Skocz do zawartości
Emir

LittleBigPlanet

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pomocy przy zdobyciu trofeum Party Person. Mogę zaoferować pomoc przy innych trofeach (np mogę zagwarantować kilka serduszek do trofeum Create :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy przy zdobyciu trofeum Party Person. Mogę zaoferować pomoc przy innych trofeach (np mogę zagwarantować kilka serduszek do trofeum Create :) ).

 

Chętnie pomogę, mi też brakuje tego trofika  :) Przy okazji załapałbym się na trofik Top of the Class (wygraj 4-osobową grę). To jeszcze dwie osoby i możemy się ustawić  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto pomoże skończyć ostatnią misję, bo to koło mnie rozwalić chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pomogę, mi też brakuje tego trofika  :) Przy okazji załapałbym się na trofik Top of the Class (wygraj 4-osobową grę). To jeszcze dwie osoby i możemy się ustawić  :)

Mam jeszcze jedną osobę w znajomych, która zaoferowała pomoc. Włączyłaby dwa pady - wtedy byłoby nas czworo. Ja również mam dwa pady, więc następnie pomożemy tej osobie w zdobyciu trofeum (według PSNProfiles ten sposób działa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną osobę w znajomych, która zaoferowała pomoc. Włączyłaby dwa pady - wtedy byłoby nas czworo. Ja również mam dwa pady, więc następnie pomożemy tej osobie w zdobyciu trofeum (według PSNProfiles ten sposób działa).

 

Ok, nie ma problemu. W razie czego ja również mam drugiego pada  :) Z tego co piszą na forach powinno zadziałać, przy dwóch padach wystarczą 3 osoby. Pasowałaby Wam niedziela (o dowolnej porze)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o niedzieli, to tylko rano, później mnie nie ma. Muszę jeszcze dorwać tę trzecią osobę czy jej także ten termin odpowiada. Myślę, że dalej to już ugadamy się na PSN ;) 

 

Pozdrawiam,

Marta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, wysłałem Ci zapkę. W niedzielę mogę być najwcześniej od 10-tej rano, pod warunkiem, że na Zakopiance nie będzie korków  :) Ewentualnie wybierzemy jakiś inny termin, choć długo to nas nie zajmie, dwie gry po 5 minut, albo i krócej  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym wbił trofea Party Person i Top Of The Class. Przy okazji proszę też o pomoc z trofeami Crowd Pleaser, Feel The Love, Celebrity i Create. Poziom zrobiłem łatwy, można go przejść w sekundę, więc nie będzie zabierał dużo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×