Skocz do zawartości
Gość

Czego oczekujecie od gier?

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry

Faktycznie odpowiedziałeś. Nie gniewaj się na mnie ale mam tyle na głowie dziś do zrobienia że nie myślę o bożym świecie.

LUZ,każdy jest wyrozumiały na swój sposób:) Jeden bardziej,drugi mniej,więc nie mam za co się gniewać. Peace & Love

Pozdrawiam wszystkich zabieganych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby nowe tytuły wprowadzały coś nowego poza "sterowaniem do bani, tuningiem w nfs'ach". I aby miały coś takiego co przykuwa uwagę graczy na długie godziny. Tak naprawde liczy się frajda z gry a nie jakaś grafa full hd. Gra ma być prosta i przyjemna - tak jak to było w czasach HALF LIFE 1, NFS3 hot pursuit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, myślałem, że Condemned2 będzie takie, okazał się trochę inny, ale nadal dobry. Również czekam na HR. Mam nadzieję, że okaże się jedną z tych gier której nie da się powtórzyć.

Ogólnie?

-fabuła - wciągająca i zapierająca dech w piersi

-muzyka - to ona podkreśla soczystość niektórych scen

-bohaterowie - w grze powinni być różni i nie przewidywalni, najlepiej tacy z którymi można się utożsamić

No i oczywiście ta magia. Nie da się jej opisać. Wskazać co to jest. Po prostu to coś co sprawi, że mimo średniej grafiki siadając przy danej grze o 17 wyłączę konsolę myśląc, że jest 22, a na zegarze wybija 3 w nocy.

Twoj opis przywodzi mi na mysl Uncharted. 

Ja mialem tak, ze siadalem do gry i nie moglem sie oderwac. Szkoda tylko, ze gra ta byla taka krotka. Wlasnie takich gier oczekuje. Wspaniala grafika, fabula wciagajaca i ciekawa  i interesujacy bohaterowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuje od gier tego ze beda miec to co na przyklad ma MGS, KOTOR (dawać 3 czesc!), DMC, God of War czy Shadow of the Colossus. Chcę takich gier, które mają wspaniałą, wciągająca fabułę, oryginalnych bohaterów w których można sie wczuć. Gry w które będę grać az przejde nie myslac nawet o wlaczaniu innych. O takich grach sie nie zapomina, wraca do nich nawet po latach.

W skrócie to chcę żeby z ekranu TV klimat lał sie hektolitrami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od gier oczekuję głównie gameplayu. Najważniejsze by gra była grywalna. Dopiero potem liczy się grafa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twoj opis przywodzi mi na mysl Uncharted. 

Ja mialem tak, ze siadalem do gry i nie moglem sie oderwac. Szkoda tylko, ze gra ta byla taka krotka. Wlasnie takich gier oczekuje. Wspaniala grafika, fabula wciagajaca i ciekawa  i interesujacy bohaterowie. 

Ja tak miałem z MGS4. Usiadałem o 18 i skończyłem o 5:48 ^^

Co najlepsze. Nie wyłączyłem konsoli. Zrobiłem pauzę i poszedłem spać... na 3h. Wstałem i [span style=color:#000000;background:#000000]pokonałem Liquida na łodzi podwodnej - fajna scena by the way [/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×