Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A ja kupiłem dziś Nasreiego wcześniej miałem Sessegnon i powiem wam, że Nasri daje rade fajnie sie nim gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autobuyer pewnie działa bo czemu nie? Z tego co słyszałem EA będzie pod koniec grudnia skanować nasze konta w poszukiwaniu właśnie takich programów więc robicie to na własne ryzyko. Jak ktoś coś więcej wie na temat tego programu, tzn w jaki sposób to działa będę wdzięczny bo zawsze mnie to ciekawiło.

Mi dzisiaj poleciał Totti IF ucieszyłem się, że na nim zarobie, a on ledwo 15-19k kosztuje :pinch: , 38pace robi swoje... a gra się nim świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autobuyer działa, ale na pewno nie ten z tej strony. Zresztą kosztuje nie małe pieniądze a skoro ma być jeszcze weryfikacja to nie zazdroszczę potencjalnym kupcom :biggrin:

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na łeb nie dostałem, żeby ściągać niepewne programy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio próbuje rozgryźć działanie tego całego handicapu czy tam scirptingu jak kto zwie i wydaje mi się że działa to na zasadzie takiej, że co jakiś czas skrypt losuje zawodników i dodaje im formę i z drugiej strony inni dostaja brak formy i wtedy gdy spotykamy się z gościem mający gorszy skład ale piłkarzy w formie nasz zespól z automatu dostaje brak formy i przegrywamy mecz ewentualnie go remisujemy. Nie wiem ale jakoś tak to działa. Wczoraj np wygrałem 3 puchary okolo 15 meczu z rzedu same wygrane z lepszymi od siebie, dzis zaś nie mogę wygrać z duzo gorszymi, np ostatnio mi strzelił bramkę prawie z polowy boiska:), zawodnicy jakby inni to nie ci co wczoraj nimi grałem. Widzę ze to działa też na zasadzie czasowej. Jak dużo gram to tracę formę ale jak tylko zrobie przerwę okolo 2-3 dniową to grają jak gwiazdy dosłowenie bramki same wpadają:) gdzie nie kompnę tam mój zawodnik gdzie on nie kopinie tam ja odbieram:) takie dziwne to troche - amówili ze nie będzie juz tego momentum w 13 ehhh:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio myślałem że może jakiś wpływ ma też morale. Nie wiem dlaczego po wygranych meczach spada mi na High a czasem jeszcze niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam polską wersję gry fifa 13 ( nie ultimate), mogę natomiast tanio odkupić kod na 24 złote paczki z wersji ultimate angieskiej, czy orinetuje ktoś w sprawie ewentualnej nie zgodności wersji? Chodzi o BLES płyty itd, czy raczej kod będzie dziala w 100%? Z góry dziękuje za odpowiedź, Btw osoba sprzedająca niestety nie ma pojęcia, pisałem do ea, ale 3 dni i dalej cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, bo nie jest to DLC. Po wpisaniu tego kodu dostaje się tylko komunikat z podziękowaniami za korzystanie z usług PSN. Żadnego pliku się nie pobiera. Szczerze to wg mnie nie opłaca się inwestować w ten kod bo dostaje się tylko zwykłe złote paczki (te za 5k). Zależy też za ile możesz go kupić, ale to już Twój wybór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio myślałem że może jakiś wpływ ma też morale. Nie wiem dlaczego po wygranych meczach spada mi na High a czasem jeszcze niżej.

Lol? Ja mam ciagle VH, nigdy nie widzialem, zeby spadly do H. No ale gram trzema skladami na rotacji, moze to tez ma jakis wplyw, albo po prostu to jakies urojenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel mi gadal ze juz nie raz sie przekonal grajac w Ultimate ze sa "scenariusze" w meczach.

teraz gram sezon offline z bvb w sezonie. Wszystkich pojechalem gladziutko z bvb 2 minuta jakas pierwsza wrzutka w moje pole karne...i rzut karny i 0-1. Za chwile prostopadla pilka i moj obronca ni z dupy ni kupy sie przewraca sam na sam i 0-2. Widzac to tak sie wkurzylem ze rozlaczylem neta(nieladnie ale czy EA jest fair?). Zaczynam znowu ten mecz..3 minuta wrzutka prawie z polowy boiska i co..karny dla bvb a specjalnie przyciskow nie naciskalem..szlak by czlowieka trafilm, za 18 minuta i gol z 30 metrow na 0-2. Znowu restart. Za 3 razem zmieniam odrazu taktyke na defensywna. Nie pozwalam na wrzutki w pole karne sam wychodze na 1-0 by w 30 minucie biegnac przy wlasnym polu karnym z pilka nagle jakis moj inny zawodnik bez pilki wpadl na lewandowskiego i co..karny! Naprawde grac sie odechciwa skoro jest cos narzucone z gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne... ; D

ktoś tu potrafi przyznać się do porażki? :) Że grał i przegrał? : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz. Nie jestem dzieciakiem ktory placze bo nie wygral meczu, a osoba ktora w grze czasami nie ma wplywu na pewne rzeczy i jest sfrustrowana. Skoro w 3 meczach pod rzad dzieje sie to samo to wg mnie nie jest przypadkiem.

