Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

nie no ja rozumiem tylko testowanie jakości menu mam za sobą menu bardzo fajne i czytelne wydajne też stabilne też nie wiem jak rozgrywka bo tejże nie uświadczyłem:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kod do bety 18minut temu. No śmiechu warte. teraz miałbym rozpocząć pobieranie i zagrac jutro po 15 ( bo wtedy wrócę do domu). A tak olałem cały ich system i złożyłem anulowanego preordera i mam już betę od południa :)

 

PS: Jakby ktoś chciał kod i do czegoś mu się przyda to mogę dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aja mam ciągle:

 

"please wait while we connect you to the Ubisoft servers."

 

I tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy tryb "Terrorist Hunt" - czyli My jako atakujący (solo albo w 5 osobowym teamie) kontra AI. Gramy na tych samych mapkach, tylko w dziennej odsłonie...

update: I ten tryb jest o wiele bardziej grywalny, niż standarowe multi z żywymi przeciwnikami. Terrorystów jest więcej (do 30, w zależności od wyboru stopnia trudności: Normal, Hard i Realistic), zdecydowanie lepiej korzystają z wyposażenia dodatkowego, i co najważniejsze - czasu na wykonanie zadania jest więcej (15 minut) więc można spokojnie planować jakieś akcje, zamiast lecieć na pałę...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy trwa ta beta?

 

W końcu po 2 dniach udało mi się dostać wsztstkie kody i zassać

 

Edit: doczytałem. do 1 paź

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aja mam ciągle:

 

"please wait while we connect you to the Ubisoft servers."

 

I tyle :P

 

Ktoś miał podobny problem?? jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FB https://www.facebook.com/PlayStationPolska

 

Jest konkurs - 3 pytania i dostajecie kod do Bety.

 

JEDNO KONTO FB = 1 KOD !!! :D

 

Został jeszcze ok 2600 kodów, spieszyć się gra waży 6,7GB (u mnie leci full łącza).

 

Zaraz od Januszy będzie można kody na allegro kupować :)

Edytowane przez DarkShadowPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej gonitwy po kody. Tak jak mówiłem a pierwszy mówił o tym ktos inny. Złożcie preorder pobierzcie bete i anulujcie. Gwarantuje wam, że nie sciagnie wam kasy. O ile nie macie dopisanej karty do konta ;p

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubogo strasznie jeden tryb 4v4 i kamperiada w obronie a drugi przeciw komputerowi więc to nie multi tylko coop .Po takiej becie na pewno multi nie przyciągnie do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie zgodzę ze słowem "ubogi".Rozumiem że miałeś na myśli styl gry graczy na których trafiłeś bo zapewniam Cię,że w tej grze pojedynki 5v5 potrafią być nafaszerowane akcją,wybuchami granatów i ładunków wybuchowych o wszystkich bajerach typu umacnianie ścian,tworzenie barykad oraz zasieków nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie ma klucza to mam jeden do oddania, wzialem na PC i PS4 w razie gdyby na PC bylo zabugowane gowno i na moim nie najgorszym komputerze nie chcialo dzialac, ale na PC smiga elegancko to jeden oddaje;)

 

Kto pierwszy ten lepszy

 

 FQTL-J3NK-29DK

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJ7U-G4AW-DAPC-3MJ8

 

Edit to ofc jest na pc, ale moze komus sie przyda.

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę, tyle ile pozwoliły serwery i nie wróżę tej grze wielkiego sukcesu. Niestety, bo wydaje się bardzo dobra, ale też wymagająca, a patrząc na zachowania graczy to raczej oczekują kolejnego BFa. Każdemu kto chce się zapoznać z beta polecam zebrać ekipę i zagrać w tryb terrorist hunt - tu dopiero widać jak bardzo w tej grze potrzebna jest taktyka, zespołowe podejście i komunikacja, a samo strzelanie to w sumie mniej istotna kwestia. Ogólnie wygląda to bardzo fajnie, ale niestety obawiam się, że gra bardzo szybko umrze, chyba, że powstaną ligi, które zatrzymają trochę graczy. Tym niemniej na pewno pilnie będę śledził losy produkcji, bo to może być jedno z ciekawszych multi na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJ7U-G4AW-DAPC-3MJ8

 

Edit to ofc jest na pc, ale moze komus sie przyda.

O dzieki ziom, wlasnie kumpel potrzebowal bo wczoraj razem sie do bety rejestrowalismy na PC i mi przyslali, a jemu nie, a chcemy pograc poki czas jest;)

 

Co do samej gry to narazie sam pogralem pol h i mi sie nawet podoba, ale juz wiem ze gra nabiera sensu dopiero jak grasz z piecioma kumplami, podobnie jak CS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie ma klucza to mam jeden do oddania, wzialem na PC i PS4 w razie gdyby na PC bylo zabugowane gowno i na moim nie najgorszym komputerze nie chcialo dzialac, ale na PC smiga elegancko to jeden oddaje;)

 

Kto pierwszy ten lepszy

 

 FQTL-J3NK-29DK

 

Wielkie dzięki! Kodzik spożytkowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne problemy z połączeniem się... na razie zagrałem parę meczy z w miarę ogarniętą ekipą. Ciągle jedna plansza, aby ją poznać i przy ostatnim podejściu mapka wyczyszczona poniżej 1 min na normalu :). Ogólnie gra się fajnie zapowiada, ale chyba trochę poniżej oczekiwań. Gdyby gra miała kampanie z dzielonym ekranem (jak stary rainbow six) to brałbym w ciemno, bo lubię takie klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie miałem przyjemności z tą serią więc teraz pokusiłem się o kod. Po 28 godzinach w końcu mogę pobrać.

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopchałem się w nocy w końcu do serwerów (poprzednie próby spełzły na niczym) i to tylko do terrorist hunt i ten tryb jest nawet fajny: grało się przyjemnie, bez hs większośc z randomów była

ale mimo to dało się wygrać. Szkoda tylko, że tryb1 - multi w ogóle dalej nie łączy poprawnie z serwerami (ładował do kończącej się gry a potem do menu ponownie - i nie jest to wina neta bo w innych grach działa poprawnie sieć).... więc ciężko ocenić RSS jakoś super dobrze - może być niezłe ale nie za 220-250 zeta.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

level 12 wbity i mnie kupili , zajebista gierka , jak ludzie ogarniają już swoich operatorów gra się naprawdę miodnie, warto najpierw poćwiczyć na terrorist hunt bo jednak jest łatwiej niż przeciwko ludziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dodatkowy kodzik do bety, kto chce to pisać :)

 

Ja dziś dopiero może zagram i zobaczę co to Ubisoft przygotował.

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej podobał mi się ten koncept Patriots i Vegasy stare :) Brak splita , brak singla gra nastawiona na wirtualne ekipy , podobnie jak Evolved bez żalu odpuszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×