Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

to czas, a czasu ;p jakiego polecacie cam z angielskiej ligii myślę nad Nasri albo David Silva, a może ktoś inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czas, a czasu ;p jakiego polecacie cam z angielskiej ligii myślę nad Nasri albo David Silva, a może ktoś inny?

Nasri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taarabt to dla mnie mistrz :) co strzały mu wchodzą to poezja :) 5* skill i 5* weak foot ;) Kosztuje pewnie 1k teraz a na CAM nie jest aż tak tempo ważne :) Bierz go i wypróbuj a dopiero potem kupuj 40x droższych, których jak dla mnie nie warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad kimś lepszym w sumie nim nie grałem ale wygląda średnio

Mam teraz Sessegnon jest niezły ale chce kogoś lepszego coś na styl Fabregas albo Kaka miałem oby dwóch i sie grało dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie genialnie gra Cazorla. Takie piły daje chłop że miazga, i te jego wolne. Jak wolny mam z mniej niż 30 metrów to pewna brama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taarabt to dla mnie mistrz :) co strzały mu wchodzą to poezja :) 5* skill i 5* weak foot ;) Kosztuje pewnie 1k teraz a na CAM nie jest aż tak tempo ważne :) Bierz go i wypróbuj a dopiero potem kupuj 40x droższych, których jak dla mnie nie warto :)

Wczoraj na niego polowałem i go podbili do 7000 ;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasri

piachu00 a grałeś nasrim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00 a grałeś nasrim?

jasne inaczej bym go nie polecal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cdm jakiś z angielskiej? Toure?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Toure, a jak nie to ewentualnie Tiote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cdm jakiś z angielskiej? Toure?

dokladnie Toure tank i potrafi uderzyc z dystansu, ewentualnie Fellaini, a najlepiej to para Toure i IF Fellaini :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Higuaina za ok. 10k ? Aktualnie mam Benzeme i Jose Callejona i gra się nimi bardzo dobrze, ale jakaś rezerwa w sumie się przyda.

Edit: Kupiłem za 9,1k w sumie nie dużo, a z chęcią go przetestuję :D

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nikt mi nie chce kupić vermelena 7000/8000 i reiny 7000/8000... obaj pod 4-2-3-1 :s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nie wiem czy nawet się opłaca handlować... jak tak ceny spadają to ja kupie i zaraz spadną i stracę. Drużynę swoja kupalem z miech temu przez trzy ostatnie dni próbowałem ich sprzedać i na każdym 5k straciłem lub nawet więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było taniej wszystkie inne od 10.250 a nawet gdybym kupił te 2k taniej to trudno nie wielka strata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nie wiem czy nawet się opłaca handlować... jak tak ceny spadają to ja kupie i zaraz spadną i stracę. Drużynę swoja kupalem z miech temu przez trzy ostatnie dni próbowałem ich sprzedać i na każdym 5k straciłem lub nawet więcej

Ja jeszcze przed HH w nocy robiłem mass bid na paru graczach. Kilkanaście kart udało się kupić ale rano ceny były juz takie, że chcąc sprzedać musiałem liczyć na stratę ok. 500 na każde karcie /

Teraz to nawet nie ryzkuję i czekam aż się sprzedadzą wszystkie gold fitnessy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34e51tw.jpg

3495f5t.jpg

To sa te obiecane sklady, ktore mialem wrzucic. W pierwszym Alaba i Dante byli IF.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm zastanawiam się czy Piszczek nie jest lepszy od Lahma bo grałem tym i tym i powiem szczerze, że Piszczek to wariat:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×