Skocz do zawartości
vann

Drakengard 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie super trailerek, jestem kupiony muzą i dynamicznym ciekawym systemem walki widać że sporo zmieniło się na plus oby tylko fabuła trzymała poziom i będzie kolejny cichy hit którego kupi garstka ludzi :P

Pozostaje czekać na jakieś promo albo używkę z US w rozsądnej cenie o ile takowa kiedyś będzie bo to biały kruk .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wypatruj używek na allegro. Boski byly do kupienia więc na pewno ktoś będzie sprzedawał. Ją wracam za 4 h do domu i zamiast spać to ogień i giera ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Tra, grasz coś ?

Skrobnął byś coś bo mnie ciekawość zżera a słyszałem wiele plotek, ponoć technicznie gra jeszcze słabsza od niera i fpsy lecą na łeb na szyję :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn że już przeszedłeś ?

podobno 4 zakończenia są .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Są ale każde kolejne to max godzina grania niestety nie tak jak w nier.

 

Do tego to nie są tyle co zakończenia co alternatywne wersje historii.

 

W skrócie mogę Ci powiedzieć Nier > DoD3.

 

Gra w porównaniu do Nier'a jest krótka, dropi bez większych powodów i to często do more less 5 fps'ów, walka jest taka sama, fabuła jest fajna ale brakuje w niej czegoś.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

,,Skończyłem" grę. Cudzysłów, bo ostatni boss w czwartym rozgałęzieniu przerósł mnie swoja hardkorowością i pozostał mi youtube :) (sama walka bardzo ciekawie pomyślana i mega klimatyczna). Jeśli miałbym coś skrobnąć o grze to tak: fabuła - pierwsza klasa. Czy lepsza niż w NieR? Raczej nie, ale jest to absolutny top wśród rpg tej generacji. Jeśli chodzi o postacie to trzymają bardzo wysoki poziom charakterystyczny dla Drakengard i NieR. Szczególnie Zero i Mikhail. Ba, może nawet Zero jest najlepiej zarysowaną personą jaką ma w dorobku to uniwersum. Na pewno jest lepszym main hirołem niż Nier - jest przede wszystkim bardziej ludzka. Dialogi to też mocna strona tej gry. Dubbing i ost dają rade. Jeśli chodzi o gameplay to progres w stosunku do NieR jest. Całkiem fajnie sieka się mieczem. Do tego doszły zmiany broni w locie. Technicznie jest nędznie. Grafika jest fatalna. Jest tak fatalna, że w grze nie istnieje coś takiego jak design lokacji (pierwszy raz się z czymś takim spotykam). Idzie się kwadratowymi korytarzami pomalowanymi na zielono lub brązowo w zależności czy chodzimy po lesie czy jaskini. Żenada jednym słowem, bo człowiek chciałby widzieć jakiś świat, jakieś krainy, ruiny, lochy. Chciałby poznać to uniwersum. Wczuć się. Niestety można pooglądać sobie płaskie tekstury. Do tego dorzucić trzeba notoryczne spadki animacji. Dobrze chociaż że scenki wyglądają ok, choć one też potrafią przyciąć. Czy jestem zadowolony z gry? Jestem, bo kupując ją liczyłem na ciekawą fabułę oraz przyzwoity gameplay i to dostałem. Szkoda, że nie dostałem nic ponad to. No ale wiadomo - kasa poszła na Lighting. 

