Skocz do zawartości
One Post Man

Xenoblade Chronicles X

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiej tykajacej bomby? Konsola powystawowa ma takie same szanse na bycie zepsuta jak nowka w folii, jesli cos bylo zyebane fabrycznie to bez roznicy. A konsola sie rysuje okropnie, nie wiem, moze twoja od razu z pudelka poszla do szklanej zastawy, moja jak ja scierka specjalna przejechalem juz miala 5 milionow mikrorys, tak samo ten blyszczacy plastik na ps4.

 

@wioska

 

Jak masz spiecie w domu to zawsze istnieje szansa ze jakis sprzet sie zepsuje, bez roznicy jakiej firmy.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończąc temat wii w watku o chronicels X powiem tak,konsola dostala bricka czyli podczas sciagania update systemu braklo pradu po swietach wysylam do kolegi w UK tam podobno jest serwis konsol i mi to naprawia, cena + - 350zl z wysylka wte i wewte sie zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To uczucie kiedy w grze masz doslownie swietlna katane, mmm.

 

0SH6PJp.png

 

Odblokowanie mozliwosci latania swoim mechem (oto Galahad, moj najnowszy Skell, ruchalbym go), cudne uczucie, a potem wleciec na jakas powietrzna wysepke, zamienic skella w pojazd i zrobic gaz do dechy prosto w strone jakiejs rampy <3


W4cA32U.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem dzisiaj pierwszy raz. Jestem zadowolony mimo ze gra posiada wady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;D Gra prawdopodobnie opuści WiiU i zawita na NX'e ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;D Gra prawdopodobnie opuści WiiU i zawita na NX'e ;D

ktory bedzie taki sam jak wiiu czyli no wiadomo jakie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktory bedzie taki sam jak wiiu czyli no wiadomo jakie :biggrin:

 

Wystarczy żeby Nintendo poszło w takim kierunku jaki był obrany wraz z premierą Wii i o NX się nie będę martwił. Liczę na wsteczną kompatybilność, w sumie Nintendo ma to w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Willi...a wiecie że na eShopie są dostępne cztery paczki z teksturami do tej gry ?. Ma to niby jeszcze podkręcić grafikę, skrócić czasy ładowania itp itd. Całość waży jakieś 10GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza gra od czasu okami/ ni no kuni... System seller i najbardziej rozbudowny jrpg w jaki miałem okazję w całym swym pijackim 33 letnim życiu zagrać... Pokłony nad niemal wszystkim.. Od systemu walki, wielkości i monumentalności świata po sam design oraz oprawę dźwiękową... W to trzeba zagrać. Małymi/tycimi/minimalnymi rysami na diamencie są- wielkość trzcionki w menusach, mało przystępny samouczek (co mniej wytrwali po 5 godzinach gry i nie zrozumieniu przesłania twórców walną w kąt i obrażą się) oraz to co napisał wyżej że aby lepiej się wszystko doczytywało i chodziło: trzeba zassać z eshopu ponad 12 gb "instalki" ale WARTO! Póki co jakieś 40 godzin na liczniku i dopiero tak na dobrą sprawę zaczynam zabawę z grą - dopiero dostałem mecha/robota/skella/wanzera czy jak go tam zwą . MIAZGA! i ta dbałość o szczegóły. Dostałeś tego "robota" ok ale nie masz na niego "prawka", zrobisz prawko a czy wykupiłeś ubezpieczenie? Nie to bul srogą kasę na naprawę po zniszczeniu a jeśli chcesz latać musisz go odpowiednio scustomizować, mało tego kiedy jeździmy trzeba patrzeć na wskaźnik paliwa gdyż słabo można wylądować... NIE NO BRAK SŁÓW :biggrin: Gra roku 2015 jak nic...  I najlepsza gra rpg ewa.

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zagrał, ale nie będę kupować konsoli dla jednej gry, a nie znam nikogo kto ją ma i mógłby mi pożyczyć.

Może jak następna konsola Nintendo będzie miała wsteczną kompatybilność i dobre gry na wyłączność to wtedy się zaopatrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zagrał, ale nie będę kupować konsoli dla jednej gry, a nie znam nikogo kto ją ma i mógłby mi pożyczyć.

Może jak następna konsola Nintendo będzie miała wsteczną kompatybilność i dobre gry na wyłączność to wtedy się zaopatrzę.

 

 

redo: jak cię lubię tak: Trochę powoli zaczynam zastanawiać się kiedy następuje dla konsumenta czas na zakup konsoli ;)

 

Wiiu ma w swojej bibliotece około 10 gier dla których warto kupić konsolę (w mojej własnej subiektywnej opinii) a są to: smash (mistrz party games) mario kart 8 (mistrz racerów), bayonetta 2/wonderfull101 (mistrzowie slasherów), xenoblade chronicles x (mistrz jrpg), yoshi/mario 3d world (mistrzowie platformerów) itp itd.. Powoli zaczynam się zastanawiać co jeszcze musi wyjść aby gracz przestał mówić "kiedyś tam kupię jak następca/ jak wiiu dostaną jeszcze parę dobrych gier". Ile jeszcze ?? ;) Do końca roku ma wyjść jeszcze mistrz nad mistrzami i kultowy nad kultowymi z dziedziny action adventure tytuł czyli nowa pełnoprawna legend of zelda... Damn konsola ma już ponad 30 exów zasługujących na ocenę przynajmniej 8+/10 i wyżej.. Co jeszcze konsola musi zrobić aby zasłużyć sobie na to aby została kupiona przez Polaka?? Cena: mega niska, tytułów sporo, wsteczna kompatybilność, bezpłatne multi... Na ja pierdzielę ;)   

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z grami na Wiiu, są spolszone czy wszystko eng?

