Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

jestem nowy na forum ale z chęcią pykne w Res2 na necie, SpecOps only ^^ i nic innego,

ktoś chętny na Co-Op wysylajcie zapro PSiD- lukasz230 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie pogram przez neta dla trofeów.

Id: Sylwek01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też pogram,

psn id : krawmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również chętnie mogę pograć :) id: masny666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blesik

dodawać mnie do znajomych i pisać. Zawsze mam czas thumbsup.gif

Edytowane przez Blesik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Do platynki w resi 2 dzielą mnie 4 trofki icon_mutny.gif 1 w co-op (który mogę zdobyć w 1-3 dni) oraz 3 w competive icon_mutny.gif dwa wpadną przy zdobywaniu trzeciego - killing machine mam 975 fragów więc do 10 000 jeszcze sporo brakuje :/

Znalazłem więc coś takiego

Pamiętaj, aby przed wejsciem do gry zarówno dla chimer i dla ludzi wybrać snajperkę Fareye, a jako berserk Prototype Ammo.

Uruchamiasz grę na split screenie: i wykonujesz kolejne kroki:

1. Instalujesz DLC

2. włączasz Competitive

3. Play

4. Wybierasz ustawienia: Team Deathmatch - Small - Yes - Search

5. Twój kolega w tym samym czasie robi to samo

Powinniście zostać wrzuceni do tej samej mapy. Teraz ustawiacie się w znacznej odległosci od siebie. Najlepiej w linii prostej. Ty i Twój gracz nr 2 naprzeciwko kolegi i jego gracza nr 2. Ty zabijasz pomocnika kolegi, kolega zabija Twojego pomocnika. Najlepiej na zmianę. Jeśli uda Wam się dobrze ustawić, po wciśnięciu X wasze ofiary powinny respawnować się w tym samym miejscu. Zabijacie oczywiscie strzałami w głowę.Kiedy kończy się amunicja, uruchamiacie berserk, który ładuje Wam magazynki i impreza się kręci. Jeśli jakimś cudem amunicji zabraknie, wystarczy, ze przejdziecie się po miejscu, w którym giną Wasi towarzysze. Będzie tam sporo skrzynek z amunicją.

Ważna rzecz - po wciśnięciu respawn X dodatkowo drugim graczem oddajcie strzał. Zlikwiduje to kilkusekundową nieśmiertelność tego gracza i przyspieszy cały proces. Przy dobrym zgraniu mozna podobno dojść do 80-90 zabić w meczu. Sposób działa - testuje go właśnie mój kolega i jest już na półmetku walki o pucharek.

Nie mam 2 padów oraz jakichś "DLC" więc prośba jest następująca: ja z kimś umawiam się i dajemy np. takie kryteria: Team Deathmatch - Small - Yes - Search (możemy się umówić na inne byle by tylko nas dwoje było na mapce. i tak jak w cytacie frag za frag aż do oporu.

Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam i proszę o pomoc icon_zeby.GIF

ID Tudukowicz

Edytowane przez xZdzislawx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odświeżam temat pytaniem:

Czy dalej ktoś robi albo chce robić boost na trofeum Killing Machine i inne (online) metodą 2 padów i DLC?

Osobiście mam już w tym trochę wprawy, obcykane spoty, etc. tylko brakuje regularnego gracza.

Jak coś to GG - 1805140, albo PSN - Zygo89pl

PS. Mile widziany Skype. W Team Deathmatch'u zostajemy rozdzieleni do dwóch drużyn i jak wiadomo, dwie przeciwne ekipy nie mogą się ze sobą komunikować, a czat tekstowy w tego typu ustawce pozostawia wiele do życzenia.

EDIT. Nieaktualne jak coś. Platyna siedzi, gra oddana (drugi pad zresztą też).

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są jeszcze osoby grające w Resistance 2 online? jeśli tak to zapraszać do friends ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś zainteresowany boostem Killing Machine, to pisać. Posiadam dwa pady i DLC.

Edit: już nieaktualne.

Edytowane przez Continuum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×