Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Które słuchawki Waszym zdaniem mają relatywnie dobry mikrofon, żeby nie było metalicznego pogłosu jak w Goldach?

 

Do dźwięku w Goldach nic nie mam - na moje zapotrzebowanie jest ok, chodzi mi jednak o jakość mikrofonu.

 

Kiedy gram z ekipą i chcę sobie wrzucić do sieci filmik, to słyszę, że mój głos jest tak jakby puszczony "z metalowego pomieszczenia". Zależałoby mi na słuchawkach, w których mikrofon nie zniekształca bardzo jakości głosu, bo może to do czatu głosowego wystarczy, ale słuchając siebie oglądając filmik widzę. że mikrofon w Goldach jest dramatyczny.

 

Jakieś pomysły co do słuchawek z dobrym mikrofonem? Budżet +/- 500 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któryś zestaw ustawień do goldów pobił ustawienia Destiny  ? bo ja nadal na Destiny a widzę sporo ustawień powychodzilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, guliWKS napisał:

Które słuchawki Waszym zdaniem mają relatywnie dobry mikrofon, żeby nie było metalicznego pogłosu jak w Goldach?

 

Do dźwięku w Goldach nic nie mam - na moje zapotrzebowanie jest ok, chodzi mi jednak o jakość mikrofonu.

 

Kiedy gram z ekipą i chcę sobie wrzucić do sieci filmik, to słyszę, że mój głos jest tak jakby puszczony "z metalowego pomieszczenia". Zależałoby mi na słuchawkach, w których mikrofon nie zniekształca bardzo jakości głosu, bo może to do czatu głosowego wystarczy, ale słuchając siebie oglądając filmik widzę. że mikrofon w Goldach jest dramatyczny.

 

Jakieś pomysły co do słuchawek z dobrym mikrofonem? Budżet +/- 500 PLN.

Turtle Beach 520P,XP500 jeśli chodzi o bezprzewodowe...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc co polecacie na dzien dziesiejszy sluchawki plus hs w normalnych pieniadzach w stosunku cena/jakosc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy ktoś posiada słuchawki :  SteelSeries Siberia P100 i może wypowiedzieć się na ich temat ?

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam czegos do 250 zl ... TB 400 czy ze stajni Steelseries?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad sluchawkami do ps4, myslalem o Turtle Beach 400, ale mam wersje slim ps4, a tam nie ma wyjscia optycznego, czy jak podlacze ten transmiter USB pod TV, ktory jest razem z sluchawkami, to wszystko bedzie normalnie dzialac? co myslicie jeszcze o turtle beach px5? lub co polecacie w cenie okolo 300zl, moge byc uzywane, najlepiej z mozliwoscia bezprzewodowego polaczenia z konsola?

Edytowane przez aras_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjscie optyczne jest tylko do mikrofonu. Jak nie bedziesz uzywal to polecam 400 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, aras_85 napisał:

zastanawiam sie nad sluchawkami do ps4, myslalem o Turtle Beach 400, ale mam wersje slim ps4, a tam nie ma wyjscia optycznego, czy jak podlacze ten transmiter USB pod TV, ktory jest razem z sluchawkami, to wszystko bedzie normalnie dzialac? co myslicie jeszcze o turtle beach px5? lub co polecacie w cenie okolo 300zl, moge byc uzywane, najlepiej z mozliwoscia bezprzewodowego polaczenia z konsola?

Miałem PX5 jak dostaniesz w rozsądnej cenie(ja kupiłem używki za 200zł swojego czasu) to szczerzę polecam, dzwięk na pewno lepszy niż w dedykach sony(wiem bo miałem)

lepsza jakość wykonania i lepsza bateria(jak kupisz rozsądne akumulatorki) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, sajmon34 napisał:

Wyjscie optyczne jest tylko do mikrofonu. Jak nie bedziesz uzywal to polecam 400 :)

Do czego?

 

Po optyku leci dźwiek przestrzenny.

Mikrofon + stereo (czat) leci po USB.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą. Od kilku miesięcy mam SteelSeries H, jednak wczoraj po podpięciu jej do PRO okazało się, że źle miałem podpięty optyczny kabel (lol).

