Skocz do zawartości
ramirez19pl

Lista działających Headsetów z PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Może szanowni koledzy doradzili by co kupić w takim razie skoro słuchawka z PS3 odpada w miarę przystępnych pieniądzach i żeby można swobodnie w "nich" siedzieć (dla pana w średnim wieku :). Stałem się dziś "szczęśliwym" posiadaczem next gena i odrazu zonk. Byłbym serdecznie wdzięczny za konkretne opinie i wskazówki bo nie mam zielonego pojęcia co kupić. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może szanowni koledzy doradzili by co kupić w takim razie skoro słuchawka z PS3 odpada w miarę przystępnych pieniądzach i żeby można swobodnie w "nich" siedzieć (dla pana w średnim wieku :). Stałem się dziś "szczęśliwym" posiadaczem next gena i odrazu zonk. Byłbym serdecznie wdzięczny za konkretne opinie i wskazówki bo nie mam zielonego pojęcia co kupić. Pozdrawiam

Co to są "przystępne pieniądze"? Słuchawka mono tylko do rozmów, czy stereo żebyś słyszał też dźwięki z gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to są "przystępne pieniądze"? Słuchawka mono tylko do rozmów, czy stereo żebyś słyszał też dźwięki z gier?

 

"Przystępnych pieniądzach" tzn jak dla mnie żeby nie mieć stanu przedzawałowego a mieć w miarę dobry produkt na którym będę mógł spokojnie gadać i słyszeć co inni mówią. Jak napisałem wyżej że nie jestem kompletnie w temacie więc stąd moje zapytanie. Przeglądając np. ceny Sony  Wireless Stereo Headset 2.0 jest dla mnie dość sporym dodatkowym wydatkiem ale widzę że chyba dużo poniżej się nie zejdzie. Dałem dla przykładu te słuchawki ale najlepszym rozwiązaniem byłby normalny headset tak jak to było w przypadku PS3. Tylko nie wiem czy tu taka opcja wchodzi w rachubę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przystępnych pieniądzach" tzn jak dla mnie żeby nie mieć stanu przedzawałowego a mieć w miarę dobry produkt na którym będę mógł spokojnie gadać i słyszeć co inni mówią. Jak napisałem wyżej że nie jestem kompletnie w temacie więc stąd moje zapytanie. Przeglądając np. ceny Sony  Wireless Stereo Headset 2.0 jest dla mnie dość sporym dodatkowym wydatkiem ale widzę że chyba dużo poniżej się nie zejdzie. Dałem dla przykładu te słuchawki ale najlepszym rozwiązaniem byłby normalny headset tak jak to było w przypadku PS3. Tylko nie wiem czy tu taka opcja wchodzi w rachubę.

 

Do pada masz możliwość wpięcia zwykłego HS'a więc możliwości trochę masz, a i cena będzie niższa niż bezprzewodowego HS'a od Sony...

 

Aukcje przykładowe:

 

- http://allegro.pl/sluchawki-z-mikrofonem-tritton-kama-ps4-vita-i4535938272.html

http://allegro.pl/sluchawki-superlux-hd681-mikrofon-zalman-na-jutro-i4553025490.html + przejściówka z 2x gniazdko jack na 1x wtyczka jack 4-pin http://allegro.pl/delock-rozdzielacz-audio-mini-jack-4pin-1-m-x2-z-i4478235871.html

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ceny do zaakceptowania :) .. dziekuje Ci bardzo @kloose.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że już kompletnie się w tym bałaganie pogubiłem to pozwolę sobie zapytać: czy to: http://allegro.pl/wireless-stereo-headset-7-1-sony-ps3-nowy-fv-24h-i4573498737.html jest to samo co w tym http://www.ps3site.pl/forum/topic/78942-lista-działających-headsetów-z-ps4/?p=957088 poście? 

 

Jeśli tak to rozumiem, że będzie z PS4 bez problemu współpracować?

Warto to kupić? Szukam czegoś do jakichś 300 zł, bezprzewodowego i z regulacją głośności/przyciskiem mute na słuchawkach. Patrzyłem na pulse'y, ale prawie 5 stów to jednak trochę za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez problemu współpracują z PS4 i używam tego modelu od samego początku jak tylko się pojawił.
Słuchawki są genialne, świetnie przylegają do głowy, mega komfort z użytkowania, a dźwięk to poezja.
Jestem z nich mega zadowolony i polecam je każdemu. Te Goldy 2.0 to są te same słuchawki, tylko w nowej obudowie, ale Sony coś cisnąć ludziom do PS4 musi ^_^

 

Minus jest taki, że po paru latach ostrego używania, zaczęła mi schodzić warstwa wierzchnia na słuchawkach, chodzi o tą gumkę, która pokrywa nauszniki.

Nie jest to nic strasznego, bo pod tą gumką i tak jest materiał, więc nawet jak gumka zejdzie cała to strachu nie ma, ale mimo wszystko łuszczy się już.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli biorę. ;)

 

Jeszcze ostatnie pytanie: na ile mniej więcej godzin starczy naładowany akumulatorek i ile czasu się ładuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi starcza na 5 godzin grania na średnim poziomie głośności wraz z włączonym chatem.

