Jump to content

Sithman

Starszy Konsultant do Spraw Kontaktów z Jądrem Teraźniejszości


Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

5,888

Birthday

12/05/1977

Last visited


Joined

 1. Sithman

  Football

  Mioduski się nie opierdala i już jest nowy napastnik. Taki miks Carlitosa z Kulenowiczem
 2. Sithman

  Football

  Ważne, że Kuba idzie na rekord...
 3. Sithman

  Football

  Niby mecz w Warszawie, a obrona Częstochowy
 4. Sithman

  Football

  Miedzy Warszawą a Czestochową jest Niezgoda
 5. Sithman

  Football

  Piję do tego, że nigdy w historii Legia w czarnych nie grała. A także do tego co wspomniałeś - czarne koszule kojarzą się jednoznacznie. W dodatku okazuje się, że najpierw adidas zaproponował te koszulki i ktoś je klepnął, a dopiero potem dorobiono całą ideologię z Deyną itp. Żenada goni żenadę.
 6. Sithman

  Football

  Legia dziś zagra w czarnych koszulkach... Kiedy myślisz, że szczyt dyletanctwa został dawno przekroczony, wtedy pupilki Mioduskiego mówią "potrzymaj mi piwo" :/ Kuźwa ile jeszcze? Zarządzanie Mioduskiego przypomina mi czasy iti. Identycznie zerowe zrozumienie piłki, podstawowych zasad prowadzenia klubu itd.
 7. Sithman

  Football

  kurwa...
 8. Sithman

  Cyberpunk 2077

  Wiedźmin to też rpg, a płci nie dało się wybrać
 9. Sithman

  Football

  Okoniu czemu Ty się dziwisz? Z tego co wiem wiek masz "słuszny" i pewnie jak ja - pamiętasz stary stadion Legii. Jak byłem małolatem, to jeszcze czasy kiedy policja była na stadionie (początek lat 90-tych). Wtedy jeden ze starszych kibiców nauczył mnie jednego: "jak jest zadyma, to spierdalaj młody". Najpierw nie zrozumiałem, bo wychodziłem z założenia, że skoro grzecznie sobie stoję, a wspomniana "zadyma" jest kilka ładnych metrów ode mnie, to nic mi nie grozi. Po kilkunastu "pałach" na plecy zrozumiałem, że liczy się statystyka i napierdalanie pałą, a nie zaprowadzenie porzadku. Do dziś nic się nie zmieniło, może tylko media bardziej rozdmuchują afery z udziałem tzw. kiboli. Btw. Dobry dziś mecz Legii, ale fochy Vukovica z Carlitosem jeszcze wyjdą nam bokiem.
 10. Sithman

  Xbox Game Pass

  Nie da się nie być zadowolonym z zakupu XO. DMC 5 chciałem ograć, tak samo jak Kingdom Come, ten pierwszy właśnie zasysam
 11. Sithman

  Seriale

  I co teraz? Drugi sezon The Boys za rok?! Mogłem nie wiedzieć, że ten serial istnieje i sobie przytulić kiedyś kilka sezonów na raz. Ale nie... przyszedł jakiś Nóżka i kazał oglądać, a teraz lipa i denerwujące czekanie Świetny serial, również polecam.
 12. Sithman

  Seriale

  Żeby się jakaś Nóżka nie wypisał z forumka, to na dziś wieczór planuję obadać co to The Boys
 13. Sithman

  Football

  Tak gwoli ścisłości, ci Grecy ograli na luzie pogromców Cracovii. A z Legią nie mieli nic do powiedzenia. Nie jestem fanem Vukovica, ale wypada być obiektywnym.
 14. Avengers: Endgame - pierwsze 2 godziny można się zdrzemnąć, potem jest "w miarę". Nie rozumiem fenomenu, lepiej bawiłem się na poprzednich odsłonach.
 15. Sithman

  Football

  Trenerzy - frajerzy, analizatorzy - amatorzy i tak dalej z polską myślą taktyczną w piłkę nożną. Tymczasem jedyny, najlepszy, najbardziej medialny klub w Polsce przechodzi kolejną rundę. A wszystko dzięki profesjonalnej myśli taktycznej ocierającej się o geniusz, wręcz boskim kompetencjom strategicznym prezesa i astronomicznymi umiejętnościami piłkarzy, którzy są "ponad to". Szkoda, że dogrywki nie było, bo aż żal było kończyć oglądanie tego pasjonującego widowiska z Finlandii.

Community Reputation

Sithman last won the day on September 2

Sithman had the most liked content!

3,166 Sensei

Informacje o profilu

 • Wiek
  40
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Chrząszczyrzewoszyce
 • Hobby
  Żona, nasze dzieciaki, Star Wars, PS4, PS3, Xbox One, piłka nożna, książki, historia ( kolejność przypadkowa :P)

Kontakt

 • Gamertag
  SithmanPL
 • PSN
  Sithman_PL

Recent Profile Visitors

8,920 profile views
×