Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy to normalne ze 4 lige na mistrza a w trzeciej 7 porazek z rzedu ?:)

Jak podawac takie dokladne prostopadle pilki? R1 +prostopadle to wiem ale czy jakos jeszcze?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Moze jakies zmiany ?1a4b667592f960e8003ba8007aebf6f0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to normalne ze 4 lige na mistrza a w trzeciej 7 porazek z rzedu ?

Jak podawac takie dokladne prostopadle pilki? R1 +prostopadle to wiem ale czy jakos jeszcze?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Moze jakies zmiany ?1a4b667592f960e8003ba8007aebf6f0.jpg

Moze, moze.. ja cudem wyszedlem z 10 ligi a w 9 lidze 3 porazki z rzedu juz na wstepie.

Podpowiedzcie, gdzie szukac jakis porad, taktyk, ustawien? To ze moja gra pozostawia wiele do zyczenia to jedno, ale to ze zawodnicy stoja w miejscu i sie wogole nie ruszaja to drugie. Jakies kanaly yt warte uwagi? Fora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, s0-Vicky napisał:

Moze, moze.. ja cudem wyszedlem z 10 ligi a w 9 lidze 3 porazki z rzedu juz na wstepie.

Podpowiedzcie, gdzie szukac jakis porad, taktyk, ustawien? To ze moja gra pozostawia wiele do zyczenia to jedno, ale to ze zawodnicy stoja w miejscu i sie wogole nie ruszaja to drugie. Jakies kanaly yt warte uwagi? Fora?

 

Uważam, że najważniejsze to nauczyć się bronić, więc poszukaj na YT pod hasłem fifa 17 defending. Podstawa to nie przełączać się na obrońców, pozwolić aby AI samo nimi sterowało. Ty próbujesz odebrać piłkę pomocnikiem lub napastnikiem, dopiero w ostateczności przełączasz się już na obrońcę. Oczywiście o używaniu L2 nie muszę chyba wspominać, no i spokój, cierpliwość, aż przeciwnik popełni błąd, nic na siłę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli juz kogos chcesz ogladac, to tylko bylych/obecnych pro playerow. Cala reszta to sie nie nadaje do niczego. Z Polski nikogo nie ma godnego polecenia w tej kwestii. Ogolnie to wole ogladac jak gra pro player na twitchu niz to co jest na yt, bo na twitchu masz od dechy do dechy jego gameplay, bardzo duzo pro playerow ostatnio streamuje, chcesz to podam tu ich nicki :24_stuck_out_tongue: 

 

nikkor jakie dokladne prostopadle? Wystarczy trojkat/Y w odpowiednim momencie, z odpowiednia sila i tyle ;> moi bardzo czesto tak sie urywaja obroncom a majac Hahna czy Vollanda, ktorzy nie daja sie przepchac to juz w ogole bajka. Ciekawe co monster Lewy musi wyprawiac :1_grinning: ale obecnie jest jeszcze za drogi dla mnie by go kupic

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli juz kogos chcesz ogladac, to tylko bylych/obecnych pro playerow. Cala reszta to sie nie nadaje do niczego. Z Polski nikogo nie ma godnego polecenia w tej kwestii. Ogolnie to wole ogladac jak gra pro player na twitchu niz to co jest na yt, bo na twitchu masz od dechy do dechy jego gameplay, bardzo duzo pro playerow ostatnio streamuje, chcesz to podam tu ich nicki :24_stuck_out_tongue: 

 

nikkor jakie dokladne prostopadle? Wystarczy trojkat/Y w odpowiednim momencie, z odpowiednia sila i tyle ;> moi bardzo czesto tak sie urywaja obroncom a majac Hahna czy Vollanda, ktorzy nie daja sie przepchac to juz w ogole bajka. Ciekawe co monster Lewy musi wyprawiac :1_grinning: ale obecnie jest jeszcze za drogi dla mnie by go kupic

Jakbys mogl to podrzuc ;) A do tego moglbys dorzucic swoja taktyke wlasna. Pamietam jak w Fifie 14 mi ja dyktowales na Skype kiedys, a wlasnie Twoj styl gry mi najbardziej odpowiadal. Pozniej lekko zmodyfikowalem pod siebie i bylo lepiej.

