Skocz do zawartości
Makus

Linger in Shadows

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę,że nie grałaś w Shadow of the Colossus Bo jeśli byś to zrobiła,to nie miałabyś żadnych wątpliwości co do tego motywu.

no nie gralam. co nie oznacza, ze nie moge widziec nawiazan do innych tytulow tylko musze grzecznie przytakiwac, bo w jakis tytul nie gralam i go nie znam wiec nie mam prawa sie wypowiadac. a w koncu tworcy shadow of the colossus tez musieli sie czyms inspirowac a takie dziwadla naprawde bardzo czesto sie widuje w anime i mangach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie - świetna produkcja.

Klimat i muzyka bardzo mi się spodobały. W ogóle zabawa tym, hmm... "czymś", jest naprawdę przednia! Szkoda tylko, że taka krótka

Będę czekał na następną produkcję tego typu - oby była dłuższa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci jednak Shadow of the Collosus. Wtedy po prostu zrozumiesz, że to "dziwadło" nawiązuje tylko do jednej rzeczy, a nie do żadnego anime, ani mangi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci jednak Shadow of the Collosus. Wtedy po prostu zrozumiesz, że to "dziwadło" nawiązuje tylko do jednej rzeczy, a nie do żadnego anime, ani mangi.

Ale się ludzie uparliście.... Grałem w SotC. Pokochałem tą grę jednak w życiu widziałem już wiele rzeczy z których ekipa pisząca LiS mogła brać natchnienie... BTW - jak to kogoś męczy to zawsze możecie do nich napisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłem, jak będzie brzmiała nazwa kolejnej produkcji grupy Plastic - 'Into the Pink'. Pytacie skąd wiem? Zdobądźcie wszystkie Trofea dla LiS, a w menu pokaże się opcja 'hidden part'. Już nie mogę się doczekać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za szybko wylaczylem to cos zrobilem 100% trofeow ale chyba menu juz nie zdazylo sie pojawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej podobal mi sie moment z czarnymi pierscieniami (koncowka). Cudo

No HDRI aż miło patrzeć

W ogóle skoro to temat o LiS i Plastic to wejdźcie na tą stronę Plastic. Do ściągnięcia ich wszystkie dema w formie wykonywalnej jak i video LiS Ja nie ściągam bo nie chcę sobie psuć niespodzianki na PS3 Ale Ci którzy mają niech ściągają do woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze z tego wszystkiego jest hidden part - ta muzyka, przypominaja się stare dobre (najlepsze) lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo podpasował LiS. I to nie tylko dlatego, że jestem maniakiem demoscenowym. Pamiętam jak oglądałem na żywo transmisję internetową z Breakpoint 2008 to ludzie byli wgnieceni w ziemie przez Lis, łącznie ze mną (a był to Kwiecień).

Dla tych, którzy nadal nie więdzą o co biega z LiS, odsyłam do recki -> http://polygamia.pl/wrazenia-linger-in-shadows

A tutaj muzyka do zaciągnięcia -> http://polygamia.pl/muzyka-z-linger-in-shadows-udostepniona

A jeśli kogoś zainteresował choć troszkę temat demosceny to zapraszam na ten site -> http://pouet.net/prodlist.php?order=thumbup

Ja nie ściągam bo nie chcę sobie psuć niespodzianki na PS3

Acha.. Widze, że trzeba coś wyprostować.. Plastic to grupa DEMOSCENOWA, a nie Developer pod PS3. Linger in Shadows na PS3 to był taki skok w bok, więc nie zdziwiłbym się gdybyś już nic od nich na PS3 nie zobaczył. A Into The Pink jest po prostu zwykłym demkiem, które nie trafi na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doublepost, ale sprawa godna uwagi.

http://news.chip.pl/news_230113.html

Spotkania z demosceną

Osoby związane ze środowiskiem demosceny komputerowej rozpoczynają serię pokazów produkcji scenowych w różnych miastach Polski.

