Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Heh mam ten sam problem, tylko, że po za 1cd reszta mi działa.

Płyta była nawet oddawana do regeneracji ale i tak dalej nie działa i właśnie to jest dziwne, że cd2,3,4 działają.

aha i jeszcze jedno FF VII mi chodzi dobrze i IX również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam was. Jak tu mój brat wspominał o konsoli 120 gb za 999zł. Jest jescze jedna oferta i chyba też dobra otóż w jej zestaw wchodzi ps3 250 gb + gra fifa 10 konsola w zestawie kosztuje 1299zł. To chyba dobra cena??

nawet dobra :)

jeśli Ci sie ta gra podoba to kupuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wyczailem konsole za 1318.51 zł

Konsola SONY PLAYSTATION 3 SLIM 250 GB HDD + dodatkowo gry: Wipeout HD,Resistance 2, Ratchet & Clank: Quest for Booty

wiec zarto dolozyc ta 100 zł i ma sie z grami niz bez gier i pewnie sobie sprawie ten zestaw a koszt to +40 za pobraniem lub przelew na konto 25 i w sklepie internetowym

Gry o których piszesz są mniej więcje właśnie warte 100zł więc przemyśl faktycznie (zerknij na YT) czy będziesz w nie grał wogóle - ponadto dostajesz w postaci vouchera (kod aktywujący) do pobrania z PSN - więc tak naprawdę jeżeli coś Ci nie przypasuje to nawet nie masz możliwości SPRZEDAC/WYMIENIC.

Zdecydowanie odradzam tematy sklepów internetowych (chyba że masz już sprawdzony jakiś) - poczytaj na forum wątki od ludzi w stylu "nie dostałem paragonu" , "hej padła mi konsola, nie mam gwarancji czy przyjmą" , "właśnie dostałem konsolę i ma porysowaną całą górną pokrywę" etc

Tematy gwarancyjne są bardzo ważne w przypadku Ps3 dlatego osobiście radzę zakup w jakimś sklepie sieciowym - gdzie też w drugim roku przy ewentualnej usterce powołując się na niezgodność z umową masz większe szanse na bezstresowe załatwienie tematu.

P.S. Do Kisiel__94 Uncharted DF to można spokojnie kupić za 50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem jednak w media expert wersje z Killzone 2 i InFamous. Ale jak pytałem o gwarancje i później o niezgodność towaru to uparcie twierdzili że jest tylko rok gwarancji i to wszystko z ich strony, no ale pomyślałem że w razie czego się odwiedzi rzecznika praw obywatelskich i tyle ;] Choć mam nadzieję że nie trzeba będzie. Niby by duża sieć ale mała miejscowość i klienta olewają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo ludziska, w moim ME jest promocja. PS3 Slim 120 GB ( Polska Wersja Językowa ) za 999zł, cały zestaw. Opłaca się?

Witam wszystkich

W końcu zakupiłem konslokę w Media Expert. Cena 999 + sprzedawca chciał dorzucić prostreeta. Wolałem kabel hdmi dedykowany do sony, i jakos poszło.

Tak więc w ME można negocjować, Sprzedawca mi powiedziła że maja specjalną oferte w komputerze PS3. Na gierkach dają przy zakupie konsloli rabaty od 15 procent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry o których piszesz są mniej więcje właśnie warte 100zł więc przemyśl faktycznie (zerknij na YT) czy będziesz w nie grał wogóle - ponadto dostajesz w postaci vouchera (kod aktywujący) do pobrania z PSN - więc tak naprawdę jeżeli coś Ci nie przypasuje to nawet nie masz możliwości SPRZEDAC/WYMIENIC.

Zdecydowanie odradzam tematy sklepów internetowych (chyba że masz już sprawdzony jakiś) - poczytaj na forum wątki od ludzi w stylu "nie dostałem paragonu" , "hej padła mi konsola, nie mam gwarancji czy przyjmą" , "właśnie dostałem konsolę i ma porysowaną całą górną pokrywę" etc

Tematy gwarancyjne są bardzo ważne w przypadku Ps3 dlatego osobiście radzę zakup w jakimś sklepie sieciowym - gdzie też w drugim roku przy ewentualnej usterce powołując się na niezgodność z umową masz większe szanse na bezstresowe załatwienie tematu.

P.S. Do Kisiel__94 Uncharted DF to można spokojnie kupić za 50zł

GDZIE!?

szukałem wszędzie i nie mogę znaleźć...

Ps. zaraz zacznę znowu szukać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie. Czy można wrzucić własny dysk do PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie. Czy można wrzucić własny dysk do PS3?

można, ale to nie ten temat do rozmów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupiłem w MediaMarkt gdyż był super bundlepack po przystępnej cenie (Infamous, HDMI , Pilot BD , DualSchock 3, PS3 80GB) - 1499zł .