 

Uważam, że najważniejsze to nauczyć się bronić, więc poszukaj na YT pod hasłem fifa 17 defending. Podstawa to nie przełączać się na obrońców, pozwolić aby AI samo nimi sterowało. Ty próbujesz odebrać piłkę pomocnikiem lub napastnikiem, dopiero w ostateczności przełączasz się już na obrońcę. Oczywiście o używaniu L2 nie muszę chyba wspominać, no i spokój, cierpliwość, aż przeciwnik popełni błąd, nic na siłę 

L2? Po 3 latach bez Fify kompletnie o tym zapomnialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@s0-Vicky Możesz też manualnie zmusić kolegę z drużyny aby wybiegł na wolne pole, tylko teraz nie pamiętam czy trzeba klika razy nacisnąć R1 czy L1. Sprawdz, bo ja to robię odruchowo i zapomniałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli przywolanie drugiego obroncy do pomocy? Jezeli tak to R1.

Obejrzalem kilka filmikow, widze juz co i jak ale troche zajmie wprowadzenie tego w zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, s0-Vicky napisał:

Masz na mysli przywolanie drugiego obroncy do pomocy? Jezeli tak to R1.

Obejrzalem kilka filmikow, widze juz co i jak ale troche zajmie wprowadzenie tego w zycie.

 

Nie, chodzi mi o piłkarza z pola, jeżeli chcesz aby wybiegł on na wolne pole to mając piłkę trzeba kliknąc kilka razy L1/R1 i wtedy on wybiegnie. 

Edytowane przez VIPuser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dogram kariere Huntera + powbijam trofea do platynki i moja kopia leci na alledrogo poki jeszcze cos kosztuje. Rak, gowno, skrypty, gowno. Tak mozna podsumowac te edycje bo ilosc bezradnosci jaka wprowadzili w online powala no i nie rzadko komputer wie lepiej gdzie ma podac i automatycznie strzelic. Wbilem sie z 10 do 4 ligi + zaliczylem tam utrzymanie i juz mnie nie korci nawet aby do niej wracac. Draft jak to draft a liga weekendowa wykancza psychicznie (Ci co trzepia tam po 35 zwyciestw to cyborgi). Ta gra zyje wlasnym zyciem jesli chodzi o to co sie dzieje na boisku. Raz gra sie pieknie by w nastepnym meczu kazdy dostal udaru i nie ogarnial co sie dzieje. Mecze gdzie zaliczasz 5 zwyciestw a pozniej 5 porazej pod rzad to przypadek? no kur*a nie sadze.
Dzis po przerwie zagralem sobie drafta. Bramki palce lizac :banderas:zwlaszcza ta Robbena ktora mogla rownie dobrze przytrafic sie mi czy wam i nie wiem czy nerwowo byscie wytrzymali (przeciwnik sie nie ruszal po golu pewnie zbieral pada z podlogi). Robbenowi zostala zaliczona bramka za to inne po rykoszecie od dupy sa brane pod uwage jako swojak. Fuck logic.


Plej bjutiful mowili, bedzie fajnie mowili....
 

 

