Skocz do zawartości
pablos_83

Sly Cooper: Złodzieje W Czasie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie jak przejsc dalej. Jestem na etapie Na zachod dzielny szopie-wiezienny blues-1 i musze wylaczyc podlogowe lasery mecze sie od kilku dni i nic spadochron pomaga na tyle ze doleci nAd palami do tego generatorka i nie da sie podskoczyc aby wylaczyc lasery zawsze spada i sie zabija. Jest jakis myk bo juz wszystkie przyciski na raz ida w ruch i nic. Ciekawa gra sle ledwo zaczelam a juz koniec bo nie da sie przejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca o jaki fragment chodzi...ale czy to nie jest jeden z tych momentów, w którym musisz zmienić strój na ubranko więźnia i przejechać na "kuli" (jak na obrazku poniżej)? :P

 

Jailhouse06.jpg

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dzieki a ja sie meczylam i nie w te strone, a tez probowalam wejsc na kule i nie zauwazylam ze moge z niej zejsc. Kilka dni straconych ale nadrobie. WIELKIE DZIEKI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj do ostatniego swiata doszedlem, lekko i przyjemnie sie gra w sumie. Jedyne co mnie wkurza to znalezienie tych wszystkich butelek na vicie macie na to jakis sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Słuchawki.

Butelki idealnie słychać na słuchawkach. 


Tam nie było jakiegoś skilla zaznaczającego butelki na mapie (już nie pamiętam)? 

Ewentualnie na YT masz filmiki z lokacjami butelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje tak jak mowisz, filmikow nie lubie ogladac.

 

Moze jeszcze nie mam tego skilla musze zobaczyc bo rzadko ulpeszam te skille:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS2 butelki zaznaczały się podczas rozglądania się przez lornetkę, może w nowej odsłonie też to zrobili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że one jakoś wskakiwały na mapie tylko nie pamiętam jak.

A patent ze słuchawkami był dobry już od poprzednich części.

Nie wiem jak (w przypadku PS3) przez amplituner / kino domowe bo jeszcze nie posiadałem, ale na słuchawkach butelki się bardzo charakterystycznie wyróżniały i można było je ładnie wypozycjonować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zebraniu butelek i otwarciu sejfu w trzecim świecie, lokacje butelek oraz sejfów zostają wyświetlone na mapach pozostałych światów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butelki pojawiają się na mapie po zebraniu dopiero bodajże po zebraniu 90 z 120 z nich.

 

W necie znalazłem coś takiego, jeżeli się posiada wersję na PS3 i Vitę:

 

If you own a Vita, you can cut down your time searching for bottles, treasures and masks drastically with the feature on the Vita version of Sly Cooper: Thieves in Time named "AR Treasures". To successfully use this feature, you must turn the "AR Server" in the options of the PS3 version of the game to "On". After that, select "AR Treasures" on the menu of the Vita version of the game. Note: Even if the AR Sever is set to On, if you aren't in an area of the game where you're in control of a character on the PS3 version, the connection between the Vita and PS3 will not be successful. For example, you can't connect to the AR Sever while in a hideout, but you can in a hub world. Once you are connected, press the L button on the Vita and search around for treasures in real-time. The treasures are indicated by bright orange silhouettes of whatever the item is whether it be a bottle, treasure or mask.


This feature works in hub worlds as well as during jobs and all of the collectables will be shown no matter how far away they are from you. If you look around during a job and don't see any orange mask silhouettes, you've most likely gotten all of them within that job and are missing another mask somewhere else (if the job requires visiting multiple areas or buildings, you need to check them individually).

źródło: ps3trophies.org
Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zebrać 30 butelek w prehistorii i otworzyć sejf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to ogarne ta prehistorie dzisiaj bo sporo mi to ulatwi szukanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tyle pudełka jest napisane, że gra 1-2 players. O co chodzi? wSly idzie grać na dwóch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz mini gry jak chociażby tenis stołowy czy flipery. Coopa jego takiego nie ma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos o nastepnej czesci? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłem żeby zrobić sobie odskocznię od czwartego Assasyna. Póki co gra mnie zawodzi, spodziewałem się wrażeń równie dobrych co przy ogrywaniu pierwszej części Jaka i Daxtera, ale po godzinie gry jakoś brakuje temu wszystkiemu polotu. Niewykluczone, że dalej się rozkręci.

Rozumiem, że gra jest również skierowana do dzieci, ale mimo to sprawie wrażenie mocno infantylnej. Da się zrobić grę, która będzie atrakcyjna i dla dzieci i dla starszych graczy. Pierwsze wrażenia sugerują, że twórcy tego Slya nie dali rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne wrażenia po pierwszej godzinie, na szczęście potem gra się rozkręca i bardzo wciąga mimo że do samego końca nie należy do najtrudniejszych. Daj jej szansę i nie pożałujesz, gwarantuje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja znow problem... jak zabic Carmelitą straznikow z tratwy co dwoch zabije dostaje z dynamitu i od nowa. Jak sobie radziliscie ze straznikami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lamka. Przecież ten etap jest prosty jak drut.

 

Zobacz sobie na youtube, tam nie ma nic skąplikowanego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod którymś trigger'em o ile dobrze pamiętam Carlita ma auto aima i to jest cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste dla kogos kto wczesniej mial stycznosc z takimi grami ja wczesniej nigdy sie nie bawilam w gry, probuje wszystkiego co mozliwe ale nie idzie... moge prosic tlumaczenie triger? Jestem zielona w skrotach nazwach itp... z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To te dwa przyciski po lewej i prawej dostępne pod paluchem wskazującym :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×