Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wow mi sie zdaje ze to rewelacja skoro nowe ps3 samo 999zl

Moje pytanie: Mam jutro zamiar kupic nowa konsole ps3 za 969zl CECH 3004-B oplaca sie?

I czy wiecie czy w empiku lub tesco (lub innych sklepach) maja takie atrakcyjne ceny jak kolega wyzej wspomnial? Chodzi mi o Bydgoszcz ;)

Dzieki i pozdro :)

Myślę, że każdy market z sieciówki powinien mieć te same ceny w różnych miastach. Wg moich obserwacji najtaniej jest w empiku (bodajze 800zł za 160gb) w tesco ta sama konsola 999, w media expert 1045 lub 949 (w jeden dzień jest taka cena, w inny taka ;/) Zaznaczam, że są to ceny z innego miasta niż Bydgoszcz. Patrząc na ceny gier na allegro (nie mówiąc o tych w sklepach "stacjonarnych), również w empiku jest ciekawa oferta z grami- 1199zł za 320GB + Batman + F1- jeśli akurat ktoś takie gry lubi :) Pytanie tylko czy kupując teraz konsolę w takich właśnie sklepach jest jeszcze szansa na złapanie z firmware 3.55 ?

Edytowane przez ząbek23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a co sądzicie o takiej ofercie: ps3 320 gb + assassins creed revelations + assassins creed 1 za 1199zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a co sądzicie o takiej ofercie: ps3 320 gb + assassins creed revelations + assassins creed 1 za 1199zł?

DROŻYZNA! AC1 dodawany jest za free do AC revelations . grę można nową wyrwać na allegro za 170-180 zeta . czyli konsola wychodzi za ponad tysiaka. moim zdaniem szukaj dalej . ta oferta to tak naprawdę żadna atrakcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każdy market z sieciówki powinien mieć te same ceny w różnych miastach. Wg moich obserwacji najtaniej jest w empiku (bodajze 800zł za 160gb) w tesco ta sama konsola 999, w media expert 1045 lub 949 (w jeden dzień jest taka cena, w inny taka ;/) Zaznaczam, że są to ceny z innego miasta niż Bydgoszcz. Patrząc na ceny gier na allegro (nie mówiąc o tych w sklepach "stacjonarnych), również w empiku jest ciekawa oferta z grami- 1199zł za 320GB + Batman + F1- jeśli akurat ktoś takie gry lubi :) Pytanie tylko czy kupując teraz konsolę w takich właśnie sklepach jest jeszcze szansa na złapanie z firmware 3.55 ?

Na stronie jest za 1279zł ta wersja... dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu goły PS3 Slim 160gb najtaniej za 1049 PLN w Media Expert oraz Euro RTV Agd jeśli chcemy raty 0%, jak za gotówkę to za 999 PLN w Tesco na Mrągowskiej. Taniej nie znalazłem - sprawdzałem Media Markt, Empik, Saturn, Mega Avans, Media Expert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy kupując teraz konsolę w takich właśnie sklepach jest jeszcze szansa na złapanie z firmware 3.55 ?

Piratom mówimy - NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ciężko z dostępnością konsol w jakiejś fajnej cenie...

Czy PS3 Slim 320 GB z padem za 1040zł, to w miarę przystępna oferta, czy wstrzymać się jeszcze tydzień-dwa z zakupem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ciężko z dostępnością konsol w jakiejś fajnej cenie...

Czy PS3 Slim 320 GB z padem za 1040zł, to w miarę przystępna oferta, czy wstrzymać się jeszcze tydzień-dwa z zakupem ?

Z każdym ps3 dostajesz pada ;]. Chyba że chodzi ci o dodatkowego.

Sam kupuję ps3 w najblizszym czasie i tez sie rozgladam za ofertami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ciężko z dostępnością konsol w jakiejś fajnej cenie...

Czy PS3 Slim 320 GB z padem za 1040zł, to w miarę przystępna oferta, czy wstrzymać się jeszcze tydzień-dwa z zakupem ?

szału nie ma, wstrzymaj się jeszcze, styczeń - luty okres wyprzedaży więc zapewne znajdziesz jakąś okazje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - źle to ująłem... :D

No własnie z ofertami ciężko coś teraz - najchętniej kupiłbym 160GB bez gier ale...

