Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszym odpaleniu ultimate dostałem czarnego błyszczące zawodnika Shone 77 błyszczący czarny ma 4-4-2,wartość w szybkiej sprzedaży to 11 tysięcy dlatego chcę się was zapytać czy miałem nadzwyczajnego farta? :rofl: A drugie pytanko to uważacie że lepiej sprzedać tę karte i zrobić sobie skład czy go zostawić?

Edytowane przez mckaczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć nieszczęście w szczęściu.. Schone IF kosztuje niestety 15k. Jak dla mnie dobrze było by go sprzedać i zrobić jakiś tani i szybki skład ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym odpaleniu ultimate dostałem czarnego błyszczące zawodnika Shone 77 błyszczący czarny ma 4-4-2,wartość w szybkiej sprzedaży to 11 tysięcy dlatego chcę się was zapytać czy miałem nadzwyczajnego farta? :rofl: A drugie pytanko to uważacie że lepiej sprzedać tę karte i zrobić sobie skład czy go zostawić?

No sprzedaż będzie najrozsądniejsza :)

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no IF w startowej paczce to zajebiste szczescie mistrzu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znacie jakichś bocznych obrońców którzy workrate atacking mają low albo medium?

Na pewno Stefan Radu z Lazio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na szparing :) w FUT tylko (brązowe) karty??????????? dodawajcie do friendsów psn_id: kedzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko mam. BBVA czy Bundesliga? Bundesligą grałem pod formacje 4-1-2-1-2 ale mi nie szło. Teraz nią chciałbym spróbować pod 4-3-3 ale też zastanawiam się nad powrotem do BBVA. Co myślicie?

http://www.futhead.c...7/#squad-player -BBVA

http://www.futhead.c...2/#squad-player - Bundesliga

EDIT: Dobra powracam do Bundesligi ale w innej formacji. Czy wiecie może czy niemiecka liga pod 4-3-3 daje rade? Czy może jakaś inna formacja jest lepsza np. 4-2-2-2

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/in...2ZJltunJqji:ps3

Oceńcie mój skład,może macie jakieś uwagi co zmienić w jakim kierunku iść.Każda rada będize pomocna;)

Piszczek za Gebre Selassie, Alaba za Schulza, Gundogan za Bendera, Bastos lub Schurrle za Grosskreutza, Reus za Schiebera. Ewentualnie możesz Farfana za Błaszcza i stoperów zamienić na innych: Santana, Hummels.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś rady co do tego mega bronzowego teamu? może polecicie mi jakieś bardzo dobre karty brązowe nie koniecznie z lig angielskich :) chce zrobić mega kozacki team bronze :):) szukam oczywiście mega zawodników z PACE ale też z 5* dryblingiem i proszę o nazwiska :) piłkarzy !http://www.ea.com/so...ZsGf2QnJqn2:ps3

Edytowane przez kedzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/in...2ZJltunJqji:ps3

Oceńcie mój skład,może macie jakieś uwagi co zmienić w jakim kierunku iść.Każda rada będize pomocna;)

mozesZ zmienic tak jak Ci koleszka napisal i miec sklad jak milion pincet innych graczow albo grac pilkarzami ktorych lubisz :)

Jakieś rady co do tego mega bronzowego teamu? może polecicie mi jakieś bardzo dobre karty brązowe nie koniecznie z lig angielskich :) chce zrobić mega kozacki team bronze :) :) szukam oczywiście mega zawodników z PACE ale też z 5* dryblingiem i proszę o nazwiska :) piłkarzy !

J. Slew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś to mnie tak fifa wkur%@#%,że musiałem zastopować. 10 przegranych - 2 wygrane w ciągu dnia. Zmieniałem formacje,Składy i ch5@# cały czas dostawałem w tyłek. Najlepsze było jak moja bundesliga nie potrafiła strzelić gola jakimś 2-ligowcom. Sprzedałem cały skład Bundesligi na BBVA ale tutaj też widzę nie jest kolorowo. Rada? Po co wam jakieś Van Persie,Aguero,Messi,CR7,skoro brązowi koreańczycy grają tak samo jak oni :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś to mnie tak fifa wkur%@#%,że musiałem zastopować. 10 przegranych - 2 wygrane w ciągu dnia. Zmieniałem formacje,Składy i ch5@# cały czas dostawałem w tyłek. Najlepsze było jak moja bundesliga nie potrafiła strzelić gola jakimś 2-ligowcom. Sprzedałem cały skład Bundesligi na BBVA ale tutaj też widzę nie jest kolorowo. Rada? Po co wam jakieś Van Persie,Aguero,Messi,CR7,skoro brązowi koreańczycy grają tak samo jak oni :).

smieszne :) Messiego czy CR7 to na oczy chyba zes nie widzial :) zrob sobie przerwe bo lysy z nerwow sie zrobisz he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smieszne :) Messiego czy CR7 to na oczy chyba zes nie widzial :) zrob sobie przerwe bo lysy z nerwow sie zrobisz he he

Najlepsze jest to,że miałem miesiąc przerwy od PS3,więc chyba powinno to starczyć. A czy to realne aby skład za 150k dostawał w du** od składu za 10k? Osoba która kierowała tym składem miała takiego same umiejętności jak ja. Moi piłkarze grali jak jakieś sieroty. Z powiedzmy 30 podań może przyjęli tylko 10. Co strzał to nad poprzeczką. Jak już nie daj Boże udało im się strzelić NIE nad poprzeczkę to okazało się,że był słupek albo bramkarzyna wybronił. Emocjonująca ta gra jest. Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest w fifie mozliwe :)

nie zdziwil bym sie nawet jak moj przeciwnik wpuscil by "Garincze" na boisko :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś rady co do tego mega bronzowego teamu? może polecicie mi jakieś bardzo dobre karty brązowe nie koniecznie z lig angielskich :) chce zrobić mega kozacki team bronze :):) szukam oczywiście mega zawodników z PACE ale też z 5* dryblingiem i proszę o nazwiska :) piłkarzy !http://www.ea.com/so...ZsGf2QnJqn2:ps3

Jake Kelly (pace)

Kto lepszy na LP do BPL: Hazard czy Bale?

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak moge sprzedac coinsy? za prawdziwa kase oczywiście.

Edytowane przez Gracz7MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam coins na sprzedaz, ale kasa musi byc wplacona bezposrednio na moje angielskie konto(polskiego nie posiadam). Inne opcje typu PayPal czy inne gowno nie biore pod uwage.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jake Kelly (pace) Kto lepszy na LP do BPL: Hazard czy Bale?

dla mnie ani Hazard ani Bale mialem obu sprzedalem i kupiłem Naniego zdecydowanie lepiej mi sie nim gra ale najlepiej samemu sprawdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś poradzić,dlaczego od ok. dwóch dni mam cały czas czerwony pasek opóźnienia w fifie? Resetowałem routera sprawdzałem prędkość internetu i powinien być zielony pasek a tu nawet po tych dwóch operacjach jest czerwony... W menu głównym fifa pokazuje mi zapore firewall Średnią,ale taką zawsze miałem i nie miałem lagów. Wina konsoli? Może serwery EA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie ma, ale jak przeciwnik widzi czerwona, a nawet żółtą kreskę pingu od razu wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dużo na pewno... Bardzo fajny TOTW. Ronaldo może połowię trochę w paczkach, ale kasy szkoda trochę. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 10 złotych paczek i nic nie wypadło, na koncie znowu 0 :D, nie wiem czy nie sprzedać całego składu z bundesligi i kupić trochę paczek, może if wyleci jakiś w końcu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×