Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Muller jest drewniany. To taki Lewandowski w pomocy.

grałem mullerem jako st i dawał rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh nadal nie działa kupowanie kart przez PS3, przez przeglądarkę jest wszystko ok. Macie to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wymienić się kartami z innym graczem ? bo coś pozuje ze jedynie dla znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz go mieć w znajomych aby dać mu ofertę wymiany kart chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Howedesie in form na 3-5-2? i czy Hummels nadawał by się na tą formacje? ma 65 tempo ale i tak jest znakomity we wszystkim innym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Khediry wstaw tam Martineza :) Lepsze zgranie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak jest 100 :P a khedira wszystko czysci :D

Myśle nad Hummelsem na tego centralnego ŚO :P dobry pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak jest 100 :P a khedira wszystko czysci :biggrin:

Myśle nad Hummelsem na tego centralnego ŚO :P dobry pomysł?

Generalnie sklad ok, poza Lewandowskim, za ktorego wstawilbym Gomeza, albo Diuka. Wkrotce zobaczysz tez, ze Blaszczykowski jest lepszy od Farfana i ze Schurle jest slabszy od Elia czy jak mu tam. Hummels jest b. dobry, tylko wolny. Ja czasem nim gram tj 2 srodkowych obroncow Hummels+Santana, mam tez Boatenga, Naldo i czarnego Howedesa. I chyba czarny Howedes spisuje sie najsłabiej ze wszystkich. Czesto rotuje nimi gdy maja slaba kondycje. Na srodek pomocy polecam Gundogana. Gdy zlapie forme, jest nie do zatrzymania. Tylko Ty nie masz potrzeby grac cm, wiec mniej przydatny. Lewandowski, to chyba najbardziej niedopompowany gracz w Bundess. Nie wiem jeszcze jak Lahm gra. A tak przy okazji polecam wszystkim milosnikom bundess, ktorzy potrzebuja lewego obroncy na zmiane Fuchsa. Ze stalych fragmentow gry idealnie dosrodkowuje. 70% rzutow roznych konczy sie przynajmniej oddaniem strzalu przez naszego zawodnika.

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy kuba lepszy od farfana,grałem tym i tym i farfan moim zdaniem widocznie lepszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy kuba lepszy od farfana,grałem tym i tym i farfan moim zdaniem widocznie lepszy :P

widocznie trafiles na zly okres w grze Kuby. Farfan moze mu czyscic buty, przekonasz sie jeszcze. Chyba, ze w Twojej taktyce nie ma wielu rajdow po skrzydle. W 442 miazdzy go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie to moze wygląda to tak że rajd skrzydłem,zgranie do śpo i coś z napastnikami kręce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gralem z kolesiem, co wszystkie pily dawal na Blaszczykowskiego... Przy 6:0 wyszedl z gry Oo pace to nie wszystko ;) a Alba czysci Kube na wejsciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby to pilkarze grali to kazdy z messim czy ronaldo byl by niepokonany, niestety lub stety jak ktos jest dobry to i mertesackerem ich zatrzyma ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie. Przeciez ta gra w conajmniej 50% opiera sie na handicapach. Strzel np 4 bramki, nastepne juz nie strzelaja sie tak latwo. A to slupek, a to w obronie zawodnik sie nie przelaczy, a to bramkarz przeciwnika sporo wyciaga. A to Twoj wpuszcza po rekach. Umiejetnosci to jedno, ale forma pilkarzy to drugie. Sa mecze, ze np Blaszczykowski jest wszedzie, bo mu "cos tam wskoczylo" a sa mecze, ze nie mozesz jednej pilki do niego zagrac, bo jest niewidoczny. Tak samo z Lewym, czy kimkolwiek innym. Tylko, roznica jest w tym, ze np Blaszczykowski meczow dobrych ma wiecej niz Farfan. Choc, kiedy farfan trafi na "forme" tez jest nie do zatrzymania. I daje sobie uciac reke, ze tez tak mieliscie. Po prostu pilkarzowi wychodzi mecz, tudziez nie wychodzi. Przyklad to gra w obronie. Wiem jak grac na pilki wrzucane za plecy, ale trafi sie mecz, ze ktos mi dwie czy trzy bramki wrzuci w ten sposob, bo santana jest drewniany i przewraca sie w starciu z napastnikiem, albo hummels zapomni jak sie biega.

