Skocz do zawartości
Makus

Linger in Shadows

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pobralem sobie to demko z PSN PL - niech im tam bedzie, dam im zarobic te 10plnow. Pobawilem sie tym chwilke, ale wydaje mi sie ze trofea mi sie nie pojawiaja...(jesli dobrze kombinuje to juz 3 sigile znalazlem, oraz kilka pozdrowien dla innych grup. Dodatkowo chyba mi sie zawiesila, bo w pewnym momencie wyskoczyl ekran z czarnym kwadracikiem posrodku, kolorowymi pionowymi pasami i za nic nie moglem sie go pozbyc... Na szczescie do xmb wyszlo bez problemu.

Czy ktos juz sie tym bawil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opisz swoje wrazenia, bo ja sie zastanawiam czy kupowac

A wiec tak: sterowanie wykorzystuje chyba kazdy przycisk sixaxisa oraz motion sensor. Na poczatku troszke na slepo sie trzeba bawic, nie wiemy do czego sa poszczegolne przyciski, ale po chwili juz sie orientujemy... Generalnie jest to troszke zamotane, dlugo sie laduje, ale za ta cene nie ma co narzekac. Jak sie wiecej pobawie to napisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardzo podobalo, dawno takiego dziwolaga nie widzialam ^^ ale nie sadze, zeby kazdemu sie spodobal ten tytul, wlasciwie jest za bardzo dziwaczny zeby przypasc do gustu mainstreamowemu odbiorcy, wiec kupujcie ale na wlasna odpowiedzialnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi sie bardzo podobalo, dawno takiego dziwolaga nie widzialam ^^ ale nie sadze, zeby kazdemu sie spodobal ten tytul, wlasciwie jest za bardzo dziwaczny zeby przypasc do gustu mainstreamowemu odbiorcy, wiec kupujcie ale na wlasna odpowiedzialnosc.

Oto właśnie chodzi. Popieramy odważne produkcje, które nie chcą być kupowane przez każdego. Popieramy rodaków. Popieramy odważne posunięcia. W najbliższym czasie ściągnę ten projekt.

Mam jedno pytanie. Ile trzeba przeznaczyć miejsca na HDD dla LiS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LiS zajmuje 101 Mb. Mi się podoba, choć tak naprawdę to nie ma tam wiele. Uwaga!!! Wciąga!!! Ciekawe jest to, że odblokowałem dwa ukryte trofea, a kompletnie nie wiem jak to zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha xd ja w 15 min Zdobylem 100% z tymi ukrytymi trzebabylo chwilę pokombinowac xd a tak po za tym to dziwna ta "gra"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne , też już mam wszystkie trofea i ukrytą część

ps. trzeba się nakręcić padem zęby wszystko odblokować ale biorąc pod uwagę ze to interaktywne demko... to chce takich więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

same Michaly ta gre robily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze te 10 zeta to nie wielka kwota ale czy jest ona warta zobaczenia tego?? wiadomo trofea tez fajna sprawa, zawsze lubilem expowac w rpg.

wiec pytanie jest takie to mozna ta gre udostepniac? A moze ktos juz to zrobil lub chce zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnośnie trophies: mam ich 7. Z tego co wiem brakuje mi 9ciu. gdzie i w którym momencie można odblokować pozostałe ktoś wie? 6 podstawowych pojawia się po przejściu "Linger". Jedno (greetings to Andromeda) pojawiło się po obejrzeniu "watch" i po kręceniu drzewkiem w pewnym momencie bez zatrzymywania czegokolwiek. Jak jest z resztą trophies? Zdobędę je w trybie "linger", czy "watch"? sndwwa może pomożesz?;-)

Errata: Dobra dzięki Zeratul! Nie zauważyłem twojego posta;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W najbliższym czasie ściągnę ten projekt.

to już chyba raczej produkt finalny, projek to coś poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko dziwi, że udało się to zmieścic na 101 mb. Nie wiem jak oni tego dokonali. Całe demo jest "ruchome". Możemy prawie w każdym momencie czymś obracac, przewijac, zmieniac dym, kręcic kamerą. Niezła robota. 10 PLN warto za to było dac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś wkońcu oco w tej grze chodzi?? obejrzałem filmik na youtube czyli tak jakbym skończył gre?? nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie za bardzo wytlumaczyc ^^ musialbys sam sprawdzic wtedy i tak dalej nie bedziesz rozumial ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie chodzi o zabawe z filmikiem. Cofanie, przyspieszanie... obracanie poszeczegolnych elementow, wychylanie rzeczy itd. Grafa jest slaba, ale cala zabawa wlasnie polega na znajdowaniu szczegolowo ktore przy normalnym ogladaniu uciekaja.