Pierwsze spotkanie dla wszystkich zainteresowanych komputerową sztuką odbędzie się w Raciborzu (woj. Śląskie), w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kasprowicza 12. Termin spotkania to 24 października, godz. 17:00. W programie m.in. demonstracja pierwszej polskiej produkcji na konsolę PlayStation 3 połączona ze spotkaniem z jej autorami oraz przegląd historii polskiej demosceny od jej początków do współczesności.

plakatmalytl2nx1.jpg

CHIP jest patronem medialnym spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadałem ostatnio Linger in shadows ... wszystko by było fajnie ale animacja nie ma sensu ... jest mega surrealistyczna i w dodatku nie odnosi się do niczego ani nie niesie ze sobą żadnej głębokiej metafory ... po prostu kawał graficznie dobrej roboty , świeży "Gameplay" ale nic pozatym ... :) No i trochę przesadnie łatwe trofea :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obadałem ostatnio Linger in shadows ... wszystko by było fajnie ale animacja nie ma sensu ... jest mega surrealistyczna i w dodatku nie odnosi się do niczego ani nie niesie ze sobą żadnej głębokiej metafory ... po prostu kawał graficznie dobrej roboty , świeży "Gameplay" ale nic pozatym ... :) No i trochę przesadnie łatwe trofea :)

Gra to nie jest , raczej pokaz grafiki , ogólnie kawał kasy wywalony w gówno :( Kupione ze względu na łatwe trofea i 100% :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra czy nie , powinna poruszać jakiś temat , odnieść się do czegoś , a tu nic , no leci maszyna i rozwala psa ? WTF ?

Ja bardziej od tego polecam już Penny adventure's : episode one ! to gra dopiero jest fantastyczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z was pazury. Dzieło polskiej sceny za kilka złotych. Z samego szacunku wypada pobrać i zapłacić żeby chłopaki mieli trochę grosza i się rozwijali, bo być może da im to możliwość zrobienia w przyszłości pełnej gry.

A jak ktoś nie rozumie o czym traktuje ten art...

No cóż... bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale z was pazury. Dzieło polskiej sceny za kilka złotych. Z samego szacunku wypada pobrać i zapłacić żeby chłopaki mieli trochę grosza i się rozwijali, bo być może da im to możliwość zrobienia w przyszłości pełnej gry.

A jak ktoś nie rozumie o czym traktuje ten art...

No cóż... bywa.

A ty wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla każdego symbolika LiS może być inna.

Czy teraz w szkołach nie ma już analizy wiersza na lekcjach polskiego?

Ucza symboli: $ - dolara, € - euro, ₤ - funta ;) to sie teraz liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla każdego symbolika LiS może być inna.

Czy teraz w szkołach nie ma już analizy wiersza na lekcjach polskiego?

Czy sądzisz że uczęszczam do szkoły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy sądzisz że uczęszczam do szkoły ?

Kiedyś chyba chodziłeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linger in Shadows to świeże spojrzenie na ponury świat. Oprawa muzyczna, która towarzyszy naszej podróży tworzy niesamowity klimat. Gracz kojarzy mi się tu z "podglądaczem-obserwatorem" ;), który im więcej widzi tym dłużej i dalej może biec w przyszłość. Postacie ... mają cechy charakteru, które możemy interpretować indywidualnie.

Czego szukamy w grze? Zabawy... światłem, ruchem, czasem.

Mam nadzieję, że twórcy gry nie zakończą tej historii i będzie kontynuacja. Czekam na kolejną odsłonę tego tytułu.

Cena jest bardzo przystępna. Zachęcam do zakupu tej gry każdego, Kto lubi używać swojej wyobraźni ;)

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linger to gówno jakiego dawno nie widziałem.

szanuje rodaków, że zrobili produkcję na ps3, powaznie, nawet pomimo, że jest bezsensowna i nie warta złotówek :P

ale nie ładujcie w to kasy, lepiej fat princess albo bombermana zapodajcie :)

pozdroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×