Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

jaki najlepszy ST z BPL oprócz Aguero ?? miałem podolskiego, nawet nawet..chyba kupie Suareza lub Torresa..mam cały czas Remy'iego :D zajebisty

Edytowane przez David1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki najlepszy ST z BPL oprócz Aguero ?? miałem podolskiego, nawet nawet..chyba kupie Suareza lub Torresa..mam cały czas Remy'iego :biggrin: zajebisty

Suareza nie polecam,chyba,że ŚN. Możesz kupić Balotelliego z kartą Manchesteru. Bestia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie jakies sreberko, Mayuka albo Agbonlahor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie jakies sreberko, Mayuka albo Agbonlahor

Piachu mam do Ciebie takie pytanko. TOTS wybierają 1 maja? Jak to było w Fifie 12 bo wiem,że ty grałeś również w '12. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem gralem, ale sezony, UT okazjonalnie wiec pewnie ktos tu jest lepiej odemnie zorientowany i zaraz odpowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tą środe wychodzi "Most Consistent" raczej złote, później srebno/brązowe (w tych mamy też polski akcent). Później co tydzień bedą wydawać TOTS z największych lig, ROTW, Most Improved etc. Nie ma to też wpływu na wydawanie TOTW.

Most Consistent Gold

f76c965280347c69322815b9d35c44aa.png

692df18f34982d2fef5379c6c93c4af0.png

2b6e0a106d7f506b7c74d9146890856a.png

Most Consistent silver/bronze

2HZc0.jpg

2HZaT.jpg

2HtPe.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć zawodnika tygodnia ? I skąd najlepiej brać monety ? Zależy mi na trofeum ale otwieram złote paczki i ciągle słabych zawodników dostaje. Do tel pory mialem dodatkowe monety z EAsc a teraz za mecz dostaje po 600 monet...

I jeszcze jejedna sprawa, w Fut to dopiero cyrk jest w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć zawodnika tygodnia ? I skąd najlepiej brać monety ? Zależy mi na trofeum ale otwieram złote paczki i ciągle słabych zawodników dostaje. Do tel pory mialem dodatkowe monety z EAsc a teraz za mecz dostaje po 600 monet...

I jeszcze jejedna sprawa, w Fut to dopiero cyrk jest w grze

W paczkach, nie zaleznie od jej ceny.

Monety? Na poczatek graj po prostu mecze, pozniej jak znajdziesz jakis dobry sposb na handel to handluj... Na poczatku nie otwieraj zlotych paczek, ogarnij sklad i potem mozesz cos probowac... Choc tak na dobra sprawe nie oplaca sie ich w ogole kupywac. Cyrk? Tego nie zmienisz, taka gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w to tylko dlatego bo brakuje mi trofeów z ut związanych . Myslalem ze tylko w złotych paczkach sa zawodnicy tygodnia...trudno będę dalej kombinowal z paczkami

Skład już mam jako taki. Rewelacji nie ma ale da sie grać

A cyrk jest niesamowity. Pierwszy mecz w tym trybie i dostaje gościa co ma skład złoty najlepsi zawodnicy i dostał 5 jajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki,mam ochotę na Barclays PL albo Serie A,jaką formacje mi polecicie?Gram teraz bundesligą 4-1-2-1-2 i chcę spróbować czegoś nowego

budżet to 50k zapodajcie jakimiś linkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki,mam ochotę na Barclays PL albo Serie A,jaką formacje mi polecicie?Gram teraz bundesligą 4-1-2-1-2 i chcę spróbować czegoś nowego

budżet to 50k zapodajcie jakimiś linkami

Serie A: http://www.futhead.com/fifa/squads/9927916/

BPL: http://www.futhead.com/fifa/squads/9928233/#squad-player

Albo: http://www.futhead.com/fifa/squads/9928683/#squad-player

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem 1-szą ligę i czekając z niecierpliwością na swoją złotą paczuszkę... otwieram ją i... i co?! 3x złoty kontrakt (spoko, przydały się), strój barcelony (na sprzedaż), do tego trochę kondycji (w sumie okej), ale jeżeli chodzi o zawodników?! Nawet nie pamiętam ich nazwisk, sprzedałem ich dopiero po 2 dniach, za ceny minimalne... poszli za jakieś 300-400 coinsów... Jakby nie patrzeć paczka za damski c**j, ale liczyłem chociaż na jakiegoś konkretnego piłkarza...

P.S. Panowie powiedzcie mi jacy zawodnicy są teraz "na topie" i w rozsądnej cenie np. do 10k za zawodnika, chcę kogoś na kim można szybko zarobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem 1-szą ligę i czekając z niecierpliwością na swoją złotą paczuszkę... otwieram ją i... i co?! 3x złoty kontrakt (spoko, przydały się), strój barcelony (na sprzedaż), do tego trochę kondycji (w sumie okej), ale jeżeli chodzi o zawodników?! Nawet nie pamiętam ich nazwisk, sprzedałem ich dopiero po 2 dniach, za ceny minimalne... poszli za jakieś 300-400 coinsów... Jakby nie patrzeć paczka za damski c**j, ale liczyłem chociaż na jakiegoś konkretnego piłkarza...

P.S. Panowie powiedzcie mi jacy zawodnicy są teraz "na topie" i w rozsądnej cenie np. do 10k za zawodnika, chcę kogoś na kim można szybko zarobić :)

Nie którzy otwierają po 20 tych paczek i im nic konkretnego nie leci... Bardzoo rzadko się trafia jakiegoś dobrego piłkarza, mega rzadko.

Lewandowski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy otwierają po 20 tych paczek i im nic konkretnego nie leci... Bardzoo rzadko się trafia jakiegoś dobrego piłkarza, mega rzadko.

Lewandowski :biggrin:

No właśnie ostatnio kupuję go po 7,400-600 i sprzedaję za 8,500, ale żeby jakiś wielki popyt był też nie zauważyłem, sprzedaż jest, ale dopiero po 3-4 godzinach ;) No cóż widocznie jestem niecierpliwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ostatnio kupuję go po 7,400-600 i sprzedaję za 8,500, ale żeby jakiś wielki popyt był też nie zauważyłem, sprzedaż jest, ale dopiero po 3-4 godzinach ;) No cóż widocznie jestem niecierpliwy ;)

No to zarobek niski... Zaledwie 500 na jednej karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy... Jak dobrze wygram to mam ok. 600, trochę gorzej zagram to około 500, za przegraną 300-400. Co sezon mam 6,5k lub 8k w przypadku gdy utrzymam się bądź zdobędę mistrzostwo pierwszej ligi... To daje około 10-12k na sezon. Można też handlować, ale trzeba odkryć swój sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz z rzędu mistrzostwo 1-szej ligi :-) Paczka trafiła się całkiem, całkiem :-) Tutaj tež rodzi się pytanie: ile kosztuje karta PP >> PS bo mam do sprzedania? :-)

P.S. Nieaktualne! Znalazłem koszt karty :)

Edytowane przez marekINT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tej odsłonie FIFY zarabianie w FUT jest bardzo proste. Szkoda, że z paczek nic mi nie wypada. Chyba z 400k już na nie wydałem i gówno wypadało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×