Twoj komentarz zostaw dla siebie, bo nie pisalbym o tym jesli nie mialbym powodu. Poza tym nie od dzis wiadomo ze w fifie jest "momentum", scenariusze czy cholera wie co jeszcze.

Edytowane przez claudio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne jasne :D Uwierz, że mi też się zdaża przegrać 3-4 mecze pod rząd albo oddać 15 strzałów i nie wygrać, głupie karne szczęśliwe bramki ale jestem pewny, że wystarczy zagrac nieco lepiej ; ) Poza tym jak Ty masz szczęście (tak, to sie nazywa szczęście, a nie momentum) to Ci to nie przeszkadza ; )

Dopóki nie usłyszę takiej samej garści ludzi co obecni narzekacze, ze ta gra jest głupia bo im pomaga wygrać, to będę pluł ze śmiechu na kolejne wiadomosci o "momentach" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bo 3 karne za nic pod rzad w tych samych 3 meczach to jest "przypadek". Czlowieku sam nie wiesz co piszesz. Stac 2 metry od bramki z jej prawej strony a bramkarz z lewej a zawodnik strzela nie prosto, a w bramkarza to nie jest dziwne? Strzal nad bramka do pustej bramki to tez przypadek? No tak..jestem amatorem i tak slaby nie opanowalem jeszcze pada zeby wykorzystac takie sytuacje.

Przyznam ze przychodza takie mecze ze nagle wychodzi wszystko..ale zdecydowanie wole zeby wszystko zalezalo od mojej gry a nie od tego co tam sie "zaprogramouje".

jasne jasne..to moze byc piwo.Niema co z toba dysktowac..bo wiesz "swoje" ;)

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bo 3 karne za nic pod rzad w tych samych 3 meczach to jest "przypadek". Czlowieku sam nie wiesz co piszesz. Stac 2 metry od bramki z jej prawej strony a bramkarz z lewej a zawodnik strzela nie prosto, a w bramkarza to nie jest dziwne? Strzal nad bramka do pustej bramki to tez przypadek? No tak..jestem amatorem i tak slaby nie opanowalem jeszcze pada zeby wykorzystac takie sytuacje.

Przyznam ze przychodza takie mecze ze nagle wychodzi wszystko..ale zdecydowanie wole zeby wszystko zalezalo od mojej gry a nie od tego co tam sie "zaprogramouje".

jasne jasne..to moze byc piwo.Niema co z toba dysktowac..bo wiesz "swoje" ;)

A pograj na manualu to zobaczysz kto ssie, Ty czy gra ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zobaczysz kto ssie

Nie wiem co robisz z kumplami, ale mnie w to nie mieszaj. Powoli robi sie OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat temat momentum to jest esencja fify na tym forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalzałęm metodę na "zamrożone karty", których nie można usunąć ze stosu. Trzeba zalogować się na wersji web FUT i każdą osobno kliknąć. Potem w wersji na konsole one już znikną. uff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalzałęm metodę na "zamrożone karty", których nie można usunąć ze stosu. Trzeba zalogować się na wersji web FUT i każdą osobno kliknąć. Potem w wersji na konsole one już znikną. uff

Parę postów wcześniej Ci pisałem, żebyś to spróbował bo mi pomogło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto waszym zdaniem bedzie lepszy marcelo czy jordi alba. I co myślicie o falcao ? Mam benzeme i higuaina. Zastanawiałem się na sprzedażą Falcao i Higuaina i kupnem Higuaina IF, Czy to dobry pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcelo lepszy. Higuain IF to pomyłka jak dla mnie, lepiej mi się gra zwykłym. Natomiast Falcao jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcelo lepszy. Higuain IF to pomyłka jak dla mnie, lepiej mi się gra zwykłym. Natomiast Falcao jest świetny.

Ty chyba zartujesz. IF Higuain to jest masakra, o wiele lepszy od zwyklego ;) Alba bije Marcelo na glowe, jesli chodzi o LB.

A co do poprzednich postow - nigdy nie zdarzylo mi sie strzelic ponad pusta bramka ;) to jednak trzeba miec talent, zeby tak zrobic, a nie zwalac na gre.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcelo lepszy. Higuain IF to pomyłka jak dla mnie, lepiej mi się gra zwykłym. Natomiast Falcao jest świetny.

Chyba sobie żartujesz Jordi Alba to moim zdaniem najlepszy lewy obrońca w 13 ten gość lata wszędzie dobra wytrzymałość i szybkość robią swoje. Alba lepszy a IF to w ogóle wymiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj paczek...nie kupuj paczek...nie kupuj paczek...nie kupuj paczek...nie kupuj paczek...

ciągle sobie to powtarzam jednak je kupuje -.- dzisiaj kupiłem 3 i co? gówno lol

nie moge sie powstrzymac od kupna paczek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×