Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty: World at War

Rekomendowane odpowiedzi

5 czesc coda juz na dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwoscia Byle do wtorku, bo wtedy u mnie zawita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już wczoraj go odpaliłem i nie mogę się oderwać

Jak już go zdobędziecie to add me as friend :MAATSS - pojeździmy razem czołgiem na multi:P

EDIT: W punktach jeden koleś (taki sam nick) ma 1st i 3rd miejsce! Jak to możliwe? Już jakiś frajer zabrał się za oszukiwanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja już wczoraj go odpaliłem i nie mogę się oderwać

Jak już go zdobędziecie to add me as friend :MAATSS - pojeździmy razem czołgiem na multi:P

EDIT: W punktach jeden koleś (taki sam nick) ma 1st i 3rd miejsce! Jak to możliwe? Już jakiś frajer zabrał się za oszukiwanie...

Odpalilem dzisiaj coda 5 i musze przyznac ze singiel jest taki sobie ( przeszedlem 3 misje ), zabieram sie za multi teraz... Maatss wyslalem Ci invite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o wysyłanie zaproszeń. Mam swoją kopię odstawiam single story na rzecz online. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to istotne ale jest wprowadzona Regionalizacja , nie moge pograc ze znajomymi. Jedna wielka kicha ten caly cod5..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jest to istotne ale jest wprowadzona Regionalizacja , nie moge pograc ze znajomymi. Jedna wielka kicha ten caly cod5..

dla mnie wieksza kicha jest ze musze czekac na gre dlugo wiecej i zaplacic za nia x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś odpowiedź na pytanie dlaczego prawie po każdej grze online wyświetla mi się napis "server connection timed out"? Napisałem prawie ponieważ zdarzyło się kilkakrotnie, że nie pojawiła się ta informacja. Jest to bardzo ważne gdyż 3 trofea wymagają trybu online. Jeden zdobyłem i pozostałe dwa uniemożliwia mi właśnie ta awaria, system nie akceptuje rozgrywki jako ukończonej. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zna ktoś odpowiedź na pytanie dlaczego prawie po każdej grze online wyświetla mi się napis "server connection timed out"? Napisałem prawie ponieważ zdarzyło się kilkakrotnie, że nie pojawiła się ta informacja. Jest to bardzo ważne gdyż 3 trofea wymagają trybu online. Jeden zdobyłem i pozostałe dwa uniemożliwia mi właśnie ta awaria, system nie akceptuje rozgrywki jako ukończonej. Pzdr

Jeden z wielu bledow ktory musza jeszcze poprawic. Ale ta informacja niczego nie zmienia , nadal pozostaje sie w lobby i czeka na kolejna rozgrywke ( przynajmniej ja tak mialem ).

Ktore trofea masz na mysli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Blue Ribbon - Complete a 4-player Competitive Co-Op match in 1st place. (Online co-op only)

* Get Your Left Foot Wet - Complete a match in Campaign Co-Op mode. (Online co-op only)

* Get Your Right Foot Wet - Complete a match in Competitive Co-Op mode. (Online co-op only)

... to są te trzy.

Drugi mam przypadkiem, bo mnie wróciło do lobby. Pozostałe z uwagi na zerwane połączenie są dla mnie nie do zdobycia.

Dzisiaj znowu próbowałem, skończyłem cały mecz, zająłem wielokrotnie 1-sze miejsce i nic, za każdym razem to samo.

Co do lobby to jak najbardziej nie zostaje zerwane połączenie z internetem, natychmiast znajduję kolejny mecz ale bardzo rzadko zdarza się bym z tymi samymi ludźmi spotkał się po zakończonej rozgrywce. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zna ktoś odpowiedź na pytanie dlaczego prawie po każdej grze online wyświetla mi się napis "server connection timed out"? Napisałem prawie ponieważ zdarzyło się kilkakrotnie, że nie pojawiła się ta informacja. Jest to bardzo ważne gdyż 3 trofea wymagają trybu online. Jeden zdobyłem i pozostałe dwa uniemożliwia mi właśnie ta awaria, system nie akceptuje rozgrywki jako ukończonej. Pzdr

dokladnie mi 2 ostatnie trofea do platyny zostaly to:

* Blue Ribbon - Complete a 4-player Competitive Co-Op match in 1st place. (Online co-op only)

* Get Your Right Foot Wet - Complete a match in Competitive Co-Op mode. (Online co-op only)

gdy hostuje to mi wiesza konsole po meczu, a gdy ktos hostuje to wywala mnie i pisze: "server connection timed out" i nie zalicza

natomiast

* Get Your Left Foot Wet - Complete a match in Campaign Co-Op mode. (Online co-op only)

zaliczylo za pierwszym razem bez problemu, a do tych 2 to probowalem z 10 razy

This won't work. These trophies don't work for PAL users.

Jezeli to prawda to ladnie sie wkurze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać zródło tej informacji, ponieważ na www.callofduty.com nie znalazłem nic podobnego. A jest tam całe zamieszanie spowodowane tym całym marnym przygotowaniem trybów multiplayerowych. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Get Your Left Foot Wet - Complete a match in Campaign Co-Op mode. (Online co-op only)

* Get Your Right Foot Wet - Complete a match in Competitive Co-Op mode. (Online co-op only)

Te dwa zrobilem za pierwszym razem bez zadnego problemu, grajac z obcymi osobami.

* Blue Ribbon - Complete a 4-player Competitive Co-Op match in 1st place. (Online co-op only)

Tego niestety nie zaliczylo, jeden z gosci odszedl w polowie i pewnie dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty masz niemiecka wersje moze dlatego

Ale tez PAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pare pytan odniosnie 5 czesci , jak wygląda sytuacja z perkami ? doszły jakies fajne ? cos sie pozmieniało? np ze mozna miec i stopping power i over kill naraz ? (w cod4 trzebab ylo wybrac albo jedno albo drugie ) , mam dosc słabe łącze 512kb/s ma ktos takie i gra online ? w cod4 nie mam zadnego problemu ale juz przy gta 4 mnie cały czas wywalalo , i ogolnie jak sie sprawuje multi jak wygląda tuning giwer (red dot sight w II wojnie swiatowej?) czy dalej mozna miec tylko 1 dodatek do broni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie co jest z tymi serverami bo kurna grac sie nie da, jak ktos wie toniech odpisze pozdrawiam PSN:ssx29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będę miał w tym tygodniu COD 5 i moje pytanie, czemu ma Regionalizacje ? to jak kupie wersje US to nie pogram sobie z polakami ? a jak kupie PL to tylko z polakami będę mógł grać ? nie kumam tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja będę miał w tym tygodniu COD 5 i moje pytanie, czemu ma Regionalizacje ? to jak kupie wersje US to nie pogram sobie z polakami ? a jak kupie PL to tylko z polakami będę mógł grać ? nie kumam tego

Nooo coś jakby koło tego, ale nie za bardzo tylko mniej więcej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Most Dangerous szuka zawodnikow do klanu.

Piszcie do mnie duzyBYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja też chętny PSNID : Mr-MARKO-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×