Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MrArt-PL napisał:

Co oznacza dobry..................może trochę więcej danych stereo/przestrzenny na kablu czy bezprzewodowy??????

moze byc przewodowy a nie musi ale dzwiek musi byc surrund :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak Ci większość poleci Goldy 2.0. Co prawda trochę więcej kosztują, chociaż czasem trafisz promo, ale w tej cenie nic znacząco lepszego nie znajdziesz pod granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polece goldow, pekaja pałąki, pseudo skóra z nausznikow odpada ogolnie sluchawki masakra jezeli chodzi o wykonanke. Myslalem ze dobrze graja...bo pomimo tego ze sie polamaly posklejalem je tasma i zipami i nadal uzywalem do muzyki jak i grania do czasu az kupilem nastepne sluchawki. Budrzet mialem maly (400zl) i nie zalerzalo mi na beprzewodowych bo ciezko kupic cos nawet drogiego co wspolgra z ps4 i xone a tego potrzebuje. Kupilem hyperx cloud II. Porownujac te sluchawki do goldow twierdze ze gold do bieda glownie w muzyce w grach dopiero testuje (gow4) ale tez jest wstepnie lepiej jak goldy. Dodam na koniec ze caly ten dzwiek przestrzenny nadal pseudo w tych goldach brzmi gorzej jak na tych samych sluchawkach w stefeo nie zaleznie od presetu, nadal jest to emulacja i sztuczne udawanie z 2 sluchawek, jak chce przestrzen to wlaczam kino domowe a nie pseudo udawanie suurround 7.1 dts hd atmos x bo to tylko bajka reklamowa dla pelikanow.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, waski88 napisał:

siemanko 

szukam jakies dobry headset do ps4 w cenie do 250 zl 

Niedawno stałem przed podobnym dylematem i zdecydowałem się na Turtle Beach 400. Zapłaciłem niecałe 250zł. Za tą kwotę wybór jest tylko jeden TB 400 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy astro a50,  słyszę ledwo co piszczenie  w słuchawce dokładnie prawa strona, jak jestem w menu konsoli   nasila się to jak włączę mikrofon, w grze tego oczywiście nie słychać, druga sprawa to kilka razy zdarzyło mi się ze słuchawki się same wyłączyły w menu konsoli , nie wiem już czy to reklamować.  

Ok wyłączanie to jest z automatu oszczędnośc baterii,  tyle znalazłem. 

Edytowane przez eryk102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam akurat Astro A50 ale dorzucę coś od siebie:

 

Każde słuchawki się same wyłączają jak nie dostają dźwięku ze źródła.

Niektóre (na przykład TB 500P) nie rozpoznają dźwięku analogowego z gniazda minijack i też się wyłączają na przykład słuchając muzyki z telefonu (bo słuchawki muszą być włączone - chowy pomysł).

 

Co do piszczenia/buczenia mikrofonu ... dużo modeli się boryka z tym problemem.  ....albo źle zaprojektowane i nie uziemione dobrze, albo zakłócenia w komunikacji bezprzewodowej itp.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz , wole sie upewnić czy tak mają  ponieważ te sluchawki juz byly przez kogoś użytkowane (zwrot do 14dni)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do posiadaczy astro a50,  słyszę ledwo co piszczenie  w słuchawce dokładnie prawa strona, jak jestem w menu konsoli   nasila się to jak włączę mikrofon, w grze tego oczywiście nie słychać, druga sprawa to kilka razy zdarzyło mi się ze słuchawki się same wyłączyły w menu konsoli , nie wiem już czy to reklamować.  

Ok wyłączanie to jest z automatu oszczędnośc baterii,  tyle znalazłem. 

Nic mi nie piszczy ani nie buczy. Chyba że ktoś na party przyjdzie i jemu buczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś dla córki:

Cytuj

 

- nauszne (duży stopień regulacji)

- stereo

- z mikrofonem

- kabel 3.5mm minijack (USB nie wchodzą w grę)

- Nie drogie

- najlepiej różowe

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w granicach 500/600 zł dostanę jakieś sensowne, nowe bezprzewodowe słuchawki 7.1 do ps4? W sumie myślałem nad goldami, później było info, że wchodzi ich nowa wersja Platinum, chcialem kupić, ale okazało się, że wyjdą dopiero w styczniu 2017 no i jeszcze cena 180€.

Jest coś na rynku sensownego w tej cenie czy za połowę kupić goldy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś na rynku sensownego w tej cenie czy za połowę kupić goldy?

W tej cenie tylko goldy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie te goldy i wez tb 400 za reszte kasy kup dodatkowego pada lub jakas gre i bedziesz zajebiscie zadowolony. Przed kupnem goldow radze posluchac jak one graja w porownaniu do tanszych tb. Twoja kasa twoj wybor, ale zeby potem nie bylo - kupilem goldy i co to jest :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldy dudnią a nie grają jeśli je porównać do normalnych słuchawek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, sajmon34 napisał:

Daruj sobie te goldy i wez tb 400 za reszte kasy kup dodatkowego pada lub jakas gre i bedziesz zajebiscie zadowolony. Przed kupnem goldow radze posluchac jak one graja w porownaniu do tanszych tb. Twoja kasa twoj wybor, ale zeby potem nie bylo - kupilem goldy i co to jest :38_worried:

Tylko z tego co czytam to pękają chyba jeszcze częściej niż goldy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest coś co pęka częściej niz goldy xD.

