Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, starvin napisał:

Macie czasami taki problem ze w swoim polu karnym daje aby zawodnik wybił piłkę a on ją przyjmuje i czasami jest z tego kwas ?

 

Bilans w lidze weekendowej 8-2 wiec nie ma żle tylko jutro cięzko będzie pograć bo za dużo w tv ciekawych spotkań :)

Prawie po każdym dośrodkowaniu :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Elity nie dalo rady wbic. Zaraz wyjezdzam i dlatego tak sie spieszylem z rozegraniem. Najlepiej sobie rozłożyć mecze na caly weekend bo tak to jest męczące.

Jednak zauwazylem ze zeby miec za miesiac elite 2 to musze za tydzien wygrać 29 razy wiec bd jakas motywacja, a ze sie bd gralo dobrym skladem to moze uda sie to osiągnąć. Tylko przypuszczam ze kazdy za tydzień bedzie mial zajebisty sklad

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Loki.

Ka kurteczka z 6 ligi wyjsć nie mogę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam dzisiaj, wolę mecze w TV pooglądać. Może wieczorem z 3-4 rozegrać. Póki co manu vs Arsenal, potem Barca vs malaga, potem bvb vs Bayern i na dobranoc Real vs Atletico. Włochy mnie nie interere :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuscilem juz wczoraj bo dawno mnie tak gra nie zdenerwowala ze pad prawie na scianie wyladowal. Na start 5 spotkan w pape z czego 2 w 90 i 120 min tracac gola totalnie z dupy i jeszcze przeciwnik z pedalska cieszynka wyskakiwal.. az chce sie wlozyc piesc w telewizor z mysla ze wyjdzie po drugiej stronie ekranu i wywali mu gonga w ryj.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 11 meczy, 6 winow z rzędu, a potem niemoc nie do ogarnięcia i 2x bomby, dzisiaj z rana 1 win a potem w dupsko 2x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta Premier League to rak...

Arsenal oddał jeden celny strzał i gol, a do tego w 90 minucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, fin3st19 napisał:

Ale ta Premier League to rak...

Arsenal oddał jeden celny strzał i gol, a do tego w 90 minucie...

 

Zupełnie jak w fifie, ty 20 celnych strzałów i bez gola, a przeciwnik 1 strzał i gol :1_grinning: EA wie co robi, bdb odwzorowała rzeczywistość w grze :Gmoch:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakończyłem rozgrywki z 17 wygranymi czyli Srebro 1, niestety w ostatnim meczu prowadząc 1:0, bramkarz wbija samobója z dupy i porażka w karnych. Dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich cieszynek uzywacie? Szukam czegos smiesznego pd samego rana i nic ciekawego nie znalazlem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 + :square:

L1 + (R) --> <--

 

best celebrejszyns eva
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, s0-Vicky napisał:

Jakich cieszynek uzywacie? Szukam czegos smiesznego pd samego rana i nic ciekawego nie znalazlem... emoji849.png

Wciskam A(X na ps4) i skipuje to gowno, by jak najszyciej wylaczyc. Ci co robia dab - maja niedoj*** mozgowe albo paraliz mozgu. No chyba, ze maja mniej niz 17 lat, to jeszcze zrozumiem(btw jak mozna sie takim gownem jarac?!)

 

weekendowa liga... Wczoraj? 14-11 cuda na kiju w niektorych meczach. Dzis? 19-11 na spokojnie, bez paralizu chociaz czasem gra chciala "swoje" do meczu dorzucic, ale sie nie dalem. Zostalo 10 spotkan. Wygrac wszystkie do konca i zgarnac elite to moj cel :1_grinning:

 

rzeczywistosc pewnie to zweryfikuje inaczej

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskam A(X na ps4) i skipuje to gowno, by jak najszyciej wylaczyc. Ci co robia dab - maja niedoj*** mozgowe albo paraliz mozgu. No chyba, ze maja mniej niz 17 lat, to jeszcze zrozumiem(btw jak mozna sie takim gownem jarac?!)

 

weekendowa liga... Wczoraj? 14-11 cuda na kiju w niektorych meczach. Dzis? 19-11 na spokojnie, bez paralizu chociaz czasem gra chciala "swoje" do meczu dorzucic, ale sie nie dalem. Zostalo 10 spotkan. Wygrac wszystkie do konca i zgarnac elite to moj cel :1_grinning:

 

rzeczywistosc pewnie to zweryfikuje inaczej

Akurat te 3sek w ktorych nie mozna przyspieszyc gry mozna poswiecic na cieszynke. Tez nie trzymam ich nie wiadomo ile! Cieszynka sobie leci a ja juz wciskam X takze nikomu nie robi to krzywdy.

Drugie pytanko, czy jest inny sposob zarobienia Fifa Club Credits niz granie i dzienne logowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**** nie mam siły do tego gówna. 2 mecze w dupe przy prowadzeniu 3-1 i 2-0 do jakiejś 65min. Od tego momentu przeciwnikowi wpada WSZYSTKO. Moja obrona na defensywnym czy superdefensywnym rozchodzi się jak Morze Czerwone. To już lepiej się ustawiają na ofensywnym..
Bilans 8-11 czyli u mnie standard, tylko że tym razem to gra mnie wyruch*** na jakieś 4-5 zwycięstw. 
Po weekendzie "pozbywam się" 1kk coinsów, zostawię sobie z 30k, zrobię za to skład i tyle. Przynajmniej będzie jakikolwiek pożytek z tej gry.


e. Już mi przeszło, idę zagrać mecz. Co za uzależnienie..

