Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Juz nie moge sie doczekac, kiedy wpadnie w moje rece IF Cazorla, bo po dzisiejszym wieczorze z pewnoscia dostaje SIF ;) a cena IF spadnie drastycznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za frajda bedzie z tego za miesiac jak kazdy bedzie mial takie sklady ? Wole miec wczesniej od tych co nie umieja zarobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mecz miałem wczoraj... chyba mój najlepszy w fife jak do tej pory

przegrywalem 0;2; 2;3; 3;4 i wygralem 5;4 a 2 ostatnie bramki w 82 i 83 minucie wbiłem, w tym jedna pięknym lobem po rajdzie Eliseu po skrzydle ;) Satysfakcja jest

Mam też pytanie o atak

Gram albo tak: Falcao - Adrian (Maritns)

albo tak: Higuain - Martins (Adrian)

Jak myślicie, opłaca się wobec tego kupic Callejona? A może falcao powinien grać z Higuainem (tego jeszcze nie próbowałem, wydaje mi się ze maja za maly pace by grac we 2)

taktyka 4-1-2-1-2

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto kupić callejona. Wystawiam go z benzema i gra bardzo dobrze. Teraz testuje duet benzema higuain i niby też dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

A ja mam taki skład: http://www.ea.com/pl...DH4nIsQ5:ps3��I

choć nie jest wypasiony to w 1 lidze gram i jak na razie idzie dobrze. Na pewno będę myslał nad wzmocnieniami ale w tym momencie w zupełności mi wystarcza to co mam. Nie oszukujmy się wielu kolesi z super składami po prostu nie potrafi grać i nawet czymś takim jak mam można ich rozwalić, a trafiam na kolesia ze składem srebrnym zrobionym z graczy koreańskich (sic!!) i objechał mnie na luzie:). Kwestia umiejętności:)

Edytowane przez ruffi30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy 41212 warto jednego z dwoch miec z troszke wiekszym pace ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponizej wklejam maila z odpowiedzią od EA, po kilku tygodniach (pisalem w sprawie zamienionej karty):

Witam ponownie,

Przykro mi, ale zawartość paczek jest każdorazowo generowana losowo i nie mamy możliwości potwierdzenia co znajdowało się w każdej z nich. W związku z tym rozwiązanie zaistniałej sytuacji niestety nie będzie możliwe. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o odpowiedź z tego maila.

Pozdrawiam,

Kamil

EA Centrum Pomocy

Więcej informacji na pomoc.ea.pl lub pod numerem telefonu +48 22 39 70 840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję pomocy przy zrobieniu nowego składu. Sprzedaję cały skład BBVA bo obrońcy są tak wolni, że szanse wygrania z kimś z BPL są bardzo małe. Będę miał około 240k na zrobienie składu z BPL. Formacja 4-1-2-1-2. Utworzyłem sobie coś takiego: http://www.futhead.com/fifa/squads/2472421/#squad-player

Zamiast Lamparda raczej wystarczy na Nasriego lub Davida Silve ew. Mate Jakieś propozycje ?

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Luisao ktoś z trójki David Luiz/Dede/Felipe Santana.

Na GK osobiście brałbym Diego Alvesa :)

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartesz od kiedy sa obronicy wolni pepe i sergio jedni z najlepszych obroncow w grze.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem puyola i mascherano i tragedia, na ramosa bym zbierał latami chyba xd zresztą juz polowe piłkarzy sprzedałem i mam juz Harta,balo, terrego, Richardsa. Powinno mi się grać lepiej bpl, na początku nimi grałem i jakoś lepiej mi było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się fitness sprzedaje, ok. 30/h po 2k :)

Może jeszcze zdążę sprzedać to do jutra :biggrin:

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje Waszej pomocy. Przez cały czas grałem z Callejon jako N/ST. Nazbierałem troszkę kaski i kupiłem Falcao. Bardzo dobrze mi się nim gra. Kupiłem też Benzeme, który również dobrze się sprawuje. I tutaj moje pytanie: kogo byście zostawili? Chce jednego sprzedać, bo wolę wydać kasę na coś innego (np. Alba). Link do mojego składu:

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#wgBo6gFinIs4i:ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o postawieniu Richardsa z 5 Chemistry na CB? Sprawdzi się lepiej niż zwykły Kościelny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystki ma całkiem niezłe, a ostatnio grałem z gościem który miał skład z BPL i jego obrona to był Cole-Clichy-Richards-Maicon, i dostałem ostry łomot 3:1.

No ok, skoro tak mówicie to sobie odpuszczę.

Edytowane przez Kamil_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej grze jest potęzny handicap... caly czas gralem zespolami z overallem 4 - 4.5 gwiazdek, gdzie sklad mialem wart nie wiecej niz 30 tys i wygrywalem lige spokojnie

teraz gdy stworzylem moj wymarzony sklad (Falcao, Benzema, Pepe, Di Maria) to przegrywam doslownie z kazdym, druzyny gdzie zawodnicy sa na zlych pozycjach, maja inne formacje, zgranie na 60 ... leja mnie doslownie wszyscy.

Jak tak dalej pojdzie to sprzedaje wszystkich i bede gral dalej slabiakami:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×