1247818414_by_Bartolini888_600.jpg

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej irytuje właśnie ta zmienność poruszania się zawodników. Gram 2 mecze tak, że wszyscy wybiegają do podań, jest z kim rozegrać, by następne 4 mecze stali jak kołki, a napastnik nie ma nawet komu podać, bo wszyscy stoją na swojej połowie chociaż mam wybraną superofensywę... jest to wkurwiające, bo chyba można zaprojektować grę tak żeby liczyły się umiejętności, a nie głupie farty i farfocle.. po 10 minutach gry wiem czy coś uda mi się zrobić czy nie.. raz uda mi się spokojnie utrzymać w pierwszej lidze i pykam sobie zajebiście, by np. dzisiaj spaść do drugiej, bo moi zawodnicy stoją jak jeb*** kołki.. podania do przeciwnika to też tutaj norma. Każda stykowa piłka pod nogi przeciwnika.. serio nie mam pojęcia jak niektórzy grają, że wygrywają wszystko jak leci.. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak? Ja zauwazylem - nie placza jak to im nie idzie, tylko w pelnym skupieniu cisna rywala. Taki Rafsou to jak w hipnozie wpatrzony w monitor jak na streamie gra. A potem sie nie ma co dziwic, ze 40-0 robi. Jest jeszcze ten Ukrainiec z NaVi, Yohzyk czy jak on tam ma, tyle, ze na ps4 gra. Tez non stop praktycznie 40-0. Tu trzeba miec odpowiednie podejscie no i wiadomo umiejetnosci tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta część FIFY to chyba największa ilość cudów, dziwnych sytuacji nie wspominając o tym, że często mam tak jakby ktoś za mnie grał i zastanawiam się czy przeciwnik jakoś czituje czy to błąd samej gry - daje podanie w dół to podaje do przodu, daje do tyłu to podaje na boki, czasami gram z przeciwnikiem gdzie mój zawodnik w chwili gdy chce odbierać piłkę nagle dziwnie się zachowuje jakby miał kupe w galotach i nie da się do niego podejść a jak już to odbija się od niego, do tego dochodzą sytuacje z bramkami, ktore w rzeczywistości nie wpadły by nawet na meczach trampkarzy z San marino. W Lidze weekendowej miałem podział na dni, w piątek zagrałem kilka meczy, generalnie niegrywalny dzień, bugi, lagi, zwolnienia, cuda, handicap. W sobote odpuściłem bo szlag mnie po piątku trafił. Zagrałem w niedziele i grało się wyśmienicie, prawie jak w normalnym pojedynku na jednej konsoli w Szybkim Meczu, zrobiłem Golda i spoko, w poniedziałek rano miałem kilka meczow do rozegrania a że wolne to mówie spróbuje wbić wyższą range, gra znowu niegrywalna, bugi a handicap śmierdział w każdym meczu, przyjmuje piłkę chce się zastawiać ciałem a piłkarze wtedy dostawali normalnej choroby niespokojnych nóg i zamiast zasłaniać piłkę to z nią tańczyli, odwracali się w inne strony aniżeli trzymałem gałe, 4 porażki z rzędu gdzie w jednym meczu czułem że gość może jest odrobine lepszy, w pozostałych przewaga i porażki. Dałem se spokój... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, F3niX napisał:

Wiesz jak? Ja zauwazylem - nie placza jak to im nie idzie, tylko w pelnym skupieniu cisna rywala. Taki Rafsou to jak w hipnozie wpatrzony w monitor jak na streamie gra. A potem sie nie ma co dziwic, ze 40-0 robi. Jest jeszcze ten Ukrainiec z NaVi, Yohzyk czy jak on tam ma, tyle, ze na ps4 gra. Tez non stop praktycznie 40-0. Tu trzeba miec odpowiednie podejscie no i wiadomo umiejetnosci tez.

Ale ja nie płaczę jeśli o to ci chodzi, tylko stwierdzam fakty :jSQVeJ4:wiadomo, że ci proplayerzy mają umiejętności , których brakuje zwykłym grajkom, ale ja na prawdę nie miałbym żadnych żali, ani smutów, gdybym czuł, że przeciwnik jest dużo lepszy, kiwa mnie jak szmatę itp. itd. Każdy się godzi z jakimś tam swoim poziomem. Ale nie, że gra robi ze mnie barana i debila, jakbym pierwszy raz wziął pada do ręki. Pytanie jest tutaj następujące: czy EA robi to specjalnie i mają wyj***** na społeczność, czy po prostu nie da się stworzyć takiej gry, która byłaby odzwierciedleniem naszych umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja ponarzekam, przed chwila finał eliminacji do weekendowej:

15 min. 1:0 dla mnie.

24 min. 1:1.

50 min. 2:1 dla mnie

62 mi . 2:2.

104 min. - Moj LN Son , nie trafia na pusta bramkę.

Jak myślicie co było dalej ???? .....   120 min. jeb i 3:2 dla przeciwnika, idę do wyra dobranoc. Nawet juz mi sie nie chciało tego kiksa Sona zapisywać. 

Pozdrawiam, 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, F3niX napisał:

Wiesz jak? Ja zauwazylem - nie placza jak to im nie idzie, tylko w pelnym skupieniu cisna rywala. Taki Rafsou to jak w hipnozie wpatrzony w monitor jak na streamie gra. A potem sie nie ma co dziwic, ze 40-0 robi. Jest jeszcze ten Ukrainiec z NaVi, Yohzyk czy jak on tam ma, tyle, ze na ps4 gra. Tez non stop praktycznie 40-0. Tu trzeba miec odpowiednie podejscie no i wiadomo umiejetnosci tez.