Ps. Jak myslicie, czemu niektorzy maja super druzyne, a sadzaja na lawce kmiotow, zeby miala 4,5 gwiazdki zamiast 5?

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy np AirJapes potwierdza te teorie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam goscia. Zgaduje, ze to jakis bog fify. Pewnie opracowal kilka schematow, ktore czesto sie sprawdzaja i gra je zaleznie od taktyki, ktora obral przeciwnik. Jest lepszy od innych, co nie zmienia faktu, ze Fifa jest gra handicapow, w znacznym stopniu opierajaca sie na losowosci. Jesli ktos tego nie widzi, jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze masz racje moze nie, ciezko powiedziec, ostatnimi czasy nie mam na co narzekac bo idzie mi przyzwoicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam takie momenty, ze wygram kilka pod rzad, ale pozniej przychodzi "korekta". Moze tez matchmaking "macza w tym palce". Skoro taki z Ciebie kozak, to teraz dolosujemy Ci odpowiedniejszego przeciwnika :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole noz kurwa ta gra jest naprawde zjebana aż miło, gram z gościem niedojrze mial srebrny sklad ale zawodnicy grali jak top zloto to jeszcze przed koncem samym mnie rozlaczylo jak wygrywalem - i co oczywiscie przegrana dla mnie ze uciekłem a rozlaczylo mnie z ea a nie padl net. Szkoda az milo juz takich gier miałem ok 20 rozłączeń w meczu na moją niekorzyść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się coraz bardziej wkurzam na tą fifę. Spadłem z 1 ligi do drugiej... Podczas finalnego meczu (walczyłem o to aby nie spaść) lagi takie,że mi klatkowało co 2 sekundy. Kiedy strzelałem albo były niecelne strzały,poprzeczki albo bramkarz wyłapywał strzały. Przegrałem 3 (4?) -1 pomimo tego,że miałem 11 strzałów,w tym 3/4 celnych :). Zresztą,tak samo jest w 2 lidze. Trafiam na takie osoby co mi mogą strzelić z 31m gola,a ja głupi nie mogę strzelić sam na sam z bramkarzem bo i tak bramkarz wyłapie strzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sklad ok, poza Lewandowskim, za ktorego wstawilbym Gomeza, albo Diuka. Wkrotce zobaczysz tez, ze Blaszczykowski jest lepszy od Farfana i ze Schurle jest slabszy od Elia czy jak mu tam. Hummels jest b. dobry, tylko wolny. Ja czasem nim gram tj 2 srodkowych obroncow Hummels+Santana, mam tez Boatenga, Naldo i czarnego Howedesa. I chyba czarny Howedes spisuje sie najsłabiej ze wszystkich. Czesto rotuje nimi gdy maja slaba kondycje. Na srodek pomocy polecam Gundogana. Gdy zlapie forme, jest nie do zatrzymania. Tylko Ty nie masz potrzeby grac cm, wiec mniej przydatny. Lewandowski, to chyba najbardziej niedopompowany gracz w Bundess. Nie wiem jeszcze jak Lahm gra. A tak przy okazji polecam wszystkim milosnikom bundess, ktorzy potrzebuja lewego obroncy na zmiane Fuchsa. Ze stalych fragmentow gry idealnie dosrodkowuje. 70% rzutow roznych konczy sie przynajmniej oddaniem strzalu przez naszego zawodnika.

Lahm gra gorzej od piszczka nie warty swojej ceny. Tak samo jak bramnkarz nouer też nie bardzo warty tych 80tysi ale jak ma dobra passe to wybroni wszystko a czasem takie szmaty puszcza ze az milo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×