Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zakupiłem w sieci Play...zamiast telefonu Ps3 320 gb plus Uncharted 3...Abonament 95 zl plus 650 minut plus 1 gb netu plus darmowe do play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem w sieci Play...zamiast telefonu Ps3 320 gb plus Uncharted 3...Abonament 95 zl plus 650 minut plus 1 gb netu plus darmowe do play

Na jaki okres umowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś w Muve.

PS3 320 GB z F.3.A.R. za 1,099 zł.

Do tego skorzystałem z promocji i dokupiłem Battlefield 3, Deus Ex: Bunt Ludzkości + Wybuchowy Pakiet, Dragon Age: Początek, Borderlands Game of The Year Edition, Mass Effect 2 oraz Red Dead Redemption Game of the Year Edition.

Za wszystko zapłaciłem 1654,37 zł. Mam nadzieje, że dużo nie przepłaciłem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś w Muve.

PS3 320 GB z F.3.A.R. za 1,099 zł.

Do tego skorzystałem z promocji i dokupiłem Battlefield 3, Deus Ex: Bunt Ludzkości + Wybuchowy Pakiet, Dragon Age: Początek, Borderlands Game of The Year Edition, Mass Effect 2 oraz Red Dead Redemption Game of the Year Edition.

Za wszystko zapłaciłem 1654,37 zł. Mam nadzieje, że dużo nie przepłaciłem. ;)

Dużo nie przepłaciłeś. Cena konsoli ok. Co do pakietu oprogramowania, to zależy od tego, czy kupiłeś te gry z powodu pakietu, czy z powodu tego, że Ci się podobają. Lepiej jest kupić jedną grę drożej i być z niej zadowolonym, zamiast kupować kilka tytułów shelfware zalegających na półce. Jeśli grasz w te gry i jesteś zadowolony z zakupu, to ok. Ten pakiet wart jest swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo nie przepłaciłeś. Cena konsoli ok. Co do pakietu oprogramowania, to zależy od tego, czy kupiłeś te gry z powodu pakietu, czy z powodu tego, że Ci się podobają. Lepiej jest kupić jedną grę drożej i być z niej zadowolonym, zamiast kupować kilka tytułów shelfware zalegających na półce. Jeśli grasz w te gry i jesteś zadowolony z zakupu, to ok. Ten pakiet wart jest swojej ceny.

W takim razie myślę, że w ogóle nie przepłaciłem bo aby coś ocenić to trzeba w to zagrać. Po to właśnie kupiłem konsole. Tytuły mnie zaciekawiły i mam nadzieje, że większość czasu będą w napędzie, a nie na półce.

Porównywałem sobie ceny do innych sklepów i myślę, że jest to niezły deal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, nie masz się co martwić. Napewno nie przepłaciłeś, pozostaje kwestia czy te gierki Ci się podobają i czy będziesz w nie grał, ale myślę, że tak, ponieważ są całkiem niezłe. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie myślę, że w ogóle nie przepłaciłem bo aby coś ocenić to trzeba w to zagrać. Po to właśnie kupiłem konsole. Tytuły mnie zaciekawiły i mam nadzieje, że większość czasu będą w napędzie, a nie na półce.

Porównywałem sobie ceny do innych sklepów i myślę, że jest to niezły deal.

Jasne. Jeśli grasz w te gry i Ci się podobają, to oczywiście zgoda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

jestem zainteresowany kupnem nowej konsoli. Po przeglądaniu setek ofert, wydaje mi się ta najtańsza:

http://www.redcoon.pl/B341116-Sony-Computer-Entertainment-PlayStation-3-Slim-160GB_Konsole-PS-3

Do tego Move ze Sports championship, drugi move, oraz pad, w sumie 1518 zł z przesyłką (wszystkie 3 elementy widoczne przy rozwinięciu akcesoriów poniżej)

Opłacalne?, czy może coś pominąłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

jestem zainteresowany kupnem nowej konsoli. Po przeglądaniu setek ofert, wydaje mi się ta najtańsza:

http://www.redcoon.p...GB_Konsole-PS-3

Do tego Move ze Sports championship, drugi move, oraz pad, w sumie 1518 zł z przesyłką (wszystkie 3 elementy widoczne przy rozwinięciu akcesoriów poniżej)

Opłacalne?, czy może coś pominąłem?