Edytowane przez Mariusz1501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, F3niX napisał:

Wciskam A(X na ps4) i skipuje to gowno, by jak najszyciej wylaczyc. Ci co robia dab - maja niedoj*** mozgowe albo paraliz mozgu. No chyba, ze maja mniej niz 17 lat, to jeszcze zrozumiem(btw jak mozna sie takim gownem jarac?!)

 

weekendowa liga... Wczoraj? 14-11 cuda na kiju w niektorych meczach. Dzis? 19-11 na spokojnie, bez paralizu chociaz czasem gra chciala "swoje" do meczu dorzucic, ale sie nie dalem. Zostalo 10 spotkan. Wygrac wszystkie do konca i zgarnac elite to moj cel :1_grinning:

 

rzeczywistosc pewnie to zweryfikuje inaczej

Ja trzymam L1 lub L2 i gałkę trzymam w którąś stronę i albo jakieś tańce, albo odpalam motor albo udaję dziadka z laseczką :Gmoch: odkryłem je niedawno.

 

zbytnio nie wiem co wam w tej cieszynce przeszkadza... może i dlatego, że nie wiem co ona oznacza :jSQVeJ4:cieszynka jak cieszynka. Pamiętam, że 2 sezony temu wszyscy robili calm down Ronaldo i tego nie hejtowali :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się popsuło...

 

I nie wiem już o ch*j chodzi. Grałem od kilku sezonów w 1-2 lidze w sezonach, pewnego razu po sezonie w 1 lidze, w której się tylko utrzymałem zacząłem przegrywać wszystko jak leci. Na sezon wygrywam może jedno spotkanie rozpie*dalając przeciwnika po 5-0, 6-0, a resztę przegrywam spadając co sezon - obecnie jestem w 3 lidze i mam już 3 porażki na 3 mecze. Porażki które ponoszę są zwyczajnie śmieszne i w 70% mam wrażenie, że gra robi mnie w ch*ja konkretnie. Obrona porusza się jak stare czołgi - niby duże dziki, ale strasznie powolne i zamulone + rozstępują się tak jak kolega wcześniej napisał - jak Morze Czerwone przed Mojżeszem. Pomoc bezproduktywna, a atak wręcz żałosny.

 

W weekendowej lidze grałem 2 razy, za pierwszym razem osiągnąłem rangę Gold 3 z 8 meczami do rozegrania, które odpuściłem z braku czasu, natomiast za drugim razem skończyłem na Silver 1 z 15 meczami do rozegrania, które również odpuściłem z tego samego powodu. Za pierwszym razem awansowałem wygrywając turniej kwalifikacyjny, a za drugim razem zdobywając mistrzostwo drugiej ligi. Do trzeciego podejścia do ligi weekendowej nie doszło, bo zacząłem spadać z lig, a turnieje kwalifikacyjne kończyłem na max 2 rundzie w 90% po bullshitach roku.

 

Testowałem już kilka formacji, taktyk, zawodników, składów droższych, tańszych - jeden ch*j. Czuję, że przegrałbym z kompletnym amatorem... Nigdy czegoś takiego nie miałem, a gram już od kilku edycji w ten rakowy twór zwany FUTem i nie mam pojęcia co robię źle, bo w mojej grze nic się nie zmieniło, a z gracza, który grał w 1 lidze zrobił się gracz, który skończy zaraz na 10 lidze.

 

Śmieszne jest to, że przy takiej grze mam "dobry" drop z paczek - Griezmann i IF Depay ostatnio poleciał... Rekompensata od EA?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vkkaaa musisz na spokoju grac, nerwy nic nie dadza. Czasem pare dni odpoczynku od gry i tzw reset dobrze robi. Wroc do formacji, w ktorej najlepiej Ci sie gralo, poprobuj roznych CT i wytycznych graczy a zobaczysz, ze dobre dni przyjda ;)

 

najwazniejszy spokoj - widze po sobie. Jak sa nerwy - to zawsze porazka. Jak opanowanie tych przekletych nerwow - to nawet przegrywajac w tym raku fut champs potrafie wygrac grajac przeciwko autobusowi ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już to całe FUT United?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po waszych postach wnioskuję, że jestem szczęśliwym człowiekiem nie mając do czynienia z tą całą ligą weekendową:smile:

Rodzina i praca nie pozwalają mi grać w weekendy dlatego omija mnie ten cały szlam. Za to w tygodniu do południe gra się bardzo przyjemnie:biggrin:

W weekendy jest czas tylko na SBC przez komórkę, może też powinniście sobie odpuścić?

P.S.

Poza tym testuję silną wole, bo mam już 33 paczki za SBC do otwarcia i chyba poczekam sobie do TOTY;)

Edytowane przez Verbatimek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, F3niX napisał:

Czemu odpuszczac latwy zarobek? ;)

Za dużo negatywnych emocji:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie trafiony if eriksen (wow) po takim gownie jaki wczoraj wypadł za ważne mecze i październikowe rywale to w końcu coś fajnego. Pytanie czy trzymać do końca totw czy puszczać dzisiaj go?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałem ifa Benteke kosztował ponad 30 k jak go brałem przed chwilą poszedł za maks czyli 120k , widzę że był jedyny na rynku i na ps4 i xa 

 

 

I takie odpalenie Fify po tygodniu to ja szanuje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×