Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to w Poznaniu akurat w sklepie GSM (!) znalazłem za 1249zł PS3 320gb slim + zestaw move (kamerka i kontroler) + gra Sports Champions.

Po tym co patrzyłem w innych marketach itd. itp. to było po prostu cudo, szczególnie, że w caaaaałym Poznaniu (m.in. Media Markt, Media Expert, Saturn, Sony Centre w Plazie) nie było ani jednej sztuki konsolki :)

Edytowane przez Rayel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to w Poznaniu akurat w sklepie GSM (!) znalazłem za 1249zł PS3 320gb slim + zestaw move (kamerka i kontroler) + gra Sports Champions.

Po tym co patrzyłem w innych marketach itd. itp. to było po prostu cudo, szczególnie, że w caaaaałym Poznaniu (m.in. Media Markt, Media Expert, Saturn, Sony Centre w Plazie) nie było ani jednej sztuki konsolki :)

Bardzo dobra oferta PS3 + gra 130zł + move 250zł To wychodzi, że PS3 kosztowało 869zł to tanio! Jakbym kupował PS3 to bym je brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra oferta PS3 + gra 130zł + move 250zł To wychodzi, że PS3 kosztowało 869zł to tanio! Jakbym kupował PS3 to bym je brał.

Skąd te ceny wziąłeś ? gra nawet na PSS jest za 99 zł, nie mówiąc już o wersji pudełkowej, którą w sklepach można taniej znaleźć, starter packi chodzą po 180-200 zł, jak dobrze poszukać. A na allegro nawet jest zestaw Move + SC za 240 zł.

Oferta ciekawa, ale rzekłbym normalna, konsola wychodzi za około 940 zł. Pół roku temu byłaby to bardzo dobra oferta, teraz ceny poszczególnych dodatków pospadały i wychodzi podobnie jak reszta "pack'ów".

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No opowiadałem, że nigdzie nie mogłem znaleźć nic dobrego, a nawet niektórzy lecieli cenami 1200 za 320gb + move. A ja nie mam czasu ani możliwości, żeby "dobrze" poszukać i znaleźć move za 200zł więc oferta wydała mi się dobra i cały czas myślę, że tak jest. A Sports Champions taniej niż 130 zł nie widziałem :). Może źle szukałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to nowa to oczywiscie,jezeli uzywana to radzilbym Ci sie jeszcze zastanowic

co prawda używana ale na gwarancji, :) i gość ma ponad 350 pozytywów na allegro, i zreszta znam go juz z 1,5 roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak w temacie mam zamiar zostac dumnym posiadaczem ps3 :)bede mial na wydanie max 1500 pln a chcialbym jeszcze move dla corki i zony :)wiec co polecicie zestaw jakis czy kupowac osobno jakie sa ps3 najlepsze chodzi o awaryjnosc itp laikiem nie jestem w temacie konsol mialem x kiedys psx a teraz mam PSP wiec jakies tam pojecie mam tylko niezabardzo czaje co i gdzie najlepiej kupic jaki zestawik na poczatek do tej sumy dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.01.2012 o 23:25, Bimber napisał:

witam jak w temacie mam zamiar zostac dumnym posiadaczem ps3 :)bede mial na wydanie max 1500 pln a chcialbym jeszcze move dla corki i zony :)wiec co polecicie zestaw jakis czy kupowac osobno jakie sa ps3 najlepsze chodzi o awaryjnosc http://usterki.hobby-elektronika.eu  itp laikiem nie jestem w temacie konsol mialem x kiedys psx a teraz mam PSP wiec jakies tam pojecie mam tylko niezabardzo czaje co i gdzie najlepiej kupic jaki zestawik na poczatek do tej sumy dziekuje i pozdrawiam

Fajne zestawy w Saturnie, Media Markcie sa albo allegro sama konsola 800-1000zl + move z gra to zmiescisz sie w 1500. Albo w empiku z batmanem + move z sports champion osobno na allegro albo w media markcie to okolo 1600zl

Pozdrawiam.

Edytowane przez MPMG1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować Ps3 320 GB z Killzone 3 i U2 za 1249 zł.? Z rtv euro agd. Widzieliście gdzieś lepsze oferty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opłaca się kupować Ps3 320 GB z Killzone 3 i U2 za 1249 zł.? Z rtv euro agd. Widzieliście gdzieś lepsze oferty?

Jak nie zależy Ci na dużym dysku + chciałbyś inne gry, to znalazłem (bo też szukam) dzisiaj coś takiego: http://www.3kropki.p...dualshock_3.php za 909.99 PLN

Wtedy te ~339 PN możesz wydać na 2-3 inne gry (oczywiście z drugiej ręki)

Edytowane przez delta9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zależy Ci na dużym dysku + chciałbyś inne gry, to znalazłem (bo też szukam) dzisiaj coś takiego: http://www.3kropki.p...dualshock_3.php za 909.99 PLN

Wtedy te ~339 PN możesz wydać na 2-3 inne gry (oczywiście z drugiej ręki)

Nie interesują mnie sklepy internetowe ;]

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 4.01.2012 o 13:52, dejvid1234 napisał:

Opłaca się kupować Ps3 320 GB z Killzone 3 i U2 za 1249 zł.? Z rtv euro agd. Widzieliście gdzieś lepsze oferty?