Jak kupić konsolę to wtedy kiedy będzie promocja i dobry bundlepack .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiepski ten bundlepack, troche drogi. no chyba ze jakis rok temu konsole kupowales...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

GDZIE!?

szukałem wszędzie i nie mogę znaleźć...

Ps. zaraz zacznę znowu szukać :P

Szukajcie a będzie Wam dane ... :P

>>> http://www.allegro.pl/item931586504_uncharted_drake_s_fortune.html

To link do aukcji Kup Teraz - w licytacjach są nawet takie aukcje gdzie cena od 20zł i nikt nie licytuje ...

Ja swoją kupiłem w MediaMarkt gdyż był super bundlepack po przystępnej cenie (Infamous, HDMI , Pilot BD , DualSchock 3, PS3 80GB) - 1499zł .

Jak kupić konsolę to wtedy kiedy będzie promocja i dobry bundlepack .

O ile było to z 1,5 roku temu to można powiedzieć że dobry interes zrobiłeś, jeżeli teraz niedawno to sklep wypchnął ze stanu magazynowego starą konsolę (80Gb) wartą jakieś 800zł , dorzucając bonusy o wartości max 400zł ... ty jesteś zadowolony jednak myślę że oni bardziej :(

Co do wersji SLIM 250GB + Infamous + Kilzone2 z MediaExpertu to ten sam zestaw jest w Saturnie (Katowice) ale dokładają do niego jeszcze BR Hancock

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, zamówiłem.Się okażę czy będę zadowolony ...

No to jak dojdzie dam znać.

Doszło!

Jestem zadowolony :D tylko jeden minus PAD ;/, a reszta git (a co do tego pada to muszę się przyzwyczaić i już)

:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszło!

Jestem zadowolony :D tylko jeden minus PAD ;/, a reszta git (a co do tego pada to muszę się przyzwyczaić i już)

:D:D:D

Gratuluję i cieszę się razem z Tobą :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Gry:nie mam

(...)

Czyżbyś po tak długotrwałej analizie ofert i dyskusji kupiłe wersję bez bonusów ? :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema. Mam prośbę ponieważ w marcu chce zakupić ps3 slim pomóżcie mi znaleźć jak najlepsze oferty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś po tak długotrwałej analizie ofert i dyskusji kupiłe wersję bez bonusów ? :dry:

tak szczerze to ja specjalnie kupiłem konsolę dla BC2, a później Uncharted 1 i 2 :)

PS. ja kupiłem taki zestaw http://allegro.pl/item913972282_playstation_3_250gb_slim_2_pady_pilot_hdmi_wys_24h.html (bo chciałem mieć już z głowy z dokupowaniem pada itd :))

Ps2 wczoraj właśnie testowałem tego BC2. Faaajna gra :thumbsup:

aha i jeszcze LBP:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema. Mam prośbę ponieważ w marcu chce zakupić ps3 slim pomóżcie mi znaleźć jak najlepsze oferty

Do 1.03.2010 w prawie całej sieci MM (są wyjątki , np b-b :confused: ) ps3 250 z MAG plus coś do wyboru za 200PLN w cenie 1399PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Orientujecie się gdzie w okolicach Katowic można kupić PlayStation 3 Slim w cenie 999 zł. Wiem że swego czasu Media Expert miał taką promocję, jednak przegapiłem tą okazje i poszukuję konsoli w podobnej cenie. Najlepiej bez gier. Interesuje mnie zestaw z samą konsolą i padem, oczywiście nowy, najlepiej z sprawdzonego sklepu.

Z góry dzięki za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdzie tak tanio (120GB) nie była jak w ME :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam zakup 120Gb (jeżeli ktoś znajdzie jeszcze gdzieś nową) za 999zł

Jak mam Fat 120Gb już 1,5 roku - pamięci nadal sporo - wszelkie filmiki/muzykę/zdjęcia trzymam na kompie i przez mediaSerwer oglądam na Ps3

Dysk nie jest najważniejszy, zdecydowanie kupiłbym konsolę jak najtaniej (nową) a zaoszczędzoną kasę wydał na gry ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 1000zł i nie wiem czy kupować używanego "Fata" (z wyglądu podoba mi się znacznie bardzej od Slim) klik! czy też dodać te 250zł i mieć Slim 250GB? Wiem, że PS3 jest bardzo mało awaryjne, ale czy Fat ma większe szanse się zepsuć niż Slim? 

Myślałem jeszcze nad Slim 120GB za 999zł, ale nigdzie nie mogę znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o_O! Wlasnie z czystej ciekawosci zajzalem do sklepu ps3site i szok ;D Ps3 slim 250 GB za 1220zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o_O! Wlasnie z czystej ciekawosci zajzalem do sklepu ps3site i szok ;D Ps3 slim 250 GB za 1220zl

To jest okazja...? Przecież Slim 250GB normalnie jest za 1250zł więc 30zl różnicy to nie jakaś super oferta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×