Skocz do zawartości
Patricko

Smite

Rekomendowane odpowiedzi

Wyraźnie pisało że "FIrst on Console Xbox", także wniosek prosty :)

Pewnie info zaraz się pokaże na wszystkich serwisach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam konferencji :)

Tak czy siak, potrzebna będzie spora przeróbka tej gry na konsolę, żeby dało się grać w miarę skillowo. Osobiście nie przepadam za tą grą, ale doceniam jej wkład w darmową rozpierduchę online ;) Szybko zdążyła sobie zdobyć rynek i fanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem się do alfy i mam jeden kodzik do rozdania na ps4 kto chętny priw 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja gry :P . Dochodzi nowa postać RAIJIN. Właśnie ją kupiłem i muszę powiedzieć, że... jest całkiem niezła. Ulti potrafi zadać naprawdę duży dmg magiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliśmy wczoraj i naprawdę nie wiem czy to nie efekt placebo ale jest o wiele lepiej niż się spodziewałem po samym podbiciu klatek do 60.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mam wrażenie, że grafika jest dużo lepsza, a 60 fps robi naprawdę kolosalną różnice. Jak bym grał w inną grą ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrość jest teraz super. Postacie poruszają się naturalnej, żadnych przycięć a efekty ataków wyglądają naprawdę super. Czekałem na ten patch miał niby też dodać trophy ale chyba był jakiś problem z weryfikacja przez Sony. W każdym razie po patchu odpaliłem na chwilę i skończyło się na graniu cały wieczór ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Siudak83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch : nowy bohater ale z najciekawszych rzeczy to even na arenie:

Escape From The Underworld Event

Underworld Arena

New Visuals for the Arena Mode.

Bonus Round

At the end of an Arena Match, players will be sent to the center of the map and surrounded by lava where they will fight until only one remains. The winning team of this Bonus Round will gain additional worshipers.

Winning or losing the bonus round will not affect the normal outcome of the Arena match.

Event Quests

During the Underworld Event, players will receive quests that will guide them in their escape from the Underworld. These quests will provide rewards like the Trapped Icon and From the Nether Music Theme, which count towards the Underworld Collection bonus for a free skin unlock.

Note that the quests rotate, and each quest is only available for a limited time! Be sure not to miss the first quest if you want all of the items!

Edytowane przez Siudak83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat bonus round jest świetny. Od pewnego czasu zauważyłem, że większość czasu spędzam na arenie, a nie na potyczkach. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczuwam zwiększony ruch na serwerach bo jest patch 3.8 i dodano w końcu trophy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę gramy codziennie. Mamy jakiś tam klan dla nagród. Gra nas 5-6 na razie bez rankingów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę latami wbijał tą platynę. Dopiero 12 mistrzowskich bogów ^_- .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już z 30. Jeśli grasz dla platyny poluj na x2 weekend ale pamiętaj że musisz grać w teamie min 2 osobowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×