@ Dombro link do poradnika podalem jak masz problemy ze zdobyciem trophies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wytłumaczy mi ktoś wkońcu oco w tej grze chodzi?? obejrzałem filmik na youtube czyli tak jakbym skończył gre?? nie rozumiem

Zacznijmy od tego, że nie jest to gra.

Kiedyś dawno dawno temu, w odległej galaktyce, kiedy sobie były komputery, nie było komórek i internetu - Boże jakie to były cudowne czasy - a rządziły Spectrumy, Amstrady, Atari, Commodore, a zwłaszcza Amigi, ludki wpadły na pomysł. Chodziło o to żeby coś robic na tych komputerkach. Więc powstała scena, na której działały osoby robiące w wolnym czasie dema techniczne na różne maszyny. Na Amidze sporo tego powstało. Ogólna idea była taka, że ktoś coś robił i pokazywał to innym za darmo. Np. jakiś Jasiu zrobił lewitujące kółka, które zmieniały się w trójkąty, a było to wyświetlna na ekranie. Żadnej to nie miało grywalności, bo zwyczajnie nie dało się w to grac. I tak demoscena sobie kwitła, żyła, aż - jak widziałem skład Plastic - same Michały zrobiły Linger in Shadows. Tech demo pokazujące latającego psa, dym, kota, robala, puszki, roślinę...pandę. Tyle tylko, że w owym demie gracz ma możliwośc ingerencji w to demo. Możemy np. obracac kamerą obraz wokół różnych przedmiotów, czy też same przedmioty. Przewijac lub cofac film. Znajdowac poukrywane trofea, czy też przejśc sam filmik.

Jeżeli ogladałeś na YT to nic więcej tu nie uświadczysz. Chyba że chcesz zdobyc trofea, bądź miec na HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wielbie Plastika od lat, dlugich lat.. i wreszcie mam mozliwosc jakos im sie odplacic za eyecandy, ktore dostarczaly mi zawsze sporo przyjemnosci i motywowaly do inwestowania w pieca greetzy dla Bonzaja i reszty zalogi!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko odnośnie grafiki: Ona nie jest dobra. Ona jest zajebista! Nie chodzi tutaj o wyżyny high edge'owe sprzętu nowej generacji, ale o klimat graficzny. Czyli to czym urzekło mnie Mark of kri, Okami no i przede wszystkim Shadow of the Collosus. Zresztą co do tego ostatniego to widać, że autorzy inspirowali się kolosami w przypadku ośmiornicy;-) Mówię to oczywiście w dobrym tonie, bo dobra inspiracja zajebistymi rzeczami jest czymś bardzo wskazanym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zresztą co do tego ostatniego to widać, że autorzy inspirowali się kolosami w przypadku ośmiornicy;-) Mówię to oczywiście w dobrym tonie, bo dobra inspiracja zajebistymi rzeczami jest czymś bardzo wskazanym!

niekoniecznie, mogli sie inspirowac tez wieloma innymi grami i anime, w japonskich (i nie tylko) produkcjach jest od cholery podobnych rzeczy pod wzgledem designu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie, mogli sie inspirowac tez wieloma innymi grami i anime, w japonskich (i nie tylko) produkcjach jest od cholery podobnych rzeczy pod wzgledem designu.

Widzę,że nie grałaś w Shadow of the Colossus Bo jeśli byś to zrobiła,to nie miałabyś żadnych wątpliwości co do tego motywu.Oczy tego stwora z Linger,są jak żywo wyjęte z kolosów.Ba,nie tylko oczy,ale właśnie ten cały specyficzny klimat,łącznie z muzyką,która to mną pozamiatała:) Jestem pewny,że choć niewielką częścią inspiracji,było właśnie SotC.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie jest coś z duszą

Jak dla mnie bomba - metafizyczne przeżycie na ekranie mojego TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za darmo moze by mi podeszlo ! Za 10 zl wole 4 piwa ... I do tego te 2 minutowe creditsy .... no qrczaki lol , zawiodlem sie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×