Ładują się mniej więcej podobnie, no może 3 - 4 godziny do pełnego naładowania.

Po tylu latach wciąż śmigają bez problemu i akumulatorek się spisuje jak należy.

 

Druga sprawa, to warto sobie podciągnąć kabelek do ładowania blisko siedziska.

Ja mam tak, że jak mi się rozładują, to wpinam kabel od ładowarki i gram dalej normalnie.

Po prostu od tyłu fotela pociągnąłem sobie ładowarkę i nie straszne mi żadne rozładowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, to warto sobie podciągnąć kabelek do ładowania blisko siedziska.

Ja mam tak, że jak mi się rozładują, to wpinam kabel od ładowarki i gram dalej normalnie.

Po prostu od tyłu fotela pociągnąłem sobie ładowarkę i nie straszne mi żadne rozładowanie :)

 

Moja pufa którą wysiaduję grając jest już tak okablowana, że brak energii mi nie grozi - micro usb, mini usb, nawet zapasowe baterie do pilota od tv mam w zasięgu ręki. :P

 

Dziękuję za pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kopiłem słuchawki turtle beach px4  podpiąłem zgodnie z instrukcja i nie wiem czy mikrofon działa poprawnie ? ogólnie to muszę wyłączyć dźwięk w tv i wtedy słychać w słuchawkach , jeżeli nie wyłączę dźwięku w tv działa i tv i słuchawki, w krótkiej chwili działał mikrofon, tz wyraźnie siebie słyszałem , , jest tez problem bo gdy podpinam kabel pad -słuchawki  to nie mam regulacji głośności w słuchawkach ale za to głos w tv sie wyłącza :) dziwne jest to wszystko  ,podpinałem zgodnie z instrukcja jak i zgodnie z instrukcjami urzytokwnikow YT . Jakieś pomysły ? 

czy jest jakiś szybki sposób na sprawdzenie mikrofonu ? lub da rade zestaw ustawić jak należy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinasz usb do konsoli i jack do tv. W konsoli trzymasz guzik PS>dostosuj urzadzenia>wyjscie na sluchawki>czat glosowy i powinno dzialac. Zeby sprawdzic mikrofon wchodzisz w ustawienia>urzadzenia>urzadzenia audio>wyreguluj poziom mikrofonu. Jak bedziesz mowil to tam taki pasek poziomu dzwieku mryga. Jeszcze na tym regulatorku musisz wlaczyc mikrofon i tyle z ustawien. Ewentualnie w tych urzadzeniach audio sprawdz czy jest chat glosowy na wyjsciu sluchawek ustawiony.

Edit. Wlasnie sie kapnalem ze pomieszalem px4 z px21 i px22. Te sluchawki mialy chat z ps3 bluetoothem, a tu to tak nie dziala. Tu musisz podpiac chyba sluchawki kablem z padem bo inaczej czatu nie bedzie, a dzwiek audio idzie z tv. Ustawienia chyba te same.

Edytowane przez wh00per

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn zrobilem to wczesniej czyli ustawilem polaczenie tak jak mowisz  (znalazlem to tez na yt)  rozwiazalem problem wylaczylem glos w telewizorze i wszystko dziala ,  mikrofon ma regulacje w sluchawkach wiec jak podglosze to slysze siebie , nie wiem jak bedzie to dzialalo w grach , jeszcze tego nie probowalem , 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wygrzebałem z szuflady stereo HS Nokia z mikrofonem i wpięty do pada działa bez problemu z Ps4. Daje nawet całkiem niezły dźwięk i ma dobrą słyszalność. Fajna tania alternatywa dla tego mono szajsu co dcorzucają za friko do konsoli;

693fb0dbcc5c2423de043916669cac2f.jpg

0c52b42fb2a46bcbf3ab975eaa7c6c5b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podłączyłem hs z Samsunga Galaxy Note 3 i też działa. Dziwna tylko 1 sprawa. Jakieś 2 tyg. temu jak podłączyłem 1 raz, to działały obie słuchawki, a ostatnio (chyba 3 dni temu) nagle tylko 1. Nie wiem o co kaman. Wszędzie indziej oprócz konsoli normalnie działają dwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące headsetu Turtle Beach PX 21, mianowicie po podłączeniu do PS4 USB do konsoli + kabel do pada wszystko działa niestety bez regulacji głośności czatu,

działa tylko regulacja głośności gry i czat wycisza się razem z grą, czy można coś z tym zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące headsetu Turtle Beach PX 21, mianowicie po podłączeniu do PS4 USB do konsoli + kabel do pada wszystko działa niestety bez regulacji głośności czatu,

działa tylko regulacja głośności gry i czat wycisza się razem z grą, czy można coś z tym zrobić.

Źle to podłączyłeś - nie rozdzielisz dźwięku z gry i chatu, jak słuchawki jednocześnie masz wpięte do USB i do pada. Podepnij headset do USB i do wyjścia słuchawkowego w TV. A w menu konsoli, wyjście na słuchawki ustaw jako tylko chat i będzie działać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×