Te 2 gry kosztują 200zł w empiku.. A więc ja bym wolał się rozejrzeć za lepszą ofertą, a i tak 320GB nie wykorzystasz.. Ja polecam 160/250. I wtedy konsolka za 800-900zł w zestawie wychodzi, a ty płacisz 1300 i masz konsolkę 250 + 2gry NOWSZE! Wymienioną ma pamięć NAND tu: http://telewizor.serwis-tv.com/?zaprogramowane-pamieci-do-telewizorow,37 A polecam sklepy MediaMarkt, Saturn, SonyCentre (może drogo, ale bardzo mili i ci wytłumaczą wszystko bez problemu i łaski) i oczywiście Komputronik. W lombardach możesz patrzeć, ale polecam bardziej nową konsolę.

Edytowane przez MPMG1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesują mnie sklepy internetowe ;]

Jakie konkretnie masz obawy? Problemy z gwarancją? "Firmy krzaki"? Pytam, bo sam rozważam zakup online vs offline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie konkretnie masz obawy? Problemy z gwarancją? "Firmy krzaki"? Pytam, bo sam rozważam zakup online vs offline

Najbardziej boję się zepsucia konsoli po 12 miesiącach i domagania się zwrotu pieniędzy lub wymiany albo naprawy od sklepu internetowego. A co jeśli już zamkną działalność, Wtedy już muszę naprawiać na swój koszt. Także preferuję sklepy typu saturn, euro itd. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 12 miesiącach?

Wydaje mi się, że po gwarancji to już przecież nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w tesco za 1099 Ps3 320 Gb+ pad bezprzewodowy+Uncharted2+LitleBigPlanet-opłacało się bo znajomy muwi że przepłaciłem?

Ps.Gry w edycji "Game of the year"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w tesco za 1099 Ps3 320 Gb+ pad bezprzewodowy+Uncharted2+LitleBigPlanet-opłacało się bo znajomy muwi że przepłaciłem?

Ps.Gry w edycji "Game of the year"

niech znajomy MÓWI co chce, ale chyba ma racje. chyba ze ten "+pad bezprzewodowy" jest drugim padem w zestawie. wtedy cena jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 12 miesiącach?

Wydaje mi się, że po gwarancji to już przecież nic nie zrobisz.

Jest jeszcze takie coś jak gwarancja sklepu, która trwa 2 lata chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w tesco za 1099 Ps3 320 Gb+ pad bezprzewodowy+Uncharted2+LitleBigPlanet-opłacało się bo znajomy muwi że przepłaciłem?

Ps.Gry w edycji "Game of the year"

Moim zdaniem nie przepłaciłeś. Cena była ok i warto było. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej znajdę konsolę. I ile jest warta 160 gb tak żeby nie przepłacić, chodzi mi o sklepy typu saturn media itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej znajdę konsolę. I ile jest warta 160 gb tak żeby nie przepłacić, chodzi mi o sklepy typu saturn media itp

W Empiku widziałem 160gb za 799zł.

W Media Expercie natomiast widziałem na 959zł (przynajmniej u mnie). :)

Kiedy szukałem konsoli dla siebie w Saturnie albo w Media Markcie to nie było ani sztuki, więc z tymi sklepami nie pomogę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empiku widziałem 160gb za 799zł.

W Media Expercie natomiast widziałem na 959zł (przynajmniej u mnie). :)

Kiedy szukałem konsoli dla siebie w Saturnie albo w Media Markcie to nie było ani sztuki, więc z tymi sklepami nie pomogę.

Pozdrawiam.

160 za 799 o.O gdzie i kiedy to widziales?? na stronce maja wersje z batmanem za ok 1200 -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empiku widziałem 160gb za 799zł.

jeszcze pod koniec tamtego roku byla za 899...799 to troche niska cena tym bardziej ze jest generalnie jak na slima jedna z najbardziej atrakcyjnych jesli nie najatrakcyjniejsza oferta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w tesco za 1099 Ps3 320 Gb+ pad bezprzewodowy+Uncharted2+LitleBigPlanet-opłacało się bo znajomy muwi że przepłaciłem?

Ps.Gry w edycji "Game of the year"

Wow mi sie zdaje ze to rewelacja skoro nowe ps3 samo 999zl

Moje pytanie: Mam jutro zamiar kupic nowa konsole ps3 za 969zl CECH 3004-B oplaca sie?

I czy wiecie czy w empiku lub tesco (lub innych sklepach) maja takie atrakcyjne ceny jak kolega wyzej wspomnial? Chodzi mi o Bydgoszcz ;)

Dzieki i pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×