Skocz do zawartości
Gość

problem po updacie 2.50

Rekomendowane odpowiedzi

To super najblizsze centrum sony tez jest w Warszawie . Tak to jest jak mieszka się na zadupiu zapomnianym przez wszystkich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko, jedź do najbliższego Centum Sony!

Jak to do najbliższego centrum SONY? Przecież Sony udziela gwarancji na rok. Dwuletnią gwarancję masz w sklepie w którym ją kupiłeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to do najbliższego centrum SONY? Przecież Sony udziela gwarancji na rok. Dwuletnią gwarancję masz w sklepie w którym ją kupiłeś...

Wszystko jedno i tak Warszawa , tylko zebym nie jechał 200 kilometrów i tam pan mi powie ze nic z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to do najbliższego centrum SONY? Przecież Sony udziela gwarancji na rok. Dwuletnią gwarancję masz w sklepie w którym ją kupiłeś...

Coś przekręciłeś...

Albo wydasz te 200zł na przejażdżkę do W-awy, albo pa-pa chlebaczku... Twój wybór...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś przekręciłeś...

CO, przekręciłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moja sie zawiesila podczas 'czatowania' w czasie gry, otworzylem wiadomosc i kapa... po restarcie wyglada, ze wszystko ok.

Z wiadomościami mam to samo, ale zawiesza się pad( połączenie BT?? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś przekręciłeś...

Albo wydasz te 200zł na przejażdżkę do W-awy, albo pa-pa chlebaczku... Twój wybór...

Tu nie chodzi o e 2 stówki tylko czy mi na pewno uwzględnia gwarancję i czy mam jechać do centrum sony czy do sklepu gdzie kupiłem czarnulę. Dodam ze padł mi laser i nie widzi zadnych płyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o e 2 stówki tylko czy mi na pewno uwzględnia gwarancję i czy mam jechać do centrum sony czy do sklepu gdzie kupiłem czarnulę. Dodam ze padł mi laser i nie widzi zadnych płyt.

Poczekajmy aż profesor Darudek tu zagości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczekajmy aż profesor Darudek tu zagości.

Tutaj twój guru wszystko ładnie już objaśnił:

http://www.ps3forum.pl/Jak-kto-jest-z-Gwarancja-t10202.html

Jedź do sklepu.

btw. Mamy przyklejone 2 tematy o wtapianiu napisów w film, w tym jednen zupełnie już nie przydatny(ten z 2007), proponowałbym go zastąpić ww. topic'iem o gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy Sposób aby pozbyć się przykrych doznań ? Nie aktualizować systemu i tyle

Hahaha... a za rok to pograsz w bierki Bo na pewno nie w nowe gry...

Oj, teraz to się cieszę, że mam 80-tkę, a nie 60-tkę!

Oj malo wiesz jeszcze o szalonych 60tkach

Mi hula lepiej! 40-stki i 80-tki PAL-owe mają nowocześniej wykonane proce (60-tka: 90nm(Cell)/90nm(RSX); 40-stka: 65nm/90nm; 80-tka (PAL): 65nm/65nm)

No popatrzcie no, to jak to, 40GB była wcześniej od 60GB że ma lepszy procek? A możesz uzasadnić równice w lepszości i co niby takiego te LEPSZE procki w konsolach 40 - 80GB robią??..

dobra ten temat nie powstal zebysmy sie wzajemnie lizali po Ch*jach

Coś chyba lubisz tematy o ptakach bo sporo Ci się ich wtrąca w rozmowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No popatrzcie no, to jak to, 40GB była wcześniej od 60GB że ma lepszy procek? A możesz uzasadnić równice w lepszości i co niby takiego te LEPSZE procki w konsolach 40 - 80GB robią??..

O ile się nie mylę, w 60-tkach i starszych 40-stkach jest większy chip Cella, przez co bardziej się grzeje i pobiera więcej mocy...

Na tym różnice się kończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile się nie mylę, w 60-tkach i starszych 40-stkach jest większy chip Cella, przez co bardziej się grzeje i pobiera więcej mocy...

Na tym różnice się kończą.

Otóż to! Ale nikt nie zauważy aż nadto wielkiej różnicy w poborze prądu pomiędzy 40 - 60 - 80GB, w domu musiałoby nic więcej nie pracować i nie moglibyśmy nic więcej włączać tylko PS3 i w przeciągu okresu rozliczeniowego można by zauważyć różnice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebna rozmowa na temat która ps3 jest lepsza... ps3 to ps3 i nie ważne jaki to model na wszystkich gramy w te same gry a tak przy okazji to powinno nas łączyć bo to nasza pasja a nie prowadzić do wojny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj malo wiesz jeszcze o szalonych 60tkach

Wiem wystarczająco i wiem, że za tą różnicę w cenie (600-900zł) będę miał "różności" z Twojej wersji, ale dużo wyższej jakości oraz kilka gier z górnej półki (wiesz, o jakość mi chodzi ), ale niestety Ty nie będziesz miał zalet mojej konsoli w swojej 60-tce; taka prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Ty nie będziesz miał zalet 60-tki. Tylko jaki sens ma ta rozmowa.

Kończmy ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem wystarczająco i wiem, że za tą różnicę w cenie (600-900zł) będę miał "różności" z Twojej wersji, ale dużo wyższej jakości oraz kilka gier z górnej półki (wiesz, o jakość mi chodzi ), ale niestety Ty nie będziesz miał zalet mojej konsoli w swojej 60-tce; taka prawda...

Teraz tak biadolisz, a jeszcze kilka tygodni temu sam się srałeś i szukałeś 60-siątki zakładając przy tym 120 bezsensownych tematów i zaśmiecając forum.

@misiopuchatek: nie, ta rozmowa nie ma sensu, od czasu wakacji jest tu bardzo mało wartych uwagi topiców. Może jednak PS3 powinno pozostac sprzętem elitarnym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz tak biadolisz, a jeszcze kilka tygodni temu sam się srałeś i szukałeś 60-siątki zakładając przy tym 120 bezsensownych tematów i zaśmiecając forum.

Bo w tedy, to inaczej postrzegałem te wersje razem. I nie kłućmy się o konsolę, bo temat ma inną nazwę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o e 2 stówki tylko czy mi na pewno uwzględnia gwarancję i czy mam jechać do centrum sony czy do sklepu gdzie kupiłem czarnulę. Dodam ze padł mi laser i nie widzi zadnych płyt.

Mojemu kumplowi też siadł laser w 60-tce po gwarancji ale jeszcze przed nowym firmwarem, pojechał do MM (tam gdzie kupił) powołał się na niezgodność z umową i po 3 tygodniach odebrał nowiutką konsolę 80GB.

Ja ma natomiast problem z wykryciem plików divx na pendrivie? Ktoś ma podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem i pokazało że jest 900 MB zajęte i ilość plików też pokazało. Przed chwilą przeczytałem że mam spróbować założyć na pendrivie folder MOVIES. Po pracy sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!!

Ja po zainstalowaniu nowego fm2.50 nie mogę wejść na moje konto, nie mogę również utworzyć nowego konta. Mam PS3 40GB. Czy ktoś może mi pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×