Skocz do zawartości
Gość

problem po updacie 2.50

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

witam.otoż po wczorajszym updacie 2.50 konsola automatycznie się wyłaczyła ,po ponownym załączeniu nie wyskoczyl mi żaden user (czekalem nawet 2 godz.)dzisiaj po zrobieniu hardresetu tylko czarny obraz,nie wyskakuje nawet napis sony computer entertaiment.pytanie czy to zbieg okoliczności i konsola akurat padła(mam ją 20 miesięcy wer.60gb)czy to coś z softem.napewno odpada złe polaczenie z t.v .z gory dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qtwa, mam nadzieję że to jakaś przypadkowa akcja, mam 60GB od ponad roku i nie miałem problemów, dziś mi się zwiesiła konsola przy próbie edycji konta w nowym menu, wczoraj wisiał Wipeout HD i rwal momentami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bank nie miales przerwy w dostawie prądu podczas updata czy coś w tym stylu? nic ci nie spadlo na konsole przez ten czas? stała zupełnie bezpiecznie bez zadnyuch czynnikow zewnetrznych? ja ci proponuje udać sie z gwarancją, jesli jescze ja masz, a jak nie to do jakiegos swiata gier.

Edit: po poście kolegi nizej ktorego napisal podczas pisania mojego posta :

proponuje wam przejzec zagraniczne strony, jesli tu chodzi o to ze macie 60siątki, to na bank ktos ma już ten problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proponuje wam przejzec zagraniczne strony, jesli tu chodzi o to ze macie 60siątki, to na bank ktos ma już ten problem

No ja ze swojej strony poczekam aż sie rozwinie sprawa i jeśli ktoś znów coś zgłosi na FW2.5 będę szukał problemów i rozwiązań... a Kolega dobrzan lepiej niech się zwija z konsolą do gwaranta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejzalem sobie anglojęzyczne strony, niektorzy maja problem nawet z odpaleniem instalatora 2.50, o dziwo na 60gb mysle ze ktos sie tym zajmie w najblizszym czasie, a co do konsolo dobrzana, to chyba uratowanie jej domowym sposobem nawet w przypadku wymyslenia wtyczki/nakladki/updata tego softu bedzie średniorealne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja sie zawiesila podczas 'czatowania' w czasie gry, otworzylem wiadomosc i kapa... po restarcie wyglada, ze wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam 80gb i mi odpali się pobieranie i odrazu przerywa pisze error cośtam :/

Wpisujac w googlu "error cośtam" nie znajdziesz za wiele pozytecznych informacji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze aby to byl tylko mit dotyczacy 60gb... mam 60gb z grudnia 2007... ale jak narazie jak zyleta nic niepokojacego mnie nie spotkalo... aby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy Sposób aby pozbyć się przykrych doznań ? Nie aktualizować systemu i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy Sposób aby pozbyć się przykrych doznań ? Nie aktualizować systemu i tyle

Pozbedziesz sie takze drugiej polowy zabawy -> granie online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis - z tego co tu wyczytałem, to jedyne rozwiązanie. Ja osobiście mam 2.50 i wszystko jest OK; śmiga jak dawniej!

Oj, teraz to się cieszę, że mam 80-tkę, a nie 60-tkę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dzięki za wyczerpujące odpowiedzi.konsole kupiłem w sklepie dla idiotów w Czeladzi,niewiem czy oddać ją tam, czy bezpośrednio do serwisu ,czy oddawać wszystko łacznie z instrukcjami , okablowaniem i padem czy samą konsolę.aha jak radzicie ,wymontować twardziela? .czy zna ktoś adres autoryzowanego serwisu sony z rejonu Katowic.Z góry dzieki za odpowiedż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wyczerpujące odpowiedzi.konsole kupiłem w sklepie dla idiotów w Czeladzi,niewiem czy oddać ją tam, czy bezpośrednio do serwisu ,czy oddawać wszystko łacznie z instrukcjami , okablowaniem i padem czy samą konsolę.aha jak radzicie ,wymontować twardziela? .czy zna ktoś adres autoryzowanego serwisu sony z rejonu Katowic.Z góry dzieki za odpowiedż

Ja na Twoim miejscu zaniósł bym do MM i przy okazji poprosił o świstek, że oddałeś konsole do reklamacji bez żadnych uszkodzeń zewnętrznych itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak jest update nie zaistalowany to nie można grać online ?? Ch*jowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serwis - z tego co tu wyczytałem, to jedyne rozwiązanie. Ja osobiście mam 2.50 i wszystko jest OK; śmiga jak dawniej!

Oj, teraz to się cieszę, że mam 80-tkę, a nie 60-tkę!

oi!od 60tki prosze sie odstosunkowac! ja takowa posiadam i hula jak wiatr we wlosach,ktorych nie mam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oi!od 60tki prosze sie odstosunkowac! ja takowa posiadam i hula jak wiatr we wlosach,ktorych nie mam!

Mi hula lepiej! 40-stki i 80-tki PAL-owe mają nowocześniej wykonane proce (60-tka: 90nm(Cell)/90nm(RSX); 40-stka: 65nm/90nm; 80-tka (PAL): 65nm/65nm), lepszy układ chłodzenia i możliwość "przedmuchania" go.

Ale to nie temat, która konsola lepsza tylko o problemach z FW 2.50 - ja ich Bogu dzięki (na razie) nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi hula lepiej! 40-stki i 80-tki PAL-owe mają nowocześniej wykonane proce (60-tka: 90nm(Cell)/90nm(RSX); 40-stka: 65nm/90nm; 80-tka (PAL): 65nm/65nm), lepszy układ chłodzenia i możliwość "przedmuchania" go.

Ale to nie temat, która konsola lepsza tylko o problemach z FW 2.50 - ja ich Bogu dzięki (na razie) nie mam.

ja rowniez,pomimo zainstalowanego 2.5 a co do chlodzenia,to mam podlaczony dodatkowy wiatraczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spryciarzu...

dobra ten temat nie powstal zebysmy sie wzajemnie lizali po Ch*jach skoro, część osob na 60dziesiątce nie ma tego problemu, może to mieć wlasnie związek z systemami PAL itd, weźcie się popytajcie wlascicieli 60dziesiątek czy nie kupywali ich w stanach albo w japoni, moze dojdziemy do rozwiązania ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez wczoraj padła czarnulka , jak by tego było mało to dwa dni po gwarancji . Co za pech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi tez wczoraj padła czarnulka , jak by tego było mało to dwa dni po gwarancji . Co za pech.

Jeżeli chlebak kupiłeś rok i dwa dni temu to masz jeszcze 363 dni gwaracji UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chlebak kupiłeś rok i dwa dni temu to masz jeszcze 363 dni gwaracji UE.

Tylko jak to załatwić bo z ta niezgodnoscia umowy co ja nie wiem co o tym sadzic . Czarnule kopiłem w Warszawie a mieszkam dość daleko od niej i zeby nie jechać na darmo .

Ps.sorki za polskie znaki ale niektóre mi nie działaja i nie wiem jak je naprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak to załatwić bo z ta niezgodnoscia umowy co ja nie wiem co o tym sadzic . Czarnule kopiłem w Warszawie a mieszkam dość daleko od niej i zeby nie jechać na darmo .

Spoko, jedź do najbliższego Centum Sony!

Ale najpierw poczekaj - zaraz tu wpadnie profesor Darudek i machnie Ci wykład o prawach konsumenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×