie z pada a potem go odłącz i już będzie ok. (jak kumpel przychodzi do mnie z padem pierw trza go z kabla podłączyć i wtedy normalnie działa). A co do online pass to jest tak:

1.Ci co im niby nie pasuje to dla mnie żałosne jest he

2.Do każdej nowej gry jest online pass i no raczej nie ma możliwości żeby go zgubić no ale byli tacy na forum

3. Jeżeli nie wpisywałeś online pass a pewnie tak było to nie ma problemu bo przecież masz klucz. a z tego co wiem to niebieska lampka jest od napędu.

I naprawdę uwierz Iceman że jest nie możliwe żeby komuś online pass nie działał no to jest chyba 1 na 100 przypadków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak..... wstyd się przyznać ale sam moglem sobie spier..... sprawę z tym kodem. Logowałem się kiedys do strony w PESa 2013 (dziadostwo było po hiszpańsku) przekierowało mnie tam z fejsa jak szukałem mypesa2013 (a wtedy jeszcze go nie było). Strona prosiła o kod i go wpisałem.

Teraz myślę że to był chyba bardzo głupi i kretyński pomysł.

Mogę się mylić i mi kod na tym pierwszym koncie ruszy ale jak nie to chyba mi się przypomniało gdzie go przewaliłem.... czyli czytaj powyższe.

No cóż ... będę musiał ewentualnie kupić nowy a szkoda bo grę kupiłem oryginalną, zapakowaną z kodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak..... wstyd się przyznać ale sam moglem sobie spier..... sprawę z tym kodem. Logowałem się kiedys do strony w PESa 2013 (dziadostwo było po hiszpańsku) przekierowało mnie tam z fejsa jak szukałem mypesa2013 (a wtedy jeszcze go nie było). Strona prosiła o kod i go wpisałem.

Teraz myślę że to był chyba bardzo głupi i kretyński pomysł.

Mogę się mylić i mi kod na tym pierwszym koncie ruszy ale jak nie to chyba mi się przypomniało gdzie go przewaliłem.... czyli czytaj powyższe.

No cóż ... będę musiał ewentualnie kupić nowy a szkoda bo grę kupiłem oryginalną, zapakowaną z kodem.

A próbowałeś wpisać ten kod w ogóle?? moim zdaniem nie powinien być wykorzystany jeżeli nie przypisałeś go do konta swojego ale no nie jestem pewien musisz sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem go wpisywać. Na tym koncie mniej używanym. tak sobie wczoraj pomyslałem, że skoro uruchomiłem przynajmniej jedno z kont to wpiszę kod i będę grał. zobaczę dziś na tym koncie głównym co grałem cały czas i się okaże czy w ogóle chce ten kod a jeśli chce to czy zadziała.

jak zadziała to pięknie a jak nie to jak już pisałem będę musiał kupić.

No ale to dopiero wszystko wieczorem. zaraz po pracy mam pracę końcowe w domu. Kasetony wykleję na sufit a potem zajmę się "plejstejszynem". Jak wszystko będzie OK, to uzupełnię dane o mój PSNiD A potem chętnie dołączę do Waszych rozgrywek.

Wczoraj zagrałem sobie jedynie z konsolą na poziomie TOP PLAYER i nawet nawet Polską dobrze poszarpałem. Lewym trzy bramy wpakowałem. Ale musiałem gada bardziej do przodu ustawić bo oryginalną formacją to nie ma szans.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem go wpisywać. Na tym koncie mniej używanym. tak sobie wczoraj pomyslałem, że skoro uruchomiłem przynajmniej jedno z kont to wpiszę kod i będę grał. zobaczę dziś na tym koncie głównym co grałem cały czas i się okaże czy w ogóle chce ten kod a jeśli chce to czy zadziała.

jak zadziała to pięknie a jak nie to jak już pisałem będę musiał kupić.

No ale to dopiero wszystko wieczorem. zaraz po pracy mam pracę końcowe w domu. Kasetony wykleję na sufit a potem zajmę się "plejstejszynem". Jak wszystko będzie OK, to uzupełnię dane o mój PSNiD A potem chętnie dołączę do Waszych rozgrywek.

Wczoraj zagrałem sobie jedynie z konsolą na poziomie TOP PLAYER i nawet nawet Polską dobrze poszarpałem. Lewym trzy bramy wpakowałem. Ale musiałem gada bardziej do przodu ustawić bo oryginalną formacją to nie ma szans.

Jeżeli przypisaśeś kod do tamtego konta to do tego co teraz chcesz to już będziesz musiał nowy kupić. Jeden online pass jedno konto. Na PS Store kosztuje około 30 zł.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie stała się rzecz ciekawa otóż w raz z moim bratem braliśmy udział w konkursie no i wygraliśmy Psa 3 slim pamięć 320gb + 2 pady+ zestaw move + 2 gry pytanie za ile można go sprzedać bo już jednego PSa posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie stała się rzecz ciekawa otóż w raz z moim bratem braliśmy udział w konkursie no i wygraliśmy Psa 3 slim pamięć 320gb + 2 pady+ zestaw move + 2 gry pytanie za ile można go sprzedać bo już jednego PSa posiadam

zobacz na allegro ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×