Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam zupełnie inne pytanie :P jako człowiek w ogóle nie związany wcześniej z serią Diablo mogę śmiało brać trójkę i się jakoś połapię ? :D czy to po prostu starta czasu i nie odnajdę się w temacie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli lubisz gatunek to jak najbardziej mnostwo godzin dobrej zabawy a jak ci sie znudzi to ich gry bardzo wolno traca cene wiec odsprzedaz za 180:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@haobao, bierz śmiało. Pamiętaj tylko, że główną atrakcją Diablo jest farma (najlepiej w towarzystwie, żeby się nie nudzić ;P)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak kupie wersje cyfrowa dzisiaj to będę mógł pobrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wersję cyfrową ściągam. Jest na 100 % w wersji PL i waży aż 63 giga. Tylko nie wiem czy po instalacji będzie można pograć, być może trzeba czekać do północy.

 

Edit--

Ale byłem ślepy. Na plikach jest zegar który odlicza czas do 24.00. Także zagramy dopiero po północy.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślę cyfrową czy z Euro za 199 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być twoim Darth Vaderem, dlatego musisz sam zadecydować czy chcesz przejść na ciemną stronę mocy ;) .

Ten temat ci pomoże;

http://www.ps3site.pl/forum/topic/80277-cyfrowe-wersje-gier-z-alledrogo/

 

No chyba że chcesz sam kupić to wtedy bierz z Euro. Ja kupiłem z kolesiem na spółkę.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem i jednak pojadę po pracy do Euro :-)

@UP. Jedyna opcja zabawy w cebulaka to tylko ze znajomym. A nie dawać się dymać bucom z Allegro. Ot moje zdanie.

Edytowane przez ZJAVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zrobiłem :) . Ale jakbym nie znalazł partnera, pewnie kupiłbym od buców z Allegro. Ale to nie temat na taką dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o grupę na G+ bo nie wiem co to Facebook... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już ściągać plik ważący 63GB, ale kiedyś na głównej stronie pssite pisali że po wyborze interesującego nas języka gra będzie ważyła tylko 16GB. Teraz moje pytanie gdzie znajduje sie opcja wyboru języka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach gry? W chwili kiedy się uruchamia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już ściągać plik ważący 63GB, ale kiedyś na głównej stronie pssite pisali że po wyborze interesującego nas języka gra będzie ważyła tylko 16GB.

 Niestety, chyba nas zmusili do ściągania wszystkich tych paczek językowych i pewnie przez to gra tyle waży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam, jakie łącze posiadacie że te 63GB to jest jakiś problem do pobrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach gry? W chwili kiedy się uruchamia...

Chyba nie zrozumiałeś o co ja pytam

 

 Niestety, chyba nas zmusili do ściągania wszystkich tych paczek językowych i pewnie przez to gra tyle waży.

Właśnie zobaczyłem że pobiera sie kilka plików, jeden z nich nazywa sie Diablo3: Reaper of souls- Ultimate Evil Edition( Polski) i waży 20GB. Sprawdziłem sobie i usunąłem ten ważący pozostałe 40GB plik z pobieranych, po pobraniu tego pliku( około 6GB)  w menu głównym konsoli jak najeżdżam na D3 i wchodze w informacje to rzeczywiście pisze że waży tylko 16GB. Być może nie trzeba pobierać tych pozostałych 40, no ale to niestety sprawdze dopiero o północy.

Up

Po co mam pobierać na konsole 63GB z czego tylko 16 jest mi potrzebne do grania? Nie chodzi mi o czas ściągania ( łącze mam w miare dobre) tylko o zaśmiecanie konsoli niepotrzebnymi plikami.

Edytowane przez RafaelManu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam, jakie łącze posiadacie że te 63GB to jest jakiś problem do pobrania?

Nikt nie napisał że chodzi o łącze. Po prostu, może nie każdy chce żeby mu na dysku leżał język francuski, portugalski itd. Bo swoje ważą a komuś może zależeć na wolnym miejscu :) .

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie łącze jest problemem to miejsce na dysku w ogóle nim być nie powinno. Zawsze można coś skasować i pobrać ponownie, zero problemu. Ale już EOT.

Edytowane przez ZJAVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę można odebrać dopiero jutro w euro bo jutro premiera. Bylem osobiście pytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę można odebrać dopiero jutro w euro bo jutro premiera. Bylem osobiście pytać

 

To chyba masz pecha co do lokalizacji twojego Euro ;)

Na Śląsku w większości MM i Euro można już odbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie grać dopiero jutro również?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zjava

Szanuję twoje zdanie, ale ja mam trochę inne. W przyszłości ściągasz takich siedem gier ze zbędnymi plikami i masz dysk pełny. A mógłbyś jeszcze wsadzić dwa, nawet trzy razy tyle.

Musimy pamiętać, że nie każdy ma ochotę coś wywalać z twardziela. Są ludzie którzy co chwilę przeskakują z jednej pozycji na drugą (bez zbędnych skojarzeń ;) ).

No i nie zapominajmy o użytkownikach kupujących w szarej strefie, tacy mogą grę pobrać tylko raz. Jest jeszcze kwestia słabego łącza, prądu itp. Ale to już są szczegóły.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×