To sa po prostu cyborgi co juz w pieluchach musieli w to grac. Ile razy prowadze lub jest remis nachylam sie przed tv aby dowiezc wynik full focus i co? jajco zawsze cos sie stanie ze 5 min przed koncem lub w ostatniej minucie gosc strzela bramke biegnac na pale przed siebie bo nikt z moich obroncow nagle nie chce podbiec lub sie przelaczyc. Typ ma wtedy autostrade strzela farfocla po ziemi i robi taping. Ja juz dziekuje za taka gre :) wszystko ma swoje granice na sile w to nie bede grac mimo ze od 2011 co rok caly rok gralem w fife. Ida w ta strone aby kazdy byl szczesliwy i nawet najwiekszy leszcz mogl cos ugrac bo nagle bramka jest zaczarowana i topowi strzelcy pudluja sam na sam kopiac sie w czolo lub obijaja slupki + jakis ogor na bramce jest spidermanem a przeciwnik strzela zza pola karnego z miejsca stojac tylem do bramki bo od tak nacisnal kolko i wpadlo...

Wystarczy odpalic sobie demko... tak to powinno wygladac a nie jakies cuda na kiju.

Ta gra rucha kazdego i to bez mydla a ludzie graja w to dalej bo to uzaleznienie i nie ma rozsadnej alternatywy (PES tez ma swoje bolaczki). EA rozdaje karty bo zgarneli wszystkie licencje i nikt nowy sie nie wychyla aby stworzyc swoja gre pilki kopanej. Zrobilem przerwe bo to zawsze pomaga ale jak z miejsca na ryj dostaje sie taki mecz jak ten wyzej to ma sie po prostu ochote wyjac plytke i wywalic przez okno bo to jest smutne jak komp ingeruje w nasza gre.

Takich pro playerow co trzepia bilans 500-10-20 jest garstka i sa to ludzie najlepsi na swiecie. Szacun dla nich ze oni potrafia z tym walczyc tyle ze nie jeden pewnie ma w  szufladzie 10 rozwalonych padow i 20 zapasowch :)

38 minut temu, madithon napisał:

Wiem, ze to z 16 ale ciekawe :)

 


Grajac 3 obroncami z czego 1 to Lewy CDM chyba jest idiotycznym pomyslem.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prawda jest taka, ze jak by zrobili grę gdzie decyduje tylko skill lub to jaki mamy mocny skład to EA na dzien dobry traci polowe niedzielnych graczy. Bo kto by odpalał grę, żeby dostawać za każdym razem wpierdy. Długi okres czasu grałem w UFC 2 od ea, tam w trybie ULTIMATE team, nie ma żadnych dziwnych walk, za to wygrywa zawsze ten kto ma bardziej wymaksowanego zawodnika, oczywiście paczki mozna kupować za realna gotówkę, doszło do tego ze po pol roku grania, na Servach zostały juz same koksy, które wpakowaly w ta grę gruba realna kasę. Gra nie ma najmniejszego sensu kiedy moj zawodnik miał overall 80 a grałem przeciwko 100, 3 razy szybsze ciosy, 3 razy mocniejsze itd.... To samo mieli byśmy tutaj grając przeciwko milionowym składom.  Tez mi sie ta polityka nie podoba, niestety wszystko kręci sie wokół kasy, multiplatnosci itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Baczek867 napisał:

Panowie prawda jest taka, ze jak by zrobili grę gdzie decyduje tylko skill lub to jaki mamy mocny skład to EA na dzien dobry traci polowe niedzielnych graczy. Bo kto by odpalał grę, żeby dostawać za każdym razem wpierdy. Długi okres czasu grałem w UFC 2 od ea, tam w trybie ULTIMATE team, nie ma żadnych dziwnych walk, za to wygrywa zawsze ten kto ma bardziej wymaksowanego zawodnika, oczywiście paczki mozna kupować za realna gotówkę, doszło do tego ze po pol roku grania, na Servach zostały juz same koksy, które wpakowaly w ta grę gruba realna kasę. Gra nie ma najmniejszego sensu kiedy moj zawodnik miał overall 80 a grałem przeciwko 100, 3 razy szybsze ciosy, 3 razy mocniejsze itd.... To samo mieli byśmy tutaj grając przeciwko milionowym składom.  Tez mi sie ta polityka nie podoba, niestety wszystko kręci sie wokół kasy, multiplatnosci itd.....