 

Edit:

Może post ma negatywny wydźwięk to napiszę tylko, że gra mi się podobała, wryła mi się w pamięć i na pewno będzie jedną z tych bliskich memu sercu:)

Edytowane przez vann
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nic więcej nie liczę, jak trafi się używka w przystępnej cenie to od razu biorę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że DoD3 zostało u nas wydane tylko w wersji Digital...możesz wypatrywać wersji Retail z US i KKW ale może być ciężko dorwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jup, czyli tutaj po prostu z kimś na pół łykasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na US store jest za około 150zł,można też pomyśleć o wersji z regionu HK,jest po angielsku a w sklepiku mają też te dlc fabularne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie teraz recenzje gry na zagranicznych serwisach i tylko utwierdzam się w przekonaniu, że growe dziennikarstwo leży i kwiczy. Ewidentnie widać, że wielu typów nazywających siebie recenzentami liznęło grę co najwyżej jeden raz. Czytając kwiatki typu, że w grze nic nie zostało wyjaśnione nie wiem czy śmiać się czy płakać. Albo, że nie wiadomo, dlaczego Zero chciała zabić siostrzyczki. LOL nad lole bo jest to wyjaśnione, nawet jest temu poświęcona specjalna sekcja. Problem w tym, że trzeba ukończyć grę więcej niż raz, aby się tego dowiedzieć. No, ale któremu recenzentowi się będzie chciało w śjakieś srakieś chińskie jrpg z brzydką grafą grać. Kolejne hamerykańskie gierki przecież czekają. Cody, Watch Dogsy itd. Rozwalił mnie jakiś recenzent, który napisał, że Zero jest źle zarysowaną postacią, bo jest wulgarna i nie da się jej lubić. Nie dość, że zarzut jest z tyłka, bo ,,zła" postać może być złożoną i dobrze zarysowaną postacią tak samo jak ,,dobra" postać, to jeszcze widać, że koleś nie pograł w tę grę długo i nie zna całej historii, a przez to motywów kierującymi Zero - ale tego wątku nie będę rozwijał, bo nie wszyscy jeszcze w to grali. Reasumując dzięki Drakengard 3 podtrzymałem się w opinii, że obecnie growy żurnalizm śmierdzi kupskiem i recenzje ,,wielkich" serwisów trzeba dalej omijać szerokim łukiem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak zdobyć Imperial Coffin...wg. rozpiski brakuje mi tej jednej broni.

 

Okazało się że nie widziałem endingu D ponieważ myślałem że Lost Verses to będzie ten ending ;D

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno po premierze i tak się zastanawiam czy ktoś z forum ubił ostatniego bossa ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Sam pomysł na walkę plus ta zmieniająca się muzyka jest świetny tylko poziom trudności to chyba zwykła złośliwość twórców, bo swego czasu gracze narzekali też na final bossa w Drakengard 1. Twórcy wobec tego w D3 postanowili jeszcze bardziej wkurzyć graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam poziom trudności jako taki jest średni...gorzej z kamerą xD

 

Najgorsze jest to że udało mnie się raz dojść do końca, ekran zrobił się ciemny i nagle zaczęli gadać więc odłożyłem pada...i to był błąd.

Podczas ich rozmowy na ciemnym ekranie dalej lecą dźwięki które trzeba trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kamera jest w tym wszystkim najgorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sentyment do Nier że chętnie sprawdził bym ten tytuł ale trafienie używki w przyzwoitej cenie to jak trafić w totka a slota nie kupię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tej krótkiej dyskusji aż sobie dziś osta włączyłem. :) Jest świetny.

 

Uwielbiam ten motyw jak podczas walki, gdy włączymy intoner mode, wchodzi wokal (przykładowo ostatni utwór z tych co podałem).  

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ostatnio Drakengard 3 wersja US na płycie.Ściągnąłem DLC z japońskim audio,ale nie działa.Pliki się zainstalowały,ale nigdzie nie ma wyboru języka.Ktoś ma podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pliki pobrałeś z US Store'a czy EU ? 

DLC z innego regionu nie będzie działało na naszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z EU,a jak pobrać z US?Chyba się wkopałem.Mogłem od razu pobrać wersję cyfrową.

Edytowane przez spo21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć konto na US co zajmuje 15s żeby zrobić i pobierasz tak samo jak u nas.

Oczywiscie o ile jest darmowe i jest tam na sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×