Ta 320GB to chyba najlepsza oferta póki co - zwłaszcza że sklep mam blisko (Bielsko-B)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest za 1279zł ta wersja... dry.gif

No cóż, w jednym z empików w moim mieście jest 1199. Zauważ że chyba na stronie avansiu mają np. dwie takie same konsole w różnych cenach :)

Piratom mówimy - NIE

"Głodnemu zawsze chleb na myśli" Czy uważasz że ten firmware pozwala tylko na piracenie? A co z dodatkowymi możliwościami typu FTP, albo zrobienie kopii zapasowej płyty? Ja też nie jestem zwolennikiem czarnego rynku, ale nie rozumiem dlaczego tak strasznie czepiacie się każdego kto wspomni tu o takim firmware albo napisze słowo jailbreak. Uważam, że należy się też odrobina zrozumienia dla innych ludzi, chyba mało ludzi przerabia dla celów zarobkowych lub czerpie z tego jakieś materialne korzyści- niektórych po prostu nie stać na gry, zbierają na konsolę, której cena trzyma się jak żadnych innych przypadkach jeśli chodzi o elektroniczny sprzęt a później mają grać w demówki z PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w jednym z empików w moim mieście jest 1199. Zauważ że chyba na stronie avansiu mają np. dwie takie same konsole w różnych cenach :)

"Głodnemu zawsze chleb na myśli" Czy uważasz że ten firmware pozwala tylko na piracenie? A co z dodatkowymi możliwościami typu FTP, albo zrobienie kopii zapasowej płyty? Ja też nie jestem zwolennikiem czarnego rynku, ale nie rozumiem dlaczego tak strasznie czepiacie się każdego kto wspomni tu o takim firmware albo napisze słowo jailbreak. Uważam, że należy się też odrobina zrozumienia dla innych ludzi, chyba mało ludzi przerabia dla celów zarobkowych lub czerpie z tego jakieś materialne korzyści- niektórych po prostu nie stać na gry, zbierają na konsolę, której cena trzyma się jak żadnych innych przypadkach jeśli chodzi o elektroniczny sprzęt a później mają grać w demówki z PSN?

hehe , urzekła mnie twoja historia. jak kogoś nie stać na kupienie sobie gry za sto złotych raz na trzy miesiące , to po co sobie kupuje konsolę za tysiąc? dobrze że dodałeś słowo "chyba " ( boś albo naiwny , albo niedoinformowany) u mnie w bloku gdzie mieszkam 90% łebków którzy mają konsole ma je przerobione ( głównie xbox). w piękne bajki typu ftp czy zapasowa kopia nie wierzę, jestem na to za stary.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórych po prostu nie stać na gry, zbierają na konsolę, której cena trzyma się jak żadnych innych przypadkach jeśli chodzi o elektroniczny sprzęt a później mają grać w demówki z PSN?

Ich problem, że ich nie stać. Jakby każdy miał mieć wszystko, to nie byłoby sensu pracować.

btw. jest jeszcze coś takiego jak zakup ratalny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe , urzekła mnie twoja historia. jak kogoś nie stać na kupienie sobie gry za sto złotych raz na trzy miesiące , to po co sobie kupuje konsolę za tysiąc? dobrze że dodałeś słowo "chyba " ( boś albo naiwny , albo niedoinformowany) u mnie w bloku gdzie mieszkam 90% łebków którzy mają konsole ma je przerobione ( głównie xbox). w piękne bajki typu ftp czy zapasowa kopia nie wierzę, jestem na to za stary.

Pamiętaj że nowe gry nie kosztują 100zł a to nie jest ani historia ani opowieść o mnie. Nie chodzi tu o naiwność tylko o samo podejście do sprawy, ja napisałem chyba bo zarobku a nie o samym posiadaniu przerobionej konsoli.

Ich problem, że ich nie stać. Jakby każdy miał mieć wszystko, to nie byłoby sensu pracować.

btw. jest jeszcze coś takiego jak zakup ratalny ;)

Macie bardzo samolubne i zarozumiałe podejście do życia, przede wszystkim rozmawiamy tu o jakiejś konsoli, a nie o mega samochodach i willach że nie każdy ma wszystko, szczególnie że chodzi tu też o nasz kraj, gdzie indziej każdego pracującego jest stać na konsolę i kupowanie co chwilę nowych gier. Druga sprawa nawiązując słowa kolegi o łebkach z bloku, można śmiało założyć, że połowa użytkowników naszego(jeśli mogę tak powiedzieć) forum jest niepełnoletnia, konsole i gry dostali od rodziców i NIE PRACOWALI na nie.