 

Teraz zupełnie nie wiem z czego leci mi dźwięk. Jak mam podpięty tylko optyczny wydaje mi się, że słuchawki grają lepiej niż w momencie usb+optyczny. O co chodzi, skoro mam ustawiony priorytet dźwięku dla optycznego? :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie żeby na słuchawkach konsola dawała tylko Chat a nie gra + chat.

Optyk to dla konsoli nie są słuchawki a kino domowe ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, mam slima czyli gniazda optycznego w konsoli brak.

Odpada więc Turtle Beach 400 i wszystkie inne które mają optyka połączonego z donglem.

 

Jak najtańsze słuchawki BEZPRZEWODOWE dla Ps4 Slim ?

Budżet to powiedzmy 250-400, choć jeśli nic nie ma przyzwoitego w tej cenie to z bólem serca dorzucę do przyzwoitych.

Powtórzę się że optyka w tej peesczwórce brak !

 

Dzięki z góry !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Sony Silver Headset przewodowe i niestety dopadło to co wszystkie soniaki czyli pękanie pałąka.

Goldy maja taki sam pałąk jak Silver, w Pulse też czytałem że pęka.

Więc wolałbym coś innego niż Sony, chyba że wypuścili coś trwałego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turtle Beach'e też pękają. Niestety w tej cenie większość pęka ;)

Miałem Pulsy - pękły.

Miałem TB 500P - pękły.

Steelseriess H Wireless mam od półtora roku - nic się z nimi nie dzieje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z budżetem ok. 400zł myślałbym o połączeniu np. Recon 3d, używany mixamp pro, dss od Turtle Beach (tutaj tylko output audio) plus normalne słuchawki do 200zł polecane na wielu "forumach" audio i jakiś mic np. zalman. Z headsetów podpiąłby również któreś z serii Hyper X które prezentują dobry stosunek jakość/cena i są oparte na znanym i wypróbowanym modelu słuchawek. Jeśli przeszkadzają Ci kable to trochę inny temat i inne podpowiedzi. Pękające pałąki w "gejminowych" headsetach budzą jedynie śmiech rozpaczy, tak samo jak dźwięk który wypluwają hyper 7.1 dst dolby headsety za 1000 a czasami i więcej...

Edytowane przez KSSG_Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, walczy napisał:

Hejka, mam slima czyli gniazda optycznego w konsoli brak.

Odpada więc Turtle Beach 400 i wszystkie inne które mają optyka połączonego z donglem.

 

Jak najtańsze słuchawki BEZPRZEWODOWE dla Ps4 Slim ?

Budżet to powiedzmy 250-400, choć jeśli nic nie ma przyzwoitego w tej cenie to z bólem serca dorzucę do przyzwoitych.

Powtórzę się że optyka w tej peesczwórce brak !

 

Dzięki z góry !

a jak podlacze do tv ten trasmiter usb, gdzie mam juz optyka, to bedzie dzialac ? czy to musi byc podlaczone bezposrednio do konsoli?

Edytowane przez aras_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działać będzie ale prawdopodobnie stereo bo większość telewizorów nie puszcza po optyku przestrzennego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, SephiroT napisał:

Działać będzie ale prawdopodobnie stereo bo większość telewizorów nie puszcza po optyku przestrzennego. 

ale wlasnie w ustawieniach tv mam do wyboru czy optykiem ma wychodzic dzwiek stereo czy wielokanalowy (pod spodem jest napisane, ze dotyczy to tylko wyjscia optycznego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie działać.

Podaj jeszcze model TV dla pewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SephiroT napisał:

To będzie działać.

Podaj jeszcze model TV dla pewności.

 

Philips 42PFL4007H/12

 

ten transmiter podpina sie do usb tylko w celu zasilania czy konsola wysyla do niego tez jakies dane, kiedy podlacze go bezposrednio do niej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optyk = kino domowe w konsoli i tu leci dźwięk przestrzenny.

USB = słuchawki  z mikrofonem i tu ci leci cały chat.

5 minut temu, aras_85 napisał:

 

Philips 42PFL4007H/12

W dokumentacji nic nie pisze na ten temat.

Zadzwoń na wsparcie i się upewnij czy jeżeli TV dostanie dźwięk przestrzenny po kablu HDMI to czy na wyjściu optycznym również będzie dźwięk przestrzenny czy samo stereo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×