Ja czekam aż wyjdzie nowa konsola od Nintendo i mam nadzieję, że będzie to mocna konsola :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna gra od nintendo nie jest spolszczona z tego co mi wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i to pewnie główny powód, że ta konsola nie przyjmie się dobrze w PL - tak samo jest pewnie z innymi krajami.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie...w końcu 90% gier na Ps3/Ps4/X360/XO też nie są tłumaczone. Tutaj brak polskiej wersji nie ma nic do rzeczy. Po prostu od samego początku Niemcy olali Polskę jeżeli chodzi o dystrybucję. Teraz jak Conquest w spółkę z Atlas'em weszli na ten rynek to jest raj. Ludzie nie muszą już kupować nic z ebaya. Poza tym WiiU nie stało słabo w PL...ogólnie jest spory fanbase nintendo w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 prawie każda gra ma chociażby polskie napisy a spora ilość gier dubbing.

Dla mnie Nintendo ma coś w sobie czego nie mają inne konsole dlatego czekam na ich nowe dziecko :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna gra od nintendo nie jest spolszczona z tego co mi wiadomo.

To się mylisz bo na Wii U z tego co pamiętam są 2 lub 3 gry z Polskimi napisami. Na Wii chyba z 3-4 gry na NDS z 5 gier. Ale fakt że Nintendo w naszym kraju bardzo słabo się sprzedaje i szkoda bo jest kilka genialnych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dalej z xenoblade... 50 godzin na liczniku.. Nadal brak tego dużego cosia ala mech ale za to wszstko poboczne ogarnięte co mogłem do tej pory oraz zaraz zaczynam 6 chapter... Z godziny na godzinę gra coraz bardziej przytłacza swą zajebistością.. Myślałem że po erze psxa i potem ni no kuni nie dożyję czasów kiedy tak mnie będzie jarał jrpg... System walki to dalej mała perełeczka i diament nad którym można się spuszczać godzinami... Niech square się uczy jak robić dobry system walki, wspaniale wykreowany świat i roznieść nas designem z powierzchni ziemi gdyż czuje że tak szymny ff15 będzie kojeną emo wydmuszką dla "ciot" natomiast xenoblade chce się delektować i delektować :) Do następmnego jak w końcu zasiądę za sterami tego przerośniętego blaszanego czegoś ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla równowagi emo-ciot z FFXV emo cioty z Xeno  :P :

 

Xenoblade_Chronicles_X_Lin-960x540.jpg

Xenoblade-Chronicles-X-review-03-nopon-n

xMP4W5Qu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla równowagi emo-ciot z FFXV emo cioty z Xeno  :P :

 

Xenoblade_Chronicles_X_Lin-960x540.jpg

Xenoblade-Chronicles-X-review-03-nopon-n

xMP4W5Qu.jpg

 

 

 

Jest jedno ale ;) pierwsza ma bardzo poważny zarys fabularny i jest dobrze wykreowaną postacią. O typku numer 2 nie chcę się wypowiadać gdyż jest to najgorsza rzecz jaką spotkałem w tej grze. Trzecia - nie rozumiem bo to normalny gość i nie wiem skąd to zdjęcie ;) (malo tego całkowicie opcjonalny do wyboru gość - u mnie w party ma miejsce i nie zauważyłem kitajskich nieprzyjemnych odchyłów ;) ). Odnośnie porównań do ff15 zrobiłem to na podstawie dema które pokazało biedę systemu walki i stawiając go obok xeno nie ma nawet startu (a szkoda bo nadzieje miałem wielkie). No i umówmy się jaki jrpg nie ma takich "pokemonów" ;) cały czas gdzieś tam liczę na podniesienie marki ff z pozycji leżąco olewającej aby wróciła na salony... Liczę że jej się to uda ale po demie mam mieszane uczucia - głównie pretensje o system walki jedno przyciskowy ;) 

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale o charakterach postaci z FFXV nic nie wiemy, więc może poczekajmy do premiery gry z ich ocenami. Po premierze będziemy wiedzieli czy się będą cieli czy nie. Ocenianie ich teraz to taki hejt z tyłka Zdun :)  Zwłaszcza, że Tabata w Crisis Core i Type - 0 wykreował fajne i ciekawe postacie :) . 

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L przypomina mi trochę gender bendową wersję Shiby z FFX ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

85 godzin, 2 własne skelle oraz początek 9 rozdziału ... Najlepszy jrpg od czasów PSX i starych FF/xeno/Chrono... Dziękuje i dowodzenia ... A jak fan jrpg nie kupi dla tej gry wiiu to frajer i pala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×