A tak serii to temat wałkowany do znudzenia ....

TB 400 

Tb px4/5 może znajdziesz 

 

Ja jak zawsze polecam złożyć sobie zestaw samodzielnie z mixampa astro/ recona 3D + PCtowy headset w stylu superlux hmc631, sennheisery PC 330/40/50 czy hyper xcloud .

Jakość dzwięku nieporównywalna, wykonania i solidności również.

I nie piszcie że się nie da albo że sam mixamp 500zł :1_grinning:

Można ampa kupić za 200 a słuchawki za 150 :)

Mam obecnie ampa na sell kisi mi się w szafie ale jakoś nie chce mi się tego na alle nawet wystawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TB400 miałem i nie wiem czy wadliwy egzeplarze, ale szumiały, a po uruchomieniu wręcz buczały tak, że nie był w stanie zagłuszyć tego dźwięk. Dodatkowo pierdziały przy rozładowanej baterii. Tak jak pisałem może wadliwy egzemplarz, bo same w sobie były wygodne, dźwięk był ok, bateria długo trzymała. Z pewnych bolączek wymieniłbym słaby zasięg Bluetooth, działający w obrębie pomieszczenia; diody migające beaconem, które mnie osobiście rozpraszały.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic jakis soundbar ewentualnie glosnik z sub, nie znam sie zbytnio, wazne zeby bylo dobre pierd%&niecie nie zbyt wielki rozmiar i jak najmmniej kabli. Fajnie jakbym mogl streamowac muzyke bezposrednio ze smartfona ale moge sie tez obejsc z google cast na android tv. Ktos cos poleci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde te Hyperx cloud II są nawet bardzo ok ale mikrofon brzmi słabo... szukam dalej yhh. A już byłem tak blisko wyboru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Goldy i co do pękania to potwierdzam, mi uszkodził się zawias i pałąk. Wymieniono mi na nowe. Jednak odnośnie dźwięku to nie mogę się zgodzić. Dla mnie dźwięk ( zwłaszcza w grach) jest bardzo ok. Nie jestem może melomanem jakimś ale muzyki słucham na różnych słuchawkach więc porównanie jakieś mam. Pamiętajmy też że to są słuchawki dedykowane PS4 a nie sprzęt audiofilski. Jakość mikrofonu też jest ok. Zanim je kupiłem przeczytałem paredziesiąt opinii oraz recenzji i na ich podstawie podjąłem decyzję. Nie żałuję tego chociaż jeśli chodzi o trwałość to nie jest za wesoło. Jednak nie mogę powiedzieć tego samego o dźwięku. W mojej opinii jest ok ale jest to moja opinia, inni mogą Goldy odbierać inaczej ale bez przesady.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie. Używam słuchawek podłączonych do pada kablem jack 3,5mm oraz kamerki od ps4 jako mikrofonu. Posiadam również DAC Fii0 E10k Olympus2 który z powodzeniem używam z PC jak i PS4. Podłączam go do PS4 przez usb, przy graniu offline/solo problemu nie ma bo dźwięk jest miodny. Jaja zaczynają się gdy chcę również z kimś pogadać używając e10k. PS4 nie pozwala mi na używanie mikrofonu z kamery oraz przesyłanie dźwięku przez usb.

Kiedyś mi to działało, później przestałem przez zbyt krótki kabel od słuchawek. Teraz zmieniłem mieszkanie i chciałem znowu sobie tak pograć, a nie mogę :/

Jak w opcjach dźwięku wybiorę wyjście usb to nie mogę wybrać wejścia ps camera.

Da się to jakoś obejść?

Helmut.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam problem ze swoimi słuchawkami Turtle Beach Stealth 400. Mianowicie pękły, przy wysuwaniu słuchawek jest dość cienki plastik, jak chciałem założyć je na łeb to leciutko rozchyliłem i wystarczyło. Jeszcze nie oderwało się całkowicie ale jest w takim staniem że rozsunąć już się nie da na pewno.


I teraz tak, kupowałem je przez stronę www Media Markt, przyszły z Łodzi (słuchawki były kupione 11 stycznia 2016). Byłem dzisiaj w MM w Elblągu i facet powiedział że on nie przyjmie bo serwis na pewno to odrzuci, dlatego że jest to usterka mechaniczna. Jak go zacząłem wypytywać trochę o to na co oni dają gwarancje w ogóle to coś zaczął gadać o rękojmi ale że musiałbym wtedy z odpowiednim pismem wysłać słuchawki do oddziału MM w Łodzi.

Możecie mi polecić co mogę z tym zrobić, tak żeby nie latać 100 razy z tym do sklepu? (dzisiaj wyszedłem ze szpitala po operacji i trochę mi nie po drodze :P)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z MM - jeśli płaciłeś przelewem to możesz oddać w każdym MM. Jeżeli gotówką to tylko w tym w którym kupowałeś.

Oddawałem słuchawki na rękojmię kupione przez stronę internetową euro agd rtv. Oddałem do najbliższego sklepu z pismem ( wzór na necie). Przyjęli, łachy nie robili, reklamacja uznana, słuchawki wymienione. Były to Goldy. Sprawdź w regulaminie Media jak tam jest

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×