Czym innym jest balans zawodników, a czym innym rozstąpywanie się zawodników, nie reagowanie na polecenia oraz super bramkarze z 80 ovr... wiadomo, że im lepsze staty tym lepiej gra zawodnik, ale to naturalne, a nie że buffon wpuszcza na 4 strzały spoza szestnastki wszystkie 4, a jakiś pachoł z 80,81 broni 10 na 10 sam na sam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sprzedaję to gówno. Zastanawiam się tylko co zrobić z coinsami, mam 346k. Chyba gdzieś sprzedam okazyjnie, bo do tego gniota nie mam zamiaru wracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Bartek_Red napisał:

Też sprzedaję to gówno. Zastanawiam się tylko co zrobić z coinsami, mam 346k. Chyba gdzieś sprzedam okazyjnie, bo do tego gniota nie mam zamiaru wracać.

Niektóre strony oferują ~50zł za 100k także spoko pieniądze. Ja spróbuję jeszcze coś na tym black friday wyciagnąć i robię to samo. Zostawiam skład za 30-50k do okazyjnej gry i tyle. 

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko wiedzieć jak ustawić napad z pomocą ażeby podchodzili pod obrońców gdy rywal zaparkuje autobus.

Bo te bobki myślą,że linia pomocy to linia obrony i ni chu chu nie chcą ustawić się jeszcze wyżej ... za drugą linią.

Tak mnie to irytuje, czuje się bezradny, macie jakieś myki na granie z takim autokarami od samego początku meczu?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po niepowodzeniach sprzedajecie gre po 2 miechach od daty premiery, po czym kupujecie nastepna edycje jako preorder i narzekacie, ze nic Wam nie idzie..

Przeciez do tego trzeba czasu, nawet taki Hektic Jukezz, ktory ogarnia ta gre bardziej niz my wszyscy tutaj powiedzial, ze bedzie robil tutorial do 41212-2 pod koniec roku bo musi ogarnac mechanizm gry.

 

Koles, ktory zakrawa o pro playera a nie jakis wesoly Robek, ktory gra w niedziele i chce sie rownac z najlepszymi.

 

Rozumiem, czasami ego wyprzedza skilla.

Ja osobiscie pozbylem sie FIFA 16 po 2 miechach, wrocilem do FIFA17 wraz z premiera i byl dramat.

Szwagier, ktory w FIFA 16 rozegral 1500 meczow bez problemu skladem polakow (Milik,Zielinski, Grosik) awansowal do 3 ligii a teraz z 1 nei spada, w FUT Champions co tydzien kreci 25 + winow, ale zanim zacznie grac to ogrywa 1-2 ligii offline + wszystkie gry treningowe.

Potem ogrywa mechanike gry jakimis kasztanami a potem juz goli frajerow ostro.

Koncentracja i swiadomosc swoich bledow (wiadomo, FIFA to tez gra cudow i na to sie nei ma wyplywu wiec po co sie wkurwiac?).

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, zuba1899 napisał:

Czym innym jest balans zawodników, a czym innym rozstąpywanie się zawodników, nie reagowanie na polecenia oraz super bramkarze z 80 ovr... wiadomo, że im lepsze staty tym lepiej gra zawodnik, ale to naturalne, a nie że buffon wpuszcza na 4 strzały spoza szestnastki wszystkie 4, a jakiś pachoł z 80,81 broni 10 na 10 sam na sam. 

Chyba mnie złe zrozumiałeś :)! Właśnie to miałem na myśli, ze gra nieraz musi pomagać, czyt. ( obrona sie rozjeżdża, nawet najlepsza + Buffon wpuszcza pajdy), bo ludzie których nie stać na pointsy i nie maja czasu na handel, odstawili by ten tytuł tak szybko jak kupili i juz do tego nie wracali, a dla EA to strata którejś bańki. Dlatego podałem przykład UFC bo tam właśnie tak to działa i na dzien dzisiejszy co 5 walkę grasz z tym samym przeciwnikiem, bo nowi gracze po rozegraniu kilku walk , wala głowa w  mur i albo wpakuja  2k w pointsy albo zostaje im inny tryb oprócz ULTIMATE. 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×