Edytowane przez ząbek23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki problem sobie na nie zapracować ? Ulotki / inwentaryzacje / praca tymczasowa... gry to nie artykuł pierwszej potrzeby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki problem sobie na nie zapracować ? Ulotki / inwentaryzacje / praca tymczasowa... gry to nie artykuł pierwszej potrzeby...

Hehe zgadzam się w pełni, ale tak możemy sypać argumenty za kontrargument itd. Weźcie pod uwagę ludzi, którzy roznoszą ulotki po to żeby mieć na pierwsze potrzeby. Wiadomo że trzeba być głupim żeby myśleć o konsolach i grach jak się liczy każdą złotówkę w domu, więc kończąc tą troszkę offtopową dyskusję chcę powiedzieć że mój przekaz miał być taki- każdy zasługuje na jakieś przyjemności czy rozrywkę, a w naszym kraju niestety jest to prawie luksus, a tak być nie powinno. A pytając o możliwość znalezienia konsoli z jakimś tam firmware można było podzielić się swoją wiedzą i znajomością w temacie, zamiast od razu oczerniać ludzi o piractwo. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok bylem dzisiaj w Bydzi kupilem konsole z drugiej reki ale nowka :) 950zl 320 gb fv jeszcze nie patrzalem.

W Bydgoszczy nie chodzcie wgl po sklepach w MM 1299zl sama konsolka ;) W Focus Park w Saturnie tyle samo :) Co najlepsze Killzone 3 239zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba będę decydował na tą 320GB za 1040zł - szkoda czekać bo i tak ceny/dostepność chyba nie będą lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba będę decydował na tą 320GB za 1040zł - szkoda czekać bo i tak ceny/dostepność chyba nie będą lepsze...

na pewno nie będą aż tak dużo lepsze żeby czekać nie wiadomo ile byt zaoszczędzić te kilkadziesiąt złociszy. przy wydawanym tysiącu mało odczuwalne. lepiej przecież pograć wcześniej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie lepsze ale liczyłem na jakąś promocję w MM przykładowo... Tak czy siak trzeba coś kupić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się komuś nie pali aż tak, proponuję trochę poczekać. Czytałem ostatnio jakiś artykuł że niektóre sklepy czekają na wyprzedaże na przełom stycznia/lutego. Ale ile w tym prawdy, nie wiem :) W sumie można zrozumieć że podczas świąt nie chcą schodzić z cen bo i tak zawsze jest więcej kupujących.

Właśnie znalazłem coś ciekawego, tylko ten drugi pad w zestawie podejrzany :) Mam nadzieję, że nie złamię regulaminu dając linka na allegro:

http://allegro.pl/konsola-ps3-160-gb-nowa-wysylka-gratis-i2051775233.html

Edytowane przez ząbek23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jeden z komentarzy tego sprzedającego "niestety nie do końca jestem zadowolona, produkty są używane , nie było o tym mowy przy aukcji, co do ich świeżości też mam zastrzeżenia." ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jeden z komentarzy tego sprzedającego "niestety nie do końca jestem zadowolona, produkty są używane , nie było o tym mowy przy aukcji, co do ich świeżości też mam zastrzeżenia." ;)

Nie sprawdzałem jego komentarzy, ale jak mówiłem- podejrzany był ten drugi pad w zestawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chce kupić Playstation 3 slim 320gb ''gołą'' tak do tysiąca złotych.Znacie może internetowy sklep który oferuje taką lub zbliżaną cenę?

Może też być zwykły sklep,ale mieszkam w małej miejscowości gdzie nie ma takich dużych klepów jak mm,tesco itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chce kupić Playstation 3 slim 320gb ''gołą'' tak do tysiąca złotych.Znacie może internetowy sklep który oferuje taką lub zbliżaną cenę?

Może też być zwykły sklep,ale mieszkam w małej miejscowości gdzie nie ma takich dużych klepów jak mm,tesco itp.

Polecam Sklep PSX Extreme jednak tam cena minimalnie przekracza 1000 złoty. Proszę link:

http://www.sklep.psx...cesor-p503.html

Polecam także sklep.gram.pl, często tam zamawiam gry. Cena jest jednak ta sama. Link:

http://www.gram.pl/sk2_8Q7lHey0_Konsola_PlayStation_3_Slim_320_GB.html

Edytowane przez Jujo480

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×