Skocz do zawartości
Emir

LittleBigPlanet

Rekomendowane odpowiedzi

Brakowało tego tematu

Kto chętny do gry online w bete ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja! Mó nick: rokugatsu

Szukam też kogoś kto pomoże mi przejść drugi i trzeci poziom w kings garden bo nie mogę zdobyć 100%. Nie mam pojęcia gdzie to poukrywali! Przechodziłem te poziomy po kilka razy i nic!

Oczywiście chętnie pogram też na poziomach stworzonych przez innych ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie pisze! psnid mtu007, tylko ze lbo będę miał wieczorem :/ przez cała noc ściągałem i dopiero 37 % ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bylo juz takie pytanie , wiec zadam. Beta jest dostepna dla wszystkich czy tylko dla wybrancow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beta nie jest tylko dla wybrańców, jest i dla tych którzy stawali na głowie by zdobyć klucz do gry prościej chyba wytłumacz tego nie potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoj tam od razu stawali na głowie.

Jedynie Eurogamer mi zjadł z 2h Pozostałe dwa były bez problemów Mogły być jeszcze dwa ale w jednym pomyliłem maila(poly) a w robocie nie miałem czasu na szukanie a do drugiego nie chciałem podchodzić bo głupio jakoś(ps3site)

Do konkursów i losowań trzeba podchodzić na spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za malego offtopa , o co chodzi z tym eurogamer ? wystarczy sie tam zerejestrowac i losowo uzytkownicy dostaja klucze ? Czy trzeba cos konkretnego zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorki za malego offtopa , o co chodzi z tym eurogamer ? wystarczy sie tam zerejestrowac i losowo uzytkownicy dostaja klucze ? Czy trzeba cos konkretnego zrobic ?

To już przeszłość. Klucze dostawało pierwsze 4800 albo 5800 osób...nie pamiętam już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienie odrg cd key do cod2 za key do ltb ;p a moze ma ktos jakis klucz albo sposob , informacje w jaki jeszce sposob moge zdobyc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już przeszłość. Klucze dostawało pierwsze 4800 albo 5800 osób...nie pamiętam już

Nie taka przeszlosc , na niemieckiej stronie eurogamer rozdawali kolejne 50 kluczy, do dzisiaj do godziny 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 a 6000 jest różnica... przy 50 masz 0.00000001% szans a przy 6000 0.01%

Ja mógłbym zagrać tylko że jest problem... japońska beta - granica regionalna w becie ;[

Na gamepro próbuję zdobyć europejską jeszcze, jak wygram mogę grać ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze moje PSN ID to obehiPL

ps udało mi się przejść mapkę misiaouchatka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps udało mi się przejść mapkę misiaouchatka

Rany jak to zabrzmiało Co to moje levele to jakieś wyznaczniki umiejętności czy jak?

Spróbuj teraz wersję rozbudowaną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja! Mó nick: rokugatsu

Szukam też kogoś kto pomoże mi przejść drugi i trzeci poziom w kings garden bo nie mogę zdobyć 100%. Nie mam pojęcia gdzie to poukrywali! Przechodziłem te poziomy po kilka razy i nic!

Oczywiście chętnie pogram też na poziomach stworzonych przez innych ^^

Podpisuje sie pod tym POMOCY xD

Nick: gasTROnom_puBLic

PS: klucze do LBP mozna nabyc tanim kosztem (o ile ktos ma konto internetowe lub poczte blisko ) na allegro ja swoja bete mam za 6 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Ci mogę pomóc. Będę koło 18.

Witam w tym watku

Bardzo chcialbym poznac pare osob do pogrania w LBP ! troche swiezy jestem w tej grze i nie bardzo jeszcze ogarniam jak zarzadzac lista przyjaciol w grze co by kogs szybko dodac i zagadnac o wspolne granie. Noobzorem totalnym nie jestem , gralem ostatnie 3 lata w World of Warcraft ale to jednak konsola jest do grania a nie PC - sory niewazne. Potrzebuje troszke wprawy w obsludze LBP i tyle

z tego co czytalem to forum jest trroche osob chetnych do grania - pozwolilem sobie spisac kilka nickow , gdzie ludzie pisali ze sa chetni do grania

- major_kupricz , rospondek (hi misio) , neq , slyx , obehi_pl , rokugatsu , gasTROnom_puBLic, x-r0oFie , mtu007 , Astarr

-- tyle osob pisalo sie na granie , na pewno bedzie tego wiecej , postaram sie byc dzisiaj od 17.00 do bolu i wyslac jakies invy do wyzej wymienionych , swoja droga piszcie tez do kolgejta jestem chetny na granie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także mam bete i złożonego preordera na ull wersje , z miłą checią dopisze sie do listy graczy

PSNid: baton1983poland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od piątku będę ostro grał w LBP, jak ktoś chętny na online to zapraszam PSN: CosTamCosTam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam wersję NTSC, więc jak zostaną otwarte serwery, to z chęcią zagram:). Mój PSNID to paweldomar , więc jeśli byście mogli, to proszę, dodajcie mnie do znajomych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się pisze na wspólne granie jak tylko otworzą serwery!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×