Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie odpisuję! Tak, od PS3 możecie odliczyć se Vat. Możecie także negocjować :D Np : Panie, ta konsola stoi tu z 4 miesiące i nikt nie kupuje. Daj pan zniżkę! Tylko przykład :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie odpisuję! Tak, od PS3 możecie odliczyć se Vat...

... Opole czy Rzeszów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem w calej polsce tak powinno byc

... według MM PS3 to ''PC'' a nie RTV :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to sprzet "telewizyjny", w koncu do tv jest podlaczany, tak samo moze byc traktowany jako odtwarzacz blueray

czy pod pojeciem rtv rozumiesz tylko : radia i telewizory?

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni tam mają inny, dziwny podział... , konsole mają ''powiązane'' z komputerami :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Saturnie w K-cach PS3 Slim 250 wraz z gra HeavyRain za 1350 PLN - dobra cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Saturnie w K-cach PS3 Slim 250 wraz z gra HeavyRain za 1350 PLN - dobra cena ?

...lepsza niż w b-b MM tu 250 z HR 1449 PLN ,a z MAG-iem 1399 PLN :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena taka sobie, ja kupiłem gołą PS3 Slim 250GB za 1200zł. Czyli spokojnie można sobie gre taniej dokupić i troszkę zaoszczędzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 1299 PLN za PS3 250 z eyepet i kamerą to dobra cena... , czy taka sobie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto, ale na twoim miejscu poszukałbym zestawów z dwoma grami np. Killzone 2 i Infamous.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki zestaw 100 PLN więcej , Killzone 2 spoko ale ten Infamous to bym sobie odpuścił . Z drugiej strony w sony center widziałem te gry za niecałe 60 PLN każda , więc jak coś to lepiej dokupić :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu PS3 , aczkolwiek ze względu na fundusze i braku zdecydowania odkładam to i odkładam. Chcę kupić nowy sprzęt ze sklepu. Mieszkam w średniej wielkości mieście i jest tu pare propozycji

1- PS3 Slim 250 GB + Gra MAG - ok 1450 zł

2- PS3 80 GB + 3 Gry - 1299zł (http://megamarket.org.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=57503&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-03&utm_content=57503)

3- PS3 250 GB + Mikrofony + Singstar - 1450 zł

4- PS3 250 GB + 3 Gry - 1500 zł  (nie pamiętam jakie ale chyba był Buzz czy jakoś tak)

Rozważam zakup opcji 2giej, ale to jest ten starszy model. Nie wiem czy się na niego zdecydować, czy poczekać i dołożyć do wersji 250 GB Slim. Nie powiem, że w tym zestawie 80 GB kuszą mnie aż 3 w miarę fajne gry. Myślałam nad zakupem samej konsoli ale nie mogę znaleźć, a nie będę jeździła i szukała do innych miast czy zamawiała przez internet.

Piszę prosząc o porady gdyż jest to dla mnie bardzo ważne. Lepiej kupić te 80 GB czy Slim 250 GB? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupowałem znowu konsolkę (dla brata) i szukałem fata:) jakie są tam gry? Porównywanie FAT do SLIM chyba jest tu bezcelowe, ja i tak jestem fanem FATów:) Ale to Twoja decyzja, osobiście brałbym drugą opcję, spytałbym też o przedłużenie gwarancji, można przedłużyć aż o 3 lata, co daje 5 lat spokoju:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupić konsole za około 1220zł i MAG za110zł nówkę na allegro :) = 1310zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozbierasz do slima i nie kupisz gier wiec zostną same dema, o awaryjności fatów są tysiące postów ,(o awaryjności slimów pewnie będa za jakiś czas ;) .

W Twojej sytuacji ja bym wziął tego fata 80 gb a różnice w cenie z czasem wydał na grę lub gry. Dysk 80 gb to nie tak mało. Mp3 i filmy trzymasz na kompie, więc masz miejsce tylko na gry, save'y i dema, całkiem sporo tego miescja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałam/słyszałam FATy dosyć szybko się przegrzewają. Jak to jest z padami w wersji 80 GB i 250 GB Slim? Czy ta wersja 80 GB będzie miała pada DS3 czy ten Sixas? Ponoć jakaś różnica jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 80 Gb i jakoś tego nadmiernego nagrzewania nie zauważyłem. W zestawie z 80 GB będziesz miał jednego DS3(on ma wibracje natomiast Sixaxis nie ma).

Edytowane przez Gambas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nową slimke 250Gb z pilotem za 1200zl a kupiłem slima bo trzeba iść z postępem:) obym nie żałował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu PS3 , aczkolwiek ze względu na fundusze i braku zdecydowania odkładam to i odkładam. Chcę kupić nowy sprzęt ze sklepu. Mieszkam w średniej wielkości mieście i jest tu pare propozycji

1- PS3 Slim 250 GB + Gra MAG - ok 1450 zł

2- PS3 80 GB + 3 Gry - 1299zł (http://megamarket.org.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=57503&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-03&utm_content=57503)

3- PS3 250 GB + Mikrofony + Singstar - 1450 zł

4- PS3 250 GB + 3 Gry - 1500 zł  (nie pamiętam jakie ale chyba był Buzz czy jakoś tak)

Rozważam zakup opcji 2giej, ale to jest ten starszy model. Nie wiem czy się na niego zdecydować, czy poczekać i dołożyć do wersji 250 GB Slim. Nie powiem, że w tym zestawie 80 GB kuszą mnie aż 3 w miarę fajne gry. Myślałam nad zakupem samej konsoli ale nie mogę znaleźć, a nie będę jeździła i szukała do innych miast czy zamawiała przez internet.

Piszę prosząc o porady gdyż jest to dla mnie bardzo ważne. Lepiej kupić te 80 GB czy Slim 250 GB? 

Widzialem w media markt zestaw ps3 assasin creed 2 i jakas jescze gra ps3 bylo chyba 120GB sam mam takie i dziala mi bardzo elegancko i tyle giga wystarczy. A ta AC2 to gra naprawde warta polecenia mnie osobiscie spodobala sie bardzo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w MM właśnie nie ma tego zestawu, jest 250 GB + MAG (gry nie znam, ale widziałam że to strzelanka co mi w ogóle nie odpowiada). 

Właśnie też wolałabym slimkę (te ok 3,5 kg to nie 5 kg :D ) ale też muszę patrzeć na cenę i gry jakie są w zestawie, bo jak już kupię konsolę to przez pewien czas nie będę w stanie kupić sobie żadnej gry, dlatego tak się waham. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w MM właśnie nie ma tego zestawu, jest 250 GB + MAG (gry nie znam, ale widziałam że to strzelanka co mi w ogóle nie odpowiada).

Właśnie też wolałabym slimkę (te ok 3,5 kg to nie 5 kg :D ) ale też muszę patrzeć na cenę i gry jakie są w zestawie, bo jak już kupię konsolę to przez pewien czas nie będę w stanie kupić sobie żadnej gry, dlatego tak się waham.

dobrze ze ja mam zaklepana konsole i pod koniec miesiąca mi wyślą z grami kilzone2 oraz Infomous ale ta ostatnia wymienię sobie na god of war III oczywiście z dopłata bo infomous mi się nie widzi a za konsole zapłacę 1330zł już z pobraniem z przelewem na konto troszkę tańsza jest o 5zl a sama konsola kosztuje

1299.00 zł 250gb wiec oferta jest dobra nawet cenowo bo widzialem o 100zł czy wiecej ten sam zestaw.Tez ze sklepu

Edytowane przez Kesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na wstępie chciałbym wszystkich przywitać, jako że jest to mój pierwszy post:)

Właśnie mam zamiar zakupić konsole ps3 i takie mam pytanie.. czy ps3 fat 80gb nowy za 1099zł to dobra oferta, czy może szukać dalej ?

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukalbym dalej, niedawno slimy 120 gb byly po 999 zl, wiec zycze owocnych poszukiwan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×