Jump to content

Sithman

Starszy Konsultant do Spraw Kontaktów z Jądrem Teraźniejszości


Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

5,881

Birthday

12/05/1977

Last visited


Joined

 1. Sithman

  Football

  Uja się znacie. Dziura w budżecie Legii jest? Jest. Więc arcymag Mioduski kazał grać na remis, bo postawił u buka.
 2. Sithman

  TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

  I wyświetla Ci flagę hdr w tv?
 3. Sithman

  TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

  Serdecznie Ci współczuję, ale co konkretnie się stało? Coś pękło, włączałeś i nie działa, pogięła się matryca? Rozumiem nerwy, ale napisałbys ciut więcej.
 4. Sithman

  TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

  Zwłaszcza jak ktoś lubi oglądać na trybach typu "standardowy" czy "żywy", to kalibracja nie jest dla niego. Ja na c8 filmy i kablówkę oglądam na trybie fabrycznym kino z lekkimi modyfikacjami. Gry z kolei w trybie gra z obniżonym oświetleniem oled.
 5. Sithman

  TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

  Kabel od XOX wystarczy, sam używam. Co do kalibracji profesjonalnej, to zależy czy jest Ci potrzebna i czy jesteś aż takim purystą jeśli chodzi o obraz. Naczytałem się ostatnio o rozczarowaniu tych, którzy coś tam słyszeli o kalibracji i wydali na to kasę nie zdając sobie sprawy z efektu. To nie jest opcja dla każdego. Ja osobiście ogladam na fabrycznych trybach z lekkimi zmianami własnymi i jestem zadowolony z obrazu.
 6. Sithman

  Football

  I masz 100% pewności, że to wina trenera, a nie tego że nasi wyszli obsrani i nie byli w stanie grać tego, co trener wymyślił, bo są mentalnie słabi? Nie wiem jak jest, ale plotki są takie, że my niby nie mamy dobrych trenerów. Za to liga to dno, a jak któryś piłkarz się wyróżni to jedzie na zachód i tam jest zdziwiony, że trzeba zapierdalać. Jeden się ogarnie, większość nie. Pytanie czy to jednak wina trenerów czy naszej mentalności i tej całej śmiesznej karuzeli trenerskiej co sezon. Tylko kopacze święte krowy. Swoją drogą chętnie zobaczyłbym mecz naszej pierwszej Reprezentacji z tą hiszpańską młodzieżą. Ciekawe jaki wynik byście obstawili?
 7. Sithman

  Tapatalk

  Na żadnym innym forum growym się nie udzielam i nie mam zamiaru, mimo że np. na takim ppe jest czasem trochę więcej postów i ciekawostek o konkretnych grach. U mnie jednak zwycięża sentyment. Podejrzewam, że nie jestem jedyny, więc gdyby trzeba było wspomóc bezinteresownie forumka, to ja się piszę. I nie traktuj tego jak "proszenie się". Wystarczyłby jakiś link "chcesz nas wspomóc? klik" i już. Kto da, ten da. Banemu dajcie spokój, co jakiś czas jest jakaś maskotka forum, tym razem padło na niego A co do tapatalka, to nie używam i jeśli jest tak jak piszesz, to odpuść. W dzisiejszych smartfonach przecież całkiem wygodnie używa się forum.
 8. Sithman

  FIFA Ultimate Team

  "Uwielbiam" te mecze, w których przeciwnik zaczyna od początku już tańce i sztuczki, a ja go jadę 3-0 w pierwszej połowie zwykłym graniem w piłkę. I kończy się to wszystko na jednej połowie, bo zazwyczaj się wyłączają.
 9. Sithman

  FIFA Ultimate Team

  Przecież całą Fifa łącznie z fut już od dawna wygląda jak street. Sztuczki, sruczki, pierdyliard sztuczek.
 10. Sithman

  Football

  Gdyby celebrował, pewnie by było tak
 11. Sithman

  Football

  3-0 to jawny antysemityzm!
 12. Sithman

  Xbox Game Pass

  Piękna sprawa, dzięki chłopaki. Miałem rezygnować z golda, którego miałem do listopada i brać tylko GP co jakiś czas. A teraz mam obie usługi do końca stycznia 2020
 13. Sithman

  E3 2019

  Ja też. Dlatego wiele lat miałem tylko kolejne PS, a na konsolę od MS nie chciałem patrzeć. Aż do czasów PS4.
 14. Sithman

  E3 2019

  Mag 100% poparcia. Śmieszy mnie to gadanie o exach. Od premiery ps4 przez 2 lata nie było nic, tylko remastery. Jako posiadacz wszystkich PlayStation czułem się wydymany. Przesiadłem się na XO i przynajmniej pograłem w multiplatformy za grosze. A z exów, które później Sony łaskawie wypuściło, to tylko Uncharted 4 bym ograł. Normalnie szał, królowie konsol z Japonii.
 15. Sithman

  E3 2019

  Akurat nie miałem Ciebie na myśli, bo Ty piszesz rozsądnie zazwyczaj. Narzekacze na ppe w większości i tutaj kilku.

Community Reputation

Sithman last won the day on March 3

Sithman had the most liked content!

3,154 Sensei

Informacje o profilu

 • Wiek
  40
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Chrząszczyrzewoszyce
 • Hobby
  Żona, nasze dzieciaki, Star Wars, PS4, PS3, Xbox One, piłka nożna, książki, historia ( kolejność przypadkowa :P)

Kontakt

 • Gamertag
  SithmanPL
 • PSN
  Sithman_PL

Recent Profile Visitors

8,835 profile views
×