Jeżeli dysk 160 gb będzie dla Ciebie wystarczający to oferta nie jest zła. Zestaw PS Move ze Sports Champions nie jest drogi, a kontroler jest w miarę normalnej cenie. Może tam 5, 10 złoty tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.

Planuję zakup Silver Slim

http://www.euro.com....abel-hdmi.bhtml

lub

http://www.euro.com....ny-2-pady.bhtml

Wg mnie tez zestawik z pilotem jest chyba bardziej opłacalny, jak Myślicie???

Ma ktoś w ogóle Silvera? Czy poza kolorem czymś to się różni?

Ponieważ jestem tu nowy i nigdy nie miałem PS3 mam pytanie dot. ładowania padów.

Jak długi jest kabelek do ładowania pada? bo gdzieś czytałem że 20cm, a to by wykluczało grę z kabla.

Czy warto zainwestować w jakąś stację ładującą na 2 pady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kabel ma co najmniej ponad metr, więc problemów nie ma. A przecież bateria w oryginalnym padzie trzyma baaardzo długo, więc po co grać na kablu? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.

Planuję zakup Silver Slim

http://www.euro.com....abel-hdmi.bhtml

lub

http://www.euro.com....ny-2-pady.bhtml

Wg mnie tez zestawik z pilotem jest chyba bardziej opłacalny, jak Myślicie???

Ma ktoś w ogóle Silvera? Czy poza kolorem czymś to się różni?

Ponieważ jestem tu nowy i nigdy nie miałem PS3 mam pytanie dot. ładowania padów.

Jak długi jest kabelek do ładowania pada? bo gdzieś czytałem że 20cm, a to by wykluczało grę z kabla.

Czy warto zainwestować w jakąś stację ładującą na 2 pady?

Wersja silver niczym innym się nie różni jak kolorem. Oryginalny pad Sony trzyma długo i jak kolega wyżej wspomniał nie trzeba grać na kablu, zatem myślę także, że nie ma konieczności inwestycji w jakąś stację ładującą pady. Mi tam bynajmniej nie jest potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.

Planuję zakup Silver Slim

http://www.euro.com....abel-hdmi.bhtml

lub

http://www.euro.com....ny-2-pady.bhtml

Wg mnie tez zestawik z pilotem jest chyba bardziej opłacalny, jak Myślicie???

Ma ktoś w ogóle Silvera? Czy poza kolorem czymś to się różni?

Ponieważ jestem tu nowy i nigdy nie miałem PS3 mam pytanie dot. ładowania padów.

Jak długi jest kabelek do ładowania pada? bo gdzieś czytałem że 20cm, a to by wykluczało grę z kabla.

Czy warto zainwestować w jakąś stację ładującą na 2 pady?

Moim zdaniem nie warto slivera kupować. Jak już kolega wspomniał niczym, poza kolorem od czarnej się nie różni a dopłacasz za ten kolor kilka stów. Lepiej je na gry przeznaczyć.

Mój kabelek ma ok 1,5 m. Bateria w padzie wystarcza mi na ok 1 tydzień jeśli gram ~ 2/3 godz/dzień. Pad ładuje się ok 2 godzin. Jeśli nie zamierzasz dużo filmów na ps oglądać to ten pilot też się do niczego nie przyda, zresztą pad jest bezprzewodowy i też można playera spokojnie obsłużyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dalej ktoś poszukuje dobrej ceny konsoli jest teraz w media expert 320GB z "jakąś" grą (dla mnie nie znana, więc pewnie mało popularna, chociaż jestem świeży w temacie więc mogę się mylić) za 999. Można znaleźć w najnowszej gazetce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.

Planuję zakup Silver Slim

http://www.euro.com....abel-hdmi.bhtml

lub

http://www.euro.com....ny-2-pady.bhtml

Wg mnie tez zestawik z pilotem jest chyba bardziej opłacalny, jak Myślicie???

Ma ktoś w ogóle Silvera? Czy poza kolorem czymś to się różni?

Ponieważ jestem tu nowy i nigdy nie miałem PS3 mam pytanie dot. ładowania padów.

Jak długi jest kabelek do ładowania pada? bo gdzieś czytałem że 20cm, a to by wykluczało grę z kabla.

Czy warto zainwestować w jakąś stację ładującą na 2 pady?

Pilot (moim zdaniem) jest niepotrzebnym wydatkiem, oglądam dużo filmów za pomocą PS3 i sterowanie odtwarzaczem za pomocą pada jest dla mnie w prządku.... bardziej intuicyjne niż za pomocą pilota (ale to kwestia przyzwyczajenia).

Co do pytania odnośnie kabla do pada, to jest to standardowy kabel USB. Jeśli koniecznie potrzebujesz kabel do pada to możesz praktycznie dowolnie go przedłużyć za pomocą standardowego przedłużacza USB.:ok:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Orientuje się ktoś czy w Warszawie dostanę jeszcze PS3 160gb za 899zł?W Grudniu widziałem takową w empiku, a teraz jak patrze w necie po sklepach to w RTV EURO AGD ta sama wersja kosztuje 1049zł. To przecież chyba na święta powinny być takie rzeczy droższe bo jest na nie popyt, wydaje mi sie ze nawet na tym forum przeczytalem ze koniec stycznia/luty powinny byc wyprzedaze. A Jeśli nie w Wawie to moze jakis sklep internetowy ?

Edytowane przez T-Will

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Orientuje się ktoś czy w Warszawie dostanę jeszcze PS3 160gb za 899zł?W Grudniu widziałem takową w empiku, a teraz jak patrze w necie po sklepach to w RTV EURO AGD ta sama wersja kosztuje 1049zł. To przecież chyba na święta powinny być takie rzeczy droższe bo jest na nie popyt, wydaje mi sie ze nawet na tym forum przeczytalem ze koniec stycznia/luty powinny byc wyprzedaze. A Jeśli nie w Wawie to moze jakis sklep internetowy ?

Gdańsk Empik

Playstation 3 160GB : 899zł

Więc w empiku jest konsola za tą kwotę.

Edit : I także Saturn lub Media Markt

Edytowane przez Kaisus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk Empik

Playstation 3 160GB : 899zł

Więc w empiku jest konsola za tą kwotę.

Edit : I także Saturn lub Media Markt

Ok to się przejdę, dzięki :) Martwi mnie tylko ze na stronie np empiku nic nie ma o tym jakoby posiadali tę wersję, widnieje tylko razem z f1 i batmanem za przesadzoną kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to się przejdę, dzięki :) Martwi mnie tylko ze na stronie np empiku nic nie ma o tym jakoby posiadali tę wersję, widnieje tylko razem z f1 i batmanem za przesadzoną kwotę.

Nie ma o tym zapewne dlatego, że są to ostatnie sztuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się zapytać gdzie najtaniej dostanę pad do ps3 oryginalny?

W gre wchodzą sklepy stacjonarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się zapytać gdzie najtaniej dostanę pad do ps3 oryginalny?

W gre wchodzą sklepy stacjonarne.

Jeśli chodzi o pady to nie masz żadnego wyboru. Czy to empik,saturn, media markt, wszędzie są w tych samych cenach.

Ew. 10zł różnicy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecić mogę Robson.pl na Bemowie w Warszawie. Sam tam sprezentowałem sobie pada, jak najbardziej oryginalny, za 169zł jak pamięcią sięgam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecić mogę Robson.pl na Bemowie w Warszawie. Sam tam sprezentowałem sobie pada, jak najbardziej oryginalny, za 169zł jak pamięcią sięgam.

Czyli cena